Flanked توسط نشانه های بزرگ, اعلام, “امریکا منجر جهان در تست” رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در مارس 11 کنفرانس مطبوعاتی “ما غالب در تست.” در حالی که ایالات متحده انجام داده است و بیشتر در کل آزمون برای COVID-19 بیش از هر کشور دیگری از آن نمی شود که آزمایش اندازه گیری معیارهای دیگر.

در همان جلسه یا دو جلسه Adm. برت Giroir, معاون وزیر بهداشت و درمان در وزارت بهداشت و خدمات انسانی که مسئول دولت تلاش های تست گفت: “مهم نیست که شما چگونه به آن نگاه امریکا و پیشرو جهان در تست.” اجازه بدهید با یک نگاه.

تعداد کل آزمون ها

به عنوان او اظهار داشت: بارها و بارها مغلوب ساختن پیشی جستن تبلیغ تعداد کل آزمایش های انجام شده در ایالات متحده به عنوان بیشتر از هر کشور در جهان است. “این هفته ایالات متحده منتقل خواهد شد 10 میلیون آزمایشات انجام شده نزدیک به دو شماره از هر کشور دیگر” او گفت:.

این درست است که ایالات متحده تا کنون — انجام ترین آزمون برای COVID-19 بیماری ناشی از رمان coronavirus به عنوان اندازه گیری در خام اعداد. در این کنفرانس مطبوعاتی Giroir نشان داد یک نمودار شبیه به یکی از زیر با ما در اطلاعات یک پروژه مستقر در دانشگاه آکسفورد است که نشان از این است.

به عنوان از آوریل 11, ایالات متحده آمریکا به حال انجام شده 9.35 میلیون آزمون. این کشور با دوم بالاترین تعداد روسيه با 5.8 میلیون آزمون مه 12.

ما می خواهم توجه داشته باشید که جهان ما در اطلاعات هشدار مقایسه کشورهای مختلف ممکن است سیب به سیب. آن اشاره می کند: “[T]در اینجا تفاوت های قابل توجهی در سراسر کشور در شرایط واحد و یا نه همه labs را شامل می شوند که تا چه حد منفی و در انتظار آزمون را شامل می شوند و جنبه های دیگر.”

سرانه آزمون

اما ایالات متحده بسیار بزرگتر جمعیت از بسیاری از کشورها آن را یک سرانه مقایسه بهتر سنج از کشورها تلاش های تست. همانطور که ما توضیح داد که قبل از تست نسبت بالاتری از جمعیت را افزایش می دهد توانایی برای کنترل گسترش COVID-19 ساخت سرانه متریک یکی از مهم.

هر دو مغلوب ساختن پیشی جستن و Giroir ذکر سرانه اقدامات اما گمراه کننده ادعای خروج از کشور های که انجام داده اند بهتر از آمریکا در این زمینه است.

“ما در حال تست بیشتر مردم سرانه از کره جنوبی, بریتانیا, فرانسه, ژاپن, سوئد, فنلاند و بسیاری از کشورهای دیگر و در برخی موارد ترکیب” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

پس از Giroir نشان داد که گرافیک در کل آزمون او گفت: “اگر شما نگاهی به سرانه هر کس مذاکرات در مورد کره جنوبی بودن استاندارد امروز ما انجام خواهد شد که بیش از دو برابر سرانه رای تست که انجام شد در کره جنوبی. مهم نیست که چگونه شما را در آن نگاه کنید امریکا پیشرو جهان در تست.”

اما او نمی نشان می دهد سرانه گراف به عنوان یکی از زیر آن رد این ایده که ایالات متحده آگهی “مهم نیست که چگونه شما را در آن نگاه کنید.”

این ایالات متحده بود که در 26.31 آزمون در هر 1000 نفر به عنوان از آوریل 9. که بیش از کره جنوبی, اما کمتر از ایسلند, دانمارک, ایتالیا, نیوزلند, سویس, اتریش, استرالیا, کانادا, بلژیک, آلمان, روسیه و اسپانیا در میان دیگران. Worldometer یک تجمع داده ها وب سایت ذکر شده در 39 کشور و سرزمین با بالاتر سرانه تست میزان از ایالات متحده آمریکا به عنوان از آوریل 12.

کره جنوبی استفاده می شود که بالاتر سرانه تست میزان زمانی که مغلوب ساختن پیشی جستن اول ساخته شده گمراه کننده در مقایسه به این کشور در اواخر ماه مارس است. لازم به ذکر است که ایالات متحده را تا سطح شیب دار و تست, توسط, مارس 17 پیش افتادن از کره جنوبی با این اقدام. اما دو کشور در گزارش خود موارد COVID-19 در حدود همان زمان در Jan. 20 و 21. در عین حال کره جنوبی آغاز شد به شدت تست زودتر از آمریکا به عنوان این نمودار نشان می دهد.

