خلاصه

در اعلام کرد که او شده است مصرف هیدروکسی کلروکین برای جلوگیری از COVID-19 رئیس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده یک سری از نادرست و بی اساس و یا گمراه کننده اظهارات مربوط به مواد مخدر است که باقی می ماند یک درمان اثبات نشده علیه coronavirus:

  • مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او شروع به مصرف هیدروکسی کلروکین چرا که او فکر می کند “این خوب است” و “شنیده ام بسیاری از داستان های خوب.” اما هیچ اطلاعات منتشر شده نشان می دهد که این دارو محافظت در برابر عفونت با کروناویروس و کارشناسان توصیه می کنند از جمله استفاده از تنها در آزمایش های بالینی.
  • به عنوان بخشی از خود را توجیهی برای مصرف هیدروکسی کلروکین رئیس جمهور بارها و بارها گفت که “بسیاری از” خط مقدم کارگران را دارو برای COVID-19 پیشگیری است. این معلوم نیست که چگونه بسیاری از مردم این دارو برای پیشگیری و یا پیشگیری اما چند پزشک به ما گفت که آنها آگاه بودند از این عمل در موسسات خود را.
  • مغلوب ساختن پیشی جستن اصرار داشت که وجود دارد تنها بوده است و “بد نظرسنجی” از هیدروکسی کلروکین برای COVID-19. که نادرست است. مطالعات متعدد از جمله بهترین شواهد تا به امروز حاکی از این نیست که هیدروکسی کلروکین مفید برای COVID-19 بيمار.
  • رئیس جمهور نامیده می شود یک مطالعه منتشر نشده استفاده می شود که امور جانبازان داده و هیچ مزایای استفاده از هیدروکسی کلروکین “ساختگی” و “نادرست” و متهم نویسندگان که با انگیزه های سیاسی. هیچ شواهدی از تعصب سیاسی و در حالی که مطالعه شده است کارشناسی, نتایج آن در حال سازگار با دیگر مقالات منتشر شده.
  • تهمت نیز شفاف نیست در مورد ایمنی و خطرات ناشی از هیدروکسی کلروکین و گفت: “آن ضرری ندارد مردم” و “شما در حال رفتن به مریض و یا می میرند.” در حالی که عوارض جانبی شدید از مواد مخدر نادر آنها گزارش شده به سازمان غذا و دارو.
  • مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا ریک روشن مدیر سابق آژانس شارژ با نظارت بر تولید و خرید مواد مخدر برای مقابله با بهداشت عمومی, تهدید, شده اند باید “مؤمن در یک نقطه” در هیدروکسی کلروکین چرا که او “امضا نرم افزار” به صورت اضطراری استفاده از مواد مخدر است. درخشان گفته او را تحت فشار و “نیست یک انتخاب است.”
تجزیه و تحلیل

رئیس جمهور است و طولانی تبلیغ هیدروکسی کلروکین یک داروی ضد مالاریا نیز استفاده می شود برای درمان لوپوس و آرتریت روماتوئید به عنوان یک COVID-19 درمان با وجود فقدان شواهد است که آن را بی خطر و موثر برای این بیماری است.

در هفته های اخیر مغلوب ساختن پیشی جستن به حال حمایت کردن خود را ترویج مواد مخدر به عنوان یک رشته از مطالعات باید دقیق نادر اما بالقوه عوارض جانبی جدی و موفق به پیدا کردن که این دارو در حال انجام است بسیار برای بیماران.

دستورالعمل از موسسه ملی بهداشت آخرین به روز رسانی در مارس 12, پیدا کردن “کافی داده های بالینی توصیه می شود و یا در برابر” استفاده از هیدروکسی کلروکین برای COVID-19 حالی که FDA هشدار داد در برابر استفاده از مواد مخدر برای COVID-19 خارج از بیمارستان و یا کارآزمایی های بالینی با توجه به این ریسک خطرناک ریتم قلب مشکلات.

اما در پایان مارس 18 جلسه با نمایندگان صنعت رستوران در کاخ سفید مغلوب ساختن پیشی جستن تعجب خبرنگاران با این ادعا که او تا به حال شده است در نظر گرفتن یک قرص هیدروکسی کلروکین هر روز برای آخرین هفته و نیم به عنوان پیشگیری و یا پیشگیری اندازه گیری.

“یک زن و شوهر از هفته پیش شروع کردم به مصرف آن را,” او گفت:. “از آنجا که من فکر می کنم این خوب است. من شنیده ام بسیاری از داستان خوب. و اگر خوب نیست من به شما بگویم که حق شما می دانم که من نمی خواهید به صدمه دیده است.”

وقتی پرسیده شد که اگر دکتر خود توصیه کرده بود که آن تهمت و گفت: او پیشنهاد ایده و کاخ سفید دکتر موافقت کرد.

دکتر شان کانلی رئیس جمهور پزشک منتشر شد یادداشت را بعد از آن شب اشاره کرد که دو هفته قبل یک عضو از مغلوب ساختن پیشی جستن کارکنان پشتیبانی آزمایش مثبت برای COVID-19 و که پس از “متعدد بحث” در مورد هیدروکسی کلروکین با رئیس جمهور جفت “به این نتیجه رسیدند سود بالقوه از درمان هرحال خطر نسبی.”

این یادداشت نیست فاش کردن هر گونه اطلاعات از مغلوب ساختن پیشی جستن دوره پیشگیری و نه آن را به صراحت دولت است که Conley تجویز هیدروکسی کلروکین برای رئیس جمهور.

