دو RFE/RL فیلمسازان کشته در یک تصادف ماشین در بلاروس در حالی که بازگشت از فیلم برداری مرتبط با این بیماری همه گیر کوروناویروس. یک سوم اعضای خدمه بود به شدت مجروح شدند.

حادثه رخ داده در اواخر May 14 در جاده ها از جنوب شرقی شهر Homel به سرمایه مینسک است.

Uladzimer Mikhaylouski, 33, یک مدیر و Maksim Haurylenka, 26 بود مهندس صدا برای یک فیلم خدمه کار برای زمان کنونی در بلاروس.

زمان کنونی است که به زبان روسی شبکه رهبری RFE/RL در همکاری با VOA.

خدمه منجر شد توسط Lyubou Zyamtsova, 28 شناخته و بلاروس فیلمساز مستند که بستری شده در بخش مراقبت های پس از حادثه.

“این است که به بدترین شکل ممکن اخبار” گفت: RFE/RL رئیس جمهور جیمی پرواز. “این فیلمسازان جوان و درخشان بودند که با استعداد و الهام بخش مردم و بخشی از یک ابتکار جدید ما راه اندازی شد به بهترین داستان از بلاروس به مخاطبان است که می دانم کم و یا هیچ چیز در مورد کشور و مردم است.”

“آنها آغشته کار خود را با یک روح با طراوت و امید است که همه ما احساس” پرواز گفت: از دست دادن Mikhaylouski و Haurylenka “ویرانگر است.”

“همه ما در RFE/RL در حال امید و دعا [Zyamtsova] خواهد بود قادر به بازیابی” پرواز اضافه شده و اشاره کرد که ممکن است 14 تولد او بود.

فیلمسازان شد و برگشت به مینسک از فیلم برداری در Homel که در آن آنها به جمع آوری مواد برای یک برنامه در مورد داوطلبانی که در حال کمک به کارکنان پزشکی در پاسخ به coronavirus بیماری همه گیر.

بلاروس به عنوان شیوع حتی برگزاری یک رژه 9 مه به خود جلب کرد که هزاران نفر از مردم به مرکزی مینسک به مناسبت سالگرد پایان جنگ جهانی دوم با وجود یک تماس توسط سازمان بهداشت جهانی برای بلاروس برای اطمینان از فاصله فیزیکی به منظور کاهش سرعت گسترش ویروس.

در علاوه بر این به گزارش بدون سانسور, اخبار زمان کنونی بزرگترین ارائه دهنده مستقل به زبان روسی فیلم به مخاطبان است. در دوره 12 ماهه منتهی به ماه سپتامبر 2019, زمان کنونی ویدئوها مشاهده شد بیش از 740 میلیون بار در سراسر سیستم عامل های دیجیتال.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de