با NHL فصل در مکث با توجه به coronavirus ما در حال حفر به بایگانی یک نگاه در برخی از لحظات بزرگ در پایتخت تاریخ است.

در طول چند هفته آینده ما در حال حاضر یک سری از این تاریخ در پایتخت تاریخ ” ویژگی های.

ما همچنان با 5 آوریل.

مارس 5, 1981: دنیس Maruk ثبت هتریک در بازی پایانی به طور منظم فصل برای تضمین 50-هدف این کمپین در تاریخ حق رای دادن به عنوان پایتخت ضرب و شتم Detroit Red Wings 7-2 در مرکز سرمایه.

Maruk ضرب و شتم دیترویت لری Lozinski دو بار در اول دوره و پایان hat-trick با 6:55 باقی مانده در دوره سوم با باب کلی و هوارد واکر نقشه کشی به کمک در هدف شماره 50.

شنیدن اصلی تماس از Maruk را نقطه عطف هدف آن را به عنوان صدا در fardia electronics 1500AM با ران وبر روی play-by-play.

5 آوریل 1981 – دنیس MARUK شبکه خود را 50TH هدف از این فصل

مارس 5, 1990: دینو Ciccarelli ثبت اولین postseason هتریک در تاریخ حق رای دادن به عنوان پایتخت ضرب و شتم, New Jersey Devils 5-4 در وقت اضافه در بازی 1 از سال 1990 پاتریک بخش نیمه نهایی.

Ciccarelli سوم هدف از این بازی بود OT برنده او به عنوان ضرب و شتم نیوجرسی شان برک در 5:34 اضافی جلسه.

مارس 5, 1991: همین Beaupre ساخته شده 36 موجب صرفه جویی در به عنوان پایتخت ضرب و شتم نیویورک رنجرز 3-0 در بازی 2 از پاتریک بخش نیمه نهایی.

دینو Ciccarelli کلی میلر و میشل Pivonka تمام به ثمر رساند به عنوان پایتخت تساوی سری خود را در برابر نیویورک در یک بازی هر کدام.

5 آوریل 2008: پایتختهای ضرب و شتم Florida Panthers 3-1 در ورایزون مرکز و مسجل جنوب شرقی بخش عنوان در روز پایانی این فصل به طور منظم.

ویژگی ها: پایتخت رادیو به نظر می رسد در آوریل 5, 2008

سرمایه مورد نیاز خشمگین در اواخر فصل رالی به امن خود را اول حذفی اسکله در ‘الکس Ovechkin عصر” پایان فصل به طور منظم در هفت بازی برنده خط و برنده 11 از 12 بازی گذشته خود را به طور کلی.

توماس Fleischmann را باز کرد به ثمر رساند و در پیروزی بیش از فلوریدا در حالی که سرگئی Fedorov و الکساندر Semin تا به حال یک هدف و کمک هر یک از. کریستبل Huet ساخته شده 25 صرفه جویی به پایان فصل در شخصی نه بازی برنده خط خط. پیروزی امن برای اولین بار از چهار متوالی جنوب شرقی بخش با عناوین بروس Boudreau پشت نیمکت.

آوریل 5, 2011: Alex Ovechkin ثبت 300هفتم هدف شغلی و مایک Knuble به ثمر رساند و تنها گل در ضربات پنالتی به عنوان پایتخت ضرب و شتم تورنتو افرا برگها 3-2 (در ضربات پنالتی) در مرکز هوایی کانادا.

آوریل 5, 2011 – ALEX OVECHKIN شبکه خود را 300 حرفه ای هدف

در این 25 سال و 200 روز Ovechkin شد ششمین جوانترین بازیکن تاریخ NHL به آمار 300-هدف فلات. تنها Wayne Gretzky (22 سال 321 روز) Mario Lemieux (23 179 نفر) دیل Hawerchuk (24, 308) مایک متمایل به ریاست مابی (25, 60) و استیو Yzerman (25, 176) جوان بودند.

پایتخت’ برنده شدن در تورنتو نیز خود را امن چهارم متوالی جنوب شرقی بخش عنوان شده است. این نخستین بار در تاریخ حق رای دادن پایتخت به پایان رسید بالای خود را در بخش چهار سال متوالی.

