Taraji P. Henson, Terrence Little Gardenhigh, Ed Helms, COFFEE & KAREEM
این تصویر منتشر شده از Netflix را نشان می دهد Taraji P. Henson, از سمت چپ ترنس کمی Gardenhigh و اد هلمز در یک صحنه از “قهوه و کریم.” (جاستینا مینتز/Netflix بکشد از طریق AP)

Fardia electronics است Jason logic wolf بررسی ‘قهوه و کریم’ در Netflix بکشد

همه ما نیاز به یک خنده خوب در حال حاضر در طول استرس از coronavirus shutdown.

بنابراین شما ممکن است کنجکاو به اتمام کمدی جدید روند در 3 صفحه در Netflix بکشد.

آن را به نام “قهوه و Kareem,” دوستان جیغ وداد بازی کردن که نمایشنامه مانند “روز آموزش” (2001) در دیدار “الگو” (2008) تنها به هیچ وجه نزدیک به عنوان واقع بینانه به عنوان سابق و به هیچ وجه نزدیک به عنوان خنده دار به عنوان دومی. نه “قهوه و Kareem” راه بیش از حد آلوده با انزال برای هر کسی که واقعا آن را دوست دارم.

مجموعه ای در دیترویت داستان به شرح زیر 12 سال Kareem منینگ (ترنس کمی Gardenhigh) که عصبانی است که مادر خود را از ونسا (Taraji P. Henson) است قدمت یک پلیس سفید پوست جیمز قهوه (اد هلمز). بنابراین یکی از بچه ها استخدام های جنایی برای ترساندن قهوه, اما البته این طرح چپ چپ می رود.

آیا انتظار این را به عنوان یک “kick-ass سه نفر” مانند Henson پیشنهاد در مصاحبه ما هفته گذشته است. شما را ناامید خواهد به یاد بگیرند که او به سختی در آن را در همه به غیر از باز کردن صحنه و نهایی قانون هدر رفتن استعدادهای خود را از “امپراتوری” (2015) به “چهره های پنهان” (2016).

اگر وجود دارد یک سوم آن را منجر خواهد به جای رفتن به Betty Gilpin (“آیا آن را نمی رمانتیک?”), که chews تا مناظر به عنوان کارآگاه وات تف طعنه آمیز zingers در کنار گروه همکار دیوید آلن گریر (“زندگی در رنگ”) به عنوان هیچ و بی معنی کهنه کاپیتان تپه.

Baddies دریافت جالب ترین بیت به عنوان RonReaco Lee (“سپر”) دزد نشان می دهد به عنوان شخص مهم در میان یکدسته مواد مخدر اورلاندو جانسون مجادله با سرسپردگان رادنی و دی (اندرو لیسانس و ویلیام “خواب بزرگ” استوارت) در گوش-برش کلاه برداری از “Reservoir Dogs” (1992).

هنوز هم همه از خنده دار حمایت از شخصیت ها در جهان مهم نیست اگر مرکزی اواز یا موسیقی دو نفری نمی بر است و بدیهی است که جزء ضروری برای موفقیت دوستان تلنگر.

هلمز می کند و بخشی از نیاز خود را ثابت شوق و شعف به عنوان اندی برنارد در “دفتر” (2006) و همسرش در “خماری” (2009) با چند duds در میان (خود را بازسازی از “تعطیلات”). به عنوان قهوه او باور به عنوان یک کونش تلاش بیش از حد سخت به گران خود را به عنوان او مواد.

اما Gardenhigh (Nickelodeon را “خطر زور”) می آید در سراسر راه بیش از حد unlikeable. این نیست که او را miscast — او نیرومند نوجوان بازیگر تلاش خود را — او فقط انجام شده هر نعمت توسط شخص اسکریپت. آن را یک حیوان خانگی شخصی غرض از معدن به تماشای بچه ها سعی کنید به خنده دار در فیلم های, لعن, به دلیل آن را بسیار سخت به جلو و بدون احساس ،

مطمئن شوید که آن را کمی سرگرم کننده به تماشای فین Wolfhard لعن در “غریبه همه چیز” (2016) و “آن” (2017) اما کمی می رود راه طولانی. آن را بسیار شوخ زمانی که بچه ها با استفاده از محدود واژگان مانند “کون معتاد به انفیه” در “Sandlot” (1993) و یا زمانی که بزرگسالان در شوخی مانند Vince Vaughn و گفت: “گوش” برای محافظت از کودک خود را از ناسزا در “مدرسه قدیمی” (2003).

