یک جمهوری خواه به رهبری آمریکا کمیته رای به حکم اسناد و مدارک را برای بررسی به هانتر بایدن پسر سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن ، presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد.

سنا امنیت داخلی و امور دولتی کمیته رای دادند در مه 20 در امتداد خط حزب به احضاریه اطلاعات از ستاره آبی, استراتژی یک لابی شرکت که کار می کرد با Burisma یک شرکت گاز در اوکراین است که پرداخت هانتر بایدن به خدمت به عنوان عضو هیئت مدیره.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بود استیضاح در سوء استفاده از قدرت و انسداد اتهامات در دموکراتیک به رهبری مجلس نمایندگان به صورت نادرست اعمال فشار و اوکراین برای بررسی Bidens. رئیس جمهور شد و تبرئه توسط جمهوریخواهان کنترل مجلس سنا.

دموکرات متهم کردن جمهوری خواهان به دنبال این تحقیقات در تلاش برای کمک به مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب مجدد مبارزه است.

سناتور ران جانسون (جمهوری خواه ویسکانسین) رئیس پانل گفت: تحقیقات طراحی شده است برای نفوذ در انتخابات ریاست جمهوری. همکار سناتور ریک اسکات (جمهوری خواه-فلوریدا) گفت: “ما باید برای رسیدن به حقیقت در مورد Bidens’ ارتباط با Burisma. این جلسات را ارائه سنا با تصویر کامل.”

دموکرات ها می گویند که جمهوری خواه رسیدگی به بایدن و پسر او را کمک روسیه دروغ مبارزات انتخاباتی پیش از انتخابات ماه نوامبر.

سناتور گری پیترز (دموکرات-Michigan), رتبه بندی دموکرات در این کمیته گفت: کاوشگر “خطرات تقویت تلاش های دشمنان خارجی ما به دخالت در سال 2020 انتخابات است.”

بایدن کمپین سخنگوی اندرو بیتس در بیانیه ای گفت که جانسون “در حال اجرا یک ماموریت سیاسی” برای مغلوب ساختن پیشی جستن.

‘تئوری های توطئه’

مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا کرده است که معاون رئیس جمهور سابق با استفاده از موقعیت خود بین سال های 2009 و سال 2017 به فشار دولت اوکراین به اخراج دادستان کل ویکتور Shokin به نفع پسرش و Burisma و سرکوب رسیدگی به شرکت گاز.

هیچ مدرکی تهمت ادعای پدید آمده و معاون رئیس جمهور سابق را از دست داده و اوکراین با حمایت قدرتهای غربی نگران مقابله با فساد در اوکراین است.

پس این کمیته رای رهبر اقلیت سنا چاک شومر (دموکرات-نیویورک) متهم خواهان ترویج “تئوری های توطئه است.”

جمهوری خواهان در حال کاوش پایه این تحقیقات به دخالت در انتخابات 2016. مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید کل بررسی شد و مغرضانه از شروع.

کمیته قضایی مجلس سنا به رهبری سناتور لیندزی گراهام (جمهوری خواه-کارولینای جنوبی) است بررسی نظارت حکم مورد استفاده در اف بی آی کاوشگر روسی دخالت در سال 2016.

در همین حال وزارت دادگستری ایالات متحده است کاوش ریشه های روسیه بررسی با برخی از جمهوری خواهان ادعا این تحقیقات نشان می دهد رئیس جمهور درست است.

با گزارش AFP AP dpa و سلامت

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net