آخرین coronavirus بیماری همه گیر. جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم برای اکثر مردم است. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید یا مرگ.

بالای ساعت:

—ترودو هشدار آمریکا به بلوک 3M از ارسال ماسک به کانادا.

—خانواده قادر به حضور 13 ساله انگلیسی پسر تشییع جنازه.

—ارتش آمریکا پرواز 3.5 میلیون سواب آزمون برای coronavirus از ایتالیا به تنسی است.

—آنگلا مرکل خواستار آلمانی ها به ماندن در خانه در تعطیلات عید پاک.

___

برلین — آنگلا مرکل خواستار آلمانی ها به ماندن در خانه در تعطیلات عید پاک و می گوید آن را “کاملا غیر مسئولانه” برای او به یک تاریخ در حال حاضر برای شل شدن محدودیت به معنای آهسته گسترش coronavirus.

آلمان تا حد زیادی تعطیل عمومی زندگی و ممنوع تجمعات بیش از دو نفر در ملاء عام. کسانی که محدودیت اعمال خواهد شد حداقل تا مارس 19 و به مرور پس از عید پاک است.

مرکل در سخنرانی خود در اولین پیام ویدئویی پس از ظهور از دو هفته قرنطینه در خانه می گوید این خواهد بود که “بسیار متفاوت” عید پاک و تحت تاثیر قرار گرفته بر روی هموطنان که “حتی سفرهای کوتاه داخل آلمان به دریا و یا کوه و یا بستگان نمی تواند اتفاق می افتد بیش از عید این سال است.”

___

رم — ایتالیا افزایش در هر دو مورد جدید از COVID-19 و مرگ و میر بیماران آلوده است شبیه به قبلی روز افزایش دهد.

اپيدميولوژيستها و دیگر کارشناسان بهداشت و درمان توصیف کرده اند برای چند روز در حال حاضر یک نوع plateauing در شماره خوش آمدید, اخبار نسبت به شیب را افزایش می دهد که احساس خطر جهان پیش از آن در ایتالیا شیوع.

به طور کلی درست کردن روزانه را افزایش می دهد در موارد جدید است تقویت محتاط ارزیابی که ملی ایتالیا مستند در حال حاضر در هفته چهارم آن است مثمر شامل جدید کروناویروس.

مدنی آژانس حفاظت از رئیس آنجلو Borrelli جمعه اعلام کرد که این کشور شمار کشته شدگان بود در 14,681. مجموع موارد تعداد حدود 120,000. در حال رشد به ظاهر بی وقفه بود لیست مرده پزشکان مراقبت از COVID-19 بيمار با عوارض گزارش شده در 77.

___

آتن, یونان, یونانی مقامات بهداشتی می گویند کشور را تایید موارد مثبت جدید کروناویروس صعود به کل از 1,613. شش جدید میلادی به ثبت رسیدن در مجموع 59.

موارد مثبت شامل 119 نفر در یک کشتی مسافری با 380 نفر در هیئت مدیره اجاره توسط یک شرکت ترک برای حمل کارگران ملیت های مختلف به اسپانیا برای یک پروژه ساخت و ساز.

حفاظت مدنی معاون وزیر نیکوس Hardalias می گوید: مسافران که تا به حال آزمایش منفی شد انتقال از کشتی به هتل ها جلوتر از خود را بازگشت. 119 که تست مثبت باقی می ماند در هیئت مدیره در قرنطینه به مدت 14 روز.

___

تورنتو — کانادا نخست وزیر جاستین ترودو می گوید: این امر می تواند یک اشتباه برای ایالات متحده برای جلوگیری از 3M از ارسال ماسک به کانادا.

3M گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن دولت درخواست کرده است 3M بس صادرات ماسک که آنها در حال حاضر تولید در آمریکا به کانادا و امریکا لاتین. این شرکت می گوید معناداری وجود دارد و انسان دوستانه پیامدهای توقف تنفسی منابع به کارکنان مراقبت های بهداشتی در کانادا و آمریکای لاتین که در آن 3M مهم تامین کننده ماسک.

ترودو با اشاره به ایالات متحده نیز دریافت ضروری لوازم پزشکی و پرسنل از کانادا و می گوید که آنها در حال ساخت است که اشاره به مغلوب ساختن پیشی جستن دولت. او می گوید که پیام از طریق گرفتن.

نخست وزیر می گوید که او با اعتماد به نفس است که از نزدیک و رابطه عمیق بین کانادا و ایالات متحده آمریکا برگزار خواهد شد قوی است و نمی خواهد که برای دیدن وقفه در زنجیره تامین در هر دو جهت.

