آخرین coronavirus بیماری همه گیر. جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم برای اکثر مردم است. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید یا مرگ.

بالای ساعت:

— انگلیس در صدر 20,000 مرگ و میر ناشی از کوروناویروس.

— هشدار در برابر ایده ‘ایمنی گذرنامه.’

— اسپانیا گزارش حدود 3000 روزانه ویروس موارد است.

___

رم — حدود 200000 شرکت های ایتالیایی را خواسته مقامات اجازه را قادر به کار در ایتالیا مستند یا به دلیل کمک به آنها ضروری کسب و کار و یا زیرا آنها به خیال خودشان استراتژیک برای اقتصاد ملی در طول coronavirus بیماری همه گیر.

وزارت کشور روز شنبه گفت که یک روش کارآمد در حال اجرا است که “اعتماد به حس مسئولیت فردی افراد کسب و کار” در اجازه می دهد شرکت های به از سرگیری عملیات.

وزارت مقامات محلی می توانید بررسی کنید که یک شرکت جهات COVID-19 قوانین ایمنی از جمله اجتماعی فاصله. بسیاری از این درخواست آمده اند از سه مناطق شمالی است که در میان ایتالیا سازنده ترین, بلکه در میان کسانی که بیشتر به شدت ضربه توسط coronavirus موارد است.

تا کنون تنها درصد کوچکی از کسب و کار شده اند در بر داشت زیر که بخشی از یک فرمان دولت با هدف شامل ایتالیا COVID-19 شیوع.

___

استانبول — ترکیه وزارت بهداشت مستند 106 جدید و میر ناشی از COVID-19 آوردن تلفات به 2,706.

وزیر Fahrettin Koca مشترک روزانه ارقام شنبه نشان 2,861 جدید تایید موارد است. تعداد کل تایید عفونت رسیده 107,773.

با توجه به اطلاعات 3,845 مردم منتشر شد از بیمارستان در طی 24 ساعت گذشته افزایش تعداد بهبود بیماران به 25,582.

“نرخ مثبت آزمون در حال کاهش است,” Koca توییتی و خواست ادامه احتیاط.

ترکیه در رتبه هفتم جهان را برای تعداد تایید عفونت با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز. اما کارشناسان بر این باورند که واقعی تلفات این بیماری همه گیر در سراسر جهان است که بالاتر از چوب خط حساب کردن.

تقریبا 870,000 افراد آزمایش شده اند در ترکیه تا کنون.

___

نیویورک — تولید کنندگان نفت در آمریکا در حال ساخت دردناک تصمیم گیری در مورد چگونه به تعطیل کردن عملیات پس از همه گیر نابود نیاز به سوخت.

قیمت متحده معیار خام کاهش یافت بیش از 70 ٪ از زمان آغاز سال فروش برای 17 دلار در هر بشکه روز جمعه به خوبی در زیر به آنچه که تولید نیاز به دوام بیاورد.

جعفری انرژی a mid-sized fracking شرکت مستقر در تگزاس از دست داد نیمی از ارزش بازار خود را از سال آغاز کرد و گفت: تنظیم کننده آن بوده است و بستن چاه به اندازه کافی به حدود 400 بشکه نفت در روز از بازار.

در هفته های اخیر اکسون کاهش سرمایه خود را صرف طرح 30 درصد یا 10 میلیارد دلار و شورون سوخته سرمایه خود را هزینه 20 درصد یا 4 میلیارد دلار. هر دو شرکت در حال برنامه ریزی برای توقف حفاری برای نفت در نقاط مختلف جهان خواهد شد و به احتمال زیاد کوچک بیشتر از شرایط را بدتر از اطلاعیه ها.

___

برلین — حدود 1000 نفر در برلین در اعتراض به محدودیت های ناشی از کوروناویروس هجوم اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است.

تظاهرکنندگان جمع شده در رزا-لوکزامبورگ-Platz مربع در برلین برای چند شنبه است. تظاهرات کشیده شده اند انواع مختلفی از مردم از جمله برخی جناح راست populists و نظریه پردازان توطئه.

آژانس خبری dpa گزارش پلیس بارها و بارها نام شرکت کنندگان به ترک و چند نفر بازداشت شدند قبل از جمعیت پراکنده.

اگر چه آلمان به تازگی سست خود محدودیت کمی اجازه می دهد مغازه های کوچک برای بازگشایی, قوانین هنوز هم در تماس برای مردم به حفظ یک تا 1.5 متر (5 فوت) از هم جدا ،

مقامات می تواند اجازه تجمعات تا 20 نفر هر چند که اجازه نمی داده برای روز شنبه اعتراض.

این Volksbuehne تئاتر فاصله خود را از این تظاهرات گفت: “ما خود را در پس زمینه.”

