مسکو-یک نظر سنجی توسط روسیه مستقل Levada مرکز رای دهی آژانس نشان داده است که ولادیمیر پوتین رئیس جمهور را تصویب امتیاز کاهش یافته و به پایین ترین سطح پس از او نخست وزیر در سال 1999.

این نظرسنجی منتشر شده در مارس 6 برای حمایت از پوتین بود که در 59 درصد در ماه آوریل به پایین از 63 درصد در ماه قبل است. این کمترین تایید ثبت امتیاز برای پوتین پس از سپتامبر سال 1999 زمانی که تازه ضرب نخست وزیر نظرسنجی در 53 درصد است.

دوم Levada نظرسنجی منتشر شده همان روز اما یافت می شود افزایش حمایت از پیشنهاد اصلاحات قانون اساسی که در میان چیزهای دیگر, فعال کردن پوتین به دنبال دو انتخابات ریاست جمهوری نظر.

با توجه به این که نظرسنجی 47 درصد از روس ها به نفع بسته اصلاحات از 40 درصد در ماه مارس است. کسانی که به گفته آنها قطعا در شرکت ملی رای به تغییر قانون اساسی بودند و حتی به احتمال زیاد به حمایت از آنها با 58 درصد گفت: آنها رای “بله.”

سخنگوی کرملین دیمیتری Peskov به خبرنگاران گفت که دولت اعتماد ندارند Levada را رای گیری و با اشاره به این که تحت کنترل دولت VTsIOM آژانس پیدا کردم که برای حمایت از پوتین بود فقط زیر 70 درصد در ماه آوریل است.

این Levada نظر سنجی آمده است که این کشور از عهده اقتصادی و اجتماعی خرید اینترنتی از coronavirus همه گیر اگر چه تعدادی از عفونت افزایش یافته است بیشتر به طور قابل توجهی پس از انتخابات انجام شد در مارس 24-27.

نظرسنجی هشدار داد که تازه ترین نظرسنجی انجام شده توسط تلفن به جای چهره به چهره مصاحبه به دلیل coronavirus مربوط به محدودیت و این تغییر می تواند آن را دشوار است به مقایسه نتایج.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de