پکن و مسکو در حال تحت فشار قرار دادند با هم coronavirus همه گیر در آنچه که می تواند منجر به تعمیق مشارکت در نسل بعدی فن