لندن (AP) — شاهزاده هری و همسرش مگان رسمی انتقال سه شنبه از اعضای ارشد خانواده سلطنتی بریتانیا به خوبی معلوم نیست. مشهور بین المللی, موسسه خیریه, کاربران, جهانی, اثرگذارندهها?

سلطنتی شکاف که زن و شوهر باعث شده در ژانویه اعلام کرد که آنها را از وظایف رسمی بدهد تا بودجه عمومی به دنبال استقلال مالی و مبادله انگلستان به آمریکای شمالی می شود رسمی در 31 مارس است.

حرکت پیچیده تر ساخته شده و تند و تلخ جهانی coronavirus همه گیر که می یابد خود 10-ماه-پیر پسر مورچه در کالیفرنیا به دور از هری پدر پرنس چارلز — که دوره نقاهت پس از آزمایش مثبت برای COVID-19 — و هری 93 ساله مادر بزرگ ملکه الیزابت دوم است.

“همانطور که همه ما می تواند احساس جهان در این لحظه به نظر می رسد فوق العاده شکننده” این زوج گفت: در آخرین پست دوشنبه خود را در حال حاضر-mothballed SussexRoyal Instagram account.

“آنچه مهم است در حال حاضر بهداشت و رفاه از همه در سراسر جهان و پیدا کردن راه حل برای بسیاری از مسائل است که باید ارائه خود را به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر” به آنها اضافه شده است. “همانطور که همه ما پیدا کردن این بخش ما به بازی در این تغییر جهانی و تغییر عادات ما با تمرکز این فصل جدید به درک چگونه ما می تواند بهترین کمک می کند.”

آن است که کمتر از دو سال پس از ex-سرباز هری که ششم در خط به تاج و تخت بریتانیا, عروسی بازیگر آمریکایی Meghan Markle در قلعه ویندسور در اسراف مراسم را تماشا توسط میلیون ها نفر در سراسر جهان است.

به زودی زن و شوهر شروع به قلم شدید در بررسی رسانه های بریتانیا — که به آنها گفت: از متهم شدن به آزار و اذیت. آنها تصمیم به شکستن رایگان در آنچه که هری به نام “جهش ایمان” را به عنوان او به دنبال صلح آمیز زندگی بدون روزنامه نگاران که فیلم برداری, عکس و نوشته در مورد او پس از روز او متولد شد.

هری به مدت طولانی به حال ناراحت کننده ارتباط با رسانه که گوئی از مرگ پرنسس دایانا. او در یک تصادف رانندگی در پاریس در سال 1997 در حالی که دنبال paparazzi.

هری ناخشنودی افزایش یافته و پس از او شروع آشنایی Markle سپس ستاره تلویزیون حقوقی درام “مناسب است.” در سال 2016 او را متهم به رسانه ها از اذیت و آزار خود را پس از آن-دختر و انتقاد “نژادی undertones” در برخی از پوشش سیاه و سفید Markle.

روشن است که مگان را شادمان کالیفرنیا سبک — مندرج در براق تصاویر و زندگی تایید پیام های زن و شوهر Instagram account — rankled با بخش از بریتانیا تلخیص مطبوعات است که هر دو سیری ناپذیر برای رویال محتوا و به شدت قضاوت از اعضای خانواده است.

زن و شوهر — که در حال نگه داشتن خود را به عنوان دوک و دوشس ساسکس اما دیگر نمی خواهد به نام Highnesses سلطنتی — امیدوار به نگه داشتن با استفاده از ساسکس برند سلطنتی در زندگی جدید خود را. اما ماه گذشته آنها اعلام کرد که نمی خواهد به دنبال علامت تجاری عبارت از آنجا که از انگلستان قوانین حاکم بر استفاده از کلمه “سلطنتی.”

این زن و شوهر قصد دارد برای راه اندازی یک سازمان غیر انتفاعی برای فعالیت های خیریه در مناطق از جمله توانمندسازی جوانان, سلامت روان, حفاظت, برابری جنسیتی و آموزش و پرورش. هری نیز ادامه خواهد داد برای نظارت بر این رقابت ها بازی های المپیک رقابت به سبک او تاسیس برای سربازان زخمی.

Meghan اعلام شده است به عنوان راوی از “فیل” دیزنی فیلم مستند طبیعت.

اما در حال حاضر این زن و شوهر را گفت: آنها می خواهند جهان را به تمرکز “در واکنش جهانی به COVID-19.”

“دوک و دوشس ساسکس را صرف چند ماه آینده با تمرکز بر خانواده خود و در ادامه به انجام آنچه آنها می توانند با خیال راحت و خصوصی برای حمایت و کار با آنها از قبل موجود خیریه تعهدات در حالی که در حال توسعه آینده خود, غیر انتفاعی, سازمان,” زن و شوهر, دفتر, در بیانیه ای گفت.

به تازگی مستقل هری و مگان نیز نیاز به کسب درآمد برای کمک به پرداخت برای چند میلیون دلار امنیت لایحه.

به عنوان ارشد خانواده سلطنتی آنها را به حال محافظان بودجه توسط مالیات دهندگان. از اواخر سال گذشته هری و Meghan شده اند بر اساس کانادا در جزیره ونکوور که در آن امنیت ارائه شده توسط Royal Canadian Mounted Police. مقامات کانادا هشدار داد در ماه گذشته که به پایان می رسد هنگامی که زن و شوهر متوقف می شود کار royals.

دوک و دوشس به تازگی به منطقه لس آنجلس که در آن Meghan رشد و جایی که مادر او هنوز هم زندگی می کند. اخبار رهبری رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به صدای جیر جیر گفت: “ایالات متحده نمی خواهد پرداخت هزینه برای امنیت خود حمایت می کند. آنها باید پرداخت!”

هری و مگان را گفت: “امنیت هزینه های هستند که شخصا تحت پوشش توسط زن و شوهر است.”

برخی سلطنتی مورخان هشدار داد که هری و مگان می تواند در تلاش برای پیدا کردن یک ايفاي نقش است. مقایسه کشیده شده است به شاه ادوارد هشتم که استعفا در سال 1936 به ازدواج با مطلقه آمریکایی والیس سیمپسون. زندگی زن و شوهر بقیه زندگی خود را در لوکس اما تنها در تبعید از بریتانیا.

سلطنتی مورخ پنی Junor گفت: بریتانیا بر اساس royals شد کمک به افزایش این کشور روحیه در طول coronavirus بیماری همه گیر. ملکه صادر کرده است یک پیام به ملت در حالی که هری برادر پرنس ویلیام و فرزندان او پیوست و در یک مکان دور از کف زدن برای کارکنان مراقبت های بهداشتی.

“همه از این است که مطلقا چه خانواده است در مورد آن دسته از اعضای خانواده سلطنتی است که بر روی اندام در حال حاضر خیلی بی ربط” Junor گفت.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im