مارس بود بیرحمانه ترین ماه برای یکی از ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه طولانی ترین خدمت و بیشترین افزایش تدابیر خواص است.

ایگور Sechin رئیس دولت شرکت نفتی روس نفت اعلام کرد این شرکت با فروش میلیاردها دلار در سرمایه گذاری در ونزوئلا نفت دارایی های ماه پس از ایالات متحده ضربه دو روس نفت واحدهای بازرگانی و تجاری با ایران هستند ،

که پس از روسیه سعی کرده بود به پایین خیره عربستان سعودی در مذاکرات نفت-کاهش تولید به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس کاهش تقاضا است. ریاض خودداری کردند پایین افتاد از بازار و روسیه مجبور شد به توافق برسند به رکورد کاهش است.

برای کرملین که بودجه این است که به شدت متکی به قیمت نفت بالا این نتیجه را تهدید می کند در سال رونق اقتصادی و به طور بالقوه پوتین مشروعیت سیاسی. برای بسیاری از افراد مقصر برای حوادث استوار در Sechin شانه.

آیا او سزاوار آن است که یک سوال باز است.

بسیاری از تحلیلگران می گویند که قیمت نفت و روبل را در نهایت فرو حتی اگر Sechin بیشتر شده است حاضر به عربستان پیشنهاد برای کاهش تولید.

و در حالی که Sechin پیشگام روس نفت را حرکت به ونزوئلا بود که به طور گسترده ای دیده می شود به عنوان یک گودال پول آن را جفت و جور میشد با کرملین سیاست خارجی است.

هنوز Sechin شده است به طور خاص در رسانه ها و توسط برخی از تحلیلگران برای نقش خود در اوپک معامله است.

“آن را به خوبی ممکن است که ‘Sechin عصر’ روس نفت در رهبری یاد می شود نه با آن بی کفایتی و زیان در اوایل سال اما با دو کلمه: مارس سال 2020” اقتصاد روسیه و دانشگاه شیکاگو و پروفسور کنستانتین Sonin اخیرا نوشت: در یک نظر قطعه در کسب و کار روزنامه Vedomosti.

روس نفت: سخنگوی میخائیل Leontyev بلافاصله پاسخ به پیام ها از RFE/RL به دنبال نظر.

‘بی رحمانه شرکت ریدر’

برای Sechin منتقدان ممکن است نادر زمان به خیره نگاه کردن. اما آن را بعید است که تاثیر خود را حسود و موقعیت به عنوان یکی از قدرتمند ترین افراد در روسیه Sonin گفت: RFE/RL.

پوتین ارزش وفاداری Sonin گفت. و شده است به عنوان وفادار به رئیس جمهور-و برای مدت طولانی — به عنوان 59 ساله Sechin.

Few have been as loyal to President Vladimir Putin -- and for as long -- as the 59-year-old Sechin.


شده است به عنوان وفادار به رئیس جمهور ولادیمیر پوتین — و به عنوان طولانی — به عنوان 59 ساله Sechin.

زمانی که پوتین مشغول به کار بود در دفتر شهردار در سن پترزبورگ در 1990s خود را پس از آن با لیودمیلا شد به طور جدی زخمی در یک تصادف. Sechin شد بنا به گزارش اعزام به صحنه برای جمع آوری یکی از زن و شوهر و دو دختر.

در مسکو هنگامی که پوتین در طلیعه شد به عنوان اقدام رئیس جمهور زمانی که بوریس یلتسین پایین پا در 31 دسامبر سال 1999 Sechin شنود گذاشته شد به معاون ریاست جمهوری.

در جولای سال 2004 Sechin پیوست هیئت روس نفت پس از آن نسبتا کوچک شرکت تولید فقط 20 میلیون تن (140 میلیون بشکه) از نفت در سال است. امروز این شرکت با تولید بیش از 10 بار است که مقدار آن را به دومین تولید کننده نفت در جهان پس از عربستان آرامکو.

که رشد زیادی است که عمدتا به دلیل کسب آن – سرقت برخی از کارشناسان می گویند – از عمده نفت دارایی مانند یوکوس.

در طول آن دوره پوتین دولت متعهد یکی از مهم ترین حرکت از ریاست جمهوری پوتین: دادستان از یوکوس بنیانگذار میخائیل اکران و سپس روسیه ثروتمندترین مرد.

