اگر coronavirus شما خود منزوی, شما به احتمال زیاد بیشتر نگران ماندن در تماس با عزیزان و با دقت برنامه ریزی مواد غذایی خود را گشت و گذار نسبت به مورد تغییر پول خود را معمول است.

اما اگر شما نگران در مورد چگونه به انجام روزمره خود را مالی از وظایف خانه در نظر بگیرید و شروع به بانک آنلاین — به خصوص اگر بانک خود را به طور موقت بسته آن مکان است. رسیدگی به امور مالی خود را از راه دور می تواند مناسب حتی بعد از اینکه شما احساس امن بازگشت به یک شعبه دارد.

“این همه مسئولیت ها برای جلوگیری از گسترش COVID-19 می گوید:” ریچارد Crone پرداخت متخصص و مدیر عامل شرکت کرون Consulting, LLC. “برای ایمنی از مصرف کارکنان بانک, همه خانواده های ما و در این جامعه هیچ کس باید راه رفتن را به یک شعبه دارد. خدمات مالی می تواند به دست آمده دیجیتالی. این خطر ما نمی باید.”

آنچه که در بانکداری آنلاین?

بانکداری آنلاین به شما امکان مدیریت حساب های خود را از طریق دسکتاپ خود و یا دستگاه های تلفن همراه. شما می توانید به طور معمول انجام وظایف مانند انتقال وجه و پرداخت قبوض واریز چک و چک کردن مانده حساب خود را.

اگر شما سوالات است که شما نیاز به یک انسان به پاسخ شما معمولا می توانید دسترسی به بانک را تکرار خدمات به مشتریان از طریق تلفن, رسانه های اجتماعی, ایمیل و یا چت آنلاین نیز هست.

وجود دارد بسیاری از آنلاین-تنها بانک ها اما این روزها بسیاری از آجر و ملات و بانک ها نیز باید خدمات آنلاین به مشتریان خود را می توانید از صفحه اصلی (و یا در جای دیگر). بانکی نرم افزار و وب سایت بانک مشتریان اجازه می دهد برای ورود ایمن به مشاهده و مدیریت خود مانده حساب از هر نقطه آنها اینترنت است.

است بانکداری آنلاین امن است ؟

سایت های بانکداری و برنامه های بسیاری از مراحل برای حفظ پول خود را امن. بانکداری تلفن همراه برنامه های اغلب دو فاکتور تأیید هویت است که نیاز شما برای ورود به سایت با رمز عبور خود را به عنوان به خوبی به عنوان یک کد اضافی ارسال از طریق ایمیل تماس بگیرید و یا متن. گوشی های هوشمند باری می تواند محافظت با کلمه عبور و گاهی بیومتریک اقدامات مانند اثر انگشت یا تشخیص چهره. کاربران اپل برای مثال می توانید تنظیم کنید تا در صورت شناسایی در اپل خود را به طوری که دستگاه به تشخیص صورت کاربر قبل از آنها می توانند به یک برنامه بانکداری. وب سایت بانک نیز رمزگذاری داده های خود را برای جلوگیری از اشخاص ثالث از دسترسی به آن.

این تلفن همراه ویژگی های ایمنی می تواند مالی دیگر وظایف ساده و امن به عنوان با استفاده از گوشی های هوشمند خود را در کیف پول برنامه به پرداخت بدون تماس.

“این بسیار امن تر به بانک و پرداخت با دستگاه تلفن همراه خود را” عجوزه می گوید.

و البته از نظر coronavirus بانکداری آنلاین کمک خواهد کرد که شما به دنبال انزوا توصیه.

چه قدرت پردازش از بانکداری آنلاین است ؟

— اکثر خدمات بانکی را می توان از راه دور انجام می شود. تنها چیزی که شما نمی توانید انجام دهید از صفحه اصلی است واریز و برداشت پول نقد فیزیکی. اگر آن را یک ضرورت برای شما, بسیاری از بانک های بزرگ و شبکه های ATM و شما می توانید با استفاده از وب سایت بانک خود برای پیدا کردن نزدیک ماشین. البته مطمئن باشید که برای شستن دست های خود را هنگامی که شما انجام می شود.

اگر شما زمان بانک خدمات نیست تلفن همراه و یا دسکتاپ, پسند, شما می توانید نظر باز کردن یک حساب جدید با تکنولوژی زرنگ و دانا بانک است که اجازه می دهد تا برنامه های کاربردی آنلاین. کرون پیش بینی می کند که این نوع از بانک ها را ببینید رونق در مشتریان در آینده نزدیک به عنوان بیشتر مردم شروع به بانک از راه دور و جلوگیری از شاخه.

بانکداری آنلاین موجب صرفه جویی در زمان. به جای رانندگی به یک شعبه در انتظار در خط و صحبت کردن به یک گوی شما می توانید بانکی خود را با چند شیپور خاموشی بر روی گوشی های هوشمند خود را.

— گاهی اوقات شما می خواهید برای دریافت بهتر نرخ بهره. فقط آنلاین بانک ها که اصلا به بسیاری از (و یا هر) شاخه تمایل دارند که نرخ های بهره بالاتر ، آنها صرفه جویی در پول در عملیاتی سربار اجازه می دهد آنها را به تصویب پس انداز به مصرف کنندگان است.

اگر شما شده است انتظار برای دانلود خود بانک نرم افزار تلفن همراه و یا تور خدمات حساب خود را از کامپیوتر رومیزی خود را در حال حاضر است زمان خوبی برای شروع است.

_________________________________

این مقاله در ابتدا در ظاهر امور مالی شخصی سایت NerdWallet. Chanelle Bessette است که یک نویسنده در NerdWallet. ایمیل: cbessette@nerdwallet.com. توییتر: @crbessette

لینک های مرتبط:

NerdWallet: آنچه در حال حاضر بانک ها ؟ یادگیری از جوانب مثبت و منفی https://bit.ly/pros-cons-online-banking

NerdWallet: آیا بانکداری آنلاین امن است ؟ چگونه خود را برای افزایش امنیت بانکی https://bit.ly/online-banking-security

NerdWallet: چگونه برای باز کردن یک حساب بانکی آنلاین https://bit.ly/open-bank-account-online

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im