کیف — وزیر کشور اوکراین Arsen Avakov گفته است که یک توده حادثه تیراندازی در شهر Brovary در نزدیکی پایتخت است مربوط به فساد در میان شهر کیف و مقامات منطقه ای است.

Avakov در توییتر نوشت که 10 نفر دستگیر شدند و انتظار می رود بیشتر به توقیف خود را برای دخالت در حادثه تیراندازی در مارس 29.

“شلیک کردن در Brovary این صبح است اکو از فساد با توجه به تعریف سهمیه برای خدمات حمل و نقل و دخالت باندهای در جنگ برای مسافری راه…. مقامات اجرایی از کیف و منطقه…چیزی که فاسد,” Avakov توییتی.

پیش از آن در روز Avakov معاون آنتون Herashchenko, نوشت: در Facebook که سه نفر زخمی در شلیک کردن که او به نام “یک جنایتکار حل و فصل نمرات” بین کسب و کار ارائه خدمات حمل و نقل با مشارکت مقامات محلی است.

“این [حمل و نقل] مسیرهای باید توزیع شود از نظر قانونی و در یک راه عادلانه و نه زیر میز و یا برای رشوه” Herashchenko نوشت:, و اضافه کرد که “تعداد قابل توجهی از سلاح گرم بود مصادره” از مردم درگیر در شلیک کردن.

گزارش های رسانه ها به نقل از پلیس در Brovary عنوان کرد و گفت که برخی از 100 نفر از دیگر مناطق این کشور درگیر شدند در این حادثه که یک کاوشگر به “چاقوکشی” راه اندازی شده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de