کره جنوبی برگزار شده است تا به عنوان مثال به عنوان Giroir ذکر, چگونه زود تست می توانید فعال کشور برای شناسایی و جداسازی موارد مسطح منحنی. در حالی که ایالات متحده در حال حاضر انجام تست های بیشتر دو کشور در حوزه های مختلف مدار در گسترش این بیماری است. خط نمودار تعداد موارد تایید شده نشان می دهد که ایالات متحده در یک منحنی تیز تا ابتدا در اواخر ماه مارس در حالی که کره جنوبی را در موارد مشخصی قبل از آن در اواخر فوریه و اوایل ماه مارس — و تعداد باقی مانده نسبتا مسطح از طریق آوریل است.

اقتصادی محققان در بانک فدرال رزرو سنت لوئیس اشاره کرد در مارس 22, کاغذ که کره جنوبی آزمایش اولیه “به نظر می رسد که پرداخت می شود” در حالی که ایالات متحده “انفعال” منجر به بیشتر تایید COVID-19 موارد است.

تست اولیه و اغلب به نظر می رسد که پرداخت می شود برای کره جنوبی” سنت لوئیس فدرال رزرو محققان نوشت. “این هفته از دست رفته به علت انفعال در ایالات متحده در مراحل اولیه از COVID-19 همه گیر منجر به سهمیه بندی از آزمون به کسانی که با علائم شدید. بنابراین ایالات متحده تا به حال تعداد زیادی از موارد تایید شده نسبت به کره جنوبی.”

آزمون در هر مورد تایید شده

یکی دیگر از راه های از مقایسه کشور است که توسط تعدادی از تست های هر یک انجام شده است در هر مورد تایید شده. با این اقدام ایالات متحده فاصله زیادی پشت اکثر ملل با توجه به جهان داده است.

نقشه زیر نشان می دهد که ایالات متحده به عنوان از آوریل 9 انجام داده بود تنها در حدود هفت آزمون در هر مورد تایید شده — به مراتب کمتر از کره جنوبی (61) و روسیه (28) و کانادا (16) و ژاپن (14) به عنوان مثال. (توجه داشته باشید: اطلاعات به روز شده است به طور منظم به طوری که با استفاده از نوار لغزنده برای تغییر تاریخ مارس 9.)

جفری شمنمتخصص اپیدمیولوژی در دانشگاه کلمبیا را به پستچی دانشکده بهداشت عمومی گفت: ما برای یک داستان قبلی که سرانه آزمون اعداد “نه به عنوان آموزنده که به دنبال در تست هر مثبت عفونت شناخته شده است.”

در مقایسه با ایالات متحده به کره جنوبی برای مثال شمن گفت: “آنها در حال تست 10 بار به عنوان بسیاری از هر عفونت یافت.”

ما دریافت داده ها برای مارس 9 و متوجه شد که ایالات متحده در رتبه 59 از 64 کشور در آزمون در هر مورد تایید شده که از آن تاریخ است.

در آوریل بنیاد راکفلر با صدور “تست برنامه عمل” که به نام “تست سرعت در حال گسترش ظرفیت به 30 میلیون آزمون در هر هفته بیش از شش ماه آینده” در آمریکا

CNBC, مارس 21: راکفلر طرح می گوید که آزمایش های بیشتری باید انجام شود را به دقت ضبط سطح Covid-19 عفونت در آمریکا

“در تایوان وجود داشته 132 تست های انجام شده برای هر مورد تایید شده. در استرالیا شماره 62. در ایالات متحده آن است که پنج” یک خلاصه اجرایی این طرح ،

به عنوان از آوریل 9, ایالات متحده انجام شده حدود هفت آزمون برای هر مورد تایید شده در حالی که در تایوان انجام شده است در مورد 153.

ما همچنین می توانید نگاهی به این اندازه از لحاظ درصد: تست مثبت نرخ و یا به اشتراک گذاری از کل آزمون است که مثبت هستند.

به عنوان ما به تازگی نوشت اگر درصد بالایی از تست مثبت است که نشان می دهد بیماران بدحال در حال آزمایش و موارد خفیف هستند و به احتمال زیاد در حال از دست رفته یک دانشگاه جانز هاپکینز سایت توضیح می دهد. سازمان بهداشت جهانی توصیه کرده است که کشورهای هدف برای حدود 10 ٪ تست مثبت رای دادن به مطمئن شوید که وجود دارد به اندازه کافی تست در حال انجام برای شناسایی همه موارد.

ایالات متحده در حال حاضر در یک 14.2% تست مثبت رای به عنوان از آوریل 11. که “پیشرو جهان” یا.

یادداشت سردبیر: FactCheck.org را قبول نمی کند تبلیغات است. ما با تکیه بر کمک های مالی و کمک های مالی فرد از مردم مثل شما. لطفا در نظر اهدا. کارت اعتباری و کمک های مالی ممکن است از طریق ما “اهدا” صفحه. اگر شما ترجیح می دهید را با چک و ارسال به: FactCheck.org, آننبرگ سیاست عمومی مرکز 202 S. 36 سنت فیلادلفیا, بهبهان 19104.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de