آخرین coronavirus بیماری همه گیر. جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم برای اکثر مردم است. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید یا مرگ.

بالای ساعت:

— کره جنوبی برای تشدید کنترل مرز به سرعت واردات جدید کروناویروس

— حدود 65,000 ترک ووهان به عنوان 11-هفته مستند به پایان می رسد

— رییس جمهور ونزوئلا دستور همه شما با کروناویروس به hospitaize

— شهر نیویورک سوابق بیشتر مرگ و میر ناشی از ویروس از 9/11.

—در فرانسه می رسد 10,000 coronavirus مرگ و میر.

—U. N. برآورد زیان 195 پرسشنامه شغل تمام وقت و در سه ماهه 2.

___

سئول کره جنوبی — کره جنوبی قصد دارد به برداشتن گام های بیشتر برای تشدید کنترل مرز به سرعت coronavirus عفونت های وارداتی از خارج از کشور به عنوان شیوع بیماری بدتر در اروپا و ایالات متحده است.

نخست وزیر کره جنوبی چانگ Sye-kyun در طول یک anti-virus جلسه روز چهارشنبه گفت: سئول را به حالت تعلیق درآورد ویزا-رایگان نوشته و چشم پوشی ویزا با کشورهای تحمیل ورود ممنوع در کره جنوبی اتباع و استخدام محدودیت بیشتر برای دفع خارجی سفر در “غیر ضروری و غیر فوری اهداف است.”

مقامات انتظار می رود به طور رسمی اعلام اقدامات بعد شنبه.

کره جنوبی شده است اجرای دو هفته قرنطينه در تمام مسافران ورود از خارج از کشور از تاریخ 1 آوریل.

کره جنوبی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری در روز چهارشنبه گزارش داد 53 مورد جدید از coronavirus و 8 مرگ و میر بیشتر آوردن ملی در مجموع به 10,384 عفونت و 200 مرگ و میر.

حداقل 832 عفونت مرتبط شده اند به مسافران به ورود از خارج از کشور با بسیاری از موارد شناسایی شده در سه هفته گذشته در مناطق پرجمعیت سئول شهری که در آن حدود نیمی از کره جنوبی با 51 میلیون نفر زندگی می کنند.

___

پکن — در عرض چند ساعت از چین بالابری 11 هفته مستند مرکزی شهر ووهان در اوایل روز شنبه حدود 65,000 مردم در حال ترک این شهر با قطار و هواپیما به تنهایی با توجه به گزارش رسانه های محلی.

بزرگراه ها, پل ها و تونل ها نیز باز اجازه می دهد هزاران نفر از مطلب به خروج با ماشین و اتوبوس به عنوان طولانی به عنوان آنها قادر به نشان دادن اجباری افزار گوشی های هوشمند طراحی شده توسط ترکیبی از داده های ردیابی و نظارت دولت نشان می دهد که آنها سالم هستند و شده اند در سال های اخیر در تماس با هر کسی تایید به ویروس.

با وجود آزادی جدید بسیاری از اقدامات پیشگیری در نیروی باقی می ماند در این شهر و کسانی که ترک ووهان — کانون جهانی همه گیر — چهره های متعدد مانع هنگامی که پس از رسیدن به مقصد خود را در جای دیگر. که شامل نیاز به انجام 14 روز قرنطينه و ارسال به نوکلئیک اسید تست.

چین روز چهارشنبه گزارش داد 62 ویروس جدید, موارد, 59 از آنها آورده شده از خارج از کشور و بیشتر از مرگ و میر.

کشوری که در آن ویروس پدید آمده در حال حاضر ثبت 3,333 مرگ و میر و 81,802 مجموع موارد با 1,190 مردم باقی مانده در درمان 189 در بیماری جدی است. یکی دیگر از 83 موارد مشکوک و 1,095 افرادی که آزمایش مثبت اما نشان می دهد هیچ نشانه ای باقی می ماند تحت انزوا و نظارت است.

