این ووهان موسسه ویروس شناسی دریافت $600,000 به عنوان بخشی از یک بزرگتر پنج سال دولت ایالات متحده کمک مالی به آمریکا و غیر انتفاعی بر اساس مطالعه و ظهور بیماری های عفونی. اما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن قرار دادن شکل در $7.5 میلیون گفته او “به پایان رسید آن را.”

ما خواسته کاخ سفید که در آن $7.5 میلیون رقم ممکن است آمده اند اما ما نمی دریافت پاسخ.

ادعاهای دروغین که ووهان آزمایشگاه دریافت کرده بود $3.7 میلیون نفر در موسسه ملی بهداشت اعطای پول باید در گردش آنلاین پس از یک مارس 11 ایمیل های روزانه داستان ساخته شده است که ادعا و جمهوری خواه در کنگره مت Gaetz تکرار آن در یک فاکس نیوز مصاحبه. NIH نیست جایزه از جمله یک کمک. به جای آن به کمک مالی جمعا به مبلغ 3.4 میلیون دلار آغاز و در سال 2014 به آمریکا مبتنی بر EcoHealth داد به مطالعه خطر آینده ظهور coronaviruses از خفاش ها. و EcoHealth توزیع $600,000 که در مجموع به ووهان موسسه ویروس شناسی یک همکار در این پروژه از قبل تایید شده توسط NIH.

ما در این مورد نوشت اعوجاج EcoHealth گرانت پس از این ادعا به نظر می رسد در تئوری توطئه تصویری “Plandemic.”

مغلوب ساختن پیشی جستن تکرار این ادعا را در مصاحبه ای که پخش May 14 در فاکس اخبار کسب و کار. میزبان Maria Bartiromo خواسته از ووهان موسسه “آیا ما به عنوان یک کشور به پول که به آزمایشگاه است؟” مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ داد:

مغلوب ساختن پیشی جستن May 14: آره. به عنوان من درک می کنم آن را قبل از من در اینجا $7.5 میلیون دلار در سال 2014. و نگاه آنها گفت: آنها مطالعه چیزهای مختلف و شما می دانید, چیزهایی که اتفاق می افتد مانند. اما, شما می دانید, پول داده شده توسط دولت اوباما در اوایل. … من به پایان رسید آن. … من زمان زیادی از گرما بیش از حد است. آنها گفتند:, “اوه,, ما در حال مطالعه تمام انواع چیزهای.” شما را دیدم آنچه که اتفاق افتاده است. من به پایان رسید آن.

معلوم نیست دیگر چه بودجه رئیس جمهور ممکن است از جمله در شکل. یک مارس 16 مهر داستان ذکر شده یکی دیگر از $3.4 میلیون دالر امریکایی در مورد یک مطالعه رفتاری که ممکن است شامل برخی از کمک های مالی که رفت به ووهان آزمایشگاه. اما اعطای اهدا شد به Cold Spring Harbor Laboratory در نیویورک نبوده است خاتمه یافته است. آن را در اصل برای 2014-2019 و دوم مربوط به اعطای تصویب شد این سال است. ما رسیده به Cold Spring Harbor آزمایشگاه و ما را در به روز رسانی این داستان اگر ما دریافت اطلاعات بیشتر.

فاکس نیوز اذعان کرد که آن را “روشن نیست که دقیقا چقدر ایالات متحده بودجه رفت و به طور مستقیم به ووهان موسسه ویروس شناسی به دلیل آن مشغول به کار در همکاری با دیگر موسسات در پروژه های تامین مالی توسط آمریکا کمک های مالی.”

در مورد EcoHealth گرانت — یکی که بود لغو شد — ما نمی دانیم چقدر رفت و به ووهان آزمایشگاه و آن را به خوبی کوتاه از حتی 1 میلیون دلار است.

