در مارس 23 نشست خبری رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن mused در مورد احتمال استفاده از “بسیار قدرتمند نور” و تزریق مواد ضد عفونی کننده به بدن برای کشتن COVID-19 – یک پیشنهاد است که در مورد مواد ضد عفونی کننده بود صریحا مورد انتقاد کارشناسان قرار گرفته به عنوان خطرناک است. یک روز بعد او گفت که او بود که “طعنه آمیز است.”

وجود دارد هیچ نشانه ای روشن در سخنان خود که تهمت بود به شوخی یا در نظر اولیه خود را و یا هنگامی که او بازگشت به موضوع بعد از آن در جلسه. اما ما به شما ترک آن را برای خوانندگان به قضاوت.

جلسه

در این جلسه ویلیام برایان که منجر علم و فناوری ریاست در وزارت امنیت داخلی خطاب به رسانه ها در مورد اخیر DHS تحقیقات در مورد چگونه به خوبی coronavirus باقی مانده در سطوح بدون منفذ در گرما و رطوبت و نور خورشید. برایان گفت: “ویروس می میرد سریعترین در حضور نور مستقیم خورشید” و همچنین صحبت در مورد آزمایش از مواد ضد عفونی کننده که به سرعت کشتن ویروس بر روی سطوح.

مغلوب ساختن پیشی جستن و سپس صحبت در مورد قدرت از نور خورشید و مواد ضد عفونی کننده تبدیل در زمان به آدرس Bryan.

مغلوب ساختن پیشی جستن, مارس 23: یه سوال که احتمالا برخی از شما در حال فکر کردن اگر شما کاملا به آن جهان که من پیدا می شود بسیار جالب است. پس فرض ما آمار بدن با فوق العاده, آیا آن را اشعه ماورای بنفش یا فقط بسیار قدرتمند و من فکر می کنم شما گفت که نشده است بررسی می شود, اما شما در حال رفتن به آن را تست کنید. و سپس به من گفت: فرض کنید شما به ارمغان آورد نور در داخل بدن است که شما می توانید انجام دهید یا از طریق پوست و یا در برخی از راه های دیگر. و من فکر می کنم شما گفت که شما در حال رفتن به آزمون که بیش از حد. برای تلفن های موبایل جالب ، و سپس من ضد عفونی کننده که در آن می زند و آن را در یک دقیقه یک دقیقه است. و آیا راهی وجود دارد که ما می توانیم چیزی شبیه به آن توسط تزریق داخل یا تقریبا تمیز کردن دلیل این که شما آن را ببینید در ریه و آن را نشانی از یک کار فوق العاده ای تعداد در ریه ها. بنابراین این امر می تواند جالب برای بررسی است. به طوری که شما در حال رفتن به مجبور به استفاده از پزشکان با, اما آن را برای تلفن های موبایل برای من جالب است. بنابراین خواهیم دید اما در کل مفهوم نور در راه آن جان و آن را در یک دقیقه. که بسیار قدرتمند است.

در اینجا برایان در پاسخ به سوال خبرنگار در مورد تزریق یک جارو به بدن و تهمت عقب نشینی در قبلی خود گمانه زنی در مورد یک “تزریق”:

ABC اخبار ارشد کاخ سفید خبرنگار جاناتان کارل مارس 23: رییس جمهور با اشاره به ایده از یک تمیز کننده, سفید کننده و ایزوپروپیل الکل در حال ظهور. هیچ سناریو که در آن است که می تواند با تزریق به یک فرد وجود دارد ؟

برایان: من در اینجا به بحث در مورد پیدا می کند که ما در حال مطالعه است. ما نمی که در آن آزمایشگاه در آزمایشگاه.

مغلوب ساختن پیشی جستن: آن را نمی خواهد از طریق تزریق. ما در حال صحبت کردن در مورد از طریق تقریبا تمیز کردن عقیم سازی از یک منطقه است. شاید این کار شاید آن کار نمی کند. اما قطعا آن را به یک اثر بزرگ اگر آن را بر روی یک شیء ثابت.

بعد از آن در جلسه مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد استفاده از “نور و گرما برای درمان” و دکتر دبورا Birx هماهنگ کننده کاخ سفید coronavirus نیروی کار در پاسخ به مغلوب ساختن پیشی جستن سوال گفت او شنیده نشده از گرما یا نور “به عنوان یک درمان.”

مغلوب ساختن پیشی جستن, مارس 23: من می خواهم شما را به صحبت می کنند به پزشکان برای دیدن اگر وجود دارد هر راه که شما می توانید نور و گرما برای درمان. شما می دانید اگر شما می توانید. و شاید شما می توانید, شاید شما می توانید نیست. دوباره من می گویم شاید شما می توانید, شاید شما می توانید نیست. من پزشک نیستم. اما من مانند یک فرد خوب است که شما می دانید. دبورا, آیا تا به حال شنیده اید که ؟ گرما و نور نسبت به برخی از ویروس ها بله اما نسبت به این ویروس ؟

Birx: نه به عنوان یک درمان. منظورم این است که قطعا تب چیز خوبی است. هنگامی که شما یک تب آن کمک می کند تا بدن خود را پاسخ دهد. اما نه به عنوان من دیده نمی شود گرما یا نور …

مغلوب ساختن پیشی جستن: من فکر می کنم این یک چیز بزرگ به در نگاه کنید. منظورم این است که شما می دانید. خوب ؟

روز بعد از این جلسه

صبح روز بعد پس از متعدد در مطبوعات گزارش ذکر شده کارشناسان تماس با تزریق و یا مصرف مواد ضد عفونی کننده خطرناک مطبوعاتی کاخ سفید وزیر Kayleigh McEnany با صدور بیانیه ای ادعا تهمت کلمات گرفته شده بود “از متن.”