آوریل 5, 2011 – کلاه پیروزی در ضربات پنالتی و پرچ جنوب شرقی بخش عنوان

مارس 5, 2015: برادن هولتبی ساخته شده 35 صرفه جویی شد و این دروازه بان سوم در حق رای دادن تاریخ به رکورد 100 حرفه ای برنده به عنوان پایتخت ضرب و شتم Detroit Red Wings 2-1 در جو لوئیس عرصه است.

هولتبی پیوست Olie Kolzig (301) و همین Beaupre (128) به عنوان تنها واشنگتن goalies در قرن باشگاه. مایک سبز تا به حال یک هدف و کمک به در برد.

مارس 5, 2015 – برادن هولتبی را بدست آورده 100 حرفه ای برنده

بیشتر پایتخت تاریخ و پشت صحنه قصه را می توان در کتاب “100 چیزهایی پایتخت طرفداران باید بدانند و فراموش قبل از آنها می میرند’ در دسترس برای سفارش از طریق آمازون

در زیر گزیده کتاب برجسته 2007-08 پایتخت عقد جنوب شرقی بخش عنوان در روز پایانی این فصل به طور منظم (5 آوریل 2008)

گزیده کتاب

این کار ساده بود به عنوان پایتخت آماده برای 2007-08 به طور منظم فصل آخر در ورایزون مرکز: ضرب و شتم Florida Panthers و پایتخت خواهد بود و جنوب شرقی تقسیم قهرمانان; حذفی محدود برای اولین بار در پنج سال. از دست دادن در بازی نهایی از سال و پایتخت های سریع و خشمگین ” در اواخر فصل رالی خواهد بود برای هیچ.

ماه قبل از آن امکان پایتخت حتی خرناس postseason به نظر می رسید از راه دور با باشگاه نشسته در گذشته محل با یک 6-14-1 رکورد شکرگزاری. بروس Boudreau جایگزین گلن Hanlon به عنوان سر مربی در آن زمان و با وجود تدریجی سربازان ارتش خود را در بازی های پایتخت باقی ماند و در آخرین جایی در دسامبر 30. توسط میانی از فصل به طور منظم پایتخت بودند در 14 محل در 15-تیم کنفرانس شرق.

اما رو به با Boudreau را up-tempo سبک و حصول جانبازان مت کوک سرگئی Fedorov و کریستبل Huet در مهلت تجارت پایتخت در بر داشت خود را در یک حذفی شکار کردن و کشش.

برای اولین بار در حرفه خود بازیکنانی مثل الکس Ovechkin, Nicklas Backstrom, مایک, سبز, الکساندر Semin و توماس Fleischmann بازی بازی های معنی دار در سطح NHL.

“آن دسته از جوانان حرفه ای که نمی دانم هر گونه متفاوت نسبت به تعقیب پس از آن” بروکس Laich گفت: در سال 2016. “ما واقعا نمی دانم که فشار ما واقعا نمی دانستیم که شکست. این بازی واقعا بازی در یک خالص و پرشور در سطح. ما underdog کل راه تا شاید خوب بود زمان چون ما قادر به زیر رادار پرواز. هنگامی که ما تا کنون در ماه نوامبر مردم نوشت: ما و فکر ما سال بود. آن را مانند ‘اجازه دهید رسانه ها بحث در مورد همه چیز و اجازه دهید فقط با فشار کمی در هر روز.’ ما شروع به ساخت امواج ما شروع به داشتن رگه برد و ناگهان آن شروع به تبدیل شدن به واقعی است.”

پس از اواخر مارس 5-1-0 جاده سفر — که در طی آن Ovechkin جدید تاسیس مراکز تک رکورد فصل خود را با 61 هدف از این فصل – پایتخت بازگشت به سی برای سه بازی homestand در برابر Carolina Hurricanes, Tampa Bay Lightning و Florida Panthers.

پایتخت اعزام Carolina در مارس 1 و ضرب و شتم خلیج تمپا در مارس 3, گسترش پیروزی شاگردانش به شش بازی. واشنگتن پس از دریافت برخی کمک های لازم در خارج از شهر بیاد زمانی که طوفان خود را کاهش یافته است به طور منظم فصل آخر به فلوریدا در مارس 4.