Sechin, then Russia's deputy prime minister, at a meeting of members of OPEC in December 2008


Sechin, سپس معاون نخست وزیر در نشست اعضای اوپک در دسامبر 2008

در اکتبر سال 2003 ماه پس از وی از سوی مامورین فساد در روس نفت, اکران دستگیر شد در زور اسلحه در سیبری فرودگاه به اتهام تقلب و فرار از پرداخت مالیات.

دولت نقل مکان کرد به ملی یوکوس و این شرکت بهترین دارایی شد و در نهایت به دست آورد توسط روس نفت.

در سال 2005 در مصاحبه با Vedomosti, Khodorkovsky به نام Sechin به “سازمان و حرکتی” از یوکوس مورد.

Sechin در مصاحبه با فایننشال تایمز پنج سال بعد رد این تصور که این مورد در برابر اکران شد با انگیزه های سیاسی و دارایی های یوکوس بودند مصادره شده گفت: روس نفت پرداخت قیمت سنگین.

Gutseriyev طول می کشد پرواز

به عنوان Khodorkovsky شرکت شکسته شد تا کوچکتر تولید کننده نفت به نام Russneft جامعی 50 درصد سهام خود در یکی از یوکوس را به سیبری تابعه در سال 2005.

روس نفت که در سال ارائه شده Russneft به تعویض آن 50 درصد سهم در یوکوس واحد برای یک سهام در یک شرکت تابعه با توجه به گزارش های رسانه ها. Russneft صاحب میخائیل Gutseriyev گفت: معامله شد نامطلوب و آن را رد کرد.

یک سال بعد محققان نشان داد تا در Gutseriyev را در میان مالیات کاوشگر که تهدید تشنج از سهام این شرکت.

سرمایه دار خیلی مهم فرار از کشور در سال 2007 برای فرار از تعقیب و روس نفت واصل طرح دعوی در دادگاه در سال بعد به دنبال 200 میلیون دلار خسارت از Russneft.

Russian tycoon Mikhail Gutseriyev fled the country in 2007 but in a rare move was allowed to return.


سرمایه دار روس میخائیل Gutseriyev فرار از کشور در سال 2007 اما در یک اتفاق نادر در حرکت بود و اجازه بازگشت.

Vedomosti گزارش داد که Gutseriyev گفته شد که Sechin بود پشت مالیات پروب اما نمی تواند رسیدن به قدرتمند کرملین رسمی به بحث در مورد وضعیت.

Gutseriyev بعد مجاز به بازگشت به روسیه یک پدیده غیر معمول برای یک تاجر که افتاده بود از نفع با مقامات.

TNK-BP

در سال 2012 به عنوان بازگشت پوتین به ریاست جمهوری پس از چهار سال از روی لئامت دادن به عنوان نخست وزیر Sechin زمان در یک نقش جدید در روس نفت: رئیس جمهور. ماه بعد Sechin اعلام کرد شرکت خود را خواهد خرید روسیه سومین تولید کننده نفت, TNK-BP.

این شرکت یک mash-up از سرمایه گذاری از یک شرکت روسی با حمایت سه سیاسی متصل بازرگانان و انگلیسی ها غول نفتی BP.

از $55 میلیارد معامله شد سال بعد پس از روس نفت امن دهها میلیارد بدهی از وام دهندگان غربی. اما در جایی که قیمت نفت بوده است معلق در هوا در 100 دلار در هر بشکه در طول چند سال گذشته آنها کاهش یافت و حدود نیمی پایان سال 2014.

در سال 2014 روسیه ضمیمه شبه جزیره کریمه اوکراین و سوخت یک جدایی طلب جنگ در شرق اوکراین است. در پاسخ غرب به اعمال گسترده تحریم های اقتصادی که نگه داشته روس نفت از بیش از نورد عظیم آن دلار بدهی.

که [Sechin] و منحصر به فرد است. او عجول و بی پروا و مجوز خود را بیشتر.”

این شرکت مجبور به پیچیده معامله است که درگیر فروش 625 میلیارد روبل (14 میلیارد دلار) اوراق قرضه شرکت های بزرگ — یک رکورد مقدار برای روسیه در زمان — پس از آن خواهد بود تعویض برای دلار است.

این یک enormous nontransparent معامله ای که spooked معامله گران ارز و ارسال روبل بود.

