دولت روسیه-اجرای غول های انرژی گازپروم می گوید آن را راه اندازی کرده است مطالعات امکان سنجی برای ساخت و ساز از یک دوم خط لوله گاز به چین که بیش از دو برابر حجم آن می تواند ارائه وجود دارد.

مدیر عامل شرکت گازپروم آلکسی میلر گفت: در 18 مه که یک قدرت سیبری 2 خط لوله ممکن است حمل به 50 میلیارد متر مکعب گاز در هر سال به انرژی گرسنه چین است.

این خط لوله ممکن است از طریق تصویب مغولستان میلر گفت که بدون ذکر تاریخ بالقوه برای ساخت و ساز.

روسیه شده است به دنبال سال به تنوع بازارهای صادراتی خود را به دور از اروپا به آسیا و اقیانوس آرام منطقه به خصوص چین است.

تعدادی از کشورهای اروپایی را در ضمن گرفته یک نگاه سخت در خود وابستگی به انرژی روسیه به ویژه با خرید اینترنتی سیاسی از الحاق کریمه به روسیه از اوکراین در سال 2014 پیچیده روابط غرب با مسکو است.

در دسامبر 2019 گازپروم آغاز پمپاژ گاز به شمال شرقی چین از طریق آن 2,000 کیلومتر-plus خط لوله قدرت سیبری در شرق سیبری است.

گازپروم در سال 2014 امضا $400 میلیارد دلار قرارداد با شرکت ملی نفت چین (cnpc) به عرضه 38 میلیارد متر مکعب در سال از طریق قدرت سیبری بیش از 30 سال است.

اما در حالی که اولین خط لوله شیپور خاموشی گاز در شرق روسیه دوم پروژه خواهد لینک به زمینه در غرب روسیه مانند آنهایی که در شبه جزیره Yamal.

این شبه جزیره Yamal که دارای روسیه بزرگترین ذخایر گاز در حال حاضر تغذیه گازپروم به اتحادیه اروپا مشتریان.

قدرت سیبری 2 نیز اتصال روسیه کلید مراکز تولید در غرب و شرق سیبری است.

بر اساس گزارش خبرگزاری فرانسه و TASS

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de