“من به یاد داشته باشید شب قبل از آخرین بازی” Laich گفت: “فلوریدا ضرب و شتم کارولینای و اگر کارولینای بدست کرده بود دو امتیاز شده اند در پلی آف, و من به یاد داشته باشید فکر, ‘Oh my God این چیزی است که ما شده ایم تعقیب برای تمام فصل طولانی است که در حال حاضر در دست ما است. آن را به ما برای برنده شدن در یک بازی هاکی.’ که زمانی که آن را واقعا واقعی تبدیل شد. زمانی که هدف ما این بود که در دست ما است. آن را درست در مقابل ما و دست یافتنی است.”

قبل از قرمز چادری sellout جمعیت در Verizon مرکز پایتخت اجازه نداد لحظه ای آنها منتقل شده. آنها ضرب و شتم Panthers 3-1 خود را برای هفتمین روز متوالی برنده شوید. Fleischmann, Fedorov و Semin همه را به ثمر رساند و Huet ساخته شده 25 صرفه جویی به امن واشنگتن برای اولین بار بخش عنوان در هفت سال است.

به عنوان ثانیه علامت پایین جو Beninati حال نهایی تماس در Comcast Sportsnet:

“اگر NHL است که با داشتن یک افسانه به پایان آن فصل به طور منظم هاکی خود را سیندرلا! [شاخ برای تلفن های موبایل] جنوب شرقی بخش قهرمانان!”

سال بعد Beninati منعکس شده در پایتخت’ غیر محتمل اواخر فصل موج که شامل یک 11-1-0 رکورد پایین کشش دربسته در محیط با پیروزی نهایی از سال در برابر فلوریدا.

جو BENINATI بازتاب در سال 2008 جنوب شرقی بخش شانزه

“من هرگز فراموش واکنش نیمکت در فینال 15-20 ثانیه” Beninati گفت: در سال 2016. “به عنوان مرکز ورایزون قرار بود آجیل تمام اطراف آنها را به کلاه کردن این فوق العاده اجرا تا پایان فصل به طور منظم, ما فیلم رشد مردان رفتار مانند بچه های کوچک است. آن تماشایی است. من به طور خاص به یاد داشته باشید همه از واکنش همه سگ ستون که در حال انجام بر روی نیمکت. مرد پشت نیمکت با کارکنان مربیگری گوش به گوش grins بالا و پایین پریدن. آن لحظه جادویی.”

“ما بیرون رفت و برنده بازی هاکی” گفت: Laich که سوم به پایان رسید در این تیم که فصل با 21 گل. “ساختمان بسته بندی شده بود همه تاب قرمز, آنها تا به حال این بنر up ‘شرقی قهرمان بخش” و در آن لحظه هاکی شد سرد در سی شد داغ بلیط در شهر و من فکر می کنم ما موفق به کسب تعداد زیادی از طرفداران که در آن زمان.”

سابق مدیر کل جورج مکفی مشابه خاطرات یک تیم جوان است که بازی سرگرم کننده و سبک بود که به سرعت گرفتن توجه از یک پایه فن گرسنگی برای یک برنده است.

جورج مکفی بازتاب در سال 2008 جنوب شرقی شانزه

“که کشش نهایی شد واقعا چیزی” مکفی گفت: در سال 2017.

“من فکر می کنم آن چه گالوانیزه ما پایه فن. این زمانی است که همه چیز در واشنگتن و پایتختهای واشنگتن شد تیم محبوب. که کشش از بازی برای کسانی که سه هفته همه توجه. آیا گاه به گاه ورزشی فن یا مشتاق کلاه پنکه همه بود گرفته شده. و هنگامی که ما برنده است که آخرین بازی من به یاد داشته باشید ابتلا به خودم چون تقریبا احساس می کردم که ما تا به حال برنده جام استنلی. این چنین عجله و محل بود که با صدای بلند و هیجان زده است. و من گفت: “آه خدای من, همه ما انجام داده ایم این است که برگشتی.’ اما آن را بسیار تماشایی بود, آن را کاملا شاهکار و من نمی دانم که بیش از حد بسیاری از تیم های دیگر که آن را انجام داده.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im