دبیر مطبوعاتی کاخ سفید Kayleigh McEnany اما گفته CBN اخبار در یک مصاحبه دو روز بعد که Conley تجویز دارو و مغلوب ساختن پیشی جستن آن را گرفته بود.

در مه 20 مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او می تواند پایان دادن به قرص “در یک یا دو روز.”

هیچ شواهد هیدروکسی کلروکین مانع COVID-19

در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن است باور هیدروکسی کلروکین است “خوب” معلوم نیست اگر این دارو با این نسخهها کار به عنوان یک COVID-19 پیشگیرانه.

“وجود دارد هیچ داده ای که قبل از قرار گرفتن در معرض پیشگیری موثر است برای جلوگیری از کروناویروس گفت:” دانشگاه مینه سوتا متخصص بیماری های عفونی دکتر دیوید Boulware در یک صدای جیر جیر در مدت کوتاهی پس از مغلوب ساختن پیشی جستن را اعلام. “این ممکن است. آن را نمی ممکن است. ما نمی دانیم.”

او افزود: “تنها راه من توصیه می گرفتن #هیدروکسی کلروکین در یک کارآزمایی بالینی است.”

Boulware است که منجر به یک کارآزمایی بالینی است که با هدف پیدا کردن اگر هیدروکسی کلروکین مانع COVID-19 پس از یک فرد در معرض شده است و یا آنچه به نام پس از قرار گرفتن در معرض پیشگیری. همکاران دیگر در حال کار بر پیشگیری قبل از قرار گرفتن در معرض و یا قبل از قرار گرفتن در معرض پیشگیری.

Boulware گفت ما در یک ایمیل وجود دارد که داده های منتشر شده در هیدروکسی کلروکین برای هر نوع از پیشگیری اگر چه بسیاری از محققان به دنبال آن است.

“وجود دارد حدود ده آزمایش های برنامه ریزی شده و یا فعال در سراسر جهان که در حال بررسی این سوال” گفت و اشاره کرد که خود دانشگاه خواهد بود برای اولین بار به گزارش نتایج با پست-قرار گرفتن در معرض یافته آمدن به زودی.

Boulware فکر نمی کنم هر کسی باید هیدروکسی کلروکین در خارج از یک کارآزمایی بالینی هر دو به خاطر محاکمه — بنابراین دانشمندان در واقع می تواند تعیین کند که آیا آن کار می کند — و به دلایل ایمنی.

“بیشتر مردم به شرکت در یک کارآزمایی بالینی سریع تر ما را به دانستن پاسخ,” او گفت:. “خارج از یک کارآزمایی بالینی وجود دارد می تواند از گروه های که آسیب دارو مانند کسانی که از قبل موجود شرایط قلب.”

Dr. Michael H. winston-salem, یک متخصص روماتولوژی در حال اجرا یک هیدروکسی کلروکین قبل از قرار گرفتن در معرض پیشگیری از محاکمه در دانشگاه نیویورک Langone سلامت نیز گفت: هیدروکسی کلروکین تنها باید مورد استفاده در یک کارآزمایی بالینی است.

“ما را در حسرت استفاده از آن در راه اتفاقی و نه قادر به نتیجه گیری که آیا آن را به حال هیچ کدام,” او گفت:. “اگر شما فقط استفاده از آن را یکسره و بدون کنترل شما خواهد شد از دست دادن این فرصت را به نشان می دهد یک بار و برای همه اعم از آن بود که برخی از سود و یا اینکه آیا آن را نداشت.”

بلمونت بود همچنین نگران است که افزایش بهره در هیدروکسی کلروکین در خارج از دادگاه می تواند مشکلات مطرح برای بیماری روماتیسمی بیماران. “من نمی خواهم وجود دارد به یکی دیگر از اجرا در مواد مخدر,” او گفت: “ایجاد غیر ضروری کمبود برای آن بیماری که این دارو توسط FDA تایید شده و آزمایش های بالینی به وضوح نشان می دهد بهره مند شوند.”

بلمونت گفت: دادگاهاست که هنوز ثبت نام کارکنان مراقبت های بهداشتی دارای 45 تا 60 روز برای رفتن به علاوه زمان بیشتری برای تجزیه و تحلیل داده ها به طوری که نتایج را نمی توان شناخته شده برای برخی از زمان.

ظرف یک ماه اگر چه او گفت که او ممکن است برخی از مقدماتی پاسخ در مورد چگونه محافظ هیدروکسی کلروکین ممکن است از طریق یک مطالعه مختلف او را به انجام در بیماران مبتلا به لوپوس که در آن او را ارزیابی اینکه آیا بیمارانی که در حال مصرف هیدروکسی کلروکین برای بیماری خود هر گونه کمتر مستعد ابتلا به توسعه COVID-19 نسبت به کسانی که نمی.

در حال حاضر او گفت: روشن است که هیدروکسی کلروکین نیست 100% محافظ اگرچه او تاکید کرد وجود دارد هنوز هم می تواند بخشی از اثر است.

“ما می توانیم کاملا تایید در دانشگاه نیویورک است که بیماران مبتلا به لوپوس در هیدروکسی کلروکین فراموش توسعه عفونت, او گفت:. “متاسفانه ما آگاه هستیم حداقل دو موارد منجر به مرگ.”

این نتایج آینه کسانی که از COVID-19 جهانی روماتولوژی داد بیمار رجیستری که ما قبلا گزارش شده در زمانی که مغلوب ساختن پیشی جستن به دروغ ادعا کرد که در اوایل ماه آوریل است که “افراد مبتلا به لوپوس” که هیدروکسی کلروکین “نمی ابتلا به این ویروس وحشتناک.”