___

رم — ایتالیا گزارش کرده 415 مرگ و میر و 2,357 موارد جدید COVID-19 در 24 ساعت گذشته.

ایتالیایی وزارت بهداشت قرار می دهد در اروپا بالاترین مرگ و میر در بیش از 26,000. کل شناخته شده عفونت ایستاده در بیش از 195,000.

منطقه لومباردی ثبات ترین موارد در ایتالیا اضافه کردن برخی از 700 روز شنبه در مجموع نزدیک به 72,000 افراد آلوده وجود دارد و پس از ایتالیا در اولین مورد که در منطقه شمال on Feb. 20.

خیلی از ایتالیا جنوبی بخشوده شده است فشار از شیوع بیماری است. مقامات هشدار داد ایتالیایی ها در برابر ترک اجتماعی فاصله شیوه های پس از زمان مستند به پایان می رسد و شل تر محدودیت begin on May 4.

___

آتن — یونان ثبت کرده است بدون مرگ و میر ناشی از COVID-19 در 24 ساعت گذشته.

یونانی, مقامات می گویند که تعداد تلفات همچنان در 130. شد 16 جدید تایید موارد بالا بردن مجموع به 2,506.

تعداد زیادی از مردم در هواکش در بخش های مراقبت ويژه به کاهش خود ادامه داد به 47.

نخست وزیر Kyriakos Mitsotakis و چند دیدار وزرای شنبه به در نظر گرفتن به تدریج کاهش سختگیرانه قرنطینه اقدامات است. Mitsotakis را یک اطلاعیه در روز دوشنبه.

___

اسلو, نروژ — نروژ گسترش این ممنوعیت در تمام حوادث با بیش از 500 شرکت کنندگان تا سپتامبر. 1

نروژی فرهنگ وزیر عابد رجا گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی روز شنبه “وجود دارد که در حال حاضر ممنوعیت عمده, رویدادهای ورزشی, جشنواره ها و کنسرت ها تا 15 ژوئن. که بان کی مون در حال حاضر توسعه یافته تا 1 سپتامبر.”

او می گوید: این تصمیم آسان نبود برای دولت نروژ را اما تاکید کرد: “ما نمی تواند داشته باشد و حوادث بزرگ (در نروژ) است که می تواند منجر به عفونت بیشتر است که بر زندگی و سلامت است.”

نروژ گزارش شده 201 coronavirus مرگ و میر و 7,493 موارد تایید شده.

___

لندن — بریتانیا تایید شمارش از بیمارستان مرگ و میر در میان افراد مبتلا به کروناویروس را در صدر 20,000 ساخت آن را پنجمین کشور برای رسیدن به گریم نقطه عطف.

دولت می گوید: 20,319 مردم با COVID-19 نفر در بیمارستان ها افزایش 813 از روز قبل. این رقم را شامل نمی شود مرگ و میر در خانه های سالمندان که به احتمال زیاد به تعداد در هزار است.

بریتانیا چهارمین کشور اروپایی پس از ایتالیا و اسپانیا و فرانسه برای رسیدن به 20,000 مرگ و میر. ایالات متحده ثبت کرده است بیش از 50,000 coronavirus مرگ و میر.

نشانه هایی وجود دارد انگلستان شیوع بیماری به اوج خود رسید با تعداد افراد بستری با کروناویروس کاهش است. اما دولت می گوید آن است که بیش از حد به زودی به سهولت یک مستند در سراسر کشور اعمال شده در مارس 23 و تمدید مارس 7.

هنوز برخی از کسب و کار در حال برنامه ریزی برای بازگشایی پس از اجرای اجتماعی فاصله گرفته است. چند خودروسازان می گویند که آنها را راه اندازی مجدد تولید در ماه مه.

___

مادرید — اسپانیا مقامات بهداشتی می گویند 2,944 جدید COVID-19 عفونت تایید شد در حالیکه در 24 ساعت در نظر گرفتن مجموع به حدود 206,000 موارد است.

مقامات می گویند که روزانه از رقم 1.5% افزایش از روز جمعه در مقایسه با بیش از 20 درصد از یک ماه قبل است. وجود دارد 378 گزارش مرگ و میر در 24 ساعت گذشته, گرفتن تلفات از زمان شروع این بیماری همه گیر در اسپانیا به حدود 23,000.

“اخیر گرایش تکامل از همه گیر به نظر می رسد برای نگهداری درست هر روز بهبود کمی, اما این مهم است که به سقوط نیست به بیش از حد سرخوشی” بهداشت و درمان اسپانیا رسمی فرناندو سیمن گفت. “ما باید محتاط. ما باید برای توسعه راه های انتقال (از مستند) اما در ابتدا ما باید تضمین امنیتی ما توانایی.”

