مسکو-هنگامی که “کاپیتان تام” مور اسیر دل, بریتانیا, پیاده روی 100 دور از باغ خود را و جمع آوری بیش از 32 میلیون پوند (40 میلیون دلار) برای پزشکان مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس های صد ساله جنگ جهانی دوم جانبازان صندوق جمع آوری درایو نیز جلب ستایش از سراسر جهان است.

و در روسیه و بریتانیا در زمان جنگ متحد آن را الهام گرفته از یکی دیگر از سابق مبارز به انجام بخشی خود را.

Zinaida Korneva یک 97 سال بود که اجباری در سن 19 و در زمان بخشی در نبرد استالینگراد, آموخته از مور ابتکار زمانی که دیمیتری Panov او بزرگ نوه Darina شوهر او نشان داد یک گزارش خبری در مورد آن.

“تام [مور] اعتراض به ملت خود, بنابراین من فکر کردم: چرا ما در روسیه نیز کمک پزشکان ما مانند زبان انگلیسی؟” Korneva گفت: در یک مصاحبه اسکایپ از خانه اش خارج از سن پترزبورگ, جایی که او نشسته است از این بیماری همه گیر با نوه اش یلنا Fomicheva.

در 30 آوریل همان روز مور تبدیل 100 تکمیل نهایی دامان باغ خود و تصویب $37 میلیون دلار در کمک های مالی Korneva ملبس به خود مدال نظامی و با کمک از Fomicheva ثبت یک ویدیو آدرس به انگلیسی.

“شما یک فرد قوی و یک سرباز واقعی” Korneva که در جنگ بود و به نقطه هواپیماهای دشمن گفت: در یک ویدیو ارسال شده که بعد از ظهر به یوتیوب. “ما شکست فاشیسم در سال 1945 و در حال حاضر هم ما در حال مبارزه با این ویروس است.”

او گفت مور او نمی تواند فراموش 100 دور از باغ خود را مانند او “از آنجا که من در سمت چپ خانه من در یک مدت زمان طولانی است.” او وعده داده شده به فیلم خودش هر روز داستان گفتن از جنگ و استفاده از آنها به عنوان یک صندوق جمع آوری پلت فرم برای خانواده های پزشکان روسیه که فوت کرده اند, مبارزه با ویروس.

و به عنوان هدیه تولد به او وعده داده شده به گره مور یک جفت جوراب به او را گرم نگه دارید “از روسیه با عشق.”

از آن پس Korneva monologues به نظر می رسد روزانه در یک اختصاص داده شده کانال یوتیوب و یک وب سایت خاص Panov ایجاد شده برای ترویج این پروژه است. او خود را بازگو تماس بگیرید تا برای خدمت سربازی پس از تهاجم نازی ها به اتحاد جماهیر شوروی در ژوئن سال 1941…

…و چگونه روز جهانی زن جشن گرفته شد در طول جنگ.

سخت-آمار پزشکان

به عنوان از آوریل 6 Korneva مطرح شده بیش از 2 میلیون روبل ($27,000). هدف اولیه بود 300,000 روبل به اندازه کافی برای کمک به خانواده ها از 10 پزشکان در سنت پترزبورگ. در حال حاضر او می گوید آن است که 3 میلیون روبل لیست از خانواده ها دریافت خواهد کرد که حمایت از گسترش یافته شامل غیر رسمی شمارش قربانیان به روز رسانی روزانه توسط پزشکان روسیه که در حال حاضر شامل 111 نام.

“این بسیار خوب برای مادر بزرگ من برای دریافت این توجه است. راستش اصلا انتظار آن را” Fomicheva گفت.

Retired British Army Captain Tom Moore recently turned 100 after raising $40 million for Britain's National Health Service by walking laps in his garden.


بازنشسته انگلیسی, ارتش کاپیتان تام مور به تازگی تبدیل 100 پس از افزایش 40 میلیون دلار در بریتانیا به خدمات بهداشت ملی با راه رفتن دور در باغ خود را.

