رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا کرده است جو بایدن ، presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد نوشت: او یک “نامه عذرخواهی” در مورد دولت محدودیت های مسافرتی در چین است. اما هیچ مدرکی وجود ندارد که از چنین نامه ای و بایدن انتخاباتی می گوید که “هرگز اتفاق افتاده است.”

ما خواسته کاخ سفید در مورد رئیس جمهور ادعا می کنند و ما نمی دریافت پاسخ.

آن را ممکن است مغلوب ساختن پیشی جستن اضافه شده است یک لایه اضافی از اغراق در قبل ادعا می کنند که بایدن به حال “عذرخواهی” برای انتقاد از محدودیت های مسافرتی, ادعای تهمت ساخته شده در آوریل 28. اما بایدن نیست “عذر خواهی” برای هر گونه انتقاد. مبارزات انتخاباتی خود در مارس 3 گفت: بایدن حمایت دولت محدودیت های مسافرتی در چین و در آن استدلال کرد که بایدن را زودتر نظرات در مورد مغلوب ساختن پیشی جستن “رکورد هیستری و بیگانه ستیزی” نیست اشاره به محدودیت های هر چند آنها ساخته شده بودند همان روز آن سفر ممنوعیت اعلام شد.

در Jan. 31 روز پس از سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد رمان coronavirus بهداشت عمومی اورژانس های بین المللی نگرانی های بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر اعلام کرد یک اضطراری برای بهداشت عمومی در ایالات متحده و اعلام محدودیتهای سفر به چین, موثر, Feb. 2. این سیاست ممنوع شهروندان غیر آمریکایی که به چین سفر کرده در دو هفته گذشته از ورود به ایالات متحده آن را نمی اعمال می شود به شهروندان ایالات متحده اقامت دائم خود و خانواده.

همچنین در Jan. 31 بایدن در سخنرانی خود در یک مراسم انتخاباتی در آیوا در مورد شیوع کروناویروس گفت که آمریکایی ها “نیاز به یک رئیس جمهور که آنها می توانند اعتماد به آنچه او در مورد آن می گوید که او در حال رفتن به از عمل در مورد آن.” او افزود: “این است که هیچ وقت برای دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن رکورد هیستری و بیگانه ستیزی – بیگانه ستیزی هیستریک و fearmongering به رهبری راه به جای علم است.”

او تصریح کرد: کسانی که نظرات روز بعد در توییتر گفت: “ما در میان یک بحران با کوروناویروس. ما نیاز به رهبری راه را با علم — نه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن رکورد هیستری بیگانه ستیزی و ترس. او به بدترین شکل ممکن شخص برای رهبری کشور ما از طریق اورژانس بهداشت جهانی.”

مغلوب ساختن پیشی جستن بارها ادعا کرد که بایدن او را به نام “بیگانه” و “نژادپرستانه” از آنجا که از محدودیت های مسافرتی در چین است. اما بایدن نمی گویند او صحبت کردن در مورد کسانی که محدودیت.

در آوریل 3, معاون سابق رئیس جمهور کمپین گفت: بایدن حمایت از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت محدودیت های مسافرتی در چین و در آن گفت: بایدن را “با اشاره به بیگانه ستیزی” نیست در مورد محدودیت های مسافرتی بلکه “مغلوب ساختن پیشی جستن رکورد طولانی از قربانی دیگران در زمانی که این ویروس در حال ظهور از چین است.”

“جو بایدن پشتیبانی از ممنوعیت سفر که هدایت هستند کارشناسان پزشکی حمایت مقامات بهداشت عمومی و حمایت کامل استراتژی” کیت Bedingfield بایدن معاون مدیر کمپین گفت: “سی ان ان. “علم در حمایت از این ممنوعیت بنابراین او بیش از حد بود.”

روز بعد در آوریل 4, مغلوب ساختن پیشی جستن از این گفته شده بود “اخبار شب گذشته” که بایدن “توافق کردند که [تهمت] درست بود وقتی که من را متوقف مردم از چین خیلی زود خیلی خیلی زود از آمدن به کشور ما است.”

