به عنوان برخی از سراسر کشور تظاهرات های خشونت تبدیل شد رئیس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن با اشاره به جنبش ضد فاشیستی antifa ادعا: “ایالات متحده امریکا خواهد بود تعیین ANTIFA به عنوان یک سازمان تروریستی است.” اما وجود چنین رسمی فدرال برای تعیین تروریسم داخلی سازمان.

کارشناسان در ذکر دلایل دیگر تعیین — حتی اگر آن را ممکن ساخته است — می تواند مشکل و یا سوال برانگیز است. Antifa نیست یک سازمان بلکه یک اصطلاح جمعی برای چپ مبارز ضد فاشیسم شدند.

James J. F., جنگل, استاد دانشگاه ماساچوست در لوول مدرسه جرم شناسی و عدالت مطالعات گفت: ما یک ایمیل به در. “تصور کنید این مشکل یک دادستان را در دادگاه قانون ‘اثبات فراتر از شک معقول’ یک فرد عضو ANTIFA.”

تا آنجا که ما می دانیم, antifa ندارد حساب های بانکی و یا دارایی و یا زیرساخت های Faiza پاتل مدیر از آزادی و امنیت ملی برنامه در Brennan Center for Justice گفت: ما در یک مصاحبه. نیز وجود دارد نبوده و هر گونه مرگ و میر نسبت به ضد فاشیست و خشونت و یکی از نشانه های خارجی و سازمان های تروریستی — تعیین دولت ایالات متحده را — که به اذعان حملات که شامل بسیاری از مرگ و میر.

تظاهرات علیه خشونت پلیس و نژادی و بی عدالتی را گرفت در شهرستانها در سراسر کشور زیر 25 مه مرگ جورج فلوید یک مرد سیاه و سفید پس از یک مینیاپولیس افسر پلیس که سفید است kneeled در گردن او برای چند دقیقه به عنوان نشان داده شده در یک ویدیو از دستگیری.

برخی از کسانی که در تظاهرات های خشونت تبدیل شد با کسب و کار غارت و آتش سوزی در تنظیم. مغلوب ساختن پیشی جستن و دیگران در دولت را مقصر antifa “و چپ رادیکال” را به عنوان تهمت قرار داده و آن را هر چند دولت فدرال و مقامات با اشاره به گروه های مختلف و یا “غیر خودی” به طور کلی. “خشونت و خرابکاری است که توسط رهبری antifa و دیگر رادیکال جناح چپ گروه” رئيس جمهور گفت: در 30 مه.

روز بعد تهمت ساخته شده بیانیه خود در مورد “تعیین ANTIFA به عنوان یک سازمان تروریستی است.”

هیچ تروریستی داخلی تعیین

“هیچ روند قانونی و یا به معنای” آنچه رئیس جمهور گفت: Patel به ما گفت. “او تأمل در این روند است که ما با استفاده از خارجی برای سازمان های تروریستی.”

وزیر امور خارجه دارای اختیارات قانونی برای تعیین گروه های خارجی به عنوان سازمان های تروریستی تحت قانون فدرال است. دولت فدرال باعث می شود کسانی که FTO نامگذاریهای از طریق یک فرایند شش مرحله مربوط به وزارت امور خارجه و سازمان های دیگر. این نامگذاریهای فعال کردن دولت فدرال به مسدود کردن دارایی های تحت تعقیب قرار دادن افراد برای کمک به آن دسته از گروه ها و محدود کردن مهاجرت برای اعضای آن گروه به عنوان دولت دفتر پاسخگویی توضیح می دهد.

“[W]e جنایی فدرال اساسنامه در مورد ‘اعمال تروریسم فراتر از مرزهای ملی’ اما هیچ معادل داخلی و تروریسم” جنگل به ما گفت. “به عنوان مثال تیموتی مک وی تحت تعقیب قرار بود در دادگاه فدرال برای سال 1995 Oklahoma City bombing تحت قانون فدرال پرداختن به سلاح های کشتار جمعی” به دلیل ایدئولوژی است که انگیزه حمله او متصل نیست و به هیچ نهاد خارجی.”

اگر وجود دارد یک داخلی تروریستی تعیین پاتل گفت: این امر “بدون شک در صورت متمم اول قانون اساسی چالش است که به احتمال زیاد به موفقیت است.”

این حزبی خدمات تحقیقاتی کنگره نیز توضیح داد: در یک سال 2017 گزارش که “دولت فدرال فاقد یک فرایند برای عموم تعیین داخلی سازمان های تروریستی. به عبارت دیگر رسمی هیچ منبع باز فهرستی از داخلی گروه هایی که اف بی آی و یا دیگر آژانس های فدرال هدف به عنوان سازمان های تروریستی.”

