رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خود را ادامه داد گمراه کننده حملات دموکراتیک رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو را از دست داده و coronavirus همه گیر آن را به عنوان نابسامانی های دولت است.

  • با استفاده از ماسک خونتان در یک بیمارستان نیویورک تهمت این باورند که ماسک ممکن است “بیرون رفتن پشت درب” نشان می دهد آنها در حال به سرقت رفته است. او به ارائه هیچ مدرکی وجود ندارد که سرقت رانندگی افزایش می دهد. یک bioresponse متخصص به ما گفت که در طول COVID-19 همه گیر آن است که “معقول” برای آمار بیمارستان ها “برای دیدن آن استفاده از ماسک افزایش می دهد منظور از قدر.”
  • رئیس جمهور گفت که 4,000 هواکش تحویل به نیویورک از فدرال ذخایر در حال نگه داشته و در یک “انبار که اتفاق می افتد به واقع – که جالب است — ادیسون در نیوجرسی” و “شاید آنها نیاز ندارد و آنها را به شدت.” کومو گفت: هواکش ها ذخیره شده و در انتظار اوج تقاضا در هفته های آینده.

تهمت نیز تکرار گمراه کننده ادعا می کنند که “نیویورک فرصتی برای دریافت 16,000 هواکش چند سال پیش و در آنها پایین است.” ما در مورد نوشت که در ما مارس 26 داستان “تهمت گمراه کننده هواکش ضد پانچ در کومو.”

نیویورک برن فشار از مقدار اولیه انفجار coronavirus همه گیر در ایالات متحده نزدیک به 43 درصد از بیش از 156,000 موارد تایید شده در سراسر کشور بودند واقع در نیویورک به عنوان بعد از ظهر مارس 30.

در یک “فاکس و دوستان” مصاحبه تلفنی در مارس 30, تهمت خواسته شده بود در مورد نظرسنجی نشان دادن محبوبیت بالا برای کومو را از دست داده و همه گیر و حدس و گمان در نظر قطعه ای در نیویورک تایمز در مورد کومو ریاست جمهوری بالقوه است.

“خب یکی از دلایل خود را در تعداد بالا در دست زدن به آن دلیل است که دولت فدرال از آنجا که ما او را کشتی و ما به او هواکش و ما به او تمام چیزهایی که ما به او” نسبت ناروا گفت. “یکی از دلایل او موفق است چون ما به کمک او موفق است.”

در طول مصاحبه مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان چند عکس در نیویورک از حزب دموکرات. رئیس جمهور ادعا کرد که با وجود کومو جذاب به دولت فدرال ارائه ماسک های هواکش و تجهیزات دیگر از اضطراری فدرال ذخایر نیویورک است با استفاده از 4,000 هواکش دولت فدرال را فراهم کرده است.

همانطور که برای کمبود ماسک در یک کنفرانس مطبوعاتی شب قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد افزایش در تعداد از ماسک استفاده می شود در یکی از بیمارستان نیویورک به نظر می رسید مشکوک و او التماس خبرنگاران به نگاه به اینکه ماسک ممکن است “رفتن از درب عقب.”

تقاضای بالا برای ماسک

مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا در مورد ماسک پس از ادوارد Pesicka, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت اونز & Minor گفت: در کنفرانس مطبوعاتی که با وجود شرکت ramping تا تولید آن از ماسک “یکی از مسائل ما در حال مبارزه با تقاضا افزایش می دهد.”

Pesicka سپس ذکر “یک مثال موردی از یک بیمارستان در نیویورک است که به طور سنتی با استفاده از حدود 10 تا 20,000 ماسک یک هفته در حال حاضر با استفاده از 2 – به 300,000 ماسک یک هفته. بنابراین شما ضرب که بار … کل آمریکا اجازه دهید به تنهایی همان تقاضا در خارج از ایالات متحده است که بخشی از این مسئله ما در حال اجرا است حتی با یک سطح شیب دار قابل توجه در عرضه, شما می دانید, هنوز هم وجود دارد که تقاضا است — که بسیار بیشتر از عرضه است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: این اعداد و ارقام مطرح شد و در یک جلسه خصوصی قبل از کنفرانس مطبوعاتی.

مغلوب ساختن پیشی جستن, مارس 29: بیانیه ای که ساخته شده بود که آنها بوده ام تحویل سال 10 – به 20,000 ماسک. خوب این بیمارستان نیویورک. بسیار آن را بسته بندی شده در همه زمان ها. چگونه می توانم شما را از 10 به 20 300,000? 10 – به 20,000 ماسک برای 300,000?