___

کاراکاس, ونزوئلا — ونزوئلا رئیس جمهور ونزوئلا دستور داده است تا هر کسی بیمار با کروناویروس جدید به بستری در یک اقدام با هدف متوقف کردن بیماری از گسترش.

مادورو گفت: او معتقد است که مردم هم می توانید به راحتی گرفتن بیماری از بستگان با هم زندگی می کنند. تا به حال بیماران نشان دادن علائم خفیف بودند گفت: به ماندن در خانه در انزوا.

تا کنون مقامات در ونزوئلا دولت را تایید کرده اند 166 موارد با هفت مرگ و میر.

اولین مورد از این ویروس اعلام شد در اواسط ماه مارس و مادورو به سرعت دستور داد تمام ملت به ماندن در خانه در قرنطینه. مدارس تعطیل شد و پروازهای بین المللی به حالت تعلیق درآمد.

پزشکی کارگران از ترس coronavirus می تواند در گسترش بحران زده کشور با بسیاری از بیمارستان ها فاقد اصول اولیه مانند آب و صابون.

___

بروکسل — رئیس اتحادیه اروپا را بالای علم سازمان استعفا داد در ارتفاع Coronavirus بحران است.

مائورو فراری تا به حال تنها تبدیل شدن به رئيس جمهور از شورای تحقیقات اروپا در ژانویه. 1 اما سخنگوی کمیسیون اروپا یوهانس Bahrke تایید اوایل روز شنبه که فراری استعفا کرده بود. او نداد.

اخبار اعلام شد برای اولین بار توسط بار مالی. در بیانیه منتشر شده به کاغذ فراری گفت که او “است بسیار نا امید شده توسط اروپا پاسخ” به این بیماری همه گیر. او در مورد شکایت در حال اجرا را به نهادی سیاسی و موانع به عنوان او به دنبال به سرعت راه اندازی یک برنامه علمی برای مبارزه با ویروس.

“من به اندازه کافی از هر دو حکومت از علم و سیاسی عملیات در اتحادیه اروپا,” او نوشت: در این بیانیه به این FT. “من ایمان از دست داده در سیستم های خود را.”

Bahrke گفت که امیدوار است این کمیسیون خواهد “قادر خواهید بود برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات بیشتر به زودی” در شرایطی از استعفای اما نداد بیشتر است.

به عنوان Coronavirus گسترش از چین به ایتالیا, اتریش, اسپانیا و اتحادیه اروپا دیگر کشورهای بلوک مورد انتقاد قرار گرفت نه با زور و اجبار اقدام به اندازه کافی برای راه اندازی یک پاسخ هماهنگ حتی اگر مسائل بهداشتی هنوز هم در درجه اول یک دولت عضو ،

در طی ماه گذشته به طور خاص کشورهای عضو تلاش کرده اند برای کار به هم نزدیک و رهبران اتحادیه اروپا خود را متعهد به هماهنگی بهتر سعی کنید برای کاهش انسانی و اقتصادی رنج می برند.

___

سازمان ملل متحد — سازمان ملل و شورای امنیت برگزار شد اولین جلسه باز در نزدیک به چهار هفته با استفاده از ویدئو کنفرانس به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس و اعضای آن بعد از آن ابراز همبستگی با این کشور غرب آفریقا از مالی در مقابله با COVID-19.

برای اولین بار پس از آوریل 12, اعضای رسانه ها و مردم قادر به تماشای یک ویدیو جلسه U. N. فرستاده مالی Mahamat صالح Annadif که گفت این کشور ثبت شده بود 46 موارد مثبت COVID-19, از جمله یکی در U. N. نیروی حافظ صلح و پنج مرگ و میر.

پس از Annadif را در جلسه عمومی بخشی از این جلسه به پایان رسید و 15 اعضای شورا — که تصاویر تا به حال به نظر می رسد بر روی صفحه نمایش خود را از مکان های از راه دور — رفت و در یک جلسه خصوصی با سازمان ملل و نماینده ویژه.