___

لندن — یک دختر 13 ساله انگلیسی پسر که درگذشت از کروناویروس جدید مطرح شده است و در یک مراسم خانواده اش قادر به حضور در.

اسماعیل محمد عبدالوهاب درگذشت دوشنبه در لندن کالج کینگ بیمارستان. او جوانترین شناخته شده قربانی این بیماری همه گیر در بریتانیا.

او دفن جمعه در زمین دفن مسلمان در چیسلهورست جنوب لندن. عزاداران با پوشیدن ماسک صورت ایستاده جدا از یکدیگر را به رعایت اجتماعی فاصله قوانین به عنوان پسر تابوت کاهش بود به زمین توسط چهار نفر با پوشیدن در محافظ بدن و لباس و ماسک صورت.

هیچ یک از اسماعیل خانواده می توانند شرکت کنند چرا که آنها در انزوا پس از دو از او شش خواهر و برادر و توسعه علائم ویروس.

دوست خانوادگی علامت استفنسون گفت: اسماعیل برادر کوچکتر و خواهر بزرگتر را توسعه داده اند که علائم خفیف از جمله تب و از دست دادن طعم و مزه.

او گفت: اسماعیل بود که “ویران” قادر به شرکت در مراسم تشییع جنازه اما تا به حال شده است “بسیار نقل مکان کرد و توسط گرما و پیام های مثبت حمایت از مردم” پس از مرگ او.

___

واشنگتن — یک مقام ارشد ایالات متحده به طور کلی می گوید ارتش در حال حاضر پرواز 3.5 میلیون سواب مورد استفاده برای تست برای coronavirus از ایتالیا به ممفیس ،

سرهنگ ژنرال جان توماس معاون فرمانده نظامی ایالات متحده را Air Mobility Command. او می گوید: حمل و نقل وارد پنجشنبه شب و یکی دیگر این است که برنامه ریزی شده برای رسیدن به جمعه با 500,000 بیشتر سواب به صورت ملی توزیع میشود.

او می گوید وجود خواهد داشت یکی دیگر از حمل و نقل در هفته آینده.

توماس همچنین می گوید ارتش در حال آماده سازی برای امکان وجود دارد که از آن خواهد شد مورد نیاز برای حمل و نقل بیماران آلوده. او می گوید وجود داشته است هیچ درخواست برای حمل و نقل نشده است.

پزشکی حرفه ای از نیروی هوایی ایالات متحده دانشکده هوافضا پزشکی در حال آموزش پزشکان در پایگاه مشترک چارلستون در استفاده از انزوا سیستم است که می تواند مورد استفاده در هواپیما برای حمل و نقل بیماران آلوده.

سیستم مهار واحد است که حفاظت از خدمه و دیگر پرسنل پزشکی در حالی که همچنین اجازه می دهد آنها را به ارائه مراقبت در طول پرواز.

___

واشنگتن — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را بالا مشاور اقتصادی روز جمعه اظهار تاسف افزایش بیکاری در امریکا با توجه به جدید کروناویروس.

لری Kudlow می گوید: دولت چک در راه خود را و پیش بینی کرد اقتصاد خواهد دوباره بجای اول برگشتن به سرعت. او می گوید COVID-19 و محرک تلاش ها تنها قطع شده چه بود قوی اقتصادی آمریکا بوم.

Kudlow صحبت کرد و پس از دولت گزارش داد که نرخ بیکاری در ایالات متحده شروع به پریدن کرد به 4.4% در ماه مارس در 50 سال اخیر از 3.5 درصد. از دست دادن شغل از 701,000 بدترین از عمق رکود اقتصادی در سال 2009 و حاکی چه آمده است.

“این اعداد و سختی در حال رفتن به بدتر قبل از دریافت آنها بهتر” Kudlow خبرنگاران در کاخ سفید است.

قبل از آن در “Fox News Channel” Kudlow پیش بینی کرد که آینده اقتصادی اعداد خواهد بود به همان اندازه منفی است.

“این است که بسیار عمیق و انقباض. شماره در حال رفتن به در آمده بسیار بد” Kudlow گفت.

وی افزود: “همچنین شکی نیست که ما در حال ارائه مطلب امداد و کمک های بیکاری از همیشه قبل از در ملت ما تاریخ است.”

او گفت: به طور منظم بیکاری چک در حال بیرون رفتن در حال حاضر و که اضافی $600 در بیکاری پول داده شده به دولت برای توزیع.

Kudlow گفت: تخفیف مالیاتی چک بخشی از 2.2 تریلیون دلار بسته نجات به قانون امضا مارس 27 احتمال می رسند در چند هفته.