حتی اگر این متفاوت است چیزی در جریان است و شما باید به آن نگاه کنید به عنوان خبرنگاران. کجا هستند ماسک رفتن ؟ آنها بیرون رفتن درب عقب ؟ چگونه می توانم شما را از 10,000 300,000? و ما که در بسیاری از مکان های مختلف است. بنابراین کسی احتمالا باید نگاه به آن, چون من فقط نمی بینید از نظر عملی چگونه است که ممکن است به از آن به که. و ما که اتفاق می افتد در مکان های متعدد — و نه به آن حد که کمترین تعداد از من شنیده اید. که کمترین تعداد از شما دیده ام من تصور درست است ؟

اما این مرد باعث می شود آنها و ارائه آنها را به بسیاری از بیمارستان ها. او می داند که این سیستم بهتر از هر کسی. و من فکر می کنم شما شگفت زده تر از من بود که شما را دیدم که شماره. بنابراین با تشکر از شما بسیار سپاسگزارم. من امیدوارم که من به هر یک از مشتریان خود را در مشکل اما این می تواند باشد که آنها دچار مشکل هستند. به طوری که آنها باید به نگاهی است که در نیویورک است.

به روشنی در بیانیه عمومی Pesicka نه حدس و گمان است که تقاضای بالا برای ماسک از بیمارستان نیویورک در هفته های اخیر به دلیل سرقت است.

بعد از آن در کنفرانس مطبوعاتی تهمت دو برابر کردن روی حدس و گمان و گفت که با چنین افزایش در تقاضا برای ماسک در یکی از بیمارستان “من فکر می کنم مردم باید بررسی کنید که چرا چیزی در رفتن, که آیا آن را نمی — من فکر نمی کنم آن را احتکار; من فکر می کنم شاید بدتر از احتکار. اما آن را چک کنید. آن را چک کنید.”

پس از کنفرانس مطبوعاتی پیشرو دموکراتیک ریاست جمهوری مدعی جو بایدن را رد کرد و مغلوب ساختن پیشی جستن حدس و گمان به عنوان “مسخره و کاملا نادرست است.”

“امروز توطئه اذهان عمومی از رئیس جمهور ما این است که در میان بی پروا و نادان حرکت او ساخته شده است که در طول این بحران شده اند وجود دارد بسیاری از” بایدن در بیانیه ای گفت. “زندگی آویزان در تعادل می باشد.”

همچنین پس از این کنفرانس مطبوعاتی تهمت کمپین با اشاره به گزارش های خبری از 6 مارس است که در آن کومو خواسته دولت و پلیس به بررسی گزارش از متخصصین مراقبت های بهداشتی است که “وجود داشته است دزدی از تجهیزات پزشکی و ماسک از بیمارستان آن را باور یا نه. نه فقط مردم گرفتن یک زن و شوهر یا سه منظور من فقط واقعی دزدی از این محصولات است.”

یک CNBC داستان در مورد کومو نظرات به ذکر است که فرماندار ندارد نشان می دهد که چقدر منابع و یا تجهیزات از دست رفته بود.

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین همچنین با اشاره به دیدگاه از یک بیماری عفونی پزشک و بیمارستان اپیدمیولوژی در مرکز پزشکی تافتز در بوستون که با توجه به مدرن بهداشت و درمان گفت: بیمارستان او را تا به حال دزدی از ماسک ماسک و ضروری دیگر تجهیزات حفاظتی در لابی و دیگر مناطق پر ترافیک.”

اما وجود دارد هیچ نشانه ای از مقیاس از این دزدی و هیچ مدرکی وجود ندارد که آنها در حال رانندگی خونتان تقاضا برای ماسک و سایر تجهیزات حفاظتی در بیمارستان ها در برخورد با یک افزایش تند در بیماران مبتلا به COVID-19.

وزارت بهداشت و خدمات انسانی گفت: در اوایل ماه مارس آن را تا به حال تنها حدود 1% از ماسک خواهد بود که نیاز شدید بیماری همه گیر. یک HHS سخنگوی CNBC گفت که ایالات متحده تا به حال 42 میلیون N95 و فولاد ماسک در فدرال ذخایر و ایالات متحده خواهد نیاز به حدود 3.5 میلیارد دلار برای رسیدگی شدید بیماری همه گیر.

Kenneth E. Raske رئیس جمهور بیشتر New York, بیمارستان, انجمن با انتشار بیانیه ای در پاسخ به تهمت نظرات که آمریکایی ها “سزاوار بهتر از خود رییس جمهور نشان می دهد که PPE است ‘بیرون رفتن پشت درب’ نیویورک بیمارستان.”