این گروه پس از انتشار یک مقاله در Annals از بیماری های روماتیسمی گزارش که از مارس 17 رجیستری شامل 80 COVID-19 بيماران مبتلا به لوپوس 64 درصد از آنها مصرف هیدروکسی کلروکین و یا مربوط به مواد مخدر کلروکين قبل از عفونت با هیچ تفاوت در بستری نرخ و یا پیشرفته مراقبت از قبیل تهویه برای کسانی که در مقابل کردن مواد مخدر.

استفاده از هیدروکسی کلروکین در میان کارگران خط مقدم

یکی از مغلوب ساختن پیشی جستن را ثابت خودداری اطراف هیدروکسی کلروکین است که این دارو است که به طور گسترده ای توسط پزشکان و دیگر کارگران خط مقدم برای COVID-19 پیشگیری است.

“شما خواهد شد شگفت زده چگونه بسیاری از مردم در حال مصرف آن به ویژه در خط مقدم کارگران” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: فقط قبل از اعلام او مصرف آن بیش از حد. “بسیاری از پزشکان آن را” او بعدها گفت: دو بار.

روز بعد تهمت ادعا کرد در جلسه هیئت دولت که به مواد مخدر “است استفاده شده توسط هزاران نفر و هزاران نفر از کارگران خط مقدم” و در اظهارات به مطبوعات پس از یک سیاست ناهار مغلوب ساختن پیشی جستن رفت تا آنجا که می گویند: “بسیاری از کارگران خط مقدم نمی رفتن وجود دارد مگر اینکه آنها هیدروکسی.”

ما نمی دانیم چه تمام کارگران در حال انجام و در حال حاضر وجود دارد متعدد بالینی برای مراقبت های بهداشتی کارگران برای تعیین اگر هیدروکسی کلروکین موثر پیشگیرانه. اما چند پزشک به ما گفت که آنها نمی دانند که بسیاری از هموطنان کارکنان مراقبت های بهداشتی که مصرف مواد مخدر است.

دکتر باب Wachterصندلی از دانشگاه کالیفرنیا در سان فرانسیسکو گروه پزشکی گفت: او نمی دانست که از “هر پزشک” مصرف هیدروکسی کلروکین برای جلوگیری از COVID-19.

دانشگاه مینه سوتا را Boulware نیز گفت: او نمی دانست که از “هر گونه همکاران” بودند که مصرف مواد مخدر در خارج از یک کارآزمایی بالینی اگر چه او اذعان کرد که او در دانشگاهی مرکز پزشکی “که در آن پزشکان معتقدند در داده است.”

دکتر نیل Schlugerهای ریه و مراقبت های ویژه متخصص در دانشگاه کلمبیا نیز گفت که او تا به حال شنیده نشده از کارگران مصرف هیدروکسی کلروکین که در مرکز پزشکی دارو می شود و تنها در یک کارآزمایی بالینی است.

بلمونت گفت که در ماه مارس زمانی که هیدروکسی کلروکین اولین بار بود که رو به جلو قرار داده و در شهر نیویورک بود تجربه یک افزایش در COVID-19 مورد او فکر کردم ممکن است چند پزشکان به دنبال مواد مخدر است. اما او باور نمی کند این می تواند اتفاق می افتد بسیار پس از ایالت نیویورک یک نهاد اجرایی به منظور قرار دادن محدودیت در تجویز هیدروکسی کلروکین.

نه فقط یک ” بد ” مطالعه

در دفاع از هیدروکسی کلروکین تهمت بارها و بارها ادعا وجود دارد تنها یک منفی مطالعه از مواد مخدر با وجود این واقعیت است که بخش عمده ای از شواهد موجود نتواند برای نشان دادن اثربخشی در برابر COVID-19. او همچنین mischaracterized مطالعه و اظهار داشت: بدون شواهد است که نویسندگان این مقاله با انگیزه های سیاسی بود.

“و اگر شما نگاه کنید که ساختگی گزارش که در قرار داده شد که گزارش هیدروکسی داده شد برای مردم که فوق العاده بد شرط — فوق العاده بد مردم که در حال مرگ” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “تنها منفی شنیده بود در این مطالعه که در آن آنها آن را — آن VA? با شما می دانید افرادی که بزرگ نیست طرفداران تهمت به آن” او افزود: بعد از تماس مطالعه یک “بسیار غیرعلمی گزارش.”

روز بعد تهمت ساخته شده نظرات مشابه اگر چه او مشخص نیست مطالعه است. “و اگر شما نگاهی به یک نظرسنجی تنها بد بررسی آنها پس از دادن آن به مردم است که در بسیار بد شکل است. آنها بسیار قدیمی و تقریبا مرده است,” او گفت:. “این بود” مغلوب ساختن پیشی جستن دشمن’ بیانیه است.”

بعد از یک ساعت در جلسه هیئت دولت تهمت بازگشت به همان موضوع شناسایی این مطالعه به عنوان “ساختگی مطالعه قرار داده خواهد شد.”

مغلوب ساختن پیشی جستن, مارس 19: وجود غلط در مطالعه انجام شده که در آن آنها آن را برای بسیار افراد بیمار — بسیار بیمار مردم آماده بودند که به مرگ است. آن داده شده بود بدیهی است که نه از دولت. و مطالعه بیرون آمد. مردم آماده بودند به مرگ است. همه که بد مشکلات با قلب و دیابت و هر چیز دیگری شما می توانید تصور کنید. به طوری که آنها آن را داد. بنابراین بلافاصله زمانی که آن را آمد آنها به مقدار زیادی از اطلاعات نادرست فقط به طوری که شما را در درک.