شورای امنیت در بیانیه صادر شده پس از آن به نام مالی دولت و سازمان ملل متحد “به ادامه همکاری با یکدیگر برای جلوگیری از گسترش ویروس.”

___

واشنگتن — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که “قرار داده و نگه دارید” در آمریکا بودجه ای را برای سازمان بهداشت جهانی قبل از پس گرد و ادعا “من ادعا نمی کنم من قصد دارم به آن را انجام دهد.”

مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده نظرات در کاخ سفید نشست خبری به عنوان مرگ و میر و عفونت در سراسر کشور ادامه خواهد داد به افزایش است.

مغلوب ساختن پیشی جستن در ابتدا اعلام کرد او را قطع ایالات متحده کمک های مالی به این سازمان است. اما زمانی که فشار بر این که آیا آن را در زمان مناسب با توجه به بحران کنونی او به خبرنگاران گفت: او فقط به دنبال در چشم انداز.

او با انتقاد از این سازمان گفت: “آنها از دست رفته تماس” در گیر و ادعا می کنند که آنها به نظر می رسد “بسیار چین-محور.”

او ادعا کرد: “آنها باید شناخته شده و آنها احتمالا می دانند.”

این است که ستایش چین خود را برای شفافیت در این ویروس حتی اگر وجود دارد به دلیل وجود دارد بر این باورند که بیشتر مردم درگذشت COVID-19 از این کشور رسمی شمارش.

در طول ریاست جمهوری خود مغلوب ساختن پیشی جستن است ابراز شک و تردید از بسیاری از سازمان های بین المللی.

___

واشنگتن — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید coronavirus ضربه آفریقایی آمریکایی ها سخت تر با توجه به داده ها در این بیماری همه گیر.

مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید دولت او در تلاش است برای پرداختن به آنچه که او نامیده می شوند یک “چالش فوق العاده ای.” او می گوید COVID-19 شده است در یک disproportional راه در جوامع است.

در سخنرانی خود در کاخ سفید جلسه توجیهی روزانه, Dr. Anthony Fauci می گوید: جامعه پزشکی شناخته شده برای یک مدت زمان طولانی است که بیماری هایی مانند دیابت و فشار خون بالا و چاقی و آسم آمار جمعیت اقلیت به خصوص آمریکایی های آفریقایی تبار.

او می گوید coronavirus بازدید این مردم رنج می برند از این بیماری های زمینه ای سخت و اغلب نیاز به لولهگذاری در بخش مراقبت و گاهی اوقات مرگ است.

Fauci, ملت را بالا بیماری های عفونی, متخصص می گوید آن را “بسیار غم انگیز اما بسیار وجود دارد که می تواند انجام شود در حال حاضر به جز به سعی کنید به این مردم بهترین مراقبت ممکن است.

___

واشنگتن — رئیس سازمان مدیریت اضطراری فدرال می گوید فدرال کارمند کار در دفتر مرکزی آن دارای آزمایش مثبت برای COVID-19.

FEMA می گوید آن را انجام داده است قرارداد ردیابی برای تعیین اگر ناشناس کارمند تا به حال هر گونه تماس با هر یک از مدیران در کاخ سفید coronavirus نیروی کار در روزهای اخیر. کارمند آزمایش مثبت شنبه.

آژانس می گوید کارمند و دیگران بودند که در تماس با آن شخص نمی آمد ظرف شش پا از اعضای نیروی کار. اعضای این کارگروه عبارتند از معاون رئیس جمهور مایک پنس و دکتر دبورا Birx.

آژانس همچنین می گوید: این مناطق بازدید شده توسط نیروی کار اعضای ضد عفونی قبل از هر یک از بازدیدکننده داشته است خود را به FEMA ستاد.

___

هوستون — آمریکا مهاجرت و گمرک می گوید: ممکن است انتشار نفر از بازداشت در نظر گرفته می شود به ویژه آسیب پذیر به کوروناویروس.