“نیویورک بهداشت و درمان کارگران در حال درمان انفجار تعداد COVID-19 بيمار در سراسر ساعت – با میل و رغبت و بدون شکایت. دختر من یک پرستار ICU در شهر نیویورک بیمارستان است که یکی از آنها” Raske گفت. “تنها چیزی که آنها برای درخواست در بازگشت مقدار کافی از تجهیزات حفاظت شخصی. PPE تنها چیزی است که آنها را جدا از COVID-19 بیماران خود را.”

ما رسیده به سخنگوی در اونز & جزئی برای پیدا کردن آنچه در بیمارستان Pesicka با اشاره به, اما ما نمی توانید پاسخ. ما همچنین نمی توانید پاسخ از نیویورک بهداشت + بیمارستان ها اجرا می شود که این شهرستان در بیمارستان های دولتی در مورد اینکه آیا هر یک از بیمارستان های آن با استفاده از به عنوان بسیاری از ماسک ها به عنوان Pesicka اشاره کرد.

Dr. George L. Anesi مدیر پزشکی مراقبت بحرانی Bioresponse تیم در دانشگاه پنسیلوانیا پرلمن دانشکده پزشکی که در آن او شده است که منجر به تلاش برای آماده شدن برای COVID-19 pandemic گفت: ما در یک ایمیل که در حالی که او نمی تواند اظهار نظر در مورد مناسب استفاده از ماسک در هر خاص بیمارستان “در طول COVID-19 همه گیر آن است که مناسب برای هر بیمارستان در معرض خطر منطقه که در حال حاضر وجود دارد بسیاری از در ما برای دیدن آن استفاده از ماسک افزایش می دهد منظور از قدر.”

“افزایش تقاضا برای استفاده از تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) از جمله ماسک رخ داده است برای تعدادی از دلایل” گفت: Anesi. “برای اولین بار و حتی قبل از رمان coronavirus وارد ایالات متحده شد و در میان شدید تنفسی ویروسی در فصل” های مختلف از غیر رمان coronavirus گونه ها و ویروس های دیگر. دوم ورود رمان coronavirus باعث نیاز به ماسک برای مراقبت از بیماران با تایید COVID-19 و مهمتر از بیماران که ممکن است COVID-19 اما انتظار بررسی یا تست. با نمایی گسترش COVID-19 گیر اساسا هر بیمار تنفسی شکایت پتانسیل آلوده می شود و نیاز به استفاده از ماسک برای محافظت از کارکنان و اعضای خانواده و دیگر بیماران است.”

“در هر وضعیت از افزایش تقاضا یا عرضه ناکافی همیشه وجود دارد رفتن به برخی از انحراف از جمله از بیمارستان و از خرید تجهیزات مورد نیاز توسط خط مقدم بهداشت و درمان کارگران” Anesi گفت. “استفاده مناسب توسط کارکنان بهداشتی درمانی در این سرعت در حال گسترش و همه گیر است که نیروی غالب در حال حاضر.”

انباشت هواکش

در نظرات تهمت نیز سوال که چرا هزاران نفر از فن های ارسال شده توسط دولت فدرال به نیویورک برگزار می شد در ذخیره سازی حتی به عنوان کومو پنجه نرم می کند ،

در یک کنفرانس مطبوعاتی در مارس 29, مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که با هزاران نفر از فن های نشسته در ذخیره سازی در نیویورک “شاید آنها نیاز ندارد و آنها را به شدت.”

مغلوب ساختن پیشی جستن, مارس 29: ما با ارسال هزاران نفر از [فن] به نیویورک است. آنها را به انبار — نیویورک انبار — که اتفاق افتاده به واقع جالب ادیسون در نیوجرسی. به آنها داده می شود به نیویورک و پس از آن ما رفت و به جاهای دیگر نیز به هزاران هواکش. مردم در نیویورک هرگز توزیع ژنراتور. ما گفت: “چرا شما توزیع آنها؟” در حال حاضر شما باید برای درک آنها باید نیویورک افراد مشغول به کار در آن انبارها. من می دانستم که آنها تا به حال آنها. بنابراین ما گفت: “چرا شما توزیع آنها؟” من — من امیدوارم که آنها به توزیع آنها در حال حاضر. اما شاید آنها نیاز ندارد و آنها را به شدت.

مغلوب ساختن پیشی جستن تکرار آن نقطه خود را در “فاکس و دوستان” مصاحبه صبح روز بعد.