روس نفت زیان در TNK-BP کسب شد بزرگتر از همه از خصوصی سازی معاملات از 1990s هنگامی که در ترکیب تنظیم برای دلار, تورم, Sonin برآورد شده است.

زمانی که روس نفت رفت و در سال 2006 آن را بزرگترین ارائه عمومی برای یک شرکت روسی و اولیه ارزیابی قرار داده و این شرکت در $79.8 میلیارد دلار است.

روس نفت امروز به ارزش 48 میلیارد دلار کمتر از قیمت آن برای پرداخت TNK-BP و سهام آن در حال حاضر به ارزش حدود 60 درصد از اولیه خود را-عمومی-ارائه قیمت.

یوکوس Redux?

بین سال های 2013 و 2017, روس نفت رفت و در یک ولگردی و قانونی شکنی خرید ساخت برخی از 22 میلیارد دلار در ادغام.

در نوامبر سال 2017 گزارش شد که انتقادی و تحلیل رهبری, نفت, تحلیلگران در Sberbank های تحت کنترل دولت وام دهنده گفت: کارزار “نه تمرکز روشن.”

یکی از کسانی که خرید را با کسب 50 درصد سهام در Bashneft منطقه ای شرکت نفت است که تا به حال برخی از مدرن ترین تصفیه امکانات در کشور است.

قبل از اواسط سال 2014 این شرکت توسط کنترل شد Sistema وسیع کنگلومرا درگیر در همه چیز از املاک و مستغلات به فروشگاه های خرده فروشی به ارتباطات از راه دور.

در سال 2014 با این حال دولت روسیه ملی Bashneft. در سپتامبر آن سال Sistema صاحب ولادیمیر Yevtushenkov قرار داده شد و تحت بازداشت خانگی است. او در ماه دسامبر منتشر شد 2014.

روس نفت نه تنها به پایان رسید تا خرید 50 درصد سهام در Bashneft اما بعد از شکایت کرد Sistema برای از 4.5 میلیارد دلار در نهایت توافق به 1.7 میلیارد حل و فصل در سال 2017.

یک سال قبل از Bashneft تشنج ولادیمیر Milov که به گفته معاون وزیر انرژی در اوایل پوتین در دوره اول در اتاق کار هشدار داد که Sechin شده بود به دنبال به دست آوردن این شرکت برای یک دهه.

“Bashneft است که واضح ترین و ساده ترین هدف برای Sechin,” Milov پیش بینی شده در سال 2013 است.

نخبگان اختلافات

به عنوان روس نفت شد مانور برای به دست آوردن Bashneft خطر برخی از مقامات دولتی علنا صحبت کردن در برابر آن است. داشتن یک شرکت دولتی به دست آوردن Bashneft آنها استدلال خواهد شکست مفهوم خصوصی سازی.

در میان کسانی که مخالف معامله شد و سپس وزیر اقتصاد آلکسی Ulyukayev عضو به اصطلاح لیبرال اردوگاه در دولت روسیه.

Former Economy Minister Aleksei Ulyukayev inside a glass defendants' cage in a courtroom in Moscow in April 2018


وزیر سابق اقتصاد آلکسی Ulyukayev داخل یک شیشه متهمان در قفس در یک دادگاه در مسکو در ماه آوریل سال 2018

در نوامبر سال 2016 یک ماه پس از دولت روسیه اکراه تایید روس نفت را خرید Bashneft, Ulyukayev دستگیر شد داخل دفتر مرکزی این شرکت به اتهام گرفتن “رشوه بزرگ” $2 میلیون نفر است.

Ulyukayev ادعا کرد که او راه اندازی شد. او محکوم به هشت سال زندان پس از یک محاکمه که شاهد تلاش های مکرر برای دریافت Sechin – شاهد اصلی — به شهادت.

“Sechin یک شنیع شهرت” در میان نخبگان تاتیانا Stanovaya بنیانگذار فکر می کنم تانک R. Politik گفت: RFE/RL. “غیررسمی اعضای, از ریاست جمهوری و دولت به شدت انتقاد او.”

Sechin او گفت حاضر است به “بیشتر” در به دنبال اهداف خود از دیگر متحدان پوتین.

“است که او را منحصر به فرد. او عجول و بی پروا و مجوز خود را بیشتر,” او گفت:.

ونزوئلا

Sechin به درگیری با فقط در مورد هر شکل عمده در بخش نفت و گاز در طول سال و بسیاری از مقامات ارشد نظارت بر عمده تصمیم گیری های اقتصادی.

