او وجود دارد, روش سوارکاری, پایین پله برقی در یکی از روسیه منجر به بیماری های عفونی بیمارستان ها در کنار ولادیمیر پوتین به عنوان رئیس جمهور در سفر تاسیسات و آماده سازی خود را برای coronavirus بیماری همه گیر.

او وجود دارد اعلام جارو محدودیت های جدید برای پایتخت روسیه در مارس 30, ابتلا به مسکو 12 میلیون ساکنان کردن گارد و ارسال آنها را به تکاپوی اجرای کارهای قبل از اینکه همه اما محدود به خانه های خود.

و وجود او در بازدید از یکی دیگر از مسکو بیمارستان در مارس 1, سفارش بازسازی کار می شود سریع تر و تخت اضافه شده است.

“ما با بسیج تمام تلاش های ما در مبارزه با coronavirus” شهردار مسکو سرگئی سوبیانین گفت: در طول سفر است. “بازسازی این مکان های تدارکات و تجهیز آنها با تجهیزات لازم و حیاتی است. چنین کاری انجام شده است در سراسر ساعت. هزاران نفر از مردم در کار است.”

سوبیانین رئیس روسیه بزرگترین و مهم ترین شهر و محل اکثریت روسیه coronavirus موارد است.

او همچنین اغلب چهره و امضا از برخی از به طور فزاینده ای محدود سفارشات که دولت تحمیل کرده است در تلاش برای محدود کردن این بیماری را گسترش. همانطور که در آوریل 2, نزدیک به 70 درصد از این کشور 3,548 موارد تایید شده بودند در مسکو.

سوبیانین اولین و برجسته ترین دولت رسمی نشان داده می شود صدور وخیم هشدار — علنا — در مورد چگونه یک تهدید جدی COVID-19 شد.

“واقعیت این است که آزمایش حجم بسیار پایین و تصویر واقعی…هیچ کس در جهان می داند گفت:” پوتین در مارس 24.

و سوبیانین شده رسمی هل دادن برخی از بحث برانگیز و سخت گیرانه اقدامات با هدف محدود کردن این بیماری را گسترش: اولین سفارش کافه ها و رستوران ها بسته شده; سپس چند روز بعد از سفارش, مجازی مسکو مستند از جمله محدودیت در چقدر شما می توانید بروید خارج به راه رفتن سگ خود را.

پوتین به تصویب دولتی به مستند — آن را “توجیه و ضروری است.” نخست وزیر میخائیل Mishustin در ضمن سپرده شد به زیر سوبیانین سرب دعوت از مقامات منطقه ای در سراسر کشور برای اجرای دستور مشابه به نگه داشتن مردم در خانه.

آن را برجسته ی لوتی برای سوبیانین در زمانی که دولت روسیه است که در شار.

در ژانویه پوتین تعجب بسیاری از کرملین ناظران با هل دادن دیرین خود را تحت الحمایه دیمیتری مدودف به عنوان نخست وزیر و جایگزین کردن او با Mishustin بود که به خوبی در نظر گرفته اما تا حد زیادی مبهم رئیس فدرال خدمات مالیاتی.

‘مورد اعتماد پوتین’

عدم اطمینان نیز با توجه به پیشنهاد اصلاحات قانون اساسی پوتین نامیده می شود. در میان اصلاحات که قرار بود به رای در این ماه بود که باز کردن درب برای پوتین ماندن در اتاق تا 2036.

“سوبیانین یک موقعیت منحصر به فرد” گفت: Nigel گولد-Davies, یک عضو ارشد روسیه و اوراسیا در موسسه بین المللی مطالعات استراتژیک در لندن است. “او مورد اعتماد پوتین بسیار تجربه کرده و می داند که چگونه سیستم کار می کند. آن را سخت برای دیدن چه کس دیگری می تواند گام برای پوتین. Mishustin جدید به PM نقش و نه به خوبی شناخته شده است.”

Russian President Vladimir Putin, accompanied by Prime Minister Mikhail Mishustin (right) and Moscow Mayor Sergei Sobyanin (left), tours a new coronavirus information center in Moscow on March 17.


ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه به همراه نخست وزیر میخائیل Mishustin (راست) و شهردار مسکو سرگئی سوبیانین (سمت چپ) تورهای جدید کروناویروس اطلاعات مرکز در مسکو در مارس 17.

برای مطمئن شود, پوتین هنوز هم دستورات سیاسی در روسیه مرحله, به خصوص در یک بحران. و کشور را نخبگان سیاسی و یا متوسط روسیه هنوز هم به تماشای او را برای راهنمایی و هدایت است.

در 2 آوریل در دومین عمده سخنرانی تلویزیونی پس از coronavirus منفجر شد به عمده بحران ملی, پوتین تکرار هشدار در مورد خطرات ناشی از شیوع و خواهان گسترش ملی کار تعطیلات تا پایان ماه. او همچنین گفت که اعطای مقامات منطقه ای بیشتر اختیارات قانونی به اعمال ضد coronavirus اقدامات است.

در همان زمان از پوتین آدرس Mishustin خدمات مطبوعات اعلام کرد چند میلیون دلاری صندوق برای جبران کوچک و متوسط کسب و کار برای خود coronavirus مربوط به ضرر و زیان است.

برخی از ناظران استدلال کرده اند که پوتین پاسخ شده است ناهموار و پراکنده. سفر خود همراه با سوبیانین به Kommunarka بیماری های عفونی, بیمارستان, گسترده توسط دولت و رسانه ها به دنبال داشت او در سخنرانی تلویزیونی روز بعد.

