آخرین coronavirus بیماری همه گیر. جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم برای اکثر مردم است. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید یا مرگ.

بالای ساعت:

— New York virus تلفات دونفره در 72 ساعت.

— مطالعه می گوید ویروس مرگ و میر در استان است که دو رسمی شمارش.

— بلژیک گزارش بیش از 1 ، 000 مرگ و میر ناشی از کوروناویروس.

___

SOAVE, ایتالیا — یک مطالعه جدید کمی پنهان تلفات از coronavirus در استان برگامو در مرکز ایتالیا اپیدمی پیدا کرده است که تعداد مرگ و میر مرتبط با این ویروس دو رسمی شمارش.

مطالعه روزانه L’Eco دی برگامو با InTwig تجزیه و تحلیل داده ها آژانس قرار می دهد و تعداد ویروس مرگ و میر در ماه گذشته در 4,500 در مقایسه با رسمی تلفات 2,060 در استان 1.1 میلیون نفر است.

شهرداران باید هشدار داد که اعداد رسمی شکست را به حساب بسیاری از مردم در حال مرگ در خانه و یا در خانه استراحت شده اند که هرگز آزمایش ویروس. تحت سیاست های کنونی تنها کسانی که وارد در بیمارستان تجلی قوی علائم تست شده هستند.

لومباردی حساب برای 40 درصد از ایتالیا به موارد و بیش از نیمی از مرگ و میر با برگامو سخت ترین ضربه در استان به شدت پرجمعیت صنعتی منطقه شمال.

ایتالیا که به عنوان ثبت بیشترین مرگ و میر از هر کشور توسعه یافته سخت در سراسر کشور مستند از جمله خاموش شدن حداقل 60 درصد از صنایع سنگین تا آوریل 13. اما مقامات هشدار می دهند که هر گونه بازگشت به حالت عادی جنبش خواهد بود یک فرایند آهسته.

___

بروکسل — بیش از یک هزار نفر در حال حاضر از درگذشت جدید کروناویروس در بلژیک.

امانوئل Andre یک دانشمند و یک سخنگوی در COVID-19 بحران مرکز گفت: 93 درصد از 1,011 افرادی که پس از کشته شدن توسط ویروس آلوده شدند و مسن تر از 65.

در مجموع برای 15,348 افراد باید آزمایش مثبت برای این ویروس کشنده در بلژیک کشور حدود 11.5 میلیون نفر است.

نرخ اشغال تخت های مراقبت ويژه بود و در 52 درصد معنی که 1,145 تخت باقی مانده در دسترس به عنوان 5,376 بیماران در بیمارستان بستری شد پنج شنبه.

___

تایپه, تایوان تایوان اعلام کرده که در حال برنامه ریزی برای اهدای 10 میلیون ماسک صورت به علاوه پزشکی به کارکنان پزشکی در کشور که در حال مبارزه با کروناویروس.

خود اداره جزیره ادعا توسط پکن شده است به دنبال به نمایش گذاشتن خود و دست زدن به شیوع بیماری به عنوان آن را هل در مقابل چین در تلاش برای منزوی کردن آن دیپلماتیک است.

ژاپنی, الکترونیک, ساز تیز است که متعلق به تایوان Honhai دقت, صنعت, عمده ساز اپل است و در ضمن آن گفت: گسترش تولید فولاد ماسک به مکان در اروپا و چین و هند است. تیز زودتر اعلام شد راه اندازی تولید فولاد ماسک در ژاپن است.

به عنوان چهارشنبه و تایوان گزارش شده بود 329 مورد تأیید و پنج مرگ و میر.

___

بانکوک — تایلند صاحب مغازه اغذیه فروشی زنجیره ای Dean & Deluca ورشکستگی کرده است در دادگاه ایالات متحده.

این شرکت گفت: در اطلاع پنج شنبه که بازسازی آن ایالات متحده عملیات نمی خواهد تحت تاثیر قرار کسب و کار خود را در دیگر کشورها و با هدف به حداقل رساندن تاثیر بر کارکنان خود و مشتریان و همکاران.

بانکوک-بر اساس سرعت توسعه خریداری نیویورک, خوراک شناس, مواد غذایی و زنجیره ای در سال 2014 و گسترش در خارج از کشور. آن بسته شده است بسیاری از رسانه ها در بانکوک.

این شرکت گفته اند که تاخیر در آن گزارش مالی با توجه به کروناویروس بحران است.

___

کانبرا استرالیا — استرالیا ارسال توسط پزشکان هلیکوپتر کروز و کشتی های لنگر انداخته خاموش سیدنی به ارزیابی که نیاز به تخلیه پزشکی به جای آوردن 8,500 خدمه ساحل و خطر overrunning بیمارستان با COVID-19 موارد است.

هشت خارجی کشتی کروز خارج از استرالیا سواحل شرق به علاوه یک کشتی آلمانی birthed در ساحل غرب بندر Fremantle را به مبارزه طلبیده استرالیا مرزی نیروی منظور در مارس 29 کشور را ترک کنند. کشتی ترس خدمه خود را تبدیل خواهد شد خطرناکی بیمار در دریا.

