دفاع از تصمیم خود برای آتش یک چهارم بازرس کل این سال رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است گمراه کننده در مقایسه با رکورد خود را به روسای جمهور گذشته ادعا “من فکر می کنم هر رئیس جمهور است بدست خلاص شدن از شر احتمالا بیشتر از من است.”

با توجه به تازگی منتشر شده سرویس پژوهشی کنگره گزارش از سال 2000 باراک اوباما تنها رئیس جمهور برای حذف یک بازرس کل و از او برداشته می شود یکی است. مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر حذف چهار در کمتر از دو ماه.

سوال از خبرنگاران بعد از یک میزگرد با مدیران رستوران در 18 مه تهمت خواسته شد تا در مورد تصمیم خود را به آتش بازرس کل وزارت امور خارجه استیو Linick. در نامه ای به مجلس, نانسی پلوسی, on May 15 تهمت فقط گفت: “این بسیار حیاتی است که من با کمال اعتماد به نفس در انتصاب خدمت به عنوان بازرسان به طور کلی. که دیگر در این مورد با توجه به این بازرس کل.”

این آخرین در یک سری از بازرس کل حذف از آغاز ماه آوریل است.

در آوریل 3, مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد حذف مایکل اتکینسون بازرس کل جامعه اطلاعاتی. آن اتکینسون که با ارسال نامه ای به خانه کمیته اطلاعات در مورد whistleblower شکایت که در نهایت منجر به استیضاح در برابر مغلوب ساختن پیشی جستن.

دفاع از تصمیم خود برای حذف اتکینسون تهمت ادعا اتکینسون “در زمان یک گزارش جعلی و او آن را به کنگره است.” (در واقع یک کاخ سفید یادداشت از مغلوب ساختن پیشی جستن تماس تلفنی با رئیس جمهور اوکراین ولدیمیر Zelensky تابستان گذشته — که در آن تهمت خواسته Zelensky به بررسی جو بایدن و پسر شکارچی — موید این افشاگر اطلاعاتی سه نقطه اصلی درباره تماس بگیرید. مغلوب ساختن پیشی جستن را تکرار و ادعا می کنند که خلاف کاران شکایت تحریف تماس به پایان رسید تا بر ما “Whoppers از 2019” لیست.)

در عرض یک هفته از شلیک اتکینسون مغلوب ساختن پیشی جستن حذف ژنرال گلن خوب از نقش خود به عنوان سرپرست وزارت دفاع بازرس کل. و در اوایل ماه مه تهمت جایگزین کریستی Grimm, که بازیگری به عنوان بازرس کل وزارت بهداشت و خدمات انسانی. گریم راهنمای آمد و حدود یک ماه پس از او منتشر شد و مغلوب ساختن پیشی جستن انتقاد یک گزارش در مورد نتایج یک نظرسنجی از بیمارستان که در آن بیمارستان گزارش با چالش رو به رو با تست لوازم و زمان انتظار برای COVID-19.

صحبت با خبرنگاران در 18 مه مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: تصمیم خود را برای حذف Linick آمد به درخواست وزیر امور خارجه مایک Pompeo. Linick شد گزارش کنند حداقل دو تحقیقات که درگیر Pompeo: یکی مربوط به Pompeo تلاش برای پیگیری سریع اضطراری فروش اسلحه به عربستان سعودی و امارات متحده عربی و دیگر به اینکه Pompeo با استفاده از یک کارمند وزارت امور خارجه برای اجرای کارهای شخصی برای او.
سوال در مورد اینکه آیا Linick را حذف بخشی از یک الگوی توسط دولت برای جلوگیری از پاسخگویی مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “من فکر می کنم ما درمان شده بسیار ناعادلانه توسط بازرس ژنرال.” همانطور که برای Linick به طور خاص مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او تا به حال هرگز شنیده از او تا Pompeo درخواست او برداشته شود.

مغلوب ساختن پیشی جستن, مارس 18: من هرگز حتی شنیده ام اما از من خواسته شد به وزارت خارجه توسط مایک. من پیشنهاد — بسیاری از مردم تقریبا همه آنها — به من گفت: “شما می دانید, این اوباما انتصاب. و اگر شما می خواهم به او اجازه رفتن من فکر می کنم شما باید اجازه دهید آنها را بروید اما آن را به شما است.” …

من بدست خلاص شدن از شر بسیاری از بازرس ژنرال; هر رئیس جمهور است. من فکر می کنم هر رئیس جمهور است بدست خلاص شدن از شر احتمالا بیشتر از من. بسیاری از مردم ما نگه اوباما بازرس کل و من فکر می کنم به طور کلی این نیست که چیز خوبی به انجام, اما آنها به آنها را نگه داشته. اما من به آنها گفتم — به مدت سه سال به من گفت: “هر کسی که می خواهد برای خلاص شدن از شر خود را بازرس ژنرال زیرا آنها منصوب شده توسط رئیس جمهور اوباما و من فکر می کنم شما باید انجام دهید.” برخی از آنها نیست اما در حال حاضر آنها در حال انجام یک زن و شوهر از آنها در حال انجام آن در حال حاضر.

