یک پیام صوتی که در سمت چپ خانه از رای دهندگان در ایالت پنسیلوانیا و در جای دیگر توسط کمیته ملی حزب جمهوری خواه باعث می شود تعدادی از ادعاهای گمراه کننده در مورد presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد جو بایدن و پسرش شکارچی و تهمت را از دست داده و رمان شیوع کروناویروس.

تلفن پیام که بارها و بارها اشاره به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان رقیب “پکن بایدن” می گوید: “پکن بایدن پسر شکارچی گذراند $1.5 میلیارد مقابله با یک صندوق سرمایه گذاری به 80.000 دلار در هر ماه از چین در ماه های منتهی به شیوع کروناویروس.”

که به اشتباه در برخی جهات و گمراه کننده در دیگران است. همانطور که ما و دیگران نوشته اند هانتر بایدن بود که در شکل گیری یک صندوق سهام خصوصی با شرکت های چینی. اما این معامله به عنوان وال استریت ژورنال گزارش داد در آن زمان رخ داده است در سال 2014 – مدتها قبل از زمان همه گیر. تماس همچنین برگ های گمراه کننده تصور که هانتر بایدن ممکن را به دست آورده 1.5 میلیارد دلار به عنوان بخشی از این معامله ، مقدار دلار مرجع به صندوق جدید را 1.5 میلیارد دلار سرمایه گذاری هدف برای سال 2014.

هیچ پشتیبانی برای تماس ادعا می کنند که هانتر بایدن ساخته “80.000 دلار در هر ماه از چین در ماه های منتهی به شیوع کروناویروس.”

این پیام به پایان می رسد با این ادعا که مغلوب ساختن پیشی جستن “اولویت اول این است که سلامت و ایمنی مردم آمریکا و نه خانواده اش را در کیف بغلی.”

خواسته ما یک RNC سخنگوی اطلاعات حمایت از ادعای خود در مورد هانتر بایدن اما هرگز شنیده از او.

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین و متحدان آن به مدت طولانی با انتقاد از Bidens بیش شکارچی معاملات کسب و کار در چین و اوکراین در حالی که پدر او معاون رئیس جمهور. اما در هر دو مورد وجود دارد هیچ مدرکی وجود ندارد که یا بایدن چیزی غیر قانونی یا این که معاون رئیس جمهور سابق با استفاده از دفتر کار خود به غنی سازی پسر خود را به عنوان ما نوشته شده است.

هانتر بایدن در خدمت در هیئت Burisma یک انرژی اوکراین شرکت از آوریل 2014 تا مارس 2019 و او پا را از هیئت مدیره از BHR شرکای چینی در صندوق سهام در اکتبر 2019.

جورج Mesires هانتر بایدن وکیل گفت: از RNC تماس با: “این غلط است. هانتر بایدن استعفا از BHR هیئت مدیره در اکتبر 2019 و هیئت مدیره موقعیت بود پرداخت نشده است. شکارچی دریافت کرده است و نه هر گونه غرامت برای بودن در BHR هیئت مدیره و نه او دریافت هر گونه بازگشت سرمایه گذاری خود را که تعهد به کمک حدود 420,000 نه 1.5 میلیارد دلار.”

این RNC پیام که ارائه خود را به عنوان یک “به روز رسانی مهم در رئیس جمهور تهمت پاسخ به COVID-19 و چگونه آن را ذخیره آمریکایی زندگی” دیگر تکرار نشده ادعا می کند که مغلوب ساختن پیشی جستن است و غالبا ساخته شده است.

این پیام تاکید میکند که چین محدودیت های مسافرتی مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اجرا شده در فوریه. 2 “نجات جان میلیون ها نفر.” هنگامی که ما نگاه به این که قبلا ما در بر داشت هیچ پشتیبانی برای چنین ارقام و کاخ سفید نمی ارائه هر گونه.

معدود مطالعاتی که انجام شده است برآورد محدودیت های مسافرتی ایالات متحده و دیگر کشورها اعمال شده در چین تا به حال متواضع اثرات کاهش اولیه گسترش در خارج از چین اما نه حاوی coronavirus بیماری همه گیر. مطالعات گذشته نیز پیدا کرده اند محدودیت های مسافرتی می تواند تاخیر در راه گسترش بیماری اما کمی به آنها را شامل.

به عنوان ما نوشته شده است این امکان وجود دارد که ایالات متحده محدودیت های مسافرتی در چین تا به حال برخی از تاثیر در کاهش واردات از موارد اما ما لازم نیست که شواهدی از آن و یا چگونه بزرگ این تاثیر ممکن است.