مانند مور – که شناخته شده است به عنوان “کاپیتان تام” بود اما افتخاری سرهنگ در تولد 100 — Korneva الهام گرفته شده بود به انجام بخشی خود را پس از دریافت درمان از پزشکان محلی. برای چند هفته در سال گذشته او دراز در سن پترزبورگ بیمارستان برای جانبازان دوره نقاهت بعد از یک شکستگی لگن بعد از یک عملیات که خانواده او می ترسید او ممکن است نه زنده ماندن.

“آنها تا به حال برای قرار دادن پشت او هم گفت:” Fomicheva. “او مدیون او طول عمر برای ژنتیک, اما او نیز مدیون آن به پزشکان است.”

در حدود همان زمان Korneva آموخته مور صندوق جمع آوری رانندگی, اخبار ظاهر است که دو پزشک در بیمارستان مرده بود از coronavirus. بنابراین Korneva و خانواده او تصمیم گرفت برای کمک به.

این صندوق جمع آوری رانندگی دریافت کرده است ستایش در روسیه و همچنین توجه از مقامات و رسانه های حکومت.

کمبود تجهیزات حفاظتی در میان پزشکان به یک موضوع حساس در روسیه که در آن بیش از 165,000 coronavirus موارد و بیش از 1500 مرگ و میر ثبت شده در میان گسترده ظن که تلفات بالاتر است. و مقامات باید کلمپ پایین در دیگر فعالان جمع آوری کمک های مالی برای تجهیز پزشکان در سراسر کشور است.

اما Korneva که یک great-great-grandmother به Panov را دو پسر خود گفت: مبارزات انتخاباتی بسیار به عمد غیر سیاسی.

یک جفت جوراب

“ما در اعتراض به این ملت بدون سیاست,” او گفت:. “ما هیچ اتصال به هر سازمان با مقدار زیادی از پول و یا روابط با دولت است. این ساده است درخواست تجدید نظر برای مردم متحد شوند.”

وجود دارد یکی دیگر انگیزه بیش از حد. مانند بسیاری از روس ها و دولت خود را Korneva معتقد است که اتحاد جماهیر شوروی را دریافت نمی کند و دلیل اعتبار برای سهم خود را به پیروزی متفقین بر آلمان نازی. داستان او می گوید و ترویج حاضر هستند بخشی از تلاش برای تغییر آن است.

Zinaida Korneva was conscripted at age 19 and took part in the Battle of Stalingrad.


Zinaida Korneva بود اجباری در سن 19 و در زمان بخشی در نبرد استالینگراد.

“البته ما به دست آورد و پیروزی با هم. انگلستان و امریکا و فرانسه — همه آنها به ما کمک کرد” او گفت:. “اما اتحاد جماهیر شوروی بود سهم. و آن نیاید ما به شنیدن در غیر این صورت.”

مور در عین حال برای پاسخ به Korneva تصویری از مارس 30, او گفت:, اما خانواده او امیدوار است این دو جانبازان می توانید اتصال از طریق لینک ویدئو به زودی. Korneva صندوق بیدار کننده به پایان خواهد رسید و در مارس 9, روز, روسیه, جشن 75 سال پس از پیروزی بر آلمان نازی است.

همانطور که برای جوراب او وعده داده شده به گره برای مور Panov گفت: او در حال سازماندهی یک DHL تحویل اکسپرس به انگلیسی در خانه در یک روستا در نزدیکی میلتون کینز در شمال غربی لندن است.

“او در حال حاضر بافتنی آنها. آنها آماده برای رفتن” او گفت:. “اگر همه می رود و او باید آنها را با پیروزی روز است.”

Korneva holds the socks she knitted for Tom Moore of England, “with love from Russia.”


Korneva دارای, جوراب, او, گرمکن, برای تام مور از انگلستان “با عشق از روسیه است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de