در بیانیه ای NIH گفت: مجموع کمک مالی به EcoHealth شد $3.4 میلیون بیش از شش سال (2014 طریق 2019) و عطا شده بود خاتمه داده شود. “NIH نیست بحث در مورد جزئیات فرایند تصمیم گیری در مورد خاص اعطای جوایز” بیانیه ای گفت:. اطلاعات در NIH سایت نشان می دهد که این پروژه آغاز شد و در ژوئن 1, 2014 شد و به پایان رسید در آوریل 24 سال 2020 است.

تقریبا همه از $3.4 میلیون بود بخشی از پنج سال اعطای جایزه در سال 2014 EcoHealth سخنگوی رابرت کسلر گفت ما در یک ایمیل و $600,000 با توجه به ووهان موسسه ویروس شناسی بود که بخشی از آن عطا کند. در سال 2019 پروژه تمدید شد و برای پنج سال و EcoHealth دریافت $292,161 در سال 2019 قبل از NIH لغو اعطای ماه گذشته.

ایالات متحده آمریکا امروز گزارش داد که حدود 76,000 شده بود بودجه برای ووهان آزمایشگاه به عنوان بخشی از 2019 تمدید. کسلر تایید کرد به ما که پول تا به حال بودجه شده است اما تا به حال نشده است توزیع شده به آزمایشگاه قبل از اعطای بود به پایان رسید.

به ووهان, چین, آزمایشگاه واقع در شهرستان که در آن رمان coronavirus شیوع آغاز شد و در اواخر سال 2019 شد قبل از تایید به عنوان یک همکار توسط NIH و وزارت خارجه کسلر گفت. محققان با استفاده از آزمایشگاه برای انجام تجزیه و تحلیل ژنتیکی از ویروس ها.

“در هر یک از نزدیک به 30 کشور در سراسر جهان که در آن ما کار ما همکاری با نهادهای محلی که همه آنها قبل از تایید توسط فدرال ما تأمین کنندگان مالی” EcoHealth گفت: در یک مارس 28 بیانیه در مورد فسخ بودجه. “آن بوده است EcoHealth داد موقعیت برای 15 سال گذشته که coronaviruses در حال حاضر روشن و فوری تهدید برای امنیت ما. که به نظر می رسد واضح تر در حال حاضر از همیشه قبل از.”

NIH grant — از لحاظ فنی از طریق تامین NIH موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی — حمایت تحقیقات به ظهور coronaviruses است که می تواند انسان تاثیر می گذارد و سرچشمه در خفاش ها که منشاء کارشناسان گمان از SARS-CoV-2 یا رمان coronavirus و همچنین به عنوان سندرم حاد تنفسی یا سارس, ویروس که ناشی از شیوع جهانی در سال 2003 و سندرم تنفسی خاورمیانه یا MERSویروس شناسایی شده در سال 2012.

این EcoHealth شرح پروژه در NIH سایت می گوید که زئونوز coronaviruses — به معنی آن است که می تواند انتقال از حیوانات به انسان — “یک تهدید مهم برای بهداشت جهانی” و خفاش “به نظر می رسد مخزن طبیعی این ویروس ها.” پروژه “با هدف درک عوامل افزایش خطر بعدی CoV در حال ظهور در افراد با مطالعه CoV تنوع در بحرانی زئونوز مخزن (خفاش ها) در سایت های با ریسک بالا برای ظهور (حیات وحش بازارهای در حال ظهور بیماری کانون (چین).”

EcoHealth که دریافت پول کمک مالی دولت تقریبا هر سال از سال 2002 با توجه به NIH پایگاه داده گفت: در آوریل 28 بیانیه ای اعلام کرد که تحقیقات خاتمه یافته با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت “با هدف تجزیه و تحلیل خطر ابتلا به کروناویروس ظهور و کمک در طراحی واکسن و دارو برای محافظت از ما را از COVID-19 و دیگر coronavirus تهدید. در واقع توالی ژنتیکی از دو بت coronaviruses است که ما را با این کمک هزینه استفاده شده است به عنوان ابزار آزمایشگاه برای آزمون پیشرفت داروی ضد ویروسی Remdesivir.”

