سه ماه پس از دور اول انتخابات ملی در ایران پشت-صحنه های نبرد در طول مجلس ارسال حفره چندین محافظه کاران در برابر بلند پروازانه شهردار سابق تهران.

جدید 290 کرسی پارلمان یا مجلس توسط تندروها که پیروزی در مارس تمام شد اما مطمئن باشید از طریق رد صلاحیت 9,000 نامزدها-از جمله نمرات از اصلاح طلبان و میانه — توسط یک ناظر وفادار به آیت الله علی خامنه ای ،

بسیاری از نمایندگان را افتتاح on May 28, قبل از سخنران بعدی انتخاب شده است از طریق رای مستقیم در مجلس.

در عین حال با هفته برای رفتن به رسانه ها گزارش می دهند که تعداد فزاینده ای از محافظه کاران در حال حاضر مبارزه برای رهبری ارسال شده است که برگزار می شود برای 12 سال گذشته توسط نسبتا عملی علی لاریجانی که به تازگی از بهبود COVID-19.

متحد از رئیس جمهور حسن روحانی, لاریجانی, است در دوم و نهایی مدت و اجرا نشد در فوریه 21, انتخابات پارلمانی در میان حدس و گمان است که او جاه طلبی های ریاست جمهوری.

سابق شهردار تهران محمد سجاد Qalibaf یک زمانی فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گزارش خبرگزاری اهلبیت (ع)’s هوافضا نیروی ملی و رئیس پلیس چه کسی را از دست داده و سه مناقصه برای ریاست جمهوری دیده می شود به عنوان یک مدعی برای موفقیت لاریجانی.

Mohammad Bagher Qalibaf casts his vote at a mosque in downtown Tehran on February 21.


محمد باقر Qalibaf کست رای خود را در یک مسجد در مرکز شهر تهران در فوریه 21.

این canny Qalibaf, 59, که در گذشته موقعیت خود را به عنوان یک متوسط مواجه شده است به اتهام فساد مالی در دوران تصدی شهرداری. برخی از مقامهای ایرانی باید اشاره کرد از جمله اتهامات در حالی که تعهد به جلوگیری از او را از گرفتن مجلس مهم ترین صندلی.

Qalibaf است گزارش سفر به استان خوزستان در جنوب غربی و دیگر استان ها به لابی برای پشتیبانی در حالی که رو به افزایش تعداد hard-خط رقبا از جمله چند که در خدمت تحت رئیس جمهور سابق محمود احمدی نژاد (2005-13).

رقبا در همه طرف

گمانه زنی رسانه ها است نصب شده در این هفته در مورد Qalibaf شانس موفقیت است.

این semiofficial خبرگزاری ایلنا گزارش شده در مارس 4 که جزر و مد می تواند تبدیل در برابر شهردار سابق به دلیل حمایت از نماینده مجلس و سابق وزیر آموزش و پرورش حمیدرضا Hajibabaei. اما Fararu اخبار سایت پیشنهاد شده در مارس 5 که Qalibaf می تواند به صعود نزدیک تر به هدف خود پس از آشکار تصمیم علیرضا او را به نشستن در این مسابقه است. او دیده می شود به عنوان یک تاثیر گذار بالقوه رقیب که بر خلاف Qalibaf, چهره بدون مخالفت از همکار خود را سخت به نمایش گذاشتند.

Qalibaf در مارس 4 را بازتوییت کرد او اعلام در توییتر در حالی که گفت که مجلس بعدی خواهد بود “یک مجلس از کار و brothership در حل و فصل مشکلات مردم است.”

Hamidreza Hajibabaei


حمیدرضا Hajibabaei

ایران تحلیلگر سیاسی علی افشاری می گوید او فکر می کند Qalibaf هنوز هم بهترین شانس برنده شدن با توجه به آنچه که او به عنوان پشتیبانی از دفتر آیت الله خامنه ای که گفته شده است که تحت فشار بوده اند برای سازگار مجلس.

“این احتمال وجود دارد که همان مداخله قرار داده است که Qalibaf در بالای لیست در تهران, ایجاد یک تحمیل وحدت [در میان محافظه کاران] باعث می شود او سخنران” افشاری سابق رهبر دانشجویی مستقر در واشنگتن می گوید RFE/RL.