خیلی از رئيس جمهور در شرح این مطالعه که نوشته شده بود به preprint سرور medRxiv در آوریل 21 و نشده است کارشناسی دقیق نیست. اما حتی مهم تر از آن تا حد زیادی بی ربط چرا که پس از آن مطالعات رسیدن مشابه نتیجه گیری در مورد هیدروکسی کلروکین منتشر شده است در بسیار مورد احترام مجلات.

“نتیجه گیری کلی از این مطالعه سازگار با دیگر مطالعات بزرگتر که رفته اند را از طریق بررسی دقیق و منتشر شده در مجلات بسیار معتبر” گفت: Schluger خود نویسنده ارشد یک مقاله منتشر شده در مجله پزشکی نیوانگلند.

این preprint تهمت طور خاص مورد تجزیه و تحلیل نتایج از 368 بیماران بستری و مراکز پزشکی برای COVID-19 به دنبال بازگشت پس از این واقعیت و در مقایسه با آنچه اتفاق افتاده است به کسانی که در زمان هیدروکسی کلروکین با کسانی که نه در مواد مخدر و همچنین به عنوان کسانی که در زمان هیدروکسی کلروکین همراه با آنتی بیوتیک آزیترومایسین.

پس از تنظیم به عنوان بسیاری از عوامل که ممکن است از جمله شرایط بهداشتی موجود — تقریبا هیچ یک از آن ها شايع تر بود در بیماران دریافت کننده هیدروکسی کلروکین — نویسندگان یک انجمن به طور کلی افزایش مرگ و میر در بیمارانی که در زمان هیدروکسی کلروکین به تنهایی و هیچ مدرکی وجود ندارد که هیدروکسی کلروکین با یا بدون آزیترومایسین, کمک, بیماران جلوگیری از هواکش.

نویسندگان که باید وابستگی در دانشگاه کارولینای جنوبی و دانشگاه ویرجینیا بودند در صف مقابل که مطالعه آنها باید حرف آخر را در هیدروکسی کلروکین نوشتن: “داده ها از در حال انجام مطالعات تصادفی کنترل شده را ثابت خواهد کرد آموزنده زمانی که آنها پدیدار شود. تا آن زمان یافته های حاصل از این مطالعه گذشته نگر نشان می دهد احتیاط در استفاده از هیدروکسی کلروکین در بیمارستان بستری Covid-19 بيمار.” ما به خارج مربوط به, نویسندگان, اما آنها را بشنود.

در حالی که بیماران بیمار به اندازه کافی برای بستری و 80 ٪ از تمام بیماران جان سالم به در Schluger گفت: “بنابراین آن را مانند آنها همه در مرگ است و شما با دادن این دارو همه به امید بيماران بد.” که هم درست نشد از خود را مطالعه و از دیگر مشابه زیادی مشاهدهای مطالعه منتشر شده در مجله انجمن پزشکی آمریکا, او گفت:.

این دو مطالعات به همراه دو انتشارات اخیر در مجله BMJ, Schluger پیشنهاد باید مطالعات مردم توجه به اگر چه او گفت که قبل از مطبوعات و استفاده از VA اطلاعات “به نظر می رسد مانند یک قطعه جامد از کار” و به نظر می رسد “ساده تجزیه و تحلیل از آنچه که آنها در بر داشت.”

Schluger را مطالعه ارزیابی بیش از 1400 نفر از بيماران بستری در شهر نیویورک پیدا کردن “خطر لولهگذاری یا مرگ نمی شد به طور قابل توجهی بالاتر یا پایین تر در میان بیمارانی که دریافت هیدروکسی کلروکین از میان کسانی که نمی.”

این JAMA مطالعه که شامل حدود همان تعداد بیماران بستری با COVID-19 در ایالت نیویورک به طور مشابه به این نتیجه رسیدند که “درمان با هیدروکسی کلروکین, آزیترومایسین یا هر دو بود در ارتباط با به طور قابل توجهی پایین تر در بیمارستان مرگ و میر.”

“وجود دارد که شما باید دو مطالعه که در بین آنها گزارش داده تقریبا 3000 نفر و به این نتیجه رسیدند که آنها می توانند پیدا کردن ارتباط بین هیدروکسی کلروکین دولت و نتیجه این بود که نگاه — مرگ یا [این] باید در ونتیلاتور,” Schluger گفت.

علاوه بر این دو مطالعات منتشر شده در BMJ در اوایل این ماه پشتیبانی نمی کند استفاده از هیدروکسی کلروکین برای COVID-19. یک کارآزمایی بالینی تصادفی از 150 بیماران بستری با خفیف تا متوسط بیماری در چین نیست پیدا کردن مواد مخدر کمک به کاهش شانس است که بیماران را تست مثبت برای این ویروس در عرض 28 روز و بیماران دریافت هیدروکسی کلروکین گزارش عوارض جانبی بیشتری اگر چه بسیاری از جزئی بودند.

دیگر مشاهدهای تحصیل در فرانسه در حدود 180 بيمار بستری در بیمارستان برای COVID-19 ذات الریه و نیاز به اکسیژن می شود مربوط به کاهش مرگ و یا انتقال به بخش مراقبتهای ويژه با استفاده از هیدروکسی کلروکین. هشت نفر یا 10 درصد از کسانی که این دارو را تجربه کرده و تغییرات خود را در electrocardiograms یا EKGs که آنها را ملزم به قطع دارو.

در حالی که تهمت ادعا می کند “بسیاری از چیزهای خوب در آمده اند در مورد هیدروکسی” که به سختی یک بازنمایی صحیح از ادبیات موجود.

