تفلیس — ایالات متحده و اتحادیه اروپا سفیران خود را به نام در گرجستان حاکم و احزاب مخالف برای حمایت و پیاده سازی خارجی-میانجیگری معامله در انتخابات اصلاحات پس از بیش از دو ماه از عدم حرکت رو به جلو است.

در یک بیانیهکه تسهيل کننده از این قرارداد گفت: این در نظر گرفته شده بود به “depolarize” گرجستان نظام سیاسی و “ایجاد یک محیط بهتر” برای ماه اکتبر انتخابات پارلمانی پس از شکست از وعده اصلاحات قانون اساسی را به حرکت به طور کامل متناسب با انتخابات مجلس در سال 2020 است.

“ما توجه داشته باشید که این توافق از دو بخش تشکیل شده — یکی با تمرکز بر سیستم انتخابات و دیگر در پرداختن به ظاهر سیاسی دخالت در سیستم قضایی” در این بیانیه افزود که “ما از همه طرف به رعایت این نامه و روح هر دو بخش از توافق با توجه به اجرای موفقیت آمیز است.”

این بیانیه می آید بعد از گرجستان به مجلس Archil Talakvadze اعتراض به سفیر ایالات متحده کلی Degnan آلمانی سفیر هوبرت Knirsch و رئیس اتحادیه اروپا دیپلمات کارل Hartzell به ارائه یک “هدف ارزیابی” از نقش هر یک از امضا کنندگان در قرار دادن توافق به عمل.

در موضوع یک یادداشت تفاهم امضا شده در 8 مارس است که در آن دو طرف توافق کردند که مجلس تشکیل شده از 120 عضو منتخب از طریق یک متناسب با سیستم رای گیری در حالی که 30 نفر انتخاب خواهد شد از طریق یک اکثریت سیستم که در آن حزب یا نامزد برنده بیش از 50 درصد از آرا در یک حوزه اعطا رقابت صندلی.

آن را نیز می گوید که در آستانه انتخابات برای متناسب انتخابات خواهد بود مجموعه در 1 درصد است و یک دربندی ساز خواهد شد به این معنی است که هیچ حزب واحد دریافت کمتر از 40 درصد از آراء را مجاز به نگه داشتن اکثریت کرسی ها در پارلمان.

در حال حاضر تحت سیستم انتخاباتی 73 از 150 کرسی مجلس که مدعی هستند توسط داوطلبانی که پایان برساند برای اولین بار در منطقه نژادها. کرسی های باقی مانده توزیع شده نسبت به این سهم ملی از رای که یک حزب برنده است.

این منجر به رویای گرجستان به رهبری آن میلیاردر بنیانگذار Bidzina Ivanishvili برنده 76 درصد از قوه مقننه صندلی حتی اگر آن را برنده فقط کمتر از نیمی از آرای مردمی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de