آزمایش های بالینی در حال انجام برای تعیین اینکه آیا remdesivir است که بی خطر و موثر در درمان COVID-19. غذا و دارو صادر اضطراری با استفاده از مجوز در مارس 1 برای مواد مخدر بر اساس نتایج اولیه.

این ووهان موسسه ویروس شناسی شده است موضوع بی پایه و اساس تئوری های توطئه ادعا SARS-CoV-2 ایجاد شده و یا دستکاری در یک آزمایشگاه. به عنوان ما نوشته شده است نویسندگان مارس ماده در طبیعت پزشکی به این نتیجه رسیدند: “تجزیه و تحلیل ما به وضوح نشان می دهد که SARS-CoV-2 است که یک آزمایشگاه ساخت یا هدفمند دستکاری ویروس.”

دانشگاه سیدنی پروفسور ادوارد هلمز بود که درگیر در نقشه برداری ژنوم SARS-CoV-2 نیز گفت: در فروردین بیانیه: “Coronaviruses مانند SARS-CoV-2 معمولا در گونه های حیات وحش و اغلب پرش به میزبان. این نیز محتمل ترین توضیح برای منشاء SARS-CoV-2.”

در پاسخ به آنچه که او به نام “بی اساس حدس و گمان” است که یک خفاش coronavirus نام RaTG13 بودن نگه داشته در ووهان موسسه ویروس شناسی بود و منشاء هلمز گفت که به دلایل مختلف او نتیجه گرفت: “SARS-CoV-2 بود نه مشتق شده از RaTG13.” هلمز گفت: بیشتر نمونه برداری از سایر حیوانات “است که نیاز به حل و فصل دقیق ریشه” رمان coronavirus.

آمریکا و جامعه اطلاعاتی گفت: در یک مارس 30 بیانیه ای که آن را “concurs با اجماع علمی است که COVID-19 ویروس بود نه ساخته دست انسان و یا اصلاح ژنتیکی شده” و آن را “ادامه خواهد داد به دقت بررسی فناورى اطلاعات و هوش برای تعیین اینکه آیا شیوع شروع از طریق تماس با حیوانات آلوده و یا اگر آن را ناشی از یک حادثه در یک آزمایشگاه در ووهان.”

در سخنان همان روز تهمت جواب داد: “بله, من” وقتی پرسید که آیا او تا به حال “دیده می شود هر چیزی در این نقطه است که به شما می دهد درجه بالایی از اعتماد به نفس است که ووهان موسسه ویروس شناسی بود که منشاء این ویروس است.” اما رئیس جمهور همچنین گفت: “ما قصد داریم برای دیدن جایی که آن را از می آید. و شما می دانید — شما می دانید هر تئوری که آیا شما تا به حال این نظریه از آزمایشگاه به شما این نظریه از بسیاری از مختلف — خفاش ها و نوع بت و بت 40 مایل دور, بنابراین آن را نمی تواند در اینجا بوده است و آن را نمی تواند وجود داشته اند. و ما — وجود دارد بسیاری از نظریه. اما آره ما مردم به دنبال در آن بسیار به شدت.”

تحقیق در مورد منشاء این ویروس در کنار تهمت اشتباه بود به ادعای دولت آمریکا داده است $7.5 میلیون به ووهان آزمایشگاه تحت سلف خود. آزمایشگاه دریافت تنها $600,000 از طریق پنج سال کمک مالی به EcoHealth داد یک کمک مالی است که به طول انجامید و هر دو به اوباما و تهمت ادارات و تمدید شده است سال گذشته است. ما نمی دانیم که چقدر, اگر هر چیزی آزمایشگاه ممکن است دریافت کرده اند به عنوان بخشی از کمک های مالی دیگر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de