بلگراد — صربی طرفدار دولت و جناح راست اپوزیسیون قول داده اند که به مرحله رقیب اعتصاب غذا تا زمانی که خود را در رقابت خواسته ها برآورده به عنوان حامیان از هر طرف صحنه تظاهرات از هم جدا شده توسط پلیس ضد شورش در مقابل مجلس در بلگراد.

سیاسی, درام, on May 11 آمد و به عنوان رئیس جمهور Aleksandar Vucic مواجه است ممکن است مخالفت با تحریم انتخابات مجلس و انتخابات محلی است که می تواند foreshadow حتی عمیق تر از بحران سیاسی است.

جناح راست Dveri جنبش به رهبری Bosko Obradovic است و خواستار آن است که انتخابات برنامه ریزی شده برای ماه ژوئن 21 بود به تعویق افتاد تا پاییز به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس و آنچه او می گوید که ناعادلانه زمین بازی برای مبارزات انتخاباتی.

صربستان در انتخابات حالت هنگامی که یک وضعیت اضطراری اعلام شد در ماه مارس بیش از coronavirus و انتخابات برنامه ریزی شده برای ماه آوریل 26 شد و تحت فشار قرار دادند به 21 ژوئن.

ناظران سیاسی می گویند آنها انتظار دارند Vuvic حاکم صربی مترقی حزب به بیرون آمدن در بالا اگر رای برگزار می شود در 21 ژوئن. از سوی دیگر تاخیر در انتخابات می تواند به نفع مخالفان اگر آن برگزار شد در طول یک پیش بینی رکود اقتصادی ناشی از کوروناویروس.

در همین حال حامیان Vucic و حزب خود را می خواهید دادستان به بررسی Obradovic بیش از یک حادثه در مارس 8 هنگامی که Dveri اعضای کردم به یک درگیری با وزیر بهداشت به عنوان او وارد مجلس.

دو تن از نمایندگان مجلس از صربی مترقی حزب دست به اعتصاب غذا زده در 10 مه در اعتراض به این حادثه همان روز Obradovic و دیگری مخالف شروع به اعتصاب غذا بیش از انتخابات و دولت را در موضع کوزوو که در نظر آنها یک جدایی طلب دولت است.

Vucic در مارس 11 خواست همه طرف برای جلوگیری از هر گونه اعتصاب و مخالفان برای ورود به مذاکرات در حالی که هشدار دهنده است که تمام تجمعات باید در نظر مداوم coronavirus بیماری همه گیر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de