جدا از Hajibabaei که دیده می شود توسط برخی به عنوان Qalibaf مهم ترین رقیب دیگر گزارش مدعی شامل مصطفی Mirsalim, سخت خط سابق وزیر فرهنگ و ارشاد که زد در سال 2016 رای برنده توسط لاریجانی که چهره خصمانه مجلس از طریق انعقاد مدت خود را در 2021.

روحانی مرتضی Aghatehrani دبیر از خبرگزاری استقامت جلو و سابق امام, اسلامی, موسسه در نیویورک نیز بوده است عنوان کرد به احتمال زیاد رقیب به Qalibaf. اما تحلیلگران از جمله افشاری استدلال کرده اند که Aghatehrani که در خدمت به عنوان یک روحانی مشاور احمدی نژاد شانس کمی برای موفقیت اگر او vies برای ارسال.

دیگران از جمله Fereydun عباسی Davani سابق ایران در انرژی اتمی آژانس که جان سالم به در 2010 ترور در خیابان های تهران و سید Shamsedin حسینی که در خدمت به عنوان وزیر اقتصاد تحت احمدی نژاد را علنا ابراز قصد خود را به رقابت برای این پست از, مجلس, رهبر است.

علی افتتاح سابق احمدی نژاد عضو کابینه که مبارزات انتخاباتی برای روحانی رقیب سخت-خط روحانی و فعلی قوه قضائیه سر ابراهیم Raisi در سال 2017 انتخابات ریاست جمهوری نیز به عنوان یک نام ممکن است شمارش آرای رقیب.

نادر رقابت

اصلاح طلب شرق روزانه پیشنهاد شده است که در این اواخر چنین رقابت برای بلندگو پست در استقرار جناح است تقریبا بی سابقه ای به عنوان نژاد برای مجلس معمولا در میان دو یا سه رقیب.

“مبارزه برای ارسال در میان مقامهای ایرانی است که پس از رقابتی است که هر کس می بیند خود را بیشتر واجد شرایط برای نشستن در [بلندگو] صندلی” شرق گفت: در گزارش منتشر شده در ماه گذشته.

برای سردبیر در رئیس محافظه کار جمهوری اسلامی روزانه, حجت الاسلام Masih Mohajeri شکایت هفته گذشته در مورد “نگرانی در گزارش” در مجلس نبرد.

“حدود 10 نفر برای مجلس speakership. به جای دعا در شب [مقدس مسلمانان ماه] رمضان برخی از آنها را نگه دارید پست های جلسات” Mohajeri قبل از نوشت و هشدار داد که “طاعون سیاسی اختلافات,” “تقسیم” “فساد” و “بی توجهی به مردم رنج” را تهدید می کند برگزار شود.

سعید گلکار دستیار استاد علوم سیاسی در دانشگاه تنسی در چاتانوگا و عضو ارشد در ایران سیاست در شورای شیکاگو در امور جهانی استدلال می کند که جنگ سیگنالینگ شکاف میان استقرار محافظه کاران به معنی کمی به ایرانیان که بزرگ شده اند به طور فزاینده ای سرخورده در بدتر شدن اقتصاد تحت فشار شدید از فلج کننده تحریم های ایالات متحده سوء مدیریت و فساد و سرکوب دولتی.

شده است وجود دارد همچنین انتقاد شدید از رهبری ایران را در ابتدا آهسته پاسخ به کروناویروس همه گیر است که به کشته شدن نزدیک به 6,500 و آلوده بیش از 100,000 ایرانیان با توجه به آمار رسمی. واقعی COVID-19 عفونت آمار و ارقام هستند که به طور قابل توجهی بالاتر است.

در طول تاریخ کم مشارکت برای فوریه رای — بدترین پس از انقلاب اسلامی سال 1979 و پس از یک ماه نوامبر سرکوب ضد برپایی تظاهرات و خشم بیش از این دست و پا چلفتی دست زدن به سپاه در سقوط اوکراین هواپیمای جت مسافربری — به نظر می رسد برجسته محبوب نارضایتی و سرخوردگی.

“در حالی که رقابت ضروری است برای آستر-به ویژه پس از انتخابات ریاست جمهوری است که فقط چند ماه دور و جانشینی مقام معظم رهبری [ممکن است loom] — آن است که مهم نیست برای عادی ایرانیان” گلکار می گوید.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de