اما بایدن روز بعد با انتقاد مغلوب ساختن پیشی جستن برای “کند” پاسخ به بحران گفت: در ABC “این هفته”: “شما باید برای رفتن سریع تر از کندتر است. و ما آغاز شده بدجور کند. او نشان داد که من قدردانی او را — در برخورد با چین است. خوب, شما می دانید 45 کشور در حال حاضر نقل مکان کرد به نگه داشتن بلوک چین پرسنل از بودن قادر به آمدن به ایالات متحده قبل از رئیس جمهور نقل مکان کرد. بنابراین آن را فقط — آن را در مورد سرعت. در مورد آن — آن را در مورد ضرورت. و من فکر نمی کنم وجود دارد به اندازه کافی از آن ضرورت است.”

همانطور که ما توضیح داد که قبل از هر دو سیاستمداران چرخید حقایق در مورد اینکه آیا تهمت سفر محدودیت بودند “بسیار زود” مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان ادعا و یا بعد از “45 کشور در حال حاضر نقل مکان کرد” به عنوان بایدن گفت. داده ها از فکر می کنم جهانی بهداشت یک پروژه توسط شورای روابط خارجی ردیابی کشور محدودیت های مسافرتی نشان می دهد “که ایالات متحده نه پشت سر نه پیش از منحنی در شرایط اعمال محدودیت های مسافرتی علیه چین” یک co-نویسنده ردیاب, سامانتا Kiernan یک دستیار پژوهش در بهداشت جهانی علم اقتصاد و توسعه به ما گفت.

در اواخر ماه آوریل تهمت ادعا کرد که بایدن به حال “عذرخواهی” و در مارس 3 رادیو فردا مجازی تاون هال دو بار رئيس جمهور گفت: بایدن ساخته شده که عذرخواهی در یک نامه.

مغلوب ساختن پیشی جستن, فاکس نیوز, مجازی, شهرداری, آوریل 3: آنها به نام من یک نژادپرست است. آنها گفتند: “کريستوفر.” بایدن گفت: “او بیگانه.” بایدن در حال حاضر نوشته شده است یک نامه عذرخواهی به خاطر من درست بود. من را نجات داد صدها هزار نفر از زندگی است. …

و او در واقع عذرخواهی کرد با یک حرف در یک جمعه شب گفت: “او به سمت راست حرکت می کند.” آن را به خوبی ایفا مطبوعات, اما او گفت: من به سمت راست حرکت می کند.

ما هیچ شواهدی از یک نامه عذرخواهی. بایدن کمپین سخنگوی اندرو بیتس گفت: ما یک ایمیل به در: “هرگز اتفاق افتاده است.”

به عنوان برای مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا در مورد صرفه جویی “صدها هزار نفر از زندگی” ما هیچ پشتیبانی برای چنین یک شکل یا. به عنوان ما نوشته ام تیوی چند که مطالعات انجام شده در سفر محدودیت های ایالات متحده و کشورهای دیگر به تصویب رسید در چین برآورد آن اقدامات تا به حال متواضع اثرات کاهش اولیه گسترش در خارج از چین اما نه حاوی coronavirus بیماری همه گیر.

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین با اشاره به “نامه عذرخواهی” چند هفته قبل در مارس 13 coronavirus نیروی کار جلسه در طول یک عقب و جلو با یک خبرنگار بیش از آنچه که دولت انجام داده بود در مورد این بیماری همه گیر کوروناویروس در ماه فوریه است. مغلوب ساختن پیشی جستن خود را ذکر محدودیت های مسافرتی و چین گفت: بایدن “چرا او نوشتن یک نامه عذرخواهی؟” خبرنگار رادیو فردا’ پائولا رید گفت: “من فکر نمی کنم افراد بیکار در حال حاضر در مورد مراقبت چرا جو بایدن نمی عذر خواهی به شما آقا.”

در واقع بایدن نمی عذر خواهی — مبارزات انتخاباتی خود به جای گفت که او با حمایت رئیس جمهور چین محدودیت های مسافرتی.

FactCheck.org را قبول نمی کند تبلیغات است. ما با تکیه بر کمک های مالی و کمک های مالی فرد از مردم مثل شما. لطفا در نظر اهدا. کارت اعتباری و کمک های مالی ممکن است از طریق ما “اهدا” صفحه. اگر شما ترجیح می دهید را با چک و ارسال به: FactCheck.org, آننبرگ سیاست عمومی مرکز 202 S. 36 سنت فیلادلفیا, بهبهان 19104.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de