سیل تحقیقات جدید نشان می دهد که بیشتر مردم تا به حال coronavirus بدون هر گونه علائم سوخت امیدواریم که که آن را تبدیل به بسیار کمتر کشنده از اصل ترسید.

در حالی که به وضوح خبر خوب این همچنین بدان معنی است که آن را غیر ممکن می دانم که در اطراف شما ممکن است مسری. که پیچیده تصمیم گیری در مورد بازگشت به کار و مدرسه و زندگی عادی.

در هفته گذشته, گزارش, از, خاموش, عفونت آمده اند از یک پناهگاه بی خانمان در بوستون, ایالات متحده, نیروی دریایی, ناو هواپیمابر, زنان باردار در بیمارستان نیویورک چندین کشور اروپایی و کالیفرنیا.

سر از مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری می گوید: 25 درصد از افراد آلوده ممکن است علائم. معاون رئیس ستاد مشترک ارتش ژنرال. جان Hyten فکر می کند ممکن است به عنوان بالا که 60% تا 70% در میان پرسنل نظامی است.

هیچ یک از این اعداد را می توان به طور کامل اعتماد کرد چرا که آنها بر اساس ناقص و ناکافی آزمایش دکتر گفت: Michael مینا از دانشگاه هاروارد در دانشکده بهداشت عمومی.

در مجموع هر چند آنها نشان می دهد “ما فقط شده خاموش علامت توسط بزرگ اعداد” برای برآورد کل عفونت های, او گفت:.

در سراسر جهان بیش از 2.3 میلیون عفونت و بیش از 160000 مرگ تایید شده است. این ویروس باعث شده است که تقریبا بی سابقه اقتصادی و اجتماعی آسیب از وجود آن گزارش شد در اوایل ژانویه.

مخفیکاری موارد

بر اساس موارد شناخته شده مقامات بهداشتی باید گفت این ویروس معمولا باعث خفیف یا متوسط آنفولانزا مانند بیماری است. در حال حاضر شواهد در حال رشد است که تعداد قابل توجهی از افراد ممکن است هیچ علائم در همه.

دانشمندان در ایسلند به نمایش در 6 ٪ از جمعیت خود را به ببینید که چگونه بسیاری از قبلا غیر قابل تشخیص عفونت و متوجه شد که در مورد 0.7% تست مثبت است. به طوری که 13 درصد از یک گروه در معرض خطر بالاتر به دلیل سفر اخیر یا قرار گرفتن در معرض به کسی که بیمار است.

روی عرشه ناو هواپیمابر یو اس اس تئودور روزولت که در آن یک عضو خدمه کشته شدند از ویروس “خشن اعداد هستند که 40 درصد علامتی هستند” گفت: میلر ، فیلیپ Sawyer معاون فرمانده عملیات نیروی دریایی. این نسبت ممکن است تغییر کند اگر بیشتر توسعه نشانه های او هشدار داد.

در نیویورک یک بیمارستان آزمایش تمام زنان باردار در آینده به ارائه بیش از یک دوره دو هفته ای. حدود 14 درصد از کسانی که وارد شدند با هیچ علائم کروناویروس تبدیل به آن را داشته باشد. از 33 موارد مثبت, 29 تا به حال هیچ علائم زمانی که تست شده اگر چه برخی از آنها را توسعه بعد.

قبلا تست مسافر و خدمه از الماس شاهزاده کشتی کروز یافت تقریبا نیمی که تست مثبت بود هیچ علائم در زمان. محققان تخمین می زنند که 18 درصد از افراد آلوده هرگز توسعه هر.

ناقص روش

این مطالعات با استفاده از آزمون است که به دنبال بیت از این ویروس از گلو و بینی سواب که می تواند دست موارد. کسی می تواند تست منفی یک روز اگر نه مقدار ویروس را شناسایی و سپس مثبت بعدی.

علائم همچنین ممکن است به نظر می رسد زمانی که کسی تست شده است اما به نوبه خود تا بعد. یک پژوهش ژاپنی که بیش از نیمی از کسانی که تا به حال هیچ علائم زمانی که آنها آزمایش مثبت بعد احساس بیمار.

بهتر است پاسخ را از جدیدتر آزمون است که خون برای بررسی آنتی بادی, مواد سیستم ایمنی بدن باعث می شود به مبارزه با ویروس. اما دقت این بیش از حد است که هنوز به تعیین خواهد شد.

روز جمعه گزارش محققان نتایج از آنتی بادی آزمایش از 3300 نفر در کالیفرنیا سانتا کلارا کانتی: بین 1.5% و 2.8% شده اند آلوده کردند. که به معنی 48,000 به 81,000 موارد در این شهرستان بیش از 50 برابر تعدادی است که تایید شده است.

کار شده است به طور رسمی منتشر شده و یا مورد بررسی اما برخی از دانشمندان بودند سریع به سوال آن است. شرکت کنندگان به صورت تصادفی انتخاب و از طریق Facebook ads است که جذب بسیاری از مردم به احتمال زیاد مثبت است که تا به حال علائم و می خواهند بدانند که اگر coronavirus دلیل بود. برخی از محله ها نیز تا به حال راه بیشتر شرکت کنندگان از دیگران و “نقاط داغ” در شهرستان ممکن است را ساخته اند عفونت به نظر می رسد شایع تر از آنها در جاهای دیگر.

کشتی زنان و زایمان بخش و تک استان ها نیز نمی ارائه داده است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد به تعمیم در مورد آنچه اتفاق می افتد در جای دیگر. و بسیاری از آمار و ارقام آمده اند از گزارشهای نه تحقیقات گسترده جمعیت در طول زمان است.

گام های بعدی

تست آنتی بادی به طور خاص باید انجام شود “در یک رویکرد بی طرفانه” در گروه از مردم هستند که نماینده جغرافیایی و اجتماعی و نژادی و شرایط دیگر مینا گفت.

CDC و گروه های دیگر طرح چنین مطالعات و آنها می تواند راهنمای بهداشت عمومی مشاوره در بازگشت به زندگی عادی برای افرادی در مناطق خاص.

اگر عفونت گسترده تر از آنچه قبلا درک آن امکان پذیر است که بیشتر مردم در توسعه برخی از سطح ایمنی نسبت به ویروس. که می تواند بشدت گسترش از طریق آنچه به نام گله ایمنی اما دانشمندان هشدار می دهند که هنوز هم وجود دارد بسیار برای یادگیری در مورد اینکه آیا خفیف بیماری مشورت ایمنی و چگونه آن را ممکن است تاریخ و زمان آخرین.

آن را احتمالا خواهد بود ماه قبل به اندازه کافی قابل اعتماد, تست انجام شده است برای پاسخ به این سوالات و دیگران از جمله چگونه گسترده عفونت شده اند و این ویروس واقعی مرگ و میر است که تنها تخمین زده شده است.

“اگر همه آنها دیده می شود این ویروس قبل از پس شاید شما می توانید استراحت در آن محله” و سهولت اجتماعی فاصله مینا گفت. “ما در هر نقطه که در آن ما نیاز به” در تست آنتی بادی به انجام این کار نشده است, او گفت:.

___

نویسندگان AP مایک Stobbe در نیویورک و رابرت برنز و لولیتا Baldor در واشنگتن کمک به این گزارش.

___

آسوشیتد پرس بهداشت و وزارت علوم دریافت پشتیبانی از Howard Hughes Medical Institute وزارت علوم و آموزش و پرورش. AP تنها مسئول همه مطالب.

___

دنبال AP پوشش از شیوع ویروس در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de