آخرین coronavirus همه گیر نیز آلوده کرده است که بیش از 428,000 نفر کشته و بیش از 19,000 با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز. این COVID-19 علل بیماری خفیف یا متوسط علائم در اکثر افراد, اما علایم شدید هستند با احتمال بیشتری در افراد مسن و یا کسانی که با مشکلات بهداشتی موجود. بیش از 109,000 مردم بهبود یافته اند تا کنون عمدتا در چین است.

بالای ساعت:

— کومو: 3,800 بستری در نیویورک است.

— پوتین لغو رای سفارشات نظامی برای کمک به شیوع ویروس.

— ترودو ارائه می دهد 2000 دلار کانادا در ماه برای کارگران آسیب دیده.

___

مسکو — روسیه توانسته مرگ و میر ناشی از رمان coronavirus عفونت دو بیماران مسن که نیز تا به حال شرایط اساسی.

کمیسیون کارگردانی روسیه در پاسخ به این ویروس گفت: این بیماران از ذات الریه درگذشت و 88 بودند و 73 سال است ،

روسیه گزارش کرده است 658 موارد عفونت در سراسر کشور. هفته گذشته آلوده بیمار فوت کرد اما پزشکان گفته اند که به علت یک لخته خون به جای ویروس خود را.

___

تالین, استونی — مقامات بهداشتی در استونی را تایید کرده اند بالتیک کشور اول coronavirus مرگ است. مقامات گفت: یکی از 83 سال با درمان دیگر بیماری درگذشت در یک بیمارستان در غرب استونی.

استونی یک ملت از 1.3 میلیون دلار گزارش شده بیش از 400 coronavirus موارد تا کنون.

استونیایی دولت به رهبری نخست وزیر Juri Ratas روز سه شنبه تحمیل کروناویروس جدید-مرتبط با محدودیت برای شهروندان است. آنها عبارتند از: نیاز به نگه داشتن 2 متر (7 فوت) فاصله از یکدیگر در فضاهای عمومی ممنوعیت از جلسات بیش از دو نفر و بسته شدن مراکز خرید و محدودیت برای باز کردن ساعت از کافه ها و رستوران ها.

___

سازمان ملل متحد — سازمان ملل-دبیر کل آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ شد که 2 میلیارد دلار درخواست تجدید نظر برای کمک به آسیب پذیر و جنگ زده کشور در خاورمیانه و آسیا و آفریقا و آمریکای جنوبی مقابله با این بیماری همه گیر کوروناویروس و جلوگیری از COVID-19 از دوباره گردان جهان است.

U. N. ارشد به نام مقدار یک قطره در اقیانوس” با اشاره شنبه که آمریکا به دنبال 2 تریلیون دلار به اقتصاد ایالات متحده.

U. N. انسانی رئیس علامت Lowcock اعلام $60 میلیون سهم از U. N. اضطراری صندوق امداد به پا زدن شروع به تجدید نظر شود.

اشاره به این حادثه تلخ گفت: 2 میلیارد دلار ضروری است برای حفظ اقتصاد و سیستم های سلامت در جهان در حال توسعه شناور برای مقابله با COVID-19 بیماری همه گیر. او گفت: آن را نیز به کمک به کشورهای در حال حاضر در میان یک بحران انسانی ناشی از درگیری های بلایای طبیعی و تغییرات آب و هوایی.

او گفت: “بدترین چیزی که می تواند اتفاق می افتد این است که برای سرکوب این بیماری در کشورهای توسعه یافته و اجازه دهید آن را گسترش مانند آتش در جهان در حال توسعه.”

___

برلین — آنگلا مرکل صدراعظم آلمان دوباره آزمایش منفی برای جدید کروناویروس.

مرکل را به قرنطینه رفت یکشنبه پس از یادگیری است که یک دکتر که تا به حال تجویز واکسن به او دو روز قبل از آن آزمایش مثبت بود برای COVID-19.

مرکل میگوید که 65 سال است در حال حاضر آزمایش منفی دو بار و دریافت یک تست بیشتر در هفته آینده.