___

MEXICO CITY — اجتماعی فاصله اقدامات و تماس برای مکزیکی ها به باقی می ماند در خانه های خود را تولید نیست و کاهش جرم و جنایت خشونت آمیز.

وجود داشته است که امیدواریم این اقدامات اجرا شده در اواخر ماه مارس به سرعت گسترش COVID-19 خواهد منجر به کاهش قابل توجه جرم و جنایت. اما رئیس جمهور آندرس مانوئل لوپز Obrador می گوید که دیده نمی شده است در اعداد است.

لوپز Obrador سرزنش سرسختانه بالا نرخ قتل در “درگیری بین باندهای. آنها همچنان دعوا خاک تضاد میان خود را دارند.”

او گفت: آنها دیدن به عنوان برخی پیشنهاد کرده اند بالاتر بروز خشونت زیرا مردم محدود شده است به خانه های خود را در یک موقعیت استرس زا است.

به عنوان جمعه 50 نفر فوت کرده در مکزیک از COVID-19 و بیش از 1500 حال آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

___

مسکو — رسانه های بین المللی آزادی ناظر می گوید استبدادی سابق شوروی به کشور ترکمنستان است که تا حد زیادی سکوت در مورد این بیماری همه گیر کوروناویروس.

پاریس-بر اساس گزارشگران بدون مرز اتحاد اصلاح شده قبلی آن گزارش در اوایل این هفته در مورد آشکار رسمی بان کی مون از کلمه “کوروناویروس” گفت: این اصطلاح سانسور نشده در ترکمن رسانه ها.

در همان زمان گروه مجددا تاکید کرد که گاز غنی از آسیای مرکزی کشور قرار داده است شهروندان خود را در معرض خطر توسط جلوگیری از گسترش اطلاعات در مورد جدید کروناویروس.

کویر مرکزی کشور آسیایی است که همسایگان ایران تا کنون گزارش شده هیچ مورد جدید کروناویروس. ایران گزارش کرده است بیش از 50 ، 000 موارد است.

ترکمنستان یکی از جهان ترین بسته کشورها و آخرین رتبه در RSF را 2019 جهان در فهرست آزادی مطبوعات.

رئیس جمهور ترکمنستان قربانقلی Berdymukhamedov حکومت این کشور از سال 2006 از طریق یک همه جانبه شخصیت فرقه که سبک او به عنوان ترکمنستان “arkadaq” یا محافظ.

رئیس جمهور سابق دندانپزشک و در ماه گذشته به دستور نظافت عمومی مناطق سنتی گیاه به نام “اسپند” برای محافظت در برابر بیماری های عفونی.

___

سازمان ملل متحد — سازمان ملل متحد-دبیر کل آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ می گوید: دو طرف درگیر در 11 کشور باید پاسخ مثبت به درخواست تجدید نظر خود را به صورت جهانی آتش بس برای مقابله با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

اما وجود مشکلات بسیار زیاد در تبدیل واژه ها به صلح اشاره به این حادثه تلخ می گوید و مبارزه را تشدید کرده و در عمده درگیری از جمله یمن و لیبی و افغانستان است.

اشاره به این حادثه تلخ در تماس است و در همه دولت ها گروه ها و افراد با نفوذ “به اصرار و فشار مبارزان در سراسر جهان برای قرار دادن سلاح های خود را.” او می گوید: نیاز فوری به دلیل COVID-19 است که در حال حاضر رهبری به همه مناطق درگیری.

اشاره به این حادثه تلخ گفت: در یک جلسه مطبوعاتی در U. N. دفتر مرکزی آن در نیویورک روز جمعه که درخواست تجدید نظر خود را از 10 روز پیش بود که ریشه در شناخت است که “باید وجود داشته باشد تنها یک مبارزه در جهان امروز ما: ما به اشتراک گذاشته نبرد در برابر COVID-19.”

U. N. ارشد ذکر شده تعداد فزاینده ای از پیشنهادات برای آتش بس از 70 کشور جامعه مدنی و رهبران مذهبی از جمله پاپ فرانسیس و بیش از یک میلیون نفر در یک آنلاین درخواست تجدید نظر.

او گفت: طرفین درگیری در کامرون است, جمهوری آفریقای مرکزی, کلمبیا, لیبی, میانمار, فیلیپین, سودان جنوبی, سودان, سوریه, اوکراین و یمن نیز ابراز پذیرش خود را.

اما اشاره به این حادثه تلخ گفت: “وجود دارد مشکلات زیادی را برای اجرای به عنوان درگیری را festered برای سال ها بی اعتمادی عمیق با بسیاری از اخلال گران و بسیاری از سوء ظن.”