آن را بیش از حد اشاره کرد نگرانی در مورد نقض قانون در متمم اول قانون اساسی آزادی اگر یک داخلی تروریستی تعیین شده است. “چنین یک لیست ممکن است مانع از سخنرانی و بیان مربوط به ایدئولوژی زیر بنای فعالیت های گروه نام” این CRS گزارش گفت:.

مریم McCord حقوقی مدیر در دانشگاه جورج تاون مرکز قانون موسسه قانون اساسی برای حمایت و حفاظت و سابق وزارت دادگستری رسمی و gais این اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا امنیت ملی, مدیر پروژه, ساخته, اظهارات مشابه به مطبوعات. “هیچ فعلی اختیارات قانونی وجود دارد برای تعیین داخلی سازمان به عنوان سازمان های تروریستی. هر گونه تلاش در چنین تعیین خواهد افزایش قابل توجهی متمم اول قانون اساسی نگرانی” McCord گفت.

ما خواسته کاخ سفید در مورد رئیس جمهور جیر اما ما نمی دریافت پاسخ.

در همان روز به عنوان برگ برنده بیانیه دادستان کل William P. Barr در بیانیه ای گفت: “خشونت تحریک و انجام شده توسط Antifa و دیگر گروه های مشابه در ارتباط با شورش داخلی تروریسم خواهد شد و بر این اساس درمان.”

بر زبان نیست رسمی تعیین اما می تواند نشان می دهد منابع وزارت دادگستری و اف بی آی در حال رفتن به قرار داده و به بررسی خاص تهدید پاتل گفت. او اشاره کرد که اف بی آی “به سابقه طولانی در هدف قرار دادن اعتراض گروه” و گفت که او خواهد بود “بسیار نگران” است که با هدف قرار دادن antifa یک “آمورف عبارت” وزارت دادگستری “در واقع می تواند نفوذ و هدف مشروع در اعتراض به فعالیت است.”

به گزارش CRS گفت که در حالی که وجود دارد هیچ تروریستی داخلی تعیین این DOJ و اف بی آی “را علنا نام و مورد بحث تروریسم داخلی تهدید—مانند حقوق حیوانات افراط گرایی و یا آنارشیست افراط گرایی—بدون روشن کردن دقیقا چگونه آنها می رسند در این دسته بندی ها.”

جنگل گفت: “دادگاه بر علیه آن دسته از افراد با تکیه بر قوانین در برابر خرابکاری, خرابکاری و آزار و همکاران – اما نه “تروریسم داخلی’.” زبان مورد این “تهدید” نیز نشان می دهد که چه منابع و اولویت های گروه را دریافت خواهید کرد از DOJ. “مشخصات فنی FBI واقعا نمی تواند به دست آوردن هر گونه اجرای قانون و ابزار آن را ندارد در حال حاضر به سادگی با تماس چیزی یک تهدید تروریستی,” جنگل گفت.

پاتل گفت: FBI خواستار یک گروه یک “تهدید” بود “بیشتر زبان” اما “نیز می تواند منعکس کننده آنچه منابع” آنها در حال رفتن برای اختصاص به یک موضوع است. “هنگامی که ما به چیزی تروریسم” او گفت: “ما نشان می دهد آن چیزی است که بسیار جدی است.”

همچنین جنگل وجود دارد گفت: صدور حکم برای پیشرفت مربوط به تروریسم عمل می کند که می تواند اضافه شده زمان زندان به یک اعتقاد.

برخی از کارشناسان استدلال کرده اند کنگره باید تصویب یک قانون داخلی را تروریسم یک جرم فدرال.

McCord و Jason M. Blazakis مدیر Middlebury موسسه بین المللی مطالعات مرکز با تروریسم افراط گرایی و مبارزه با تروریسم نوشت: در مبارزه حقوقی وبلاگ در فوریه. 27, 2019 که “طراحی داخلی سازمان به عنوان یک سازمان تروریستی می تواند نگرانی های جدی در مورد نقض قانون در متمم اول قانون اساسی حقوق و علت ترس مشروع است که تعیین ابزار می تواند مورد استفاده قرار گیرد به اشتباه به هدف منفور ایدئولوژی است.” اما ساخت آن را یک جرم مادی به حمایت از تروریسم داخلی — فقط آن را به عنوان یک جرم فدرال برای ارائه حمایت مادی به یک سازمان تروریستی خارجی — “افزایش نمی دهد, همان نگرانی است.”

Patel, اما, معتقد است, مخالف است. پس از قانونگذاران مجلس موجب به اقدام مرگبار سفید گرایان حملات معرفی قانون به تروریسم داخلی یک جرم فدرال او نوشت و در اکتبر 2019 که چنین قانون بود “هر دو غیر ضروری و ایجاد خطرات جدی است.”

