هنگامی که این مهم اوپک+ جلسه را شکست تا در 8 مارس بعد از عمده اختلاف بین عربستان سعودی و روسیه آن را فرستاده قیمت نفت انداخت.

دیگر کشورهای وابسته به صادرات نفت برای درآمد می تواند تنها با بیم و هراس در طول موفقیت روز که قیمت نفت همچنان به نزول است.

قیمت ها را در نهایت ایجاد ثبات در اواخر ماه مارس هر چند در سطح قابل توجهی پایین تر از آنها تنها چند هفته پیش از آن.

اما مستندات در سراسر جهان ناشی از گسترش coronavirus و همراه با کاهش در فعالیت های اقتصادی منجر به کاهش شدید در نیاز به روغن ترک تقاضا عظیم در منابع.

وجود دارد مقدار زیادی از نفت اما کمتر مشتریان و فضای ذخیره سازی اضافی نفت به سرعت ظرفیت رسیده و منجر به دوم سقوط قیمت نفت در آوریل 20 با وست تگزاس اینترمدیت (WTI) در حال سقوط به طور خلاصه در زیر 0 دلار در هر بشکه رسید.

قیمت نفت وست تگزاس اینترمدیت را نادر کشیده قیمت روغن های دیگر مانند نفت خام برنت و اورال کردن با آن و برخی از افراد در کسب و کار نفت می گویند حرص و ولع خوردن و تاریخی کم قیمت می تواند باقی می ماند برای سال.

در سمت شرقی دریای خزر دولت در قزاقستان و ترکمنستان قطعا باید wringing دست خود را در ناامیدی — در عشق آباد را بیش از در نورسلطان.

مقایسه در حال ساخته شده به قیمت نفت در سال 1998 زمانی که متوسط هزینه یک بشکه نفت کمتر از $20.

چه 1998 قیمت میانگین برای قزاقستان و ترکمنستان است ؟

آخرین فاجعه اقتصادی

شروع با ترکمنستان این است که فقط آخرین در یک سری از اقتصادی حوادث این کشور مواجه شده است نزدیک به پنج سال است.

ترکمنستان عمده صادرات گاز طبیعی و بیشتر از ترکمن دولت تمایلی به انتشار آمار و ارقام اقتصادی و گاز و صادرات حساب برای جایی بین 70 تا 80 درصد از درآمد کشور است.

و متاسفانه برای عشق آباد قیمت گاز شرح زیر است قیمت نفت است.

در سال 1998 ترکمنستان قفل شده بود در زمان مذاکرات با روسیه بر سر قیمت گاز ترکمنستان.

در آن روز همه گاز ترکمنستان هنوز صادر می شود (به گرجستان و ارمنستان) از طریق خطوط لوله روسیه یک میراث قدیمی شوروی زیرساخت ها است.

یک خط لوله گاز جدید به ایران باز کرده بود در پایان سال 1997 اما حجم اولیه در حال حمل بود پایین ساخت خطوط لوله روسیه واقعا تنها گزینه برای گاز ترکمنستان صادرات است.

Muslim clergy Turkmen President Saparmurat Niyazov (right) pray at the opening of a gas compressor station at the Korpeje oil and gas field in 2006.


روحانیون مسلمان رئیس جمهور ترکمنستان Saparmurat niyazov را (راست) دعا در افتتاح یک ایستگاه کمپرسور گاز در Korpeje نفت و گاز میدان در سال 2006.

رئیس جمهور ترکمنستان Saparmurat niyazov را می خواستم 40 دلار در هر 1000 متر مکعب و روسیه ایستاده بود با یک پیشنهاد از $32.

سریع حمل و نقل تقریبا 20 سال اختلاف بر سر قیمت گاز منجر به روسیه تعلیق واردات گاز از ترکمنستان در مجموع در آغاز سال 2016.

گازپروم در نهایت به یک توافق با ترکمنستان در سال 2019 به خرید متوسط 5.5 میلیارد متر مکعب (bcm) گاز ترکمنستان در یک قیمت است که یک گزارش گفته بود “یک قیمت بسیار پایین — بیش از $110 در هر 1000 متر مکعب است.”

چین خرید بیشتر گاز ترکمنستان از روسیه و برخی از 35 ميليارد مترمکعب در سال 2019.

چین گزارش پرداخت ترکمنستان 185 دلار در هر 1000 متر مکعب به عنوان 2016. وجود دارد گزارش در سال 2017 است که چین به دنبال — و ترکمنستان به عنوان تنها مشتری گاز در آن زمان احتمالا به دست آمده — یک توافق برای قیمت پایین تر.

هیچ اهرم

ترکمنستان هیچ اهرم واقعی در مذاکرات بر سر قیمت گاز با یا روسیه یا چین است و آن را تقریبا قطعی هر دو به زودی تماس با عشق آباد با طرح های جدید برای قیمت پایین تر برای گاز ترکمنستان.

کسانی که ترکمنستان تنها دو گاز به مشتریان.

روسیه در واقع حتی نمی نیاز به گاز ترکمنستان و چین گفت: در اوایل ماه مارس که این امر می تواند کاهش واردات گاز از طریق خطوط لوله و تمرکز بر روی گاز طبیعی مایع (LNG) واردات است.

