دو حزبی ایالات متحده آمریکا کمیسیون معرفی کرده است تصویب قانون ممنوعیت واردات از شمال غربی چین از منطقه سین کیانگ که در آن قانونگذاران می گویند عمدتا مسلمان مردم بومی هستند که مجبور به کار در برابر خود را در بازداشتگاه ها و کارخانجات.

“این شیوه در سین کیانگ یکی از بزرگترین فجایع انسانی. آن باقی مانده غیر قابل تصور رک و پوست کنده, که این اتفاق در سال 2020” سناتور مارکو روبیو جمهوریخواه حمایت از پیشنهاد بان کی مون به خبرنگاران گفت: در مارس 12.

وزارت خارجه چین محکوم به حرکت در مارس 13, گفته ایالات متحده باید “توقف استفاده از موضوع حقوق بشر به دخالت در چین امور داخلی.”

سازمان ملل متحد تخمین زده می شود در سال 2019 که 1 میلیون قومی Uyghurs و دیگر عمدتا مسلمان ترک زبان مردم بومی در سین کیانگ برگزار می شد در چه پکن توصیف به عنوان “counterextremism مراکز” در استان است.

سازمان ملل متحد نیز گفت: میلیون ها نفر بیشتر مردم مجبور شده اند به اردوگاه های اقامت اجباری در چین است.

چین توصیف اردوگاه به عنوان “مراکز آموزش فنی و حرفه ای” با هدف کمک به مردم هدایت روشن از تروریسم و اجازه می دهد خود را ادغام مجدد به جامعه است.

به تازگی معرفی شده اویغور بیگاری پیشگیری عمل خواهد ممنوعیت واردات هر نوع کالا از سین کیانگ مگر اینکه ایالات متحده گمرک و حفاظت از مرزها است “روشن و شواهد قانع کننده” که هیچ اجباری درگیر شد.

دو حزبی کنگره-اجرایی کمیسیون در چین منتشر شد, گزارش, گفته, آن را تا به حال دیده می شود “گزارش های معتبری” که کالا شامل بیگاری آمده اند به ایالات متحده از جمله پارچه های تلفن همراه و چای.

آن گفت: عمده مارک های چنین به عنوان Coca-Cola, Patagonia و نایک مظنون هستند به طور مستقیم یا غیر مستقیم با تکیه بر کار اجباری.

روشن نیست که کنگره را به تازگی معرفی شده ،

قانون با هدف پرداختن به چین سیاست در سین کیانگ گذشت بدون مخالفت سال گذشته مجلس نمایندگان و سنا باید هنوز هم آشتی نسخه های مختلف و ارسال آن به رئیس جمهور و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

ایالات متحده در حال حاضر ممنوعیت محصولات ساخته شده از طریق برده داری.

با گزارش آسوشیتدپرس و خبرگزاری فرانسه

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im