یخ می گوید این دستور حوزه های محلی دفاتر به بررسی موارد افراد در نظر گرفته شده و بیشتر در خطر عفونت است. که ممکن است شامل افراد 60 سال و زنان باردار و یا دیگران با خطر بالاتر عواملی مانند زمینه شرایط پزشکی.

این سازمان مواجه شده است و فشار برای هفته ها برای کاهش آن بازداشت شدگان جمعیت از طرفداران و کارشناسان پزشکی هشدار می دهند که coronavirus است به خصوص خطرناک در زندان. یخ دارای حدود 36,000 مردم در عمران بازداشت برای مهاجرت نقض هر چند آن را می گوید در مورد نیمی از آنها محکوم جنایتکاران و یا در حال بررسی اتهامات عنوان شده علیه.

تا کنون یخ می گوید آن را منتشر کرده است بیش از 160 نفر و شناسایی 600 تن از بازداشت شدگان به عنوان “آسیب پذیر است.” این معلوم نیست که چگونه بسیاری از این افراد منتشر شد تحت حکم دادگاه.

___

آتلانتا — جورجیا در کنگره Doug Collins اعلام کرد که Amneal داروسازی ، تا به حال اهدا 200,000 دوز هیدروکسی کلروکین سولفات به گرجستان وزارت بهداشت برای استفاده بالقوه در درمان بستری coronavirus بیماران.

کالینز یک جمهوری خواه و حامی قوی از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت دارو “به طور بالقوه می تواند نجات جان هزاران نفر در سراسر کشور ما است.”

این دارو را به طور رسمی تایید شده برای مبارزه با کروناویروس جدید و دانشمندان می گویند آزمایش های بیشتری نیاز است قبل از آن ثابت ایمن در برابر COVID-19. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ترویج آن با این وجود. کالینز در حال اجرا است برای آمریکا خواهد شد و در نوامبر برابر سن. کلی Loeffler همکار جمهوری خواه.

___

مسکو — سفارت آمریکا در روسیه می گوید یک هواپیمای حامل آمریکایی ها صفحه اصلی گرفته شده از مسکو.

سفارت آمریکا سخنگوی ربکا راس توییتهایی که “Aeroflot تجاری پرواز به نیویورک را ترک کرده است مسکو با شهروندان ایالات متحده که خریداری بلیط به بازگشت به خانه.”

در راه بازگشت این هواپیما Aeroflot است که انتظار می رود به حمل روس ها که تا به حال شده است در انتظار روز برای یک شانس برای پرواز به خانه.

روز جمعه یک Aeroflot پرواز به نیویورک لغو شد در حالی که هواپیما در حال حاضر در فرودگاه که روسیه به طور ناگهانی متوقف بین المللی پروازهای تجاری. دولت روسیه با اشاره به نیاز به آماده سازی برای جداسازی روس ها که بازگشت به جلوگیری از گسترش سرایت. آن اجازه پرواز بازگرداندن روسیه به از سرگیری شروع دوشنبه.

___

گواتمالا سیتی — گواتمالا اعلام کرد که یک سوم deportee دارای آزمایش مثبت برای COVID-19 بعد از اینکه خانه پرواز توسط ایالات متحده است.

آن را یک روز پس از آنکه مقامات اعلام کردند که تعلیق و اخراج پرواز های از ایالات متحده آمریکا بیش از نگرانی در مورد گسترش coronavirus.

وزارت بهداشت گفت که آخرین مورد مثبت بود 37 ساله که تبعید شد مارس 26 از مسا آریزونا بوده و در قرنطینه پس از بازگشت خود را.

دو اخراجی در سنین 29 و 31 از همان پرواز در حال حاضر آزمایش مثبت است. این هواپیما تا به حال انجام شده 41 Guatemalans از جمله 10 کودک.

