هر کسی که زندگی می کردند از طریق تجربه اتحاد جماهیر شوروی به خاطر اجباری-داوطلبانه جشن روز اول ماه مه به عنوان شهروندان عادی بودند دست آگهی ها با شیرین و مطلوب و یا گاهی اوقات غیر قابل درک شعارها و مجبور به رژه در مقابل تکان دادن و لبخند زدن حزب کمونیست مقامات. آن را خیره کننده سالانه نمایش سیاسی تئاتر است.

با الهام از چنین خاطرات نووسیبیرسک مبتنی بر عملکرد هنرمند Artyom Loskutov در سال 2004 راه اندازی Monstratsia (یک بازی بر روی کلمات روسی برای ‘هیولا’ و ‘تظاهرات’), یک روز در خیابان جشنواره لباس خودانگیختگی و طنز است که بیرون و spoofs پوچی از اتحاد جماهیر شوروی مارس روز سنت است.

هر سال تعداد فزاینده ای از مردم در یک لیست در حال رشد از شهرهای روسیه به خیابان بیایند آگهی ها با شعارهایی مثل “Racoons مردم بیش از حد” و “من ساده مریخ-من چیزی را ببینید و من آن حمله کند.”

این رویداد در حال حاضر مشخص شده در بیش از 30 شهرستانها با مشارکت اعم از ده ها تن از مردم به چند هزار.

در این سال اگر چه این کشور است که تحت مستند سفارشات برای مبارزه با گسترش COVID-19 سازمان در زمان این رویداد را به فضای مجازی راه اندازی #монстрация2020 برچسب و تشویق خود منزوی مردم به پست absurdist شعارها و تصاویر بر روی رسانه های اجتماعی. هزاران نفر از پاسخ نشان داد که هفته مستند تنها افزایش اشتها برای پوچ.

یک Instagram کاربر در سیبری شهر ایرکوتسک ارسال شده یک نشانه با شعار “ما به کافکا می پیوندند” با اشاره به سورئالیست نویسنده فرانتس کافکا و بازی به خوبی شناخته شده شوروی ممکن است بعد شعار “ما به داستانهای تخیلی به حقیقت می پیوندند.”

یکی دیگر از شعار از ایرکوتسک بخوانید “است که می سوزد و فاسد نخواهد شد.”

شوپنهاور سارتر گندم سیاه راکون

کاربر دیگری ارسال شده از سیدنی استرالیا — یک عکس از خودش در برابر آسمان آبی روشن با یک پلاکارد خواندن “این ابری است امروز.”

عکس دیگر نشان داد که آرایش پیچیده ای از اسباب بازی های کودکان سازمان به طلسم شعار “اجازه دهید من برو بیرون.”

یک کاربر در نووسیبیرسک عکس یک بسته از گندم سیاه است که شهرت روسیه رفتن به اصلی به صورت اضطراری, احتکار, مزین با شعار “هیچ پول وجود دارد اما شما قطع در آن وجود دارد.”

این واژه ساخته شد معروف در سال 2016 پس از آن نخست وزیر دیمیتری مدودف.

ادامه گندم سیاه, تم یکی دیگر از نووسیبیرسک ساکن ارسال شده یک عکس از رول کاغذ توالت با عبارت “من فروش گندم سیاه” بر روی آن نوشته شده در سیاه و سفید نشانگر.

و چیدن روی مدودف را بدنام کلمات یک کاربر ارسال شده در یک تصویر نشان فیلسوفان آلمانی آرتور شوپنهاور و فردریش نیچه هم با کافکا و اگزیستانسیالیسم ژان پل سارتر با شعار “هیچ معنی وجود دارد اما شما قطع در آن وجود دارد.”

یک کاربر در توییتر ارسال شده شعار, “دایناسورها نمی میرند — آنها فقط خود جدا خیلی خوب است.”

بازی در این واقعیت است که برخی از Monstration جشن در گذشته شکسته شده است تا توسط پلیس, چرا که آنها تا به حال تصویب شده در پیش توسط مقامات یک کاربر برگزار می شود نشانه ای با شعار “آنها نمی متفرق کردن ما.”

کاربر دیگری doctored یک عکس از قبلی Monstration رژه برای اضافه کردن شعار “به اندازه کافی برای قرار دادن تا با این! اجازه دهید تا با چیز دیگری!”

یکی Instagram کاربر رو تا قبل از ساعت 5 به عکس خودش را در وسط یک خیابان اصلی است که در زمان شوروی سابق به میزبانی مارس روز تظاهرات دهها هزار نفر از راهپیمایان. در این سال, اما, خیابان بود به طرز مرموزی خالی به جز یک نقاب زن برگزاری یک نشانه خواندن “است که در آن همه؟”

بر اساس گزارش توسط Siberia میز از RFE/RL را خدمات

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de