او سخنگوی Steffen Seibert گفت: مرکل از ادامه کار خود را از خانه از جمله شرکت در جلسات ویدیویی با دیگر رهبران جهان.

___

آلبانی, n. y. — نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو می گوید: تعداد افراد بستری شده با COVID-19 در دولت صعود به 3,800 با نزدیک به 900 در بخش مراقبت های ویژه.

نیویورک مقامات در حال نگه داشتن چشم و نزدیک در حال حاضر بیمارستان ها تاکید کرد که تعداد موارد پیش بینی افزایش شاید سه هفته بیشتر.

کومو گفت: به عنوان بسیاری از 140,000 تخت بیمارستان ممکن است مورد نیاز در یک دولت با 53,000. دولت بیش از 30000 مورد تأیید و 285 مرگ و میر. ملت-بالا ارقام رانده عمدتا توسط شهر نیویورک است.

___

تورنتو — کانادا نخست وزیر جاستین ترودو می گوید دولت او ارائه خواهد شد 2000 دلار کانادا (ایالات متحده $1,395) یک ماه برای چهار ماه آینده برای کارگران که از دست دادن درآمد خود را به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

ترودو می گوید کانادا رو یک بار در یک نسل چالش و اشاره کرد که یک میلیون کانادایی کاربردی برای استخدام بیمه در یک هفته.

ترودو می گوید اگر یک کانادایی از دست می دهد کار خود را به دلیل COVID-19 — آیا آنها تمام وقت و قرارداد و یا خود اشتغالی — سود جدید در دسترس است. او می گوید اگر شما بیمار هستید و یا تهدید و یا به دنبال پس از کسی که بیمار از مزایای در دسترس است. و او می گوید: حتی اگر یک کارگر است که هنوز شاغل اما نه دریافت درآمد به دلیل بحران سود در دسترس است.

نخست وزیر همچنین می گوید دولت او نیز اعلام پشتیبانی برای حفظ و روزنامه نگاران مشغول به کار است.

ترودو این اظهارات را در خارج از محل اقامت خود که در آن او خود جدا بعد از آزمایش مثبت برای ویروس. او می گوید همسرش در حال انجام است “خیلی بهتر” و او و بچه ها هیچ نشانه ای ندارند.

___

SANTA FE, N. M. — از سانتافه جدید, مکزیک اعلام کرده است نزدیک به یک دوجین از اخراج حقوق و دستمزد کاهش و کوتاه هفته کاری در میان رکود اقتصادی ناشی از گسترش COVID-19.

ناشر تام کراس گفت: این حرکت در نظر گرفته شده برای نگه داشتن خانواده متعلق به روزنامه, وب سایت خود و دیگر عملیات به عنوان سالم به عنوان امکان پذیر است در حالی که خروجی رسانه ها معاملات با کاهش در تبلیغات.

بر اساس این طرح جدید مکزیکی مدیران را ببینید کاهش حقوق و دستمزد کارکنان را کاهش ساعت کار می کرد. روزنامه منتشر خواهد شد هفت روز هفته و در ادامه آن چاپ تجاری ، این روزنامه شده است در کسب و کار از سال 1849.

___

MADISON, Wis. — دادستان کل ویسکانسین جاش کال رهبری یک ائتلاف از 16 وکلای کلی اصرار رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به استفاده از دفاع تولید اقدام به افزایش تولید ماسک و ماسک در مبارزه با COVID-19.

کال می گوید: بهداشت و درمان کارگران و اجرای قانون و دیگر اولین پاسخ “نیاز به منابع در حال حاضر.” دموکراتیک دادستان کل می گوید مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر باید عمل و استفاده گسترده خود قدرت را به آدرس کمبود در بحرانی منابع.

مغلوب ساختن پیشی جستن است خودداری کردند در استفاده از قدرت خود را در زیر به تازگی به استناد دفاع از قانون حفاظت از وادار کردن بخش خصوصی برای ساخت ماسک و پنکه و حتی به عنوان او آنها را تشویق می کند به تحریک تولید.

