وزارت خزانه داری ایالات متحده تحمیل کرده است اقدامات محدود کننده در واحد دیگر از روس نفت, تشدید فشار بر دولت روسیه غول نفتی بیش از آن اتهام حمایت از بحرانزده جمهور ونزوئلا, نیکولا Maduro.

سوئیس-بر اساس TNK تجارت بین المللی (TTI) در حال حاضر چهره یخ بر روی هر ملک و منافع در ملک در ایالات متحده و یا که در اختیار و یا کنترل از ایالات متحده افراد با توجه به مارس 12 وزارت خزانه داری آزادی مطبوعات.

این اقدامات نیز به طور کلی بلوک این شرکت از عامل در بازارهای مالی جهانی.

غنی از انرژی ونزوئلا شده است درگیر در یک ماه-طولانی بست سیاسی با مخالفت حامیان.

روسیه و کوبا و ایران و چین کلید حامیان مادورو که در سال 2013 شد و سوگند یاد کرد, برای دومین دوره در ژانویه 2019 پس از انتخابات که خدشه دار شد یک مخالف تحریم و ادعای رای تقلب.

ایالات متحده و بیش از 50 کشور دیگر به رسمیت شناخته اند رهبر مخالفان و قانونی سخنران ژوئن Guaido ونزوئلا به عنوان رهبر و خواستار آن شدند که مادورو ،

TTI شد متهم به طفره رفتن از تحریم های ایالات متحده و کمک به سرپا نگه داشتن مادورو را “فاسد” استفاده از ونزوئلا سودآور صنعت نفت.

“TNK تجارت بین المللی S. A. یکی دیگر از روس نفت تابعه مبادله فروش و حمل و نقل از ونزوئلا نفت خام است که به موضوع تحریم ها گفت:” وزیر خزانه داری استیون Mnuchin. “مغلوب ساختن پیشی جستن دولت متعهد به هدف قرار دادن کسانی که به حمایت از رژیم فاسد را بهره برداری از نفت ونزوئلا دارایی.”

پس از ایالات متحده تحمیل مشابه تحریم دیگر روس نفت واحد روس نفت تجاری در فوریه 18, محموله های نفت ونزوئلا اختصاص داده شده به آن تغییر شد به TNK تجارت بین المللی “به منظور فرار از تحریم های ایالات متحده,” بخش انتشار اخبار گفت.

تحریم ها نیز قرار داده شده در کارگزاری, رئيس جمهور, Didier کسیمیرو به اتهام داشتن “عمل یا ادعا به عمل برای یا از طرف روس نفت تجاری است.”

روس نفت با این نسخهها کار با ونزوئلا غول های انرژی Petroleos de Venezuela در آمریکای جنوبی است.

در واکنش به ایالات متحده اعلام ماه گذشته روس نفت گفت: پروژه های آن در ونزوئلا شد “در انطباق دقیق با هنجارهای بین المللی و قوانین ملی” است که آن را “دنبال ندارد هر گونه اهداف سیاسی است.”

وزارت خارجه روسیه گفت: تحریم نمی خواهد تحت تاثیر قرار دهد روسیه “تعامل با همكارى مقامات ونزوئلا است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de