“اکثریت قریب به اتفاق مطالعات منتشر شده را فراهم می کند شواهد بسیار کم یا تقریبا هیچ شواهدی از یک اثر سودمند از هیدروکسی کلروکین” گفت: Schluger.

به روشنی در آن ثابت نشده است که هیدروکسی کلروکین را فراهم می کند بدون سود به COVID-19 بيمار. اما به عنوان بلمونت به ما گفت “وجود دارد به اندازه کافی اطلاعات به استدلال می کنند که اگر سود به صورت فعال و درمان آن می تواند خفیف و یا متوسط در بهترین حالت است.”

بزرگ کارآزمایی های کنترل شده تصادفی که در جریان خواهد بود قادر به به یک پاسخ قطعی.

ایمنی حذفیات

هنگامی که بحث در مورد هیدروکسی کلروکین تهمت بارها اجتناب از هر گونه اشاره ای به مضرات بالقوه وجود به طور گسترده ای منتشر نگرانی از FDA و سایر سازمان های دولتی.

با استناد به هیدروکسی کلروکین را سابقه ای طولانی به عنوان یک مالاریا و لوپوس مواد مخدر مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در 18 مه که حتی اگر آن کار نمی کند برای COVID-19 “شما در حال رفتن به مریض و یا می میرند” و به عنوان او قبل از اینکه “چه چیزی شما را مجبور به از دست دادن؟”

روز بعد رئیس جمهور گفت: هیدروکسی کلروکین “نکنه مردم است.” و هنگامی که به او گفته شد FDA است گفت: این دارو باید استفاده نمی شود در خارج از بیمارستان و یا پژوهش او پاسخ داد: “نه این چیزی نیست که من گفته شد. هیچ.”

مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن است گفته شده است اما این دقیقا همان چیزی FDA توصیه کرده است. در آوریل 24, آژانس منتشر ایمنی مواد مخدر ارتباطگفت: “آگاه گزارش ها از جدی مشکلات ریتم قلب در بيماران مبتلا به COVID-19 تحت درمان با هیدروکسی کلروکین یا کلروکين اغلب در ترکیب با آزیترومایسین” و آن “هشدار داد” استفاده از مواد مخدر “برای COVID-19 خارج از محیط بیمارستان و یا یک کارآزمایی بالینی است.”

به طور خاص FDA گفت: این عوارض جانبی “شامل ریتم غیر طبیعی قلب مانند QT interval طولانی شدن, خطرناکی سریع ضربان قلب به نام تاکی کاردی بطنی و فیبریلاسیون بطنی و در برخی موارد مرگ است.”

Schluger گفت: نگرانی این است که یک برنامه به طور بالقوه بروز آریتمی های کشنده است که باعث می شود قلب به ضرب و شتم در یک راه است که آن را نمی پمپ خون. این امر در حال حاضر به عنوان مرگ ناگهانی — “کسی که به معنای واقعی کلمه فقط می خواهد رها کردن مرده” او گفت:.

درست است که این عارضه نادر است و اکثر افرادی که دوزهای پایین هیدروکسی کلروکین مانند بیماران مبتلا به لوپوس هیچ مسائل عمده در هنگام مصرف مواد مخدر است. بلمونت مثلا گفت که او به طور منظم به صفحه نمایش خود را روماتوئید مبتلا به اختلالات ریتم قلب با یک EKG چون این مشکل بسیار نادر است. اما این بدان معنا نیست که این دارو خطر ابتلا به رایگان به عنوان تهمت اغلب نشان می دهد.

قابل توجه FDA اضطراری با استفاده از مجوز و یا اماراتبرای هیدروکسی کلروکین را پوشش می دهد تنها در بیمارستان بستری COVID-19 بيمار “برای آنها یک کارآزمایی بالینی در دسترس نیست یا مشارکت امکان پذیر نیست.” این به این معنی است که در حالی که هیدروکسی کلروکین هنوز هم می تواند تجویز کردن-برچسب توسط یک پزشک به عنوان آن به نظر می رسد انجام شد برای مغلوب ساختن پیشی جستن رئیس جمهور نخواهد بود واجد شرایط برای دریافت خود را از قرص ملی ذخایر.

مغلوب ساختن پیشی جستن حملات ریک روشن

در مارس 14, خانه, دادرسی, ریک روشن گفت: او برداشته شد به عنوان مدیر پزشکی پیشرفته تحقیقات و توسعه اقتدار یا بردا چرا که او “در برابر تلاش برای ترویج و فعال گسترده دسترسی به یک اثبات نشده داروی کلروکين به مردم آمریکا بدون شفاف اطلاعات در مورد خطرات بالقوه بهداشتی.”

مغلوب ساختن پیشی جستن به دنبال به تصویر کشیدن سابق بردا مدیر به عنوان یک منافق به دلیل روشن امضا اضطراری با استفاده از مجوز نرم افزار اجازه می دهد تا استفاده از کلروکين فسفات و هیدروکسی کلروکین سولفات در درمان COVID-19 در ایالات متحده است.

اما روشن گفت: او فقط به عنوان یک مصالحه اندازه گیری برای جلوگیری از این مقدار استفاده گسترده تر از بحث مواد مخدر به شدت تحت فشار قرار دادند توسط مافوق خود را در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت. ما خواسته کاخ سفید به پاسخ روشن این ادعا و حساب خود را از آنچه تا به حال صورت گرفته و ما هیچ پاسخی دریافت نکرده.

مغلوب ساختن پیشی جستن حمله روشن در مارس 18 میزگرد با رستوران رهبران صنعت در کاخ سفید است.