پس از اشاره ای به محدودیت های مسافرتی, پیام می گوید: “پکن بایدن متهم جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن از هیستری بیگانه ستیزی و fearmongering در نهایت قبل از توافق با رئیس جمهور تهمت تصمیم در ماه آوریل است.” این درست است که بایدن گفت که در مورد تهمت است و او تایید شده از محدودیت های مسافرتی در ماه آوریل است. اما آن گمراه کننده است برای اتصال دو.

به ما گزارش شده در Jan. 31 روز از محدودیت های مسافرتی اعلام شد بایدن در حالی که مبارزات انتخاباتی در آیوا گفت که این بیماری همه گیر آشکار آمریکایی ها “نیاز به یک رئیس جمهور که آنها می توانند اعتماد به آنچه او در مورد آن می گوید که او در حال رفتن به از عمل در مورد آن.” او افزود: “این است که هیچ وقت برای دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن رکورد هیستری و بیگانه ستیزی – بیگانه ستیزی هیستریک و fearmongering به رهبری راه به جای علم است.”

در سخنان خود که روز بایدن نیست ذکر است محدودیت های مسافرتی — که ممنوع شهروندان غیر آمریکایی که به چین سفر کرده در دو هفته گذشته از ورود به ایالات متحده با استثنا به صورت قانونی اقامت دائم و فوری اعضای خانواده — so معلوم نیست آنچه که او به معنای زمانی که او با انتقاد از مغلوب ساختن پیشی جستن “بیگانه ستیزی هیستریک.” این بایدن کمپین گفت: ما نامزد نمی شد با اشاره به سفر قوانین بلکه به آنچه آن را به نام مغلوب ساختن پیشی جستن “رکورد طولانی از قربانی دیگران در زمانی که این ویروس در حال ظهور از چین است.”

در آوریل 3, بایدن, کمپین گفت: آن نامزد حمایت محدودیت های مسافرتی.

این منابع به “پکن بایدن” منعکس تهمت کمپین تلاش از طریق تعدادی از تبلیغات برای به تصویر کشیدن سابق معاون رئیس جمهور به عنوان بیش از حد نزدیک به چین است. ما که قبلا گزارش شده در برخی از جنبه های گمراه کننده از یکی از تبلیغات است. و در حالی که درست است که بایدن گفت: بسیار چیزهای مثبت در مورد چین و مردم آن پس نیز مغلوب ساختن پیشی جستن. برای مثال در ژانویه. 22 رئیس جمهور در توئیتر خود نوشت “یکی از بسیاری از چیزهایی که در مورد ما فقط امضا غول معامله تجارت با چین است که آن را به هر دو ایالات متحده آمریکا و چین به هم نزدیک در بسیاری از راه های دیگر. فوق العاده کار با رئیس جمهور یازدهم, مردی که واقعا عاشق کشور خود.”

در هفته های اخیر, اما, مغلوب ساختن پیشی جستن شده است انتقادی از چین برای عدم انجام این کار بیشتر برای جلوگیری از گسترش این رمان coronavirus. برای مثال در یک coronavirus وظیفه نیروی توجیهی, مارس 11 مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “من خوشحال هستم با چین است. باید آنها را متوقف کرده ایم این در منبع.”

مایکل جویس سخنگوی RNC گفت: این سازمان در برگ یک پیام زمانی که در آن رای دهندگان و هیچ پاسخ. او گفت: پیام متفاوت در نقاط مختلف کشور است. او نمی تواند می گویند دقیقا جایی که این یکی مورد استفاده قرار گرفت اما گفت که این احتمال وجود دارد استفاده می شود در ایالات متحده است که مانند پنسیلوانیا نداشته مقدماتی خود را رتبهدهی نشده است. پنسیلوانیا, که در آن ما می دانیم که این پیام بود سمت چپ آن است مقدماتی در 2 ژوئن.

در مجموع آن را کاملا عادلانه برای RNC به انتقاد بایدن از سیاست های در چین است. اما نشان می دهد بدون شواهد و مدارک که در آن سیاست ها بودند خود را تحت تاثیر قرار “خانواده pocketbook” خاموش است پایه.

یادداشت سردبیر: نوسان دولت دیده بان سری گاه به گاه در مورد نادرست و گمراه کننده سیاسی در پیام های کلیدی متحده کمک خواهد کرد که تصمیم گیری 2020 انتخابات ریاست جمهوری.

FactCheck.org را قبول نمی کند تبلیغات است. ما با تکیه بر کمک های مالی و کمک های مالی فرد از مردم مثل شما. لطفا در نظر اهدا. کارت اعتباری و کمک های مالی ممکن است از طریق ما “اهدا” صفحه. اگر شما ترجیح می دهید را با چک و ارسال به: FactCheck.org, آننبرگ سیاست عمومی مرکز 202 S. 36 سنت فیلادلفیا, بهبهان 19104.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de