آنگارسک روسیه — بستگان زندانیان در روسیه ایرکوتسک منطقه باید اعتصاب یک زندان و یک بازداشتگاه خواستار اطلاعات دقیق در مورد اعضای خانواده خود پس از یک خشونت شورش زندان.

ده ها تن از معترضان در سیبری شهر آنگارسک در مارس 4 برگزار می شود یک شخص تظاهرات — که نیاز نیست preapproval از مقامات — در مقابل تادیبی مستعمره شماره 15 و بازداشتگاه شماره 6.

در 9 آوریل مستعمره دولت گفت: ماموران quelled یک شورشمسبب این حادثه در یک زندانی که به اتهام حمله گارد در حالی که زندانیان ادعا کرد این حادثه بود لمس کردن توسط, ضرب و شتم یک زندانی توسط یک نگهبان.

پاول Glushchenko رئیس گروه حقوق بشر گفت: RFE/RL که زندانيان بستگان خواستار اطلاعات دقیق در مورد زمان نگهداری از زندانیان و وکلا اجازه داده می شود به آنها مراجعه کنید.

Glushchenko اضافه شده است که پس از شورش دقیق نگهداری از 54 زندانیان ناشناخته باقی مانده است و سازمان های حقوق بشر و زندانیان’ خویشاوندان او خواستار توضیح از زندان فدرال خدمات (FSIN).

“در یک مورد خاص مقامات حاضر به ارائه اطلاعات در مورد سلامت یک زندانی که پس از شورش منتقل شد و از مستعمره به بازداشتگاه شماره 6. مقامات گفت: اهل بیت نمی خواست اطلاعات در مورد سلامتی خود را به ساخته شده است. اما قبل از شورش چنین اطلاعات ارائه شده خواهد بود به بستگان بلافاصله. وجود دارد بسیاری از موارد مشابه. به نظر می رسد مانند [مقامات] در حال خرید زمان انتظار برای زمانی که صدمات زندانیان رنج می برد به بدن خود را شفا” Glushchenko گفت.

بستگان گفت: آنها را حفظ خواهد کرد اینجا مستعمره و بازداشتگاه تا زمانی که خواسته های خود را برآورده.

زندانیان در روسیه و بسیاری دیگر از جمهوری های شوروی سابق ضد شورش به طور منظم و اغلب نقص عضو خود را به منظور جلب توجه به شرایط بد سوء استفاده از حقوق خود و ظلم و ستم وارده بر آنها توسط نگهبانان و کارکنان زندان است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de