ایالات متحده از سوی اتحادیه اروپا به جای تحریم افراد و اشخاص در کار موشکی ایران برنامه پس از تهران گفت: آن را با موفقیت راه اندازی یک ماهواره نظامی.

واشنگتن نیز نامیده می شود در همه کشورها به گسترش ملل متحد معمولی-تحریم تسلیحاتی ایران گفت: با راه اندازی اثبات شد این کشور برنامه فضایی بود “نه صلح و نه به طور کامل غیر نظامی.”

“این ماهواره و ماهوارهبر و دیگران راه اندازی قبل از آن ترکیب فن آوری های یکسان و قابل تعویض با, موشک های بالستیک از جمله دیگر محدوده های مانند موشک بالستیک قاره پیما (قاره). هیچ کشوری تا کنون به دنبال ICBM قابلیت به جز هدف از ارائه سلاح های هسته ای” وزیر امور خارجه مایک Pompeo در بیانیه ای گفت در آوریل 25.

پس از ماه ها تلاش شکست خورده ایران اسلامی سپاه پاسداران انقلاب) اعلام کرد که در تاریخ 22 آوریل که آن را به حال راه اندازی یک ماهواره نظامی به مدار. سپاه گفت: در وب سایت رسمی خود ماهواره به مدار 425 کیلومتر بالاتر از سطح زمین است.

واشنگتن انتقاد ایران برای صرف آن محدود منابع مالی در راه اندازی در زمانی که این کشور در تلاش برای مبارزه با گسترش coronavirus که صدمه دیده خود را در حال حاضر ویران اقتصاد است.

ایالات متحده تحمیل کرده است مجازات تحریم ها علیه ایران شده اند که مرکب اخیرا با کاهش شدید قیمت نفت یکی از اصلی ایران در صادرات.

“هنگامی که مردم ایران در رنج و مرگ ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس آن تاسف است برای دیدن رژیم اتلاف منابع و تلاش های تحریک آمیز نظامی حرفه که هیچ چیز برای کمک به مردم ایران” Pompeo گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de