مغلوب ساختن پیشی جستن, مارس 18: بنابراین شما تا به حال یک ساختگی whistleblower. و این مرد دیگر با هیدروکسی کلروکین — خوب ؟ — خوب او — او رفت و او را که مورد تایید هیدروکسی کلروکین. او که یکی از امضا این نرم افزار است.

در همان جلسه مغلوب ساختن پیشی جستن تکرار نقطه.

مغلوب ساختن پیشی جستن, مارس 18: و پس از آن ما باید این خلاف کاران این جعلی و خلاف کاران خارج کنید و سعی کنید و شما می دانید آن دست کشیدن کسانی است که امضا این نرم افزار است. او — او — او امضای. او یک مؤمن در یک نقطه من فرض کنیم. در غیر این صورت او باید آن را امضا کردند. مهم نیست که چه کسی به او گفت به او نباید آن را امضا کرده اند.

که در همان روز رئیس جمهور در توئیتر خود نوشت: “پس از به اصطلاح HHS Whistleblower بود در برابر هیدروکسی کلروکین. پس چرا او را و نشانه اضطراری با استفاده از مجوز?”

در مه 17 مصاحبه با CBS’ 60 دقیقه” روشن گفت: یقین است که او را مغلوب ساختن پیشی جستن که هیدروکسی کلروکین می تواند یک “تغییر بازی” در جنگ علیه این رمان coronavirus. واکسن کارشناس گفت که “محدود اطلاعات موجود به ما گفت که می تواند خطرناک باشد. آن می تواند عوارض جانبی منفی. و آن را حتی می تواند منجر به مرگ شود.”

مصاحبه نورا o’donnell خواسته روشن چرا با توجه به نگرانی در مورد مواد مخدر او را امضا کرده بود EUA نرم افزار. با اشاره به تلاش های خود برای جلوگیری از مراتب گسترده تر از استفاده از چنین دستوری مجاز و روشن پاسخ داد: “من با توجه به بخشنامه. من یک انتخاب دیگر نسبت به ترک که در آن زمان. و من رفتم و امضا این نامه که دانستن که ما تا به حال شامل دسترسی به مواد مخدر است. “

روشن منتقل شد مارس 20 از موقعیت خود به عنوان بردا مدیر و حذف به عنوان معاون دستیار وزیر برای آمادگی و پاسخ. او داده شد کمتر موقعیت در موسسه ملی بهداشت.

در بیانیه صادر شده در آوریل 22, روشن گفت: “من معتقدم که این انتقال بود که در پاسخ به من اصرار که دولت سرمایه گذاری میلیاردها دلار اختصاص داده شده توسط کنگره به آدرس Covid-19 pandemic به امن و علمی بررسی راه حل و نه در مواد مخدر واکسن و دیگر فن آوری است که عدم شایستگی علمی. من صحبت کردن در آنجا برای مبارزه با این ویروس مرگبار, علم — و نه سیاست یا cronyism — اتحاد منجر به راه است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن و بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر تحت فشار قرار دادند. صحبت کردن در خارج از کاخ سفید قبل از سفر به پنسیلوانیا در مارس 14, تهمت را رد کرد و روشن به عنوان یک “واقعا ناراضی ناراضی فرد است.” آذر گفت: “و هیدروکسی کلروکین دکتر روشن به معنای واقعی کلمه signed نرم افزار برای FDA مجوز آن است. به معنای واقعی کلمه او را به حمایت از آن. پس این فقط — اتهامات او نیست از آب نگه دارید. آنها نه از آب نگه دارید.”

در یک whistleblower شکایت, روشن, چه کسی گفته است که دولت بیش از حد آهسته در پاسخ به همه گیر داد یک حساب دقیق از آنچه او گفته بودند تلاش خود را برای مقاومت در برابر فشار عظیم به greenlight استفاده گسترده از هیدروکسی کلروکین در درمان COVID-19.

روشن است شکایت, آوریل 5: دکتر روشن در برابر تلاش ها برای سقوط به خط با دولت بخشنامه به ترویج گسترده استفاده از کلروکين و هیدروکسی کلروکین و به جایزه قراردادهای پر سود برای این و دیگر مواد مخدر حتی اگر آنها فاقد شایستگی علمی و دریافت نکرده اند قبل از بررسی صلاحیت علمی. دکتر روشن امتناع به انجام این کار همراه با ارتباط خود را با اعضای کنگره کاخ سفید و مطبوعات در مورد این مسائل نشان داد که HHS رهبری به رها و بی اعتنا از ظهور تهدید ثابت می شود دکتر روشن را به آتش کشیدند.

در ماه مارس بایر ارائه شده به کمک 3 میلیون کلروکين قرص استراتژیک ملی ذخایر روشن گفت: در شکایت خود. “متاسفانه” شکایت می گوید: “علمی ارزیابی پشتیبانی نمی کند ابزار بایر کمک های مالی “

در مارس 23, با توجه به شکایت “دکتر روشن دریافت فوری بخشنامه از HHS مشاور عمومی باب Charrow, گذشت کردن از کاخ سفید به رها کردن همه چیز و کلروکين اهدا شده توسط بایر به طور گسترده ای در دسترس به آمریکا. آقای Charrow گفته دکتر روشن است که وزیر آذر بود کارگردانی بردا به ایجاد یک کشور دسترسی گسترش یافته تحقیقاتی داروی جدید (IND) پروتکل برای کلروکين که ارائه می کنند به طور قابل توجهی دسترسی بیشتر به مواد مخدر از یک EUA.”

گسترده تر اندازه گیری اجازه می دهد استفاده از مواد مخدر “در خارج از محیط بیمارستان و بدون نزدیک پزشک نظارت” شکایت گفت.