“رئیس جمهور تهمت بارها گفت که آمریکایی ها باید با مشورت پزشکان در مورد کوروناویروس درمان یک نقطه است که او تاکید دوباره در طول روز گذشته جلسه” McEnany گفت. “ترک آن را به رسانه ها به غیر مسئولانه را به رئیس جمهور تهمت خارج از متن و اجرا با منفی میدانم.”

صبح که ایالات متحده جراح عمومی جروم آدامز نیز صادر شده و این هشدار از طریق توییتر “یک یادآوری برای همه آمریکایی ها – همیشه لطفا بحث را به شما ارائه دهنده خدمات بهداشت برای اولین بار قبل از تجویز هر گونه درمان/ دارو برای خودتان و یا یک دوست. خود ایمنی میباشد و پزشکان و پرستاران را سال آموزش به توصیه چه امن و موثر است.”

بعد در روز تهمت ادعا کرد که نظرات خود را از روز قبل بود “طعنه آمیز است.”

خبرنگار مارس 24: می تواند به شما روشن نظرات خود را در مورد تزریق مواد ضد عفونی کننده?

مغلوب ساختن پیشی جستن: نه من پرسیدن یک سوال sarcastically به خبرنگاران مثل شما فقط برای دیدن آنچه که اتفاق می افتد.

در حال حاضر مواد ضد عفونی کننده و یا انجام این کار شاید در دست کار می کنند. و من پرسیدن سوال از آقایی که اونجا بود دیروز — بیل — از آنجا که آنها می گویند که چیزی را سه یا چهار ساعت یا شش ساعت است اما اگر خورشید است و یا اگر آنها با استفاده از مواد ضد عفونی کننده آن می رود در کمتر از یک دقیقه. آیا شما در مورد شنیدن این دیروز ؟ اما من درخواست یک طعنه آمیز — و یک سوال طعنه آمیز — به خبرنگاران در اتاق مورد مواد ضد عفونی کننده در داخل. اما آن را نشانی از آن را بکشند و آن را بکشند و آن را در دست و که همه چیز را بسیار بهتر است. که انجام شد در قالب یک سوال طعنه آمیز به خبرنگاران گفت. خوب.

خبرنگار: اما شما درخواست خود را به کارشناسان پزشکی به آن نگاه کنید.

مغلوب ساختن پیشی جستن: آه, هیچ, هیچ, هیچ, هیچ.

خبرنگار: شما در حال تبادل نظر با آنها ؟

مغلوب ساختن پیشی جستن: نگاه به اینکه آیا یا نه آفتاب و ضد عفونی کننده بر روی دست اما اینکه آیا یا نه آفتاب می تواند به ما کمک کند چرا که منظور من از او در دیروز و او گفت: آنها به انجام یک مطالعه است. این مطالعه است. این نیست که در آن او نیست آن را انجام داده. این است که در آن آنها می آیند با یک گزارش نهایی که خورشید دارای یک تاثیر منفی در این vir– به عبارت دیگر آن را زندگی نمی کنند و با رطوبت آن زندگی نمی کند و با خورشید — نور — گرما. آن را زندگی نمی کند به خوبی با گرما و آفتاب و ضد عفونی کننده است. و این چیزی است که من به ارمغان آورد. و من فکر کردم آن روشن بود. خوب. هر چیز دیگری ؟

اگر چه مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او گفت: Bryan “نگاه به اینکه آیا یا نه آفتاب و ضد عفونی کننده در دست … می تواند به ما کمک کند” این چیزی نیست که تصویری را نشان می دهد. در این جلسه تهمت نمی گویند هر چیزی به برایان در مورد دست.

عطف به برایان تهمت در این جلسه گفت: “و سپس من ضد عفونی کننده که در آن می زند و آن را در یک دقیقه یک دقیقه است. و آیا راهی وجود دارد که ما می توانیم چیزی شبیه به آن توسط تزریق داخل یا تقریبا تمیز کردن دلیل این که شما آن را ببینید در ریه و آن را نشانی از یک کار فوق العاده ای تعداد در ریه ها. بنابراین این امر می تواند جالب برای بررسی است.”

دوباره ما نیست شناسایی هر گونه طعنه و ما به تنهایی نیست در آن – اما پس از طعنه ذهنی است ما را ترک آن را به خوانندگان به را تشکیل می دهند ذهن خود را در مورد رئیس جمهور قصد.

FactCheck.org را قبول نمی کند تبلیغات است. ما با تکیه بر کمک های مالی و کمک های مالی فرد از مردم مثل شما. لطفا در نظر اهدا. کارت اعتباری و کمک های مالی ممکن است از طریق ما “اهدا” صفحه. اگر شما ترجیح می دهید را با چک و ارسال به: FactCheck.org, آننبرگ سیاست عمومی مرکز 202 S. 36 سنت فیلادلفیا, بهبهان 19104.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im