ولز جنوبی جدید دولت کمیسر پلیس میک فولر گفت: او نمی خواهد اجازه می دهد تا خدمه در ساحل در سیدنی مگر اینکه آنها نیاز به توجه پزشکی است.

فولر گفت: “اگر یک در صد تا پایان با ویروس آن را به ما پایمال نظام سلامت و همه چیز را ما انجام داده ایم به تاریخ تلف خواهد شد.”

___

لندن — حدود 950,000 مردم را برای اعمال مزایای رفاهی میان COVID-19 بحران — نزدیک به 10 برابر تعداد معمول برای یک دوره دو هفته ای.

وزارت کار و حقوق بازنشستگی می گوید: افزایش بی سابقه است و که آن را در حال حرکت است 10,000 کارکنان به مقدم برای کمک به پردازش برنامه های کاربردی. آن را می گوید بیشتر را نیز استخدام شود.

گریم اخبار می آید به عنوان بریتیش ایرویز ادامه مذاکرات با اتحادیه های کارگری بیش از سرنوشت هزاران نفر از کارکنان که در صورت گذاشته شدن به دلیل بحران است.

هواپیمایی اتحاد ریشه بسیاری از ناوگان خود و خدمه کابین زمین کارکنان و مهندسین در میان کسانی که شغل روبرو تعلیق.

متحد و اتحادیه می گوید شده “کار در سراسر ساعت برای حفاظت از هزاران نفر از شغل و برای اطمینان از انگلستان می آید از این بحران بی سابقه ای با دوام بخش حمل و نقل هوایی.”

حمل و نقل هوایی شده است به خصوص سخت-آمار در بحران به عنوان محدودیت های مسافرتی نگه داشتن افراد نزدیک به خانه.

___

برلین — وزرای خارجه از 13 کشورهای اتحادیه اروپا پنج شنبه هشدار داد که اصول دموکراتیک می تواند در معرض خطر از اقدامات انجام شده برای جلوگیری از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

بالا دیپلمات از آلمان و فرانسه و ایتالیا و اسپانیا و نه کشورهای دیگر گفت: در یک بیانیه مشترک که آن را مشروع برای اعضای اتحادیه اروپا را به اتخاذ “اقدامات فوق العاده برای محافظت از شهروندان خود و غلبه بر بحران است.”

اما این کشور هشدار داده بودند “عمیقا نگران خطر نقض اصول حاکمیت قانون و دموکراسی و حقوق اساسی ناشی از اتخاذ برخی اقدامات اضطراری.”

این بیانیه نیست تنها از هر کشور خاص است اما اقدامات انجام شده توسط مجارستان در خصوص انتقاد شده است و توسط فعالان حقوق بشر.

13 وزرای خارجه گفت: “اقدامات اضطراری باید محدود به چیزی است که به شدت لازم باید متناسب و به طور موقت در طبیعت موضوع را به طور منظم بررسی و احترام فوق اصول و قوانین بین المللی را ندارند.”

آنها هشدار داد که “نباید محدود کردن آزادی بیان یا آزادی مطبوعات است.”

___

مادرید — حدود 900,000 کارگران شغل خود را از دست در اسپانیا از مقامات دستور داد مردم را به ماندن در خانه را به کم کردن سرعت گسترش کروناویروس جدید, مقامات روز پنجشنبه گفت.

کوتاه مدت از دست دادن شغل بالاتر بود در ژانویه سال 2009 زمانی که 350,000 کارگران شغل خود را از دست به عنوان بحران مالی جهانی ضربه جنوبی کشور اروپایی است.

تعدادی از کارگران که ساخت پرداخت به این کشور امنیت اجتماعی صندوق کاهش یافته است 898,822 تا پایان ماه مارس به اطلاعات رسمی منتشر شده در روز پنجشنبه نشان داد.

تلفات شروع شد و در روز 12 مارس به عنوان دولت نقل مکان کرد و به یک وضعیت اضطراری اعلام کرد و از مردم خواست تا کار از راه دور. از آن پس بیشتر اقدامات خود گرفته اند و محرومیت همه اما ضروری کارگران از ترک خانه های خود را تا اواسط ماه آوریل است.

ساخت و ساز و خدمات کشور از جمله پر رونق مهم صنعت گردشگری شده است صنایع سخت ترین ضربه از دست دادن شغل و ارقام منتشر شده توسط وزارت کار نشان داد. تعداد زیادی از مردم رسما به عنوان بیکار افزایش به 3.5 میلیون تا پایان این ماه به بالاترین سطح خود از مارس 2017.

اسپانیا بیش از 100,000 COVID-19 عفونت دیده است و بیش از 800 مرگ و میر به مدت پنج روز در یک ردیف اگر چه مقامات می گویند که قوس از سرایت شروع به کم کردن سرعت. واحد مراقبت های ویژه در بیمارستان های مادرید, سخت ترین ضربه منطقه گزارش یک کمی پایین تر تعدادی از بیماران پس از رسیدن در شرایط جدی.