___

لندن — وزیر بهداشت ایرلند سیمون هریس می گوید دو نفر را به او نزدیک و عمدا سرفه در چهره اش.

هریس می گوید او را هدف قرار سهشنبه هنگام راه رفتن به بخش خود را در دوبلین.

“یک زن و مرد در خیابان فکر کردم آن بود hilariously خنده دار و سرفه به من با صدای بلند و اجرا کردن خنده,” او گفت:.

در روزهای اخیر به یک چالش پدید آمده در رسانه های اجتماعی برای افراد جوان برای ارسال ویدئوها از خود سرفه به چهره مردم.

هریس نام آن را “کاملا احساساتی” و هر چیز مشابه در رسانه های اجتماعی رسیدگی خواهد شد “کامل اهرم” دولت قدرت.

___

بوداپست — مجارستان وزیر خارجه این کشور در مرز با رومانی باز خواهد شد به زودی برای کسانی که زندگی در نزدیکی مرز که در کشور همسایه.

وزیر امور خارجه پیتر Szijjarto می گوید آرایش شبیه به یک اعلام کرد به تازگی با اسلواکی است که به منظور محافظت از عملکرد اقتصاد است.

توافق در مورد زندگی مردم در عرض 30 کیلومتر (19 مایل) از مجارستان-رومانی مرزی و رفت و آمد به کار می کنند.

مجارستان بسته کردن مرزهای خود به تمام ترافیک مسافری به جز شهروندان خود را با چند استثنا.

___

نایروبی, کنیا — پلیس ضد شورش در غرب کنیا را شلیک گاز اشک آور پس از معامله گران در برابر پلیس در تلاش برای نزدیک یک بازار شلوغ در کیسومو برای کمک به جلوگیری از coronavirus’ گسترش یافته است.

این کشور نه تحمیل یک مستند.

“دولت ما را نگه می دارد به ما گفتن به ماندن در خانه و در عین حال ما ندارد و پول را به خوردن” گفت: یک معامله گر Joash Okoth Abute. “وجود دارد تنها تعداد کمی از مردم با پول و بسیاری بدون پول, بنابراین من شفاعت با دولت برای اطمینان از همه خورد امن هستند. به ما کمک کند.”

___

مسکو — ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه به تعویق انداخته است در سراسر کشور رای در پیشنهاد اصلاحات قانون اساسی که شامل اجازه می دهد او به دنبال واژه دیگری در قدرت است.

پوتین نمی تعیین یک تاریخ جدید برای رای دادن در اصل برنامه ریزی شده برای مارس 22 گفت: این امر بستگی دارد که چگونه از این بیماری همه گیر کوروناویروس جدید توسعه.

او همچنین اعلام کرد در طول تلویزیونی آدرس به ملت است که دولت نمیخواهد روس ها به جز کسانی که کار ضروری در بخش های رفتن به محل کار در هفته آینده. او می گوید فروشگاه ها و بانک ها باز خواهد ماند.

“سلامت و ایمنی مردم است و یک اولویت مطلق برای ما” پوتین گفت.

مقامات روسی گزارش 658 موارد این ویروس در روز چهارشنبه با 163 مورد جدید ثبت نام از روز قبل. مشخص شده است که به طور قابل توجهی بزرگتر روزانه افزایش از روز گذشته.

___

نیویورک — U. N. بالا حقوق بشر رسمی است که خواستار دولت به اطمینان حاصل شود که زندانی نیست در معرض خطر قرار داده با شیوع کروناویروس.

میشل باشله. سازمان ملل و کمیساریای عالی حقوق بشر می گوید: این ویروس می تواند “وحشی” از طریق زندانها و بازداشتگاه های اداره مهاجرت مراکز و بیمارستان های روانی

در بیانیه او اشاره کرد امکانات در بسیاری از کشورها به سر می برند اغلب غیربهداشتی و باید محدود و یا غیر موجود دسترسی به مراقبت های بهداشتی. که باعث می شود آن را غیر ممکن است برای مردم به اندازه کافی فاصله خود را برای جلوگیری از گسترش ویروس.

