رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نامزد برای مدیر اطلاعات ملی (DNI) در سنا تایید شنوایی گفت: او معتقد روسیه دخالت در انتخابات ریاست جمهوری 2016 و آماده شد برای دخالت دوباره.

نماینده جان Ratcliffe یک تگزاس از حزب جمهوری خواه مواجه کباب از کمیته اطلاعات مجلس سنا اعضا در مارس 5 بر اینکه سرسخت تهمت حامی خواهد ارائه اطلاعات هدف عنوان 17 ایالات متحده جاسوسی سازمان.

Ratcliffe که نشسته در خانه هوش و قوه قضائیه و کمیته اخلاق است مورد سوال خاص سابق مشاور رابرت مولر یافته است در تابستان گذشته در مورد روسیه بررسی شد و همچنین یک عضو از مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح تیم مشاوره پاییز گذشته.

که تا به پرسش در مورد اینکه آیا Ratcliffe در صورت تایید به عنوان کشور برتر جاسوسی, را تغییر دهید, هوش لطفا یک رئیس جمهور که اغلب اختلافات یافته از جامعه ایران و روسیه را به دخالت در انتخابات ریاست جمهوری 2016.

“به من اجازه دهید بسیار روشن است: صرف نظر از این که چه کسی می خواهد ما هوش را منعکس هوش من ارائه خواهد شد در صورت تایید نمی خواهد نهفته و یا تغییر به عنوان یک نتیجه از نفوذ در خارج,” او گفت: کمیته اطلاعات مجلس سنا.

سناتور ریچارد با مته سوراخ کردن جمهوری خواه رئیس کمیته گفت که او متقاعد شده بود Ratcliffe خواهد خدمت “در مستقل ظرفیت.” وی از سنا به سرعت تایید نامزدی خود را.

اما رهبر اقلیت سنا چاک شومر سخنرانی خود در مجلس سنا طبقه به این جلسه شد در راه به نام Ratcliffe یک “عمیقا حزبی تشویق کننده برای رئیس جمهور یک بله در هر معنی واقعی عبارت است.”

نگرانی که هوش می تواند سیاسی به عنوان جامعه اطلاعاتی بررسی انتخابات دخالت و علت این بیماری همه گیر کوروناویروس که تهمت و سرزنش کرده و چین پیشنهاد از یک آزمایشگاه ویروس.

‘لیزر متمرکز’

Ratcliffe گفت که به عنوان DNI او خواهد بود “لیزر متمرکز” چگونه coronavirus همه گیر آغاز شد و در چین است.

با استناد به چین “کمربند و جاده” ابتکار زیرساخت های نظامی و رسوب و پکن درایو برای گسترش نفوذ خود Ratcliffe گفت: کمیته اطلاعات مجلس سنا که او بازدید از چین به عنوان “بزرگترین تهدید بازیگر در حال حاضر.”

“نگاه با توجه به COVID-19 و نقش چین; مسابقه به 5G; cybersecurity مسائل: همه راهها به چین گفت:” قانونگذاران.

Ratcliffe به نظر می رسد قبل از سنا پنل پس از دموکراتها و برخی جمهوریخواهان سوال خود مدارک و مواضع سیاسی.

مغلوب ساختن پیشی جستن به حال نامزد تگزاس قانونگذار به بالا هوش پست در ماه جولای یک ماه قبل از دن مانتو چپ در میان تفاوت با رئیس جمهور.

اما Ratcliffe سپس انصراف خود را از نامزدی سال گذشته پس از دموکراتها و برخی جمهوریخواهان ابراز نگرانی در مورد انتخاب کنید.

“من باید بگویم که در حالی که من مایل هستم شما را به نفع شک در این جلسه من نمی بینم آنچه که تغییر کرده است از تابستان گذشته زمانی که رئیس جمهور تصمیم خود را برای ادامه خود را با نامزدی” گفت: ویرجینیا سناتور مارک وارنر پانل بالا دموکرات.

این DNI ارسال شده است خالی برای نزدیک به نه ماه است که در طی آن زمان حدود نیم دوجین بالا مقامات اطلاعاتی به عنوان نه وفادار به کاخ سفید یا سمت چپ و یا از کار اخراج شدند. در میان کسانی که اخراج شد جامعه اطلاعاتی بازرس کل نشان داد که یک افشاگر شکایت که منجر به مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح.

یوسف مگوایر بالا عملیات رسمی خدمت به طور خلاصه به عنوان سرپرست DNI اما او اخراج شد در ماه فوریه پس از یکی از دستیاران خود را به کنگره گفت که روسیه دخالت در سال 2020 انتخابات و ترجیح مغلوب ساختن پیشی جستن.

مغلوب ساختن پیشی جستن و سپس به نام ریچارد Grenell خود را سفیر ایران در آلمان و یک دولت وفادار به عنوان سرپرست DNI.

خواهان برگزاری یک 53-47 اکثریت در سنا و نیاز به 51 رای به تایید Ratcliffe.

با reporing توسط AFP آسوشیتدپرس و رویترز

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de