در یکشنبه, اسپانیایی کودکان زیر 14 سال می تواند به خارج رفتن با پدر و مادر خود را برای حداکثر یک ساعت و در عرض یک کیلومتر از خانه. آنها بوده ام در داخل خانه از مارس 14. پارک ها و مدارس بسته باقی می ماند.

___

رم — ایتالیا جشن سالگرد 75 از کشور خود آزادی از جنگ جهانی دوم توسط نیروهای اشغالگر در حال ظهور در بالکن و یا پشت بام ها به آواز خواندن یک آهنگ های مردمی مرتبط با مقاومت مبارزان.

شهروندان ایفا ضبط شده از “Bella Ciao” یا sang a cappella به مناسبت روز آزادی ملی است که تعطیلات. سنتی راهپیمایی و تجمعات یادبود ممنوع در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

در رم, ایتالیایی, نیروی هوایی پرواز جت های سربار, دنباله, دود با رنگ قرمز سفید و سبز به رنگ پرچم ایتالیا.

کمیسیونر دولت برای همه گیر دومنیکو Arcuri, ایتالیایی ها هشدار داد: “همه باید درک کنند که ما نه به طور کامل آزاد از ویروس. در برابر این دشمن ما نیست دست آورد ما آزادی” است.

___

تهران – ایران می گوید در آن ثبت شده 76 مرگ و میر بیشتر در قبل از 24 ساعت.

قرار می دهد که گزارش مرگ و میر از Covid-19 در 5,650 و موارد تایید شده در بیش از 89,000. ایران کشور سخت ترین ضربه توسط این ویروس در خاورمیانه است.

وزارت بهداشت سخنگوی کیانوش Jahanpour می گوید بیش از 1100 جدید تایید موارد تشخیص داده شد و از روز قبل.

Jahanpour اضافه شده حدود 3,100 بیماران در وضعیت بحرانی است.

___

رم — ایتالیا شروع خواهد شد توزیع رایگان ماسک محافظ به خانه سالمندان که بسیاری از آنها ویران شده اند coronavirus عفونت و مرگ و میر.

دومنیکو Arcuri دولت کمیسر همه گیر می گوید: انجام یک “حرکت همبستگی و دوستی و حمایت از این مکان ها بیشتر از همیشه در کانون این بحران است.”

Arcuri می گوید ماسک رایگان نیز توزیع خواهد شد به مقامات دولتی کارگران حمل و نقل و پلیس. میلیون ها نفر از ایتالیایی ها را مجاز به بازگشت به محل کار شروع on May 4, زمانی که مستند محدودیت خواهد بود بطور قابل توجهی کاسته.

ایتالیا با برخی از 26,000 گزارش مرگ و میر بسیاری از آنها از افراد مسن است در اروپا کمترین تلفات از COVID-19. در لمباردی ایتالیا بیشتر زده منطقه دادستان در حال تحقیق در مورد ده خانه, از جمله یکی در میلان که در آن برخی از 200 ساکنان درگذشت.

___

شهر واتیکان — پاپ فرانسیس به طور خاص به مراسم خانه کارگر برای مردم نماز در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

در ایتالیا و برخی کشورهای دیگر مرگ افراد مبتلا به عفونت کروناویروس را به معنای تشییع جنازه سالن کارگران باید در مقابله با غم و اندوه از خانواده هایی که مجاز نیست به برگزاری عمومی مراسم به عنوان بخشی از دولت دستور داد تا اقدامات لازم برای سعی کنید برای جلوگیری از همه گیر.

فرانسیس می گوید: “آنچه آنها انجام شده است بسیار سنگین و غمگین. آنها واقعا احساس درد از این همه گیر خیلی نزدیک است.”

پاپ ساخته شده درخواست تجدید نظر برای نماز در طول توده صبح روز شنبه در شهر واتیکان هتل که در آن او ساکن.

در گذشته سخنان پاپ به اشاره دیگران برای انجام آنچه که او به نام قهرمانانه کار در طول بیماری همه گیر از جمله پزشکان و پرستاران سوپر مارکت کارمندان و کارگران حمل و نقل.

واتیکان خود را مستند محرومیت عمومی از موزه ها و مراسم مذهبی. این گزارش نه coronavirus موارد در میان ساکنان و یا کارکنان جداره مستقل واتیکان امور خارجه.

___

برلین — آنگلا مرکل است که به دنبال به جلو به آلمان ریاست دوره ای اتحادیه اروپا خواهد شد که تحت سلطه coronavirus بحران است. اما او می گوید که سوالات دیگر مانند سیاست آب و هوا را نمی توان نادیده گرفته شده است.