“اف بی آی در حال حاضر تمام قدرت آن نیاز به تحقیق و تعقیب عاملان سفید ملی خشونت” پاتل گفت.

معلوم نیست چه گروه تحریک خشونت

مغلوب ساختن پیشی جستن بر و مشاور امنیت ملی رابرت اوبراین را با اشاره به antifa به رانندگی و یا منجر به اعمال خشونت آمیز است که فوران در برخی از تظاهرات. ما خواسته کاخ سفید, اگر آن را می تواند نقطه به شواهدی از این, اما ما نمی دریافت پاسخ. مقامات دولتی مختلف را سرزنش گروه های مختلف و یا گفت: آنها نمی دانند که در پشت آن بود.

در مه 30, صدای جیر جیر, مینیاپولیس شهردار یعقوب فری گفت: این شهرستان بود: “در حال حاضر مقابله با سفید supremacists اعضای جرم و جنایت سازمان یافته از دولت محرکین و احتمالا حتی خارجی, بازیگران, برای از بین بردن و بی ثبات کردن شهر ما و منطقه ما است.”

مارک بری, یک مورخ در دانشگاه راتگرز و نویسنده “Antifa: ضد فاشیستی Handbook” نوشت: در واشنگتن پست است که او مظنون برخی از اعضای antifa گروه درگیر شده اند در این تظاهرات وجود دارد اما کافی نیست از آنها منجر به سراسر کشور تخریب تاکتیک.

“[A]ntifa است فراگیر سازمان با زنجیره ای از فرمان به عنوان تهمت و متحدان خود شده اند نشان می دهد. در عوض تا حد زیادی آنارشیست و ضد استبدادی antifa گروه به اشتراک گذاری منابع و اطلاعات در مورد راست فعالیت در سراسر منطقه و مرزهای ملی از طریق شل گره شبکه های رسمی و روابط اعتماد و همبستگی” بری گفت.

“بر اساس تحقیقات به antifa گروه اعتقاد من این درست است که اکثر اگر نه همه اعضای آیا از صمیم قلب حمایت نظامی دفاع از خود در برابر پلیس و تخریب هدفمند پلیس و سرمایه داری و مالکیت است که به همراه آن این هفته است. من هم با اعتماد به نفس است که برخی از اعضای antifa گروه های شرکت کننده در انواع اشکال مقاومت در طول این دراماتیک شورش است,” او نوشت. “در عین حال آن را غیر ممکن است برای تعیین تعداد دقیق افرادی که متعلق به antifa گروه از آنجا که اعضای خود را پنهان فعالیت های سیاسی از اجرای قانون و راست و نگرانی ها در مورد نفوذ و انتظارات بالایی از تعهد حفظ اندازه از گروه های نسبتا کوچک است. در واقع وجود دارد هیچ جا در نزدیکی به اندازه کافی آنارشیست ها و اعضای antifa گروه به انجام چنین نفس نابودی خود به خود.”

مینه سوتا دادستان کل کیت الیسون که در مورد خواسته بر بیانیه آمده است که “به نظر می رسد خشونت برنامه ریزی شده و سازمان یافته و هدایت شده توسط هرج و مرج و چپ گروه های افراطی و چپ افراطی گروه با استفاده از Antifa مانند تاکتیک” گفت: “حقیقت این است که هیچ کس واقعا نمی داند.” او گفت: در ان بی سی “ملاقات با مطبوعات” در 31 مه که وجود داشته است “بسیار مشکوک رفتار” از جمله “ماشین بدون پلاک.”

“من به صحبت افرادی که در حال نشان دادن برخی از آنها می گویند که آنها فکر می کنم برخی از کسانی که مردمی از مینه سوتا است. و آنها همچنین می گویند برخی از افراد که از خارج از شهر. چه دقیق انگیزه های سیاسی است که مشخص نیست در این نقطه است. ما نیاز به بررسی آن” الیسون گفت.

St. Paul شهردار ملوین کارتر و آتلانتا شهردار Keisha لنس کف نیز گفت: کسانی که در شهرستانها بررسی شد که مسئول خشونت است. “ما در حال کار برای رسیدن به پایین که در حال حاضر” کارتر گفت: CBS’ “چهره ملت است.”

“این نگاه متفاوت نژادی در شهر ما از ما عادی تظاهرات نگاه” کف گفت: در همین نشان می دهد. “و آن را — آن را فقط– از آن بود که گروه های مختلف. بنابراین ما نمی دانیم که آنها چه کسانی بودند اما بسیاری از آنها نمی شد به صورت محلی بر اساس.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de