روز بعد مدیر مرکز مواد مخدر ارزیابی و تحقیق دکتر ژانت Woodcock به نام روشن و به شدت توصیه می شود که بردا درخواست برای یک EUA به جای گسترش دسترسی به پروتکل. با توجه به نگرانی در مورد هیدروکسی کلروکین که رویکرد اجازه می دهد نزدیک نظارت و حفاظت بهتر برای بیماران.

روشن و خروس جنگلی اسیایی و اروپایی در نهایت متقاعد همکاران خود و FDA کمک بردا پیش نویس یک EUA. روشن و ویرایش درخواست نامه برای روشن است که اگر چه او در حال هدایت به امضای EUA درخواست آن را در خود و یا بردا دستور با توجه به شکایت.

در همان میزگرد با رستوران iindustry رهبران مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد کرد که روشن ممکن است حزبی انگیزه خود را برای انتقاد از دولت و hydroxychloriquine.

مغلوب ساختن پیشی جستن, مارس 18: او نیز اتفاق می افتد — اگر شما نگاه کنید ببینید که آیا یا نه — من نمی خواهد آن را بر من; من آن را بر شما. ببینید که آیا یا نه او بزرگ کمک کننده به دموکرات ها. feSee که آیا یا نه او می خواست دموکرات ها را به نفع خود.

جستجو فدرال کمیسیون انتخابات داده ها در OpenSecrets.org نشان داد هیچ مدرکی روشن است که تا به حال ساخته شده هر سهم به دموکرات ها.

سردبیران توجه داشته باشید: FactCheck.org را قبول نمی کند تبلیغات است. ما با تکیه بر کمک های مالی و کمک های مالی فرد از مردم مثل شما. لطفا در نظر اهدا. کارت اعتباری و کمک های مالی ممکن است از طریق ما “اهدا” صفحه. اگر شما ترجیح می دهید را با چک و ارسال به: FactCheck.org, آننبرگ سیاست عمومی مرکز 202 S. 36 سنت فیلادلفیا, بهبهان 19104.

منابع

رابرتسون لری و همکاران. al. “یک مه پر از تکرار.” FactCheck.org. 7 مارس سال 2020 است.

مک دونالد, جسیکا. “مغلوب ساختن پیشی جستن Hypes بالقوه COVID-19 داروهای اما شواهد تا کنون باریک است.” FactCheck.org. 25 Mar سال 2020 است.

رئیس جمهور تهمت, معاون رئیس جمهور, پنس و اعضای Coronavirus نیروی کار در کنفرانس مطبوعاتی.” کاخ سفید. Transcript. 23 Apr سال 2020 است.

Geleris جاشوا و همکاران. al. “مطالعه مشاهدهای از هیدروکسی کلروکین در بيماران مبتلا به Covid-19.” N Engl J Med. 7 مارس سال 2020 است.

Mahévas, Matthieu. “بالينی اثر هیدروکسی کلروکین در بيماران مبتلا به covid-19 پنومونی است که نیاز به اکسیژن: مشاهدهای بررسی تطبیقی با استفاده از روال مراقبت از داده ها.” BMJ. 2020; 369.

چرین, ایهود et. al. “QT Interval طولانی شدن و Torsade De Pointes در بیماران با COVID-19 تحت درمان با هیدروکسی کلروکین/آزیترومایسین.” ریتم قلب (2020).

Mercuro نیکولا J., et al. “خطر طولانی شدن قطعه QT در ارتباط با استفاده از هیدروکسی کلروکین با یا بدون همزمان آزیترومایسین در میان بیماران بستری در بیمارستان آزمایش مثبت برای Coronavirus بیماری 2019 (COVID-19).” JAMA Cardiol. آنلاین منتشر شده 1 مارس سال 2020 است.

کلروکين یا هیدروکسی کلروکین.” COVID-19 دستورالعمل درمان. NIH. دسترسی از 21 مارس سال 2020 است.

FDA هشدار علیه استفاده از هیدروکسی کلروکین یا کلروکين برای COVID-19 خارج از محیط بیمارستان و یا یک کارآزمایی بالینی با توجه به خطر ابتلا به مشکلات ریتم قلب.” FDA داروهای ایمنی در ارتباط است. 24 مارس سال 2020 دیده از 21 مارس سال 2020 است.

کوروناویروس (COVID-19) به روز رسانی: FDA, تاکید اهمیت, از بیمار نظارت برای “Off-برچسب’ استفاده از داروهای ضد مالاریا برای کاهش خطرات شناخته شده از جمله مشکلات ریتم قلب.” آزادی مطبوعات. FDA. 24 مارس سال 2020 است.

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در یک میزگرد با رستوران مدیران و رهبران صنعت.” کاخ سفید. Transcript. 18 مارس سال 2020 است.

دفعات بازدید: trump’s پزشک انتشار نامه رئیس جمهور در مصرف هیدروکسی کلروکین.” سی ان ان. 18 مارس سال 2020 است.

دبیر مطبوعاتی کاخ سفید Kayleigh McEnany می گوید: هیدروکسی کلروکین منتقدان هستند ‘از ترس.'” CBN News. 20 مارس سال 2020 است.

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در دیدار با فرماندار هاچینسون از آرکانزاس و فرماندار کلی از کانزاس.” کاخ سفید. Transcript. 20 مارس سال 2020 است.

Boulware دیوید (@boulware_dr). “وجود دارد هیچ داده ای که قبل از قرار گرفتن در معرض پیشگیری موثر است برای جلوگیری از coronavirus. آن را ممکن است. آن را نمی ممکن است. ما نمی دانیم. تنها راه من توصیه می گرفتن #هیدروکسی کلروکین در یک کارآزمایی بالینی است. ما شروع یک کارآزمایی بالینی در مارس 6 برای تست این سوال دقیق.” توییتر. 18 مارس سال 2020 است.