اما به عنوان رئیس دولت نخست وزیر نفت شرکت او در انجام پروژه های است که اغلب در حال هدایت می توسط سهامداران منافع — روس نفت از دست داده است میلیاردها دلار ارزش در طول این زمان — اما با آشکار خواسته های سیاسی مانند محکوم سرمایه گذاری در ونزوئلا.

در بازگشت Sechin است به شدت به دنبال نفع دولت از جمله تریلیون روبل در معافیت های مالیاتی برای روس نفت که نفت و محدود کردن دسترسی به قطب شمال زمینه به شرکت های دولتی.

که پروژه عظیم در حال حاضر ابری با سقوط قیمت نفت است.

“خود ارزش افزوده به عنوان مدیر عامل شرکت روس نفت است دسترسی او به کرملین و پوتین. او به طور مداوم پخش قصر بازی تلاش برای انتصاب افراد خود را در موقعیت های مهم گفت:” رئوف محمداف یک تحلیلگر انرژی در خاورمیانه موسسه متخصص در اتحاد جماهیر شوروی سابق.

در ونزوئلا روس نفت بود که پیشتاز تلاش روسیه برای خواستگاری رهبری این کشور بخشی از روسیه طرح بزرگتر به reassert خود را در صحنه جهانی.

روس نفت با همکاری ونزوئلا دولتی PDVSA و لنت شرکت میلیاردها دلار حتی به عنوان کشور آمریکای جنوبی تضعیف به هرج و مرج اقتصادی.

در ماه ژوئن سال 2019 در روسیه را برتر سرمایه گذار فروم در سنت پترزبورگ Sechin lambasted واشنگتن در سیاست خارجی و استفاده از آن از نفت تحریم علیه کشورهایی مانند ونزوئلا است.

“تعدادی از مفسران مانند برای متهم کردن روسیه به استفاده از انرژی به عنوان یک ابزار سیاسی,” Sechin گفت: مخاطبان که اعضای آن شامل چین رهبر پینگ است.

“اما مسلم واقعیت امروز این است که ایالات متحده با استفاده از انرژی به عنوان یک سلاح سیاسی در مقیاس انبوه. تحریم و یا حتی تهدید خود را تحمیل کرده مخرب اثر جهانی بازار انرژی اکوسیستم,” او گفت:.

هشت ماه پس از سخنرانی خود در واشنگتن سیلی از تحریم برای اولین بار از دو روس نفت تجاری واحد برای کمک به ونزوئلا در دامن آمریکا و تحریم نفتی.

برخی از شرکت های چینی محتاط نقض تحریمهای آمریکا متوقف تجارت با روس نفت عمده ، در ماه مارس روس نفت بود مجبور به فروش آن دارایی ونزوئلا به یک شرکت دیگر دولت روسیه.

هیچ موقعیتی به قمار

این رئیس روس نفت شد بنا به گزارش نیروی محرکه در پشت روسیه تصمیم در ماه مارس به رد اضافی تولید کاهش پیشنهاد شده توسط اوپک+ گروه که منجر به شدیدترین یک روز افت قیمت های جهانی در نزدیک به سه دهه است.

Sechin طولانی بود شکایت کرده است که اوپک+ کاهش تنها درب باز برای کشورهای دیگر مانند ایالات متحده برای افزایش خروجی و خوب بکار بردن بیشتر نفوذ سیاسی. او گفت: ایران همواره خود را مجبور به شرکت مهار کم هزینه خروجی رشد بیش از دو سال گذشته

Stanovaya گفت: پوتین تصمیم نهایی به راه رفتن به دور از تولید اضافی کاهش است. او گفت: ممکن است او را انتخاب کرده اند در غیر این صورت تا به حال Sechin نشده است مداوم.

هفته پس از معامله فروپاشی روسیه به عنوان برنامه ریزان مالی شنود گذاشته در این کشور rainy-day صندوق برای دیدار با بودجه تعهدات روسیه در بازگشت به میز مذاکره با عربستان سعودی و کشورهای عضو اوپک است.

“Sechin اشتباه بود که او پنهان نیست [خود] شادی پس از معامله شکسته شد,” Stanovaya گفت. “به عنوان یک نتیجه از آن به نظر می رسید که او در پشت آن است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de