روسیه و اتحادیه فوتبال تصمیم گرفته این کشور در لیگ برتر از سر گرفته خواهد بازی البته در خالی استادیوم در ژوئن 21, سه ماه پس از فصل متوقف شد به دلیل شیوع کروناویروس.

این کشور در کمیته اجرایی در زمان تصمیم گیری در مه 15. زمانی که فصل را به حالت تعلیق در اواسط ماه مارس وجود دارد هشت دوره از مسابقات باقی مانده در 16-تیم بالا پرواز کرد.

ملی قهرمانی دوم و سوم بخش (FNL و PFL) نمی خواهد به بازگشت به بازی و نتایج خود را به عنوان از آوریل 17 خواهد بود شمارش به آخر آن اضافه شده است.

“من خوشحالم که ما از سر فصل در بهترین تاریخ برای وضعیت فعلی-در آخرین هفته از ماه ژوئن است. این اجازه خواهد داد که تمام بازیکنان را برای خود آماده بازگشت به میدان و بازی های نجومی در کوتاه اما مدت زمان معقول” گفت: روسیه لیگ برتر رئیس جمهور سرگئی Pryadki.

فوتبال اتحادیه همچنین تصمیم گرفت که تا پنج جایگزین بازیکنان اجازه خواهد داشت در هر بازی به جای آن از حد معمول ، تصمیم گیری در این مکان برای این مسابقات مشخص خواهد شد وضعیت در مورد شیوع.

ورزش لیگ در سراسر جهان شده اند به دنبال راه هایی برای رسیدن ورزشکاران به رقابت در حالی که نگه داشتن آنها را امن.

برتر آلمان لیگ فوتبال بوندسلیگا را راه اندازی مجدد آن فصل در 16 ماه مه با نهایی دور نه بازی بدون تماشاگر.

در کره جنوبی, فوتبال لیگ فصل دوباره در مارس 8 پس از چند هفته ،

آمریکای شمالی ورزش لیگ مانند بسکتبال NBA را و هاکی NHL هنوز هم راه خود را به پایان برساند 2019-20 فصل در حالی که بیس بال MLB هنوز به شروع فصل آن بود که میله میله برای شروع در مارس 26.

ژاپن مجبور شد برای به تعویق انداختن بازی های المپیک تابستانی 2020 تا 2021 به دلیل بیماری همه گیر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de