مغلوب ساختن پیشی جستن, مارس 30: و ما تحویل داده 4,000 هواکش به نیویورک به انبار خود را که اتفاق می افتد به واقع – که جالب است — ادیسون در نیوجرسی. آن را امضا کردن آنها تحویل داده شد و آنها استفاده نشده بود. و گفت: ما چند روز بعد “چرا شما با استفاده از این پنکه?” من نمی دانم چه اتفاقی افتاده اما ما تحویل داده و هزاران نفر از آنها را به ما تحویل داده و آنها را به بسیاری از مردم است. و شما می دانید وجود دارد یک سوال کلی در مورد آن است. من فکر می کنم در نیویورک باید خوب بر اساس اعداد است که ما با دیدن آنها باید بیش از کافی است. منظورم این است که من از شنیدن داستان هایی که آنها استفاده نمی شود و یا از آنها استفاده نمی شود درست است.

کومو اذعان کرده است که هزاران نفر از هواکش برگزار شد در ذخیره سازی اما او گفت: این بدان معنا نیست که آنها مورد نیاز نیست یا این که نیویورک نیاز ندارد ، کومو گفت: آنها در حال انبار جلوتر از پیش بینی تقاضا در چند هفته.

در یک مصاحبه در MSNBC را “صبح جو” کومو گفت: رئیس جمهور نظرات نشان می دهد مغلوب ساختن پیشی جستن را درک نمی کند “چگونه برای اجرای یک دولت چگونه برای برنامه ریزی یک عملیات.”

“این ویروس شده است جلوتر از ما از یک روز” کومو گفت. “ما شده است بازی گرفتن از یک روز. هنوز دو سه چهار هفته دور بسته که طرح مدل استفاده می کنید. آماده شدن برای apex. باید این مواد را برای apex. که زمانی که سیستم در حال رفتن به سقوط. آنها فرستاده 4,000 هواکش. من با استفاده از آنها امروز به خاطر من لازم نیست آنها را امروز. من نیاز به جمع آوری آنها را در یک مخزن. ذخایر تعریف شده است استفاده می شود در نقطه بالا.”

کومو گفت: بر اساس پیش بینی از کارشناسان پزشکی نیویورک می رود نیاز به عنوان بسیاری از 30,000 هواکش “در آن نقطه بالا نیاز است.”

“که چه عددی پیش بینی می گویند” کومو ” در مارس 28. “بنابراین ما در حال برنامه ریزی برای آن نقل قول را تمام کردن بدترین سناریو مورد است که مدل های پیش بینی. شاید ما هرگز وجود دارد شاید ما صاف و منحنی ما آهسته عفونت رای بنابراین ما هرگز به آن نقطه و این چیزی است که ما در حال تلاش برای انجام و ما در حال کار بر روی آن روز و شب. اما اگر ما نمی توانیم صاف منحنی شما نمی توانید آهسته عفونت رای شما ضربه که apex مطمئن شوید که شما آماده برای apex و این که در آن 30,000 هواکش در آمده است.”

در یک مصاحبه در MSNBC “همه با کریس هایس” در مارس 27, کومو گفت: این اطلاعات می آید از انواع منابع از جمله وزارت امور خارجه, وزارت بهداشت و درمان.

“پس من چی کار کنم من فقط مطالعه اعداد و علم و اطلاعات و من به دنبال اطلاعات” کومو گفت. “ما McKinsey & Company [مدیریت جهانی شرکت مشاوره] ما و ویل-کرنل مرکز پزشکی [پزشکی پژوهشکده و دانشکده پزشکی از دانشگاه کرنل] من به سازمان بهداشت جهانی, نگاهی به مدل چین, نگاهی به مدل های کره جنوبی, نگاهی به مدل از ایتالیا و در مدل های اعداد در دولت من بود.”

در مارس 30 مصاحبه در “صبح جو” کومو گفت: “سونامی در راه است.”

“ما می دانیم آن است,” او گفت:. “در حال حاضر زمان برای جمع آوری وسایل, انجام آماده سازی به دلیل آن را بیش از حد در اواخر روز قبل از. اگر شما انجام این کار قبل از طوفان بازدید, آن را خیلی دیر به آن را انجام دهد پس از طوفان بازدید. و طوفان در راه است. توقف سیاست است. گوش دادن به دانشمندان و جوانب مثبت و برنامه ریزی زیرا در غیر این صورت … مردم می میرند که نیازی به مرگ است. که خط پایین. … طوفان بازدید در دو هفته سه هفته این چیزی است که من نیاز به رفتن به. اگر شما نمی خواهید برای دیدن یک فروپاشی است. و اجازه دهید تمرکز بر گرفتن آن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im