که به نظر نمی مربع با سرویس پژوهشی کنگره گزارش “حذف بازرسان کلی: قوانین و تمرین و ملاحظات کنگره” منتشر شده در مارس 12.

“یکی از رئيس جمهور ریگان اولین مقام عمل پس از مراسم تحلیف خود در تاریخ 20 ژانویه سال 1981 به حذف تمام 15 را تایید کرد و اقدام بازرسان به طور کلی و سپس مشغول به کار در سراسر مجریه” به گزارش CRS متحده است. این گزارش اشاره می کند که این حرکت باعث “دو حزبی نگرانی” بود که کاهش برخی از زمانی که ریگان renominated پنج سابق بازرسان به طور کلی و به این دلیل که دولت “ساخته تعهدات دیگر به حمایت از بازرس کل سیستم.”

از آن پس هیچ دریافتی رئیس جمهور حذف کرده است بازرسان به طور کلی بلافاصله پس از مصرف ،

به عنوان برای مغلوب ساختن پیشی جستن حدس و گمان است که “هر رئیس جمهور است بدست خلاص شدن از شر احتمالا بیشتر از من” که دقیق نیست با توجه به CRS گزارش.

با توجه به CRS گزارش بين 2000 تا 2020 وجود دارد تنها یک نمونه از یک رئیس جمهور از بین بردن یک بازرس به طور کلی. بود که اوباما حذف جرالد Walpin بازرس کل شرکت ملی خدمات اجتماعی. در نامه ای به مجلس نانسی پلوسی در ژوئن 11, 2009 اوباما نوشت که او دیگر به حال “کمال اعتماد به نفس” در Walpin (زبان بعد از استفاده ناروا خود را برای اخراج).

یک هفته بعد کاخ سفید ارائه شده به سنا یک نامه با جزئیات بیشتر در مورد دلایل Walpin را شلیک کرد و گفت او برداشته شد “پس از بررسی درخواست توسط حزبی هیئت مدیره شرکت است.” در آن زمان این گمان وجود دارد که Walpin شلیک شد مربوط به تحقیقات او منجر به سوء استفاده از کمک های مالی فدرال توسط یک گروه غیر انتفاعی به ریاست شهردار ساکرامنتو کوین جانسون سابق NBA ستاره و اوباما حامی.

که تنها مورد مشخص شده توسط CRS گزارش بين 2000 تا مارس سال 2020 زمانی که مغلوب ساختن پیشی جستن حذف اتکینسون.

این گزارش افزود: نکته: “این ممکن است مورد که دیگر بازرسان به طور کلی باید استعفا تحت تهدید از حذف. به دلیل آن است که ممکن است برای شناسایی این موارد با اطمینان از در دسترس عموم مواد آنها در اینجا مورد بحث نیست.”

برای مثال در سال 2002 در دوران جرج دبلیو بوش به واشنگتن پست گزارش داد که Luise S. اردن IG در شرکت خدمات اجتماعی و ملی و روبرتا L. ناخالص IG در سازمان ملی هوانوردی و فضایی آمریکا رسما استعفا داد و در فوریه سال. اما با توجه به پست “خود را به خروج شد و به دور از داوطلبانه است.”

در سال 2013 در دولت اوباما Charles K. ادواردز اقدام بازرس کل وزارت امنیت داخلی استعفا داد و سه روز قبل از او برنامه ریزی شده به نظر می رسد در مجلس سنا شنوایی برای پاسخ به اتهاماتی که او به خطر بیافتد استقلال خود را در نقش خود به عنوان سازمان برتر دیده بان. یک کلکسیون بعد به این نتیجه رسیدند که ادواردز نامناسب بود و روابط شخصی با ارشد DHS مقامات و او “تغییر و یا تاخیر” گزارش “جای ارشد DHS مقامات.”

و در سال 2015 ژنرال ریچارد گریفین معاون بازرس کل وزارت امور جانبازان اعلام بازنشستگی خود را در میان انتقاد خود را از دست خلاف کاران شکایت در مورد VA عملیات. اما هیچ یک از کسانی که اوباما در نظر گرفتن مراحل را دنبال رسمی حذف.

