دوم حمل و نقل از ایالات متحده آمریکا ساخته شده است دستگاه تهویه مصنوعی را سر به مسکو برای کمک به روسیه در مبارزه با کروناویروس یک ژست حسن نیت توسط رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت شده است که در ازمایش کرده با سوال و انتقاد.

یک سخنگوی Vyaire پزشکی شیکاگو شرکت گفت: RFE/RL که 150 هواکش ارسال خواهد شد به مسکو در مارس 30, اضافه کردن به 50 است که حمل وجود دارد در اوایل این ماه توسط آژانس توسعه بین المللی ایالات متحده کمک کرد.

پاتریک اوکانر داد بدون جزئیات بیشتر و بلافاصله پاسخ به پیگیری و پرس و جو در هزینه های کلی و یا دیگر تدارکات حمل و نقل.

زودتر حمل و نقل از 50 هواکش وارد مسکو در ارتش آمریکا هواپیمای باری در مه 21, تحویل شرح داده شده توسط سفارت ایالات متحده به عنوان یک “انسان دوستانه اهدای.”

مقامات ایالات متحده گفت: کل هزینه 200 هواکش حدود 5.6 میلیون و ایالات متحده پرداخت “100 درصد از هزینه تحویل و راه اندازی تجهیزات.”

“ایالات متحده و روسیه در حال کمک به یکدیگر در زمان بحران در گذشته و بدون شک انجام این کار دوباره در آینده” سفارت آمریکا در آن زمان گفت.

هیچ نظر فوری از روسیه در جدید حمل و نقل است.

روسیه رتبه دوم در جهان برای تایید موارد coronavirus از مه 29, هر چند آن مرگ و میر شده است غیر منتظره ای کم باعث سوال از منتقدان که می گویند مقامات به عمد undercounting مرگ و میر.

این محموله پس زودتر حرکت توسط روسیه به ارسال روسیه ساخته شده است هواکش و سایر لوازم پزشکی به ایالات متحده پس از یک مکالمه بین تهمت و رهبر روسیه در اواخر ماه آوریل است.

روسیه و حمل و نقل که شامل 45 هواکش شد و در ابتدا به گل نشسته سوالات و سردرگمی بیش از که دقیقا برای آن پرداخت می شود و سپس بعد از بیش از مشارکت دو شرکت روسی که به نظر می رسد به سقوط تحت وزارت خزانه داری ایالات متحده تحریم.

هفته بعد از ورود به, اخبار ظهور که هواکش که اختصاص داده شده بود به صورت منطقه شهر نیویورک و بیمارستان و هرگز استفاده می شود و بازگشت به سازمان مدیریت اضطراری فدرال “از فراوانی از احتیاط.”

در روسیه و در ضمن تنظیم کننده دستور ملی تعلیق در استفاده از هواکش پس از دو آتش سوزی مرگبار در تجهیزات پزشکی در سن پترزبورگ و مسکو در منطقه بودند سرزنش در دستگاه.

ایالات متحده حمل و نقل از هواکش باعث انتقاد از گروهی از دموکرات کنگره که اظهار داشت که ایالات متحده هنوز مبتلا به کمبود هواکش. ایالات متحده دارای بیشترین موارد تایید شده از coronavirus و جهان بالاترین مرگ و میر.

قانونگذاران نیز به اتهام حمل و نقل بیشتر بود در نظر گرفته شده و با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت کاری به نفع با کرملین.

حمل و نقل از هواکش است که بخشی از آنچه که مقامات ایالات متحده باید بوق و کرنا به عنوان یک 10 میلیارد دلار تلاش برای کمک به کشورهای در مبارزه با کروناویروس. آفریقای جنوبی به عنوان مثال گزارش شده است که دریافت 1000 ایالات متحده آمریکا ساخته شده است دستگاه تهویه مصنوعی.

با توجه به Vyaire وب سایت این شرکت در ماه آوریل دریافت 407 میلیون دلار دولت آمریکا قرارداد برای تولید 22,000 شبیه یک مدل.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de