پس از ورود مهاجران جدا شد برای یک روز در نیروی هوایی نصب و راه اندازی. یک نفر که وارد بیمار و آزمایش مثبت برای COVID-19 قرنطینه شد اما بقیه تا به حال منتشر شده است و خواسته به قرنطینه در خانه های خود بدون نظارت.

اين امور خارجه روز دوشنبه اعلام کرد تعلیق اخراج پرواز های از ایالات متحده آمریکا در طول هفته مقدس. آن گفت گواتمالا نیز خواسته دولت ایالات متحده است که در هنگام پرواز سر هر هواپیما فقط حمل 25 مسافران معمول 100 و صدور گواهینامه است که هیچ یک از نشان دادن هر گونه علائم کروناویروس.

___

پاریس — فرانسه ملی سلامت مدیر اعلام کرد که فرانسه رسیده گریم نقطه عطف 10000 coronavirus مرگ و میر.

جروم Salomon خطاب به خبرنگاران در روزانه COVID-19 جلسه به تاکید است که “ما در این بیماری همه گیر را صعودی مرحله… ما هنوز به اوج.”

او ثبت شده و در مجموع مرگ و میر 10,328 از زمان شروع این بیماری همه گیر — با 7,091 مرگ و میر بیمارستان و 3,237 مرگ و میر در خانه های مردم.

وجود دارد 597 مرگ و میر در بیمارستان ها از دوشنبه.

بیش از 30 ، 000 نفر در حال حاضر در بیمارستان بستری با COVID-19 سراسر کشور با 7,131 در بخش مراقبت های ویژه.

او پیشنهاد یک لحظه برای امید تصدیق کرد که این ویروس نرخ “کاهش کمی.”

___

سازمان ملل متحد — سازمان ملل متحد-دبیر کل آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ به حالت تعلیق در چرخش و استقرار سازمان ملل نیروهای حافظ صلح بین المللی و پلیس تا 30 ژوئن به کاهش خطر انتقال COVID-19.

U. N. سخنگوی استفان نواز ساخته شده اعلام کرد و گفت U. N. s 13 پرت و دور افتاده ماموریت حفظ صلح “در حال کار تمام وقت برای مهار و کاهش گسترش COVID-19” و به اطمینان حاصل شود که ورودی یونیفورم پرسنل ندارد coronavirus.

او گفت: “چند محدود استثنا در نظر گرفته شود ممکن … اما تنها در شرایط تخفیف بر اساس شرایط سخت برای جلوگیری از گسترش ویروس.”

A U. N. حافظ صلح سخنگوی دبیر کل سفارش شامل تمام U. N. لباس شخصی پرسنل در سراسر جهان — در مورد 85,000 پلیس و نظامی است.

___

اسلو, نروژ — نروژ می گوید این برنامه برای باز کردن مهد کودک از مارس 20 در اولین مرحله تدریجی بلند کردن اجسام از کشور مستند.

دولت می گوید: دانش آموزان در چهار سال اول مدرسه را به مدرسه بازگشت و یک هفته بعد در 27 آوریل و نمرات بالاتر “قبل از تابستان است.”

نخست وزیر Erna Solberg خبرنگاران می گوید “این در حال حاضر 26 روز پس ما تغییر راه ما زندگی می کنند زندگی ما” در اشاره به مستند و “ما می توانید ببینید که (دولت) ضد عفونت اقدامات در حال کار “

نروژ که تا کنون ثبت شده 89 مرگ و میر و 5,903 تایید COVID-19 عفونت می پیوندد اتریش و دانمارک به عنوان اولین کشورهای اروپایی به ظهور از یک مستند.

___

THE HAGUE, Netherlands — نخست وزیر هلند درخواست کرد تا ملت خود را به نگه داشتن چسبیده به اجتماعی فاصله قوانین به سرعت گسترش coronavirus. او همچنین هشدار داد که ممکن است این زمان طولانی را برای این کشور به حالت عادی بازگشت.