شیوع بیماری در زندانها گزارش شده است در چندین کشور از جمله ایالات متحده است. بسیاری از مقامات پیشنهاد محدود و موقت زندانی منتشر شده برای کاهش ازدحام در زندان ها.

___

لندن — یکی از دانشمندان مشاوره دولت بریتانیا در این بیماری همه گیر کوروناویروس می گوید: شیوع احتمال اوج در بریتانیا در حدود سه هفته.

امپریال کالج لندن اپیدمیولوژی نیل فرگوسن می گوید او را “قویا” این کشور به نظام سلامت می تواند مقابله.

فرگوسن که نشسته بر روی مشاوره علمی گروه برای شرایط اضطراری می گوید بدون مستند اقدامات اعمال شده توسط دولت در این هفته تقاضا برای مراقبت های ویژه بیمارستان تخت را بیش از عرضه سه گانه — حتی با بیش از هزار تخت در حال راه اندازی در پاسخ به این بیماری همه گیر.

اما اگر این اقدامات در حال پایبند به او می گوید: “ما قویا — که همه ما می تواند در زمان فعلی — که در سطح ملی ما خواهد بود در ظرفیت.”

___

رم — رئیس ایتالیا عمران سازمان حفاظت نظارت بر پاسخ به کروناویروس پاندمی تب دارد و لغو روزانه خود را در جلسات به ارائه به روز رسانی از عفونت و مرگ و میر.

جلسه معلق خواهد شد و به جای یک بیانیه است.

آنجلو Borrelli تلویزیونی کنفرانس مطبوعاتی تبدیل به یک مرکزی قرار ملاقات برای بسیاری از ایتالیایی ها تحت مستند و در کانون این بیماری همه گیر در اروپا است. Borrelli مختصر از عفونت های جدید, مرگ و میر, و ایتالیا در بخش مراقبت ظرفیت و زمینه پرسش از روزنامه نگاران.

او را نیز پیوست شده توسط یک عضو از موسسه ملی بهداشت و یا دولت علمی کمیته مشورتی.

___

برلین — آلمان وزیر بهداشت می گوید کشور او در حدود 1,000 COVID-19 بيمار در بخش مراقبت های ویژه و سیستم بهداشت و درمان می تواند در مقابله با این شماره در حال حاضر.

آلمان پنجمین شماره از عفونت در جهان با بیش از 30000 نفر داشتن تست مثبت است. اما مقامات می گویند نسبتا گسترده تست شده برداشت بسیاری از موارد خفیف این کشور و مرگ و میر کم شده تا کنون در مقایسه با کسانی که در جنوب اروپا است.

آلمان 172 مرگ و میر با توجه به شمارش توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

وزیر بهداشت ینس Spahn می گوید: تعدادی از بیماران در بخش مراقبت های ویژه “یک شکل است که نظام سلامت هنوز هم می تواند به مقابله با است.” اما او هشدار داد که معلوم نیست چگونه این وضعیت را توسعه بیش از دو تا چهار هفته.

آلمان تا حد زیادی تعطیل عمومی زندگی و ممنوع تجمعات بیش از دو نفر در ملاء عام.

___

تورنتو — کانادا در مجلس عوام تصویب قوانین اضطراری برای آزاد کردن $82 میلیارد دلار کانادا (US $57.7 میلیارد دلار) برای کمک به کانادایی ها در طول بیماری همه گیر.

این لایحه را به مجلس سنا که در آن نخست وزیر جاستین ترودو دولت امیدوار است برای عبور سریع با امضای این اقدامات به قانون بعد از ظهر.

مجلس موکول در مارس 13 حداقل تا 20 آوریل به عنوان بخشی از یک تلاش برای جلوگیری از گسترش ویروس. اما آن را به یاد می آورد سهشنبه برای مقابله با کمک های اضطراری بسته است.