___

واشنگتن — منطقه کلمبیا اعلام کرده است 104 جدید مثبت عفونت کروناویروس جدید. که به ارمغان می آورد کل 757 با 15 مرگ و میر.

شهردار موریل Bowser خود صادر کرده است اقامت-صفحه اصلی سفارش برای واشنگتن حدود 700 ، 000 ساکنان. همسایه مریلند و ویرجینیا مشابه انجام داده اند.

Bowser خود را اعلام وضعیت اضطراری توقیف تمام مدارس و دستور داد تمام غیر ضروری کسب و کار ، کاخ سفید و کنگره تورهای لغو شده اند و باغ وحش ملی اسمیتسونیان موزه شبکه و مرکز کندی را بسته اند.

___

مسکو — پایتخت روسیه تحمیل کرده است خود را برای اولین بار جریمه برای نقض خود قرنطینه سفارشات.

یوگنی Danchikov است سر از مسکو شهرستان بخش خدمات و به نقل از تلویزیون دولتی روز شنبه گفت: سه نفر محکوم به پرداخت جریمه شدند از 4000 روبل ($57) هر یک پس از دوربین های نظارت تصویری و ثبت آنها خود را ترک خوابگاه.

متخلفان تشخیص داده شده بود با علائم عفونت کروناویروس اما مجاز به نیروی تازه یافتن تحت قرنطینه در خانه. مسکو تحمیل کرده است به طور کلی مستند نیاز به بسیاری از افراد می گویند خانه جز به فروشگاه برای مواد غذایی و دارو و یا رفتن به محل کار در صورت نیاز.

___

واشنگتن — پنتاگون می گوید که آن را شروع به پذیرش COVID-19 مثبت بیماران در پنتاگون-پشتیبانی از امکانات پزشکی در دالاس و نیواورلئان که قبلا تعیین شده بود به عنوان غیر COVID بیمارستان.

COVID-19 مثبت بیماران در نقاهت و مراقبت از آن تلقی غیر از موارد اضطراری پذیرفته می شود در Morial فدرال پزشکی ایستگاه در نیواورلئان و در کی بیلی Hutchison فدرال مرکز پزشکی در دالاس. این بیماران باید اول نمایش در یک بیمارستان محلی است.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز پنج شنبه اعلام کرد که او تا به حال مورد تایید نیویورک درخواست که COVID-19 بیماران پذیرفته شده برای مراقبت در پنتاگون از حمایت Javits center که قبلا گرفته شده در غیر COVID بیماران.

پنتاگون نیز روز جمعه گفت که غربالگری برای مراقبت از غیر COVID-19 بیماران در بیمارستان کشتی USNS راحتی در بندر نیویورک در حال اصلاح در تلاش برای کاهش پرونده ها در برخی از نیویورک بیمارستان.

به جای نیاز به بیماران آزمایش می شود برای COVID-19 در بیمارستان که از آنها انتقال هر بیمار منتقل می شود به راحتی نمایش در خواهد آمد با حرارت و با توجه به پرسشنامه اسکله سمت.

پنتاگون همچنین اعلام کرد که تعداد COVID-19 موارد مثبت در فعال وظیفه نظامی افزایش یافته بود به 978 که از صبح روز جمعه. که تا 85 از یک روز پیش از آن.

___

فیلادلفیا — Meek Mill به عدالت کیفری اصلاحات گروه می گوید آن را اهدا 100,000 ماسک صورت برای برخی از کشور بدنام ترین زندان ها و زندان ها.

مشهور مورد حمایت اصلاحات داد می گوید: 50,000 ماسک را به Rikers Island زندان پیچیده در شهر نیویورک 40,000 ارسال خواهد شد تنسی بخش اصلاح و 5000 به رهبری به زندان ایالتی می سی سی پی در Parchman.

فیلادلفیا-بر اساس گروه شامل Jay-Z در میان اعضای موسس آن شده است و فشار دادن ملت را در زندان و زندانها به نازک خود را به اهل بیت جمعیت, بهبود, بهداشت, حفاظت از زندان کارگران و اقدامات احتیاطی دیگر به سرعت گسترش coronavirus.

صدها نفر از زندانیان و کارکنان در ایالات متحده تادیبی امکانات باید آزمایش مثبت برای ویروس. کارشناسان بهداشت می گویند مردم در داخل زندان ها و زندان ها در افزایش خطر ابتلا به دلیل تنگ اهل بیت چهارم فقدان بهداشت و عام مراقبت های پزشکی.

___

دنبال AP پوشش خبری از کروناویروس همه گیر در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im