McEnany نیز اشتباه

در مصاحبه با “فاکس و دوستان” در مارس 19, کاخ سفید وزیر مطبوعات Kayleigh McEnany گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن است فقط انجام آنچه اوباما نیز انجام داد و این که “هیچ کس به نظر می رسید به مراقبت های پس از آن.”

McEnany, مارس 19: رئیس جمهور دیروز گفت که او گفت: در بخش های مختلف که اوباما IG مقامات آن است که خود تصمیم گیری که آیا به اجازه دهید که فردی بروید. وزیر Pompeo ساخته شده که توصیه و رئیس جمهور موافقت با آن است. من فقط می خواهم توجه داشته باشید که زمانی که رئیس جمهور اوباما را همان چیزی که او از کار اخراج IGs زمانی که چندین IGs گرد هم آمدند و نامه نوشت و گفت: “رئیس جمهور اوباما شما در حال مهار تحقیقات ما.” شما می دانید که هیچ کس به نظر می رسید به مراقبت های پس از آن. اما ناگهان همه از یک زمانی که رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن می کند آنچه را در خود قدرت قانونی مردم بسیار در مورد آن ناراحت.

اما McEnany مخلوط شده است تا برخی از حقایق است. همانطور که ما قبلا ذکر اوباما را آتش بازرس کل Walpin — اما این یکی نه جمع “IGs” به عنوان McEnany گفت.

و آن را Walpin را شلیک که باعث شد بیش از نیمی از بازرسان به طور کلی برای نوشتن این نامه ذکر شده توسط McEnany. بلکه بازرسان کلی شکایت در مورد سه آژانس های فدرال در دولت اوباما که خود را محدود دسترسی به سوابق.

در سال 2014 نامه بازرسان عمومی گفت: دولت اوباما است که سوابق ممتاز بودند اطلاعات را ایجاد می کند “به طور بالقوه چالش های جدی به اقتدار هر بازرس کل و توانایی ما برای انجام کار ما به طور کامل به طور مستقل و به موقع.”

McEnany اشتباه است که “هیچ کس به نظر می رسید به مراقبت” در مورد بازرسان کلی نامه مهم اوباما. در سپتامبر 2015, 12 سناتور و هشت جمهوری خواهان و چهار دموکرات — معرفی قوانین به نیاز سازمان به ارائه “تمام سوابق” درخواست توسط یک بازرس به طور کلی. اما بزرگتر لایحه که شامل ارائه هرگز آمد تا برای رای طبقه در حزب جمهوری خواه کنترل مجلس سنا.

به عنوان CRS گزارش اشاره می کند که یکی از رایج ترین گزینه های مورد بحث برای تقویت استقلال بازرسان به طور کلی قانونی که اجازه می دهد برای حذف IGs “تنها به دلایلی که سقوط within ارائه یک تعریف خوب شود.”

به عنوان مثال نسخه ای از بازرس کل اصلاحات قانون از سال 2008 که به تصویب مجلس خواهد تاسیس بازرسان کلی برای ثابت هفت سال است و مجاز برای حذف “تنها بر اساس دائمی ناتوانی ناکارآمدی غفلت از وظیفه تخلفات ، محکومیت جنایت یا رفتار مربوط به فساد اخلاقی دانستن تخلف از قانون ناخالص سوء مدیریت و یا اتلاف بودجه و یا سوء استفاده از قدرت.”

با توجه به CRS, “سنا انتخاب می شوند نه به اتخاذ این زبان بر اساس نتایج حاصل از حسابرسی کل پنل که شناسایی نگرانی در مورد بهعلت حذف برای بازرسان به طور کلی.”

مغلوب ساختن پیشی جستن و McEnany آیا درست است که رئیس جمهور باید از این قدرت برای حذف بازرسان به طور کلی, اما آنها در اشتباه هستید که در مقایسه با مغلوب ساختن پیشی جستن اخراج از IGs به اوباما یا رئیس جمهور گذشته ،

یادداشت سردبیر: FactCheck.org را قبول نمی کند تبلیغات است. ما با تکیه بر کمک های مالی و کمک های مالی فرد از مردم مثل شما. لطفا در نظر اهدا. کارت اعتباری و کمک های مالی ممکن است از طریق ما “اهدا” صفحه. اگر شما ترجیح می دهید را با چک و ارسال به: FactCheck.org, آننبرگ سیاست عمومی مرکز 202 S. 36 سنت فیلادلفیا, بهبهان 19104.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de