لایحه افزایش اشتغال و بیمه و تاخیر مالیاتی مهلت می دهد و دولت قدرت به تصویب صرف “تمام پول مورد نیاز برای انجام هر کاری” برای مقابله با بهداشت عمومی اورژانس.

___

شهر واتیکان — پاپ فرانچسکو و مجددا نیاز به حفاظت از تمام زندگی وحدت مسلمانان در سراسر جهان را با هم دعا کنیم برای کسانی که بیمار با کروناویروس و پرسنل پزشکی که مراقبت از آنها.

فرانسیس ریاست جهانی موقع ظهر نماز جمعه که در آن او التماس برای رحمت خدا در میان همه گیر.

نماز سقوط در سالگرد 25 از برجسته واتیکان سند و افراطیت و مصونیت از تمام زندگی انسان از لقاح تا مرگ طبیعی است. فرانسیس اختصاص داده شده نظرات خود را به این سند که به شدت بر آموزش کلیسا مخالفت با سقط جنین و کشتن از سر ترحم.

فرانسیس می گوید: ضروری است به “بازتولید این آموزش را در زمینه یک بیماری همه گیر است که زندگی انسان را تهدید می کند و اقتصاد جهانی است.”

برخی از محافظه کار مسیحی مفسران به عنوان به خوبی به عنوان رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن هشدار داده اند عواقب مالی shutdown با هدف جلوگیری از ویروس ” گسترش و حفاظت از افراد مسن و بیمار در حال بدتر از این ویروس خود را.

___

لندن — پرنس چارلز وارث تاج و تخت بریتانیا دارای آزمایش مثبت برای جدید کروناویروس.

پرنس Clarence House دفتر می گوید: 71 ساله است نشان خفیف علائم COVID-19 و خود منزوی در املاک سلطنتی در اسکاتلند است.

آن را می گوید همسرش Camilla آزمایش منفی است.

کاخ چارلز می گوید: “شده است نمایش علائم خفیف اما در غیر این صورت باقی می ماند و در سلامت خوب است و کار از خانه در طول چند روز گذشته به عنوان معمول است.”

___

مادرید, اسپانیا در حال حاضر جهان رتبه دوم را شمارش از coronavirus مرگ و میر پس از 738 سنبله ثبت شد شنبه, بالاترین تا کنون در یک روز. با 3,434 اسپانیا پیشی گرفتن چین 3,285 و بیش از نیمی از ایتالیا 6,820.

عفونت نیز افزایش یافت در روز چهارشنبه 20 درصد از یک روز زودتر به 47,610 اسپانیا وزارت بهداشت اعلام کرد. بیش از 5000 نفر بهبود یافته اند و این وزارت گفت.

شیوع آمار اسپانیا قرار داده و غم انگیز از فشار بر روی آن سیستم بهداشت و درمان به ویژه در منطقه مرکزی اطراف مادرید با یک سوم از موارد مثبت و تقریبا نیمی از تلفات.

___

واشنگتن — کاخ سفید و رهبران سنا از هر دو ایالات متحده احزاب سیاسی زده اند توافق فراگیر 2 تریلیون دلار اندازه گیری به کمک کارگران, کسب و کار و یک سیستم مراقبت های بهداشتی تیره و تار با سرعت در حال گسترش شیوع کروناویروس.

ارشد کاخ سفید مشاور اریک Ueland اعلام کرد که توافق در کنگره راهرو مدت کوتاهی پس از نیمه شب. این توافق پس از روز از اغلب شدید چانه زنی و فشار و هنوز هم نیاز به در نهایی دقیق قانونی زبان.

بی سابقه اقتصادی بسته نجات می دهد پرداخت های مستقیم به اکثر آمریکایی ها گسترش مزایای بیکاری و ارائه $367 میلیارد برنامه برای کسب و کارهای کوچک برای نگه داشتن حقوق و دستمزد در حالی که کارگران مجبور به ماندن در خانه.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im