Rutte می گوید: “این بسیار به زودی به حدس و گمان” در مورد امکان استراتژی خروج از آنچه برتر خواستار “هوشمند مستند” در هلند که در آن میله, رستوران ها و موزه ها و مدارس و دانشگاه ها تعطیل هستند حداقل تا آوریل 28.

پیش از عید پاک تعطیلات آخر هفته هنگامی که هلند معمولا تساوی تعداد زیادی از گردشگران از همسایه آلمان و بلژیک Rutte است, خواست مردم در, هلندی, آلمانی و فرانسه — به ماندن در خانه.

کشور و بهداشت عمومی موسسه گزارش داد که این ویروس شیوع مرگ و میر افزایش یافته بود توسط 234 به 2,101. تا کنون نزدیک به 20 ، 000 نفر در هلند را آزمایش مثبت به ویروس.

___

رم — ایتالیا شماره جدید کروناویروس موارد همچنان ادامه دارد به رها کردن.

حفاظت مدنی مقامات روز سه شنبه گفتند که وجود دارد 3,039 موارد جدید در یک دوره 24 ساعته. ایتالیا دیده نشده که یک کم روزانه تعدادی از اوایل هفته از وقوع.

گفت: جیووانی Toni مدیر بیماری های عفونی بخش درمانی موسسه: “در نهایت به نظر می رسد ما در حال شروع به دیدن یک کاهش موارد جدید” پس از یک فلات فاز. او با ابراز رضایت که حتی ایتالیا را بیشتر زده منطقه لومباردی نیز شاهد همان روند است.

ایتالیا 135,586 موارد مورد تأیید. پس از برخی از 600 اضافی مرگ و میر ثبت شد در روز سه شنبه ایتالیا به شمارش 16,523 مرگ و میر در COVID-19 شیوع.

___

نیویورک — بیشتر مردم فوت کرده اند از coronavirus در شهر نیویورک از جان در سپتامبر. 11 حمله به مرکز تجارت جهانی.

حداقل 3,202 مردم کشته شده اند در این شهرستان توسط این ویروس با توجه به تعداد منتشر شده توسط شهر مقامات بهداشت روز سه شنبه.

مرگبارترین حمله تروریستی در خاک ایالات متحده آمریکا کشته 2,753 مردم در شهر و 2,977 به طور کلی هنگامی که ربوده هواپیما ناودان به مرکز تجارت جهانی پنتاگون و یک میدان در نزدیکی Shanksville پنسیلوانیا در سپتامبر. 11, 2001.

Coronavirus ساخته شده است نیویورک صفر دوباره در یک فاجعه ملی و مرکز یک بحران است که در شکل دهی مجدد آمریکایی ها زندگی و آزادی.

شهر نیویورک ثبت شده خود را برای اولین بار coronavirus مرگ در مارس 13, کمتر از دو هفته پس از تایید آن عفونت است.

___

ژنو — U. N. کار سازمان تخمین می زند که معادل 195 میلیون شغل تمام وقت می تواند از دست رفته در سه ماهه دوم به تنهایی از COVID-19 شیوع با کسب و کار و گیاهان توقیف در سراسر جهان است.

طرح از سازمان بین المللی کار بر اساس نوظهور تاثیر این ویروس و این مقدار به یک افزایش بزرگ از آن در مارس 18 پیش بینی اضافی 25 میلیون شغل ضرر و زیان برای همه سال 2020 است.

ILO مدیر کل گای رایدر می گوید: “این آمار و ارقام صحبت می کنند قدرت را برای خود: که جهان از کار رنج می برند کاملا فوق العاده ای قرار می گیرند.”

آژانس می گوید نسبی یا کامل مستند اقدامات در حال حاضر تحت تاثیر قرار نزدیک به 2.7 میلیارد کارگران و یا در حدود 81 درصد از نیروی کار جهانی.

برخی از 1.25 میلیارد دلار در سخت-آمار بخش هایی مانند هتل و خدمات مواد غذایی تولید و خرده فروشی.

___

دنبال AP پوشش خبری از کروناویروس همه گیر در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im