___

مسکو — coronavirus شیوع در روسیه در ادامه به انتخاب کنید تا به سرعت.

مقامات روسیه ثبت شده 771 موارد جدید در روز پنج شنبه — 43 درصد بیشتر از روز قبل از آوردن این کشور در مجموع به 3,548 موارد با 30 کشته و 230 بهبود.

اکثریت قریب به اتفاق مناطق روسیه در حال حاضر در مستند, سفارش ساکنان به خود منزوی در خانه و رفتن نیست مگر اینکه آن را به خرید مواد غذایی و داروها, راه رفتن سگ خود را و یا از سطل زباله.

___

سئول — پایتخت کره جنوبی سئول در حال ساخت یک coronavirus تست ایستگاه در یک مجموعه ورزشی ساخته شده برای بازی های المپیک تابستانی 1988 به عنوان آن را به دنبال آزمون صدها نفر از مردم بازگشت به شهر هر روز میان گسترش شیوع بیماری در اروپا و ایالات متحده است.

شهردار پارک برنده-به زودی در روز پنج شنبه گفت: در این شهرستان را تست تمام کره جنوبی و دراز مدت ساکنان خارجی از بازگشت از خارج از کشور شروع سهشنبه عمدتا با تکیه بر موقت ایستگاه واقع در اصلی ورزشگاه المپیک پارکینگ خواهد شد که قادر به تست 1000 نفر در روز است.

کره جنوبی شده است اجرای دو هفته قرنطينه در تمام مسافران ورود از خارج از کشور از شنبه به بنیادی افزایش وارداتی coronavirus عفونت.

در حالی که مسافران پس از رسیدن با تب و یا علائم تنفسی هستند جدا شده و تست شده در فرودگاه سئول نیز برنامه ای برای تست کسانی که به نظر می رسد به خوبی به عنوان کارشناسان می گویند این ویروس می تواند گسترش از مردم با هیچ و یا علائم خفیف.

کره جنوبی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری می گوید: حداقل 601 کشور 9,976 coronavirus عفونت در ارتباط بودند به مهاجران اخیر با بسیاری از موارد شناسایی شده در سئول در منطقه شهری بیش از گذشته سه هفته.

___

پکن — چین روز پنج شنبه ثبت یکی دیگر از 35 تایید و 20 مظنون coronavirus موارد همه از خارج از کشور.

یکی دیگر از 55 بدون علامت موارد نیز ثبت 17 نفر از آنها وارد آوردن به 1,075 تعداد که آزمایش مثبت اما نشان می دهد هیچ نشانه ای ندارند و در حال حاضر جدا شده و تحت نظارت است.

چین همچنین گزارش داد یکی دیگر از شش مرگ و میر در سخت ترین ضربه استان هوبئی آوردن ملی تلفات به 3,318 با 81,589 کل موارد.

___

آتن — مقامات قرار داده شده اند یک اردوگاه پناهندگان در شمال یونان سرمایه تحت قرنطینه پس از 20 نفر از ساکنان آن را آزمایش مثبت برای جدید کروناویروس.

مهاجرت و پناهندگی وزارت گفت: Ritsona اردوگاه خواهد بود قرنطینه از پنج شنبه به مدت 14 روز که در طی آن هیچ کس اجازه داده می شود به داخل یا خارج از مرکز. این اردوگاه به طور معمول باز با ساکنان مجاز به ورود و ترک در خواهد شد.

یکی از اردوگاه ساکنان بستری در آتن به تولد یافت شد مثبت پیش از آن در هفته سلامت و مقامات شروع به ردیابی مردم او را در تماس با آمد.

وزارت گفت: 63 نفر از مردم تست شده در اردوگاه و 20 به ترتيب مثبت برای ویروس. هیچ یک از کسانی که مثبت شد نشان دادن هر گونه علائم آن گفت:, و اضافه کرد که هیچ یک از این اردوگاه را از ستاد تا به حال آزمایش مثبت است. مقامات ادامه خواهد داد تست در اردوگاه در روز پنج شنبه.

به طور جداگانه یک پناهجو زندگی در یک آپارتمان در Kilkis در شمال یونان نیز می تواند مثبت برای coronavirus در حالی که در یک محلی زنان و زایمان بیمارستان. زن و خانواده اش قرار داده شده بود در قرنطینه در خانه برای 14 روز و مقامات بودند ردیابی کردن زن مخاطبین.

دهها هزار نفر از مهاجران و پناهندگان در یونان زندگی می کنند بسیاری از آنها در اردوگاه به سر می برند در شرق جزایر یونانی. تا کنون هیچ مورد از coronavirus عفونت گزارش شده در این جزیره بودند.

___

دنبال AP پوشش خبری از کروناویروس همه گیر در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im