“الگو” (2008) به طور معجزه آسایی به نحوی آن را کشیده چون بازیگر کودک Bobb خاوری J. Thompson نبود بنابراین خستگی ناپذیر گرافیک در خود قرار داده است و فراز زندگی از Seann William Scott. نیز وجود دارد بیش از یک قلب خود را در پشت شخصیت arc, باند خود را به تدریج در حال رشد تا برنده قرون وسطی نقش بازی نبرد در کنار پل راد و کریستوفر مینتز-Plasse.

“قهوه و Kareem” ارائه می دهد بیش از حد چند لحظه از پیوند بین آن عنوان اواز یا موسیقی دو نفری. سرزنش می افتد به مدیر مایکل میل زدن که به دست آورده فرقه کمدی تحسین برای “Goon” (2011) قبل از بارگذاری شخص نفرت انگیز “Stuber” (2018) و فیلمنامه شین مک که باعث می شود خود را از ویژگی های نوشتن اولین پس از گفتن فیلم کوتاه “آن مرد که F***ing دوست دختر خود را” (2013).

که به دست کشیدن ماک به طور کامل. خود اسکریپت حرکت خوبی است و باعث می شود باهوش مشاهدات در مورد مدرن پدر و مادر به عنوان چهره بچه به طور مداوم به خاک سپرده شده در تلفن خود را. به عنوان قهوه تلاش می کند به صحبت کردن با او را در ماشین کریم است کاملا جدا از متن گفتگو با دوستان خود. برای یک لحظه آن را احساس می کند مانند یک تلنگر به موقع در مورد کودکان و نوجوانان در حال رشد بیش از حد سریع با تکنولوژی.

و در عین حال هر گونه تفسیر اجتماعی است تضعیف زمینه ای nastiness از یک فرض در مورد یک بچه عصبانی است که مادر خود را دوست پسر سفید است. آن را بلافاصله خاموش-قرار دادن فقط به عنوان آن را برای هر فیلم در مورد یک بچه که متنفر است که مادر خود را که قدمت یک مرد سیاه و سفید. این سخت است برای خرید در زمانی که نیمی از مخاطبان خود را است ناودان از سمت راست پرش.

زمان فیلم می رسد آن نتیجه قابل پیش بینی های کثیف-پلیس پیچ و تاب و بیشتر از یک “duh” از وحی است. به عنوان قهوه و کریم رانندگی در محافل در اطراف یک میدان مانند “تعطیلات اروپا” (“Big Ben مجلس!”), آن را تبدیل به یک استعاره برای فیلم خود همیشه سرعت بی پروا به جلو اما رفتن دور و دور در محافل.

اگر شما به دنبال برای یک بی فکر اکشن-کمدی جیغ وداد بازی کردن به جریان در حالی که شما در خانه گیر کرده است, این ممکن است به اندازه کافی. فقط مطمئن شوید که بچه ها نیست و در اتاق را به شنیدن زبان و یا دیدن خشونت که به نوعی از شکست هدف از یک کودک منجر شود فکر نمی کنید ؟

و یا اگر شما بیشتر از نکته سنجی شما ممکن است نگه داشتن در این Netflix تلنگر و جریان “الگو” در آمازون نخست به جای. نه تنها شما laugh harder شما احساس بهتری در مورد انسانیت در راه است که “قهوه و کریم” است که بیش از حد نابالغ را به تصرف خود با هر گونه احساس واقعی.

به قول بچه “شما از ما انتظار بود BFF? F*** از صورت من است.”

مانند fardia electronics در Facebook دنبال کنید @fardia electronics در توییتر به شرکت در گفتگو در مورد این مقاله و دیگران.

دریافت آخرین اخبار و روزانه سرفصل های ارائه شده به صندوق پستی ایمیل خود را با ثبت نام در اینجا.

© 2020 fardia electronics. تمام حقوق محفوظ است. این وب سایت در نظر گرفته شده است برای کاربران واقع در منطقه اقتصادی اروپا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de