یک پزشک در آمبولانس واحد در روسیه غربی منطقه ورونژ در یک بیماری جدی پس از سقوط از پنجره بیمارستان زیر شکایت که او مجبور شد به کار حتی پس از آزمایش مثبت برای COVID-19 سوم چنین موردی در این کشور در روزهای اخیر.

همکاران الکساندر Shulepov و نمایندگان منطقه ای coronavirus نیروی کار گفت: بیش از آخر هفته که در مارس 2 Shulepov سقوط از پنجره طبقه دوم در بیمارستان که در آن او کار می کرد و برای درمان coronavirus در شهر نوایا عثمان. او در حال حاضر در بخش اورژانس اتاق با جمجمه شکسته.

Shulepov در بیمارستان بستری شد در تاریخ 22 آوریل برای ویروس, اما قرار بود منتشر شد و پس از آخرین COVID-19 آزمون برگشتم منفی است.

در همان روز او پذیرفته Shulepov و همکارش الکساندر Kosyakin صادر تصویری شکایت که حتی پس از آزمایش مثبت خود رئیس بود مجبور Shulepov و همکاران خود را به کار با هم.

سه روز بعد Shulepov کردهاند اولیه بیانیه گفته های ویدئویی خود را با Kosyakin ثبت شد در حالی که او در “یک حالت عاطفی” درست بعد از او یاد COVID-19 تشخیص است.

Shulepov سوم پزشک در روسیه به سقوط کردن یک پنجره در میان شرایط مرموز در طول شیوع کروناویروس.

در مارس 1, Yelena Nepomnyashchaya اقدام رئیس پزشک در یک بیمارستان برای جانبازان در شهر کراسنویارسک در سیبری درگذشت پس از سقوط از یک پنجره از پنجم-کف اتاق یک هفته قبل است.

رسانه های محلی گزارش داد که Nepomnyashchaya افتاده بود از دفتر پنجره در حالی که صحبت کردن در یک کنفرانس تلفنی با منطقه ای بهداشت وزیر بوریس Nemik در مورد تبدیل یک ساختمان از تسهیلات به بخش درمان coronavirus بیماران.

تماشا کنید: سن پترزبورگ, دکتر, واریز بیش از کمبود تجهیزات حفاظتی

به گزارش Nepomnyashchaya بود و شدیدا در برابر این ایده.

در آوریل 24, ناتالیا Lebedeva رئیس آمبولانس مرکز در شهر Zvyozdny در نزدیکی مسکو درگذشت و در چه مسکو بیمارستان به نام “یک حادثه است.” او تحت درمان در بیمارستان برای COVID-19.

REN TV و روزانه Moskovsky کمسملتس گزارش داد که Lebedeva کاهش یافت و از یک پنجره در طبقه بالا در بیمارستان.

Moskovsky کمسملتس به نقل از Lebedeva همکاران عنوان کرد و گفت که او ممکن است به خودکشی کرد چرا که او متهم به آلوده کردن زیردستان او با این بیماری است.

روسیه مقامات بهداشت گفت: در مارس 4 که تعدادی از coronavirus موارد رسیده 134,687 با 1,280 مرگ و میر و 16,639 بهبود موارد در سراسر کشور است.

با گزارش Meduza, TASS, TVK, Moskovsky کمسملتس, RFE/RL را و رن تلویزیون

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de