روسیه ممکن است تغییر صرف برنامه ریزی برای یک سری از ملی اهداف ترویج شده توسط ولادیمیر پوتین رئیس جمهور دو سال پیش به عنوان گسترش coronavirus اسلش درآمد بودجه می باشد.

پوتین سخنگوی دیمیتری Peskov گفت: در مارس 3 که اهداف شناخته شده در داخل روسیه به عنوان پروژه های ملی هنوز هم می خواهد یک اولویت برای دولت است و “تنظیمات” را نمی خواهد تاثیر اجرای آنها.

“واضح است که در هنگام تهیه برنامه ملی توسعه اقتصاد آن وظایف کسانی که هزینه های بودجه است که برنامه ریزی شده در ارتباط با پروژه های ملی خواهد شد به حساب گرفته” Peskov گفته تلویزیون دولتی.

روسیه رشد اقتصادی است که انتظار می رود به جست و خیز بیش از 5 درصد در سال جاری با توجه به صندوق بین المللی پول (صندوق بین المللی پول) به عنوان گسترش coronavirus decimates تقاضای نفت. کاهش خواهد بود شدیدترین برای اقتصاد روسیه از سال 2009.

صادرات نفت حساب برای بخش قابل توجهی از روسیه درآمد با بودجه فدرال شکستن حتی در یک قیمت نفت در حدود $42 در هر بشکه رسید. روسیه Ural خام مخلوط در حال حاضر به فروش می رساند برای نصف قیمت.

آن را به عنوان چهره های کاهش درآمدهای بودجه این کشور را افزایش پرداخت های اجتماعی به عنوان بیکاری خوشه با بسته شدن مغازه ها و رستوران ها و کسب و کارهای دیگر در میان همه گیر.

پوتین اعلام کرد که پروژه های ملی — عظیم $400 میلیارد دلار صرف طرح — در شروع دوم خود را شش سال است و در سال 2018 است. پروژه های ملی با هدف افزایش استانداردهای زندگی سال 2024 و تمرکز بر 13 سیاست های کلیدی مناطق مانند بهداشت و درمان و آموزش و پرورش و زیرساخت ها است.

روس ها دیده می شود کاهش استانداردهای زندگی پس از سال 2014 به دلیل کاهش قیمت نفت و تحریم های غرب است که تحمیل شده بود در پاسخ به کرملین علیه اوکراین و اتهام دخالت در انتخابات آمریکا.

دولت روسیه به رهبری نخست وزیر دیمیتری مدودف انتقاد قرار گرفته بود در سال گذشته به آرامی برای اجرای پروژه های ملی است. پوتین در ماه ژانویه شنود گذاشته میخائیل Mishustin به جای مدودف.

با گزارش TASS و RBC

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de