تصاویری از پوتین ظاهر می شود در یک زرد, کامل بدن منطبق کت و شلوار در حالی که مورد تحسین قرار گرفته توسط تلویزیون دولتی بود ملاقات با تمسخر در جاهای دیگر.

“سوبیانین بیشتر قابل مشاهده است به عنوان یک ویروس جنگنده از رئیس جمهور و نخست وزیر” آندره Kolsenikov یک تحلیلگر سیاسی برای کارنگی مسکو مرکز نوشت: در یک تفسیر. “رئیس دولت که عادت به پانسمان کردن در روابط عمومی لباس از انواع مختلف (افسر نیروی دریایی عمیق غواص دریا محیط زیست-گردشگران, و غیره.), دریافت قدرتمند ضدحمله به تصویر خود را هنگامی که او را در یک صحنه و لباس برای مبارزه با ویروس. آن را ناشی از چیزی جز تمسخر.”

گولد-دیویس گفت: وجود داشته است دو شگفتی در کرملین عمومی coronavirus پاسخ.

او گفته بود که پوتین تا به حال همه اما از دید زیر این بیمارستان بازدید و سخنرانی است که به دنبال. دوم این بود که بسیاری از این اقدامات گرفته شده — به عنوان مثال stay-at-home سفارشات — گرفته شده در سطح منطقه و نه ملی.

“غایب رهبری حامل خطرات: اگر نه یک “چرنوبیل لحظه’ و سپس ‘کورسک لحظه,’,” او گفت: با اشاره به سال 1986 هسته ای چرنوبیل فاجعه و 2000 غرق شدن زیردریایی کورسک.

هر دو حوادث دیده می شود توسط بسیاری از مورخان و دانشمندان علوم سیاسی به عنوان مهم رهبری شکست: توسط رهبر اتحاد جماهیر شوروی میخائیل گورباچف در سال 1986 و پوتین خود را در سال 2000.

از تیومن به مسکو

قبل از تبدیل شدن به شهردار سوبیانین, 61, شد, فرماندار سیبری منطقه تیومن و پس از آن افزایش یافت به موقعیت های بالا در دولت قبلی. او رئیس ستاد برای پوتین دولت از سال 2005 تا سال 2008 شد و معاون نخست وزیر در زمانی که پوتین معطوف به تبدیل شدن به نخست وزیر در سال 2008.

او شنود گذاشته به اجرا پایتخت روسیه شهر در سال 2010 پس از آن دیرین شهردار یوری Luzhkov بود تحت فشار قرار دادند توسط مدودف در میان پشت صحنه جنگ قدرت.

A doctor observes through a glass window the condition of a coronavirus patient in Moscow's Sklifosovsky emergency hospital on March 25.


یک پزشک مشاهده از طریق شیشه پنجره وضعیت coronavirus بیمار در مسکو Sklifosovsky اورژانس بیمارستان در 25 مارس.

این حس که سوبیانین را تبدیل به چهره دولت coronavirus پاسخ داده شده مسکو اهمیت اقتصادی و سیاسی گفت: ولادیمیر Gelman یک دانشمند علوم سیاسی و استاد در دانشگاه اروپا در سن پترزبورگ و دانشگاه هلسینکی.

Gelman جلب موازی به ایالات متحده جایی که فرماندار ایالت نیویورک — سخت ترین ضربه امور خارجه ایالات متحده — گرفته شده برجسته عمومی نقش در coronavirus پاسخ.

اما Gelman وجود دارد گفت: به نظر می رسد عمیق تر سیاسی محاسبه در اینجا کار می کنند: یک راه برای عایق کردن پوتین و کرملین از بالقوه منفور حرکت می کند — به عنوان مثال اعلام آشکار وضعیت اضطراری; و یا اقدامات لازم برای توقف اقتصادی غش کردن این کشور مواجه است.

“نه رئيس جمهور و نه نخست وزیر می خواهم به مسئولیت coronavirus پاسخ” گلمن گفت.

“پوتین ممکن است نگران باشید که شدیدتر [اقدامات] اش برساند رتبه بندی و بنابراین بهتر است به دیگران اجازه دهید می شود چهره عمومی از coronavirus سیاست” گولد-دیویس گفت:.

از لحاظ تاریخی و موقعیت مسکو را نیز با پرشی به سیاسی ملی ، نیکیتا خروشچف و بوریس یلتسین به عنوان مثال هر دو در رفت و برای تبدیل شدن به رهبران این کشور. Luzhkov همچنین آرزو ملی ،

سوبیانین “در نظر گرفته شده است یکی از به احتمال زیاد جانشین ولادیمیر پوتین به عنوان رئیس جمهور اگر [پوتین] تصمیم می گیرد به رها کردن رژیم از قدرت شخصی” گفت: ایوان Priobrazhensky یک دانشمند علوم سیاسی و مفسر در حال حاضر مستقر در جمهوری چک است.

“این می توان پیش بینی کرد که قدرت و نفوذ سوبیانین در این وضعیت تنها افزایش خواهد یافت,” او گفت:.

حتی اگر روسیه ویروس مهار موفق است که این کشور هنوز هم به روی چیزی حساب کردن با اقتصادی خرید اینترنتی. در تاریخ 1 آوریل سابق وزیر دارایی الکسی Kudrin گفت: اقتصاد روسیه می تواند قرارداد به میزان 8 درصد در این سال است.

“احتمالا آن می تواند یک نوع از سوئیچ مسئولیت نه تنها از نظر مبارزه با ویروس بلکه از نظر مسئولیت امنیت اقتصادی” گلمن گفت. “چرا شما نمی سوئیچ سرزنش به آقای سوبیانین?”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im