رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده است اظهارات نادرست و پیامدهای مورد چگونه سه دموکراتیک مقامات در پاسخ به تظاهرات خشونت آمیز که به دنبال جورج فلوید مرگ در بازداشت پلیس در مینیاپولیس:

  • مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: شهردار واشنگتن دی سی “نمی خواهد اجازه دهید سی پلیس درگیر” در آشفته اعتراض در خارج از کاخ سفید. سرویس مخفی گفت: پلیس محلی درگیر شدند.
  • مغلوب ساختن پیشی جستن خواست فیلادلفیا مقامات به تماس در گارد ملی برای کمک به جلوگیری از غارت ساعت پس از آنها در حال حاضر انجام شده است.
  • مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: مینیاپولیس شده بود بیش از حد آهسته به در گارد ملی و دوباره جدول زمانی اشتباه است.

اشتباهی آمده به عنوان رئیس جمهور بدحجابی دولت و مقامات محلی اغلب singling از دموکرات ها به دشوار بودن به اندازه کافی در برخورد با تظاهرات. در یک کنفرانس تلفنی ژوئن 1 مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: ملت فرمانداران آنها “ضعیف” و گفت: آنها نیاز به عمل به شدت در فرو نشاندن رفتار خشونت آمیز.

سی پلیس در صحنه

رئیس جمهور در یک سری از توییت در مه 30, ستایش سرویس مخفی برای کار آن حفاظت از کاخ سفید به عنوان یک سرکش جمعیت بیش از 1000 تظاهرکنندگان با تجمع در مقابل ساختمان کاخ سفید در اوایل صبح. در همان زمان مغلوب ساختن پیشی جستن را متهم کرد که واشنگتن شهردار موریل Bowser خود نمی خواهد اجازه دهید D. C پلیس حفاظت از او را.

مغلوب ساختن پیشی جستن, مارس 30: طرف بد, the d. C. شهردار @MurielBowser است که همیشه به دنبال پول و کمک نمی خواهد اجازه دهید سی پلیس درگیر کنید. “نمی کنند.” خوب!

اما سی پلیس درگیر شدند در حفاظت طول پر سر و صدا اعتراض به این واشنگتن پست مقاله روشن می سازد. “Bowser خود و سی رئیس پلیس پیتر Newsham گفت: پلیس شهرستان تا به حال در واقعیت پیوست و با سرویس مخفی ایالات متحده پارک پلیس در روز شنبه به کنترل تظاهرکنندگان در خیابان پنسیلوانیا حتی تهیه سرویس مخفی فوق العاده با دنده محافظ” در این مقاله می گوید. در این پست نیز گفت: خبرنگاران خود را پوشش تظاهرات دیدم که سی پلیس وجود دارد.

و سرویس مخفی در بیانیه ای گفت: در مورد قسمت “اداره پلیس شهری و ایالات متحده در پارک پلیس در صحنه است.”

فیلادلفیا در حال حاضر خواسته بود برای گارد ملی کمک کند

تهمت نیز خاموش بود-پایگاه on May 31, زمانی که او در توییتی که فیلادلفیا مقامات باید تماس بگیرید در گارد ملی برای کمک به مقابله با غارت گسترده در این شهر نشان می دهد خود را از عدم انجام به طوری منعکس شده از یک ضعف عمومی در راه دموکرات ها در برخورد با ناآرامی های مدنی. اما نگهبان شده بود به نام ساعت قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن 4 p. m. صدای جیر جیر.

مغلوب ساختن پیشی جستن, مارس 31 tweet: Law & Order در فیلادلفیا در حال حاضر! آنها غارت فروشگاه ها. تماس با ما بزرگ گارد ملی مانند آنها در نهایت (با تشکر از شما رئیس جمهور تهمت) شب گذشته در مینیاپولیس.

گارد بود در حال حاضر در راه است.

در یک ظهر کنفرانس مطبوعاتی از مسئولان شهرستان که روز فیلادلفیا رئیس پلیس دانیل یاغی گفت: “ما درخواست حمایت از پنسیلوانیا گارد ملی.” در 6 p. m. کنفرانس مطبوعاتی فیلادلفیا مدیر عامل برایان Abernathy تصریح کرد که گارد ملی بود که در مسیر بود و انتظار می رود بعد از آن شب. او گفت: سپاه پاسداران نقش خواهد بود برای حمایت از پلیس محلی و عمل به عنوان یک “نیروی چند برابر است.”

سرباز گارد ملی شروع به ورود در مرکز شهر فیلادلفیا در حدود ساعت 1 صبح ژوئن 1 و شد در گشت توسط سحر.

گارد ملی در حال حاضر وارد در مینیاپولیس

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین پیشنهاد — دروغ — که اعضای سوتا گارد ملی نمی رسند در مینیاپولیس به کمک محلی و دولت اجرای قانون کنترل جمعیت تا شب از مه 30.

“تبریک به ما گارد ملی برای این کار بزرگ آنها بلافاصله پس از ورود در مینیاپولیس, مینه سوتا, شب گذشته” مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی مه 31. “این ANTIFA led آنارشیست ها در میان دیگران تعطیل شد, به سرعت. باید انجام شده توسط شهردار در شب اول و, وجود دارد که بدون مشکل!”

حداقل در برخی از ایالت مینه سوتا سربازان گارد ملی و نیروی هوایی مستقر شده بودند به مینیاپولیس برای وظیفه شب مه 28.

اوایل که روز پس از دومین روز از تظاهرات در مینیاپولیس بیش فلوید مرگ تبدیل شد به طور فزاینده ای خشونت آمیز از جمله غارت و آتش سوزی در حال تنظیم و تیراندازی مرگبار, شهردار یعقوب فری رسما اعلام اورژانس محلی و به نام دولت گارد ملی به منظور اعزام به شهرستان خود را. (Frey را به ما گفت او در واقع خواسته که برای کمک مارس 27 عنوان استار تریبیون گزارش شده است.)

اما آن را تا به مینه سوتا, فرماندار, تیم Walz به اجازه فعال شدن دولت گارد ملی که او با امضای یک دستور اجرایی که بعد از ظهر از مارس 28. (در یک میزگرد بحث و گفتگو با مدیران کسب و کار مه 29 مغلوب ساختن پیشی جستن در سمت چپ نادرست تصور که او تا به حال به نام سرباز گارد ملی به مینیاپولیس گفت: “ما به ارمغان آورد در گارد ملی امروز.”)

پس از Walz امضا منظور مینه سوتا گارد ملی توییتی در اواخر مارس 28 که آن را به حال “فعال بیش از 500 سرباز به سنت پل مینیاپولیس و جوامع اطراف است.”

این درست است که به نام Walz برای فولر بسیج گارد سربازان و نیروی هوایی در تاریخ 30 مه.

در یک صدای جیر جیر در اواخر آن روز مینه سوتا گارد ملی گفت: “ما در حال حاضر به بیش از 4100 — به سرعت در حال حرکت به سمت 10,800 — مینه سوتا شهروند-سربازان و سربازان حمایت از ما دوستان و همسایگان در شهرهای دوقلو.” بود که “افزایش قابل توجهی بیش از 700 در وظیفه” را به عنوان از آوریل 29, توییت گفت.

عمومی و امور رسمی برای نگهبان به ما گفت که حدود 7000 اعضای مستقر شده بودند که از ژوئن 1.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de