یک نظامی ایالات متحده هواپیمای حامل هواکش فرود آمد در مسکو برای کمک به روسیه در نبرد خود را در برابر شیوع کروناویروس.

به سفارت آمریکا گفت: در تاریخ 21 مه که 50 هواکش شد tranche اول از 5.6 میلیون “انسان دوستانه اهدای” به روسیه است که در نهایت شامل در مجموع از 200 ایالات متحده-تولید هواکش.

حتی اگر ایالات متحده و روسیه روابط باقی می ماند در پس از جنگ سرد پایین سفارت گفت که دو کشور “باید کنار گذاشته اختلافات سیاسی و تمرکز بر نیازهای مردم ما است.”

وزارت امور خارجه روسیه سخنگوی ماریا Zakharova گفت: در تاریخ 21 که یکی دیگر از حمل و نقل از هواکش است که انتظار می رود در هفته آینده.

روسیه در حال حاضر در رتبه دوم بیشترین تعداد گزارش COVID-19 موارد پس از موجی از عفونت های جدید در ماه گذشته است.

روسیه را مورد شمارش رز به 317,554 on May 21 بعد از 8,849 عفونت های جدید گزارش شد در حالی که شمار کشته شدگان صعود به 3,009 علامت پس از 127 نفر در 24 ساعت گذشته.

ایالات متحده دارای بیشترین تعداد موارد گزارش شده در سطح جهان در بیش از 1.55 میلیون مرگ و میر بیش از 93,471.

روسیه در ماه آوریل فرستاده هواکش به ایالات متحده به عنوان شهرهایی مثل نیویورک مواجه با کمبود. واشنگتن گفته است که تا به حال پرداخت شده برای تجهیزات اما روسیه و ثروت صندوق RDIF در مارس 19 ادعا کرد که روسیه تا به حال برای آن پرداخت می شود.

مسکو دستور داده است تا هزاران نفر از محلی ساخته شده هواکش اما مجبور شد به حاشیه آنها را پس از آنها گزارش شده ناشی از آتش سوزی مرگبار در دو بیمارستان در اوایل این ماه.

همان یک نوع بود و بخشی از دسته ای از تجهیزات پزشکی روسیه فرستاده شده به ایالات متحده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de