آلمان را بیش از 27 کشور اتحادیه اروپا دوار ریاست جمهوری کرواسی به مدت شش ماه شروع ژوئیه 1. در ویدئویی هفتگی پادکست شنبه, مرکل با اشاره به چشمگیر اقتصادی خرید اینترنتی از این بیماری همه گیر و گفت: این مهم خواهد بود “به نمایش در هفته های آینده و ماه که ما متعلق به هم.”

رهبران اتحادیه اروپا توافق کرده اند که نیاز به یک طرح بازیابی و همچنین با این کار از موافقت اتحادیه اروپا و به طور منظم بعد هفت سال بودجه.

مرکل گفت که در طول ریاست اتحادیه اروپا: “ما باید ببینیم که ما چیزی برای تقویت اروپا از لحاظ اقتصادی که ما چیزی برای انسجام اجتماعی است و ما فکر می کنم در آینده – و این بدان معناست که آب و هوا و محیط زیست سوالات.”

مرکل همچنین گفت که “این سوال را بوجود می آیند از ما چگونه می توانیم یک کارآمد اروپایی نظام سلامت در تمام کشورهای عضو است.” او گفت که او می خواهد وجود دارد به “بیشتر اروپا” در پایان از ریاست جمهوری است.

___

لندن — بریتانیا دولت در دفاع از استقلال این گروه از دانشمندان مشاوره در coronavirus همه گیر پس از آن پدید آمده است که نخست وزیر بوریس جانسون بحث برانگیز رئیس aide کرده بود با حضور در جلسات پانل.

پس از یک گزارش در روزنامه گاردین دولت تایید کرد که دومینیک کامینگز حضور داشتند و در جلسات متعدد علمی مشاوره برای شرایط اضطراری و یا حکیم و گوش دادن به بحث. اما آن را تکذیب کرد کامینگز — است که یک دانشمند — عضو گروه. دولت گفت: “سیج مستقل را فراهم می کند مشاوره علمی به دولت است. مشاوران سیاسی هیچ نقشی در این.”

حکیم کمی شناخته شده گروه به رهبری توسط مشاور ارشد علمی پاتریک blue palace hotel و افسر ارشد پزشکی کریس Ersin. دولت کاهش یافته است به انتشار کامل آن عضویت و گفت که می تواند ترک دانشمندان باز به لابی و یا فشار.

به عنوان بریتانیا رسمی از تلفات این ویروس روش 20,000 مرده, دولت پاسخ, تحت, افزایش نظارت به خصوص آن درک کندی در تحمیل یک مستند در سراسر کشور.

___

برلین — سازمان بهداشت جهانی درجه هشدار در برابر این ایده از “ایمنی گذرنامه.” آن را می گوید در حال حاضر هیچ شواهدی وجود دارد که افرادی که از بهبود COVID-19 و آنتی بادی های محافظت شده در برابر یک دوم عفونت است.

مفهوم “مصونیت گذرنامه” یا “ریسک گواهی” است مطرح شده به عنوان یک راه مردم اجازه می دهد حفاظت در برابر عفونت مجدد برای بازگشت به کار.

اما ژنو بر اساس U. N. آژانس بهداشت می گوید در یک علمی مختصر شنبه منتشر شد که تحقیقات بیشتری مورد نیاز است. آن می گوید: “در این نقطه در همه گیر وجود ندارد شواهد کافی در مورد اثر آنتی بادی با واسطه ایمنی برای تضمین دقت و صحت از ‘ایمنی گذرنامه” یا ” ریسک گواهی.'”

این استدلال می کند که افرادی که فرض کنیم آنها سیستم ایمنی بدن به عفونت مجدد ممکن است نادیده گرفتن بهداشت عمومی مشاوره و چنین گواهی می تواند به افزایش خطرات ناشی از ادامه انتقال ویروس.

که می افزاید که تست برای آنتی بادی از coronavirus همچنین “بیشتر نیاز به اعتبار سنجی برای تعیین دقت و قابلیت اطمینان است.”

___

پکن — برای 10th راست چین گزارش شده است مرگ و میر ناشی از کوروناویروس.

دوازده مورد جدید گزارش شده در شنبه 11 از آنها آورده شده از خارج از کشور و انتقال محلی در شمال شرقی استان هیلونگجیانگ مرز روسیه با توجه به ملی کمیسیون بهداشت.

فقط 838 مردم باقی می ماند بستری با COVID-19 در حالی که یکی دیگر از 1000 نفر هستند تحت انزوا و نظارت برای بودن یا موارد مشکوک و یا داشتن آزمایش مثبت برای این ویروس در حالی که هیچ نشانه ای ندارند.

چین به طور گسترده ای اعتقاد بر این بود که منبع همه گیر جهانی است گزارش در مجموع 4,632 مرگ و میر در میان 82,816 موارد است.

___

دنبال AP پوشش خبری از کروناویروس همه گیر در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im