اگر $110 در هر 1000 متر مکعب در نظر گرفته شد “قیمت بسیار پایین” و سپس $32-$40/1,000 ميليارد مترمکعب است که عملا تغییر پاکت پی سی. اما این است که احتمالا نزدیک به چه قیمت گاز ترکمنستان خواهد بود برای بسیاری از این سال است.

همانطور که ذکر شد چند بار قبلا ناشناخته بخشی از گاز ترکمنستان-صادرات به چین بروید نسبت به پرداخت ترکمنستان بدهی به پکن برای وام برای توسعه گاز و ساخت خط لوله حامل گاز به چین است.

اگر قیمت 185 دلار در هر 1000 متر مکعب در سال 2016 ترکمنستان در حال حاضر به دنبال چهار برابر مقدار زمان مورد نیاز برای بازپرداخت مانده از کسانی که وام به چین در حالی که درآمد حدود 25 درصد از درآمد حاصل از آن دریافت شده از فروش گاز طبیعی به چین چهار سال پیش.

یک اخیر یوروآسیانت گزارش گفت: نفت-صادر کننده روسیه: “[به عنوان] قیمت نفت کاهش یافته روبل است ضعیف در برابر دلار جبران برخی از کاهش در روبل ارزش صادرات و کاهش هزینه های عملیاتی نفت روسیه تولید خود را در مقابل رقبای بین المللی.”

An oil- and gas-processing plant in Kyzylorda, Kazakhstan. (file photo)


– نفت و گاز-پردازش گیاه در کیزیلردا قزاقستان. (عکس)

این گزارش اشاره کرد “مشابه تنظیم شده بود تا در قزاقستان” و تقابل آن با جمهوری آذربایجان که در آن “مقامات به نظر می رسد مصمم به جلوگیری از هر گونه تنظیم به نرخ ارز است.”

این گزارش گفت: آذربایجان بود “صرف میلیاردها دلار [دلار] به دفاع از ارز آن است.”

ترکمنستان در یک وضعیت مشابه است.

دولت نه کاهش نرخ ارز ملی ارز منات به دلار آمریکا از اوایل سال 2015.

بسیار سخت بار

ترکمنستان ندارد میلیاردها دلار را صرف دفاع از خود را در ارز و دولت با رد مشاوره برای سالها است که باید آن را بی ارزش منات.

شده اند وجود دارد rumblings که مقامات ترکمن با توجه به کاهش ارزش منات هر چند که بیشتر مشکلات ترکمن که افتاده اند بسیار سخت بار در سال های اخیر با توجه به تصمیم مشکوک توسط کنترل دولت است.

همانطور که اشاره شد قزاقستان اجازه داده است آن ارز tenge به سقوط برخی از 15 درصد از قیمت نفت آغاز شده رها در اوایل ماه مارس.

در ضمن ترکمنستان همچنان ادعا می کنند وجود دارد هیچ مورد از coronavirus در کشور و-هر چند محدودیت هایی وجود دارد به سفر بین استانهای — در شهرستانها جمعیت است که قادر به حرکت در اطراف آزادانه آن را به عنوان قبل از جهانی همه گیر.

همانطور که در آوریل 23, قزاقستان گزارش شده بیش از 2,250 موارد COVID-19 و 20 و میر ناشی از کوروناویروس.

بسیاری از قزاقستان و شهرهای بزرگ تحت قرنطینه و مردم در آنها را تحت مستند.

از جمله اقدامات در حال ارائه یک ضربه بزرگ به اقتصاد قزاقستان.

دولت در حال حاضر به 42,500 tenge (حدود 95) به مردم نیازمند در قزاقستان برای کمک به آنها را از طریق زمان دشوار اقتصادی بار.

معاون رئیس قزاقستان بانک ملی علیه Moldabekova, گفت: در 8 آوریل که ذخیره صندوق ملی بود $57.5 میلیارد دلار در آن کشور صندوق روز بارانی را می توانید در ادامه به کاهش فشار بر اقتصاد و شهروندان قزاقستان برای برخی از زمان به آمده هر چند کاهش ارزش بیشتر از tenge که به نظر می رسد اجتناب ناپذیر خواهد شد و احتمال ایجاد تنش های اجتماعی است.

اما اگر نفت به مقصد باقی مانده در $20 تا 30 دلار در هر بشکه در این سال حتی پس از مستند برداشته شده است و صنایع بزرگ دوباره به کشور ما هنوز به صورت عمده چالش های اقتصادی است.

قزاقستان وزیر انرژی Nurlan Nogaev گفت: در 7 مارس “ما بودجه قیمت نفت در $50-$55 [در هر بشکه رسید]. اگر آن را سقوط به 40 دلار و زیر دولت برنامه ریزی برای بهینه سازی هزینه ها و ما در حال حاضر در حال کار بر روی آن.

این مقدار برای این سال ممکن است در حال حاضر بود نیمی از این رقم پایین.

قزاقستان می کند که دیگر صادرات و کاهش قیمت نفت قرار داده خواهد شد تمرکز جدید در این کشور در برداشت غلات برای جبران نفت-از دست دادن درآمد.

اما حتی پس بقیه سال 2020 خواهد بود واقعا دشوار است برای قزاقستان و حتی سخت تر در ترکمنستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net