Boulware دیوید. استاد پزشکی بخش از بیماری های عفونی و بین المللی پزشکی دانشگاه مینه سوتا است. ایمیل به FactCheck.org. 18 مارس سال 2020 است.

پس از قرار گرفتن در معرض پیشگیری / درمان پیشگیرانه برای سارس-Coronavirus-2 (COVID-19 PEP).” ClinicalTrials.gov, NCT04308668. دسترسی از 21 مارس سال 2020 است.

قبل از قرار گرفتن در معرض پیشگیری برای سارس-Coronavirus-2.” ClinicalTrials.gov, NCT04328467. دسترسی از 21 مارس سال 2020 است.

Belmont, H. مایکل. استاد گروه پزشکی NYU گراسمن دانشکده پزشکی. مصاحبه های تلفنی با FactCheck.org. 18 مارس سال 2020 و 19 مارس سال 2020 است.

COVID-19 دبستان HCW HCQ مطالعه.” ClinicalTrials.gov, NCT04354870. دسترسی از 21 مارس سال 2020 است.

Elie یوجین. “مغلوب ساختن پیشی جستن غلط Coronavirus ادعا در مورد بیماران مبتلا به لوپوس.” FactCheck.org. 6 Apr سال 2020 است.

Konig, ماکسیمیلیان F. et. al. “پایه استفاده از هیدروکسی کلروکین در لوپوس اریتماتوی سیستمیک می کند مانع SARS-CoV-2 عفونت شدید COVID-19.” سالانه از بیماری های روماتیسمی. منتشر شده آنلاین اول: 7 مارس سال 2020 است.

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در جلسه هیئت دولت.” کاخ سفید. Transcript. 19 مارس سال 2020 است.

رئیس جمهور پس از مغلوب ساختن پیشی جستن سنا اوباما در سیاست ناهار | کنگره.” کاخ سفید. Transcript. 19 مارس سال 2020 است.

Wachter رابرت. صندلی گروه پزشکی دانشگاه کالیفرنیا در سان فرانسیسکو. ایمیل به FactCheck.org. 20 مارس سال 2020 است.

Schluger نیل. رئیس بخش ریوی و آلرژی و مراقبت های ویژه پزشکی دانشگاه کلمبیا. مصاحبه تلفنی با FactCheck.org. 20 مارس سال 2020 است.

COVID-19 همه گیر و حرفه ای عمل اطلاعات مهم برای دارندگان نهفته COVID-19.” دفتر مشاغل جدید وزارت امور خارجه, وزارت آموزش و پرورش. دسترسی از 21 مارس سال 2020 است.

Tang Wei et. al. “هیدروکسی کلروکین در بيماران عمدتا خفیف تا متوسط بیماری کروناویروس 2019: کفش, برچسب randomised controlled trial.” BMJ 2020; 369.

روزنبرگ الی S. et. al. “انجمن درمان با هیدروکسی کلروکین یا آزیترومایسین با در بيمارستان مير در بيماران مبتلا به COVID-19 در ایالت نیویورک.” JAMA. آنلاین منتشر شده 11 مارس سال 2020 است.

Magagnoli یوسف و همکاران. al. “نتایج هیدروکسی کلروکین استفاده در ایالات متحده جانبازان بستری با Covid-19.” medRxiv. May سال 2020 است.

رئیس جمهور تهمت, معاون رئیس جمهور, پنس و اعضای Coronavirus نیروی کار در کنفرانس مطبوعاتی.” کاخ سفید. Transcript. 5 آوریل سال 2020 است.

Hinton, Denise M. “Re: درخواست اضطراری با استفاده از مجوز برای استفاده از کلروکين فسفات یا هیدروکسی کلروکین سولفات عرضه شده از استراتژیک ملی ذخایر برای درمان 2019 بیماری کروناویروس.” FDA EUA. 28 Mar سال 2020 است.

سوالات متداول در اورژانس با استفاده از مجوز (امارات) برای کلروکين فسفات و هیدروکسی کلروکین سولفات به صورت خاص در بیمارستان بستری COVID-19 بيمار.” FDA. دسترسی از 21 مارس سال 2020 است.

روشن ریک. ضمیمه به شکایت ممنوع پرسنل تمرین و دیگر ممنوع فعالیت توسط وزارت بهداشت و خدمات انسانی. 5 مارس سال 2020 است.

برشی, Michael D. و Haberman مگی. “گروه بهداشت. رسمی می گوید: شک و تردید در مورد هیدروکسی کلروکین منجر به بیمارستانها در حال تمام شدن.” نیویورک تایمز. 22 Apr سال 2020 است.

“رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در یک میزگرد با رستوران مدیران و رهبران صنعت.” کاخ سفید. Transcript. 18 مارس سال 2020 است.

مغلوب ساختن پیشی جستن دونالد (@realDonald تهمت). “بنابراین به اصطلاح HHS Whistleblower بود در برابر هیدروکسی کلروکین. پس چرا او را و نشانه اضطراری با استفاده از مجوز?” توییتر. 18 مارس سال 2020 است.

“60 دقیقه.” Transcript. رادیو فردا. 17 مارس سال 2020 است.

“رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن قبل از دریایی یکی خروج.” کاخ سفید. Transcript. 14 مارس سال 2020 است.

مرکز سیاست پاسخگو. اهدا کننده گرین کارت آمریکا. www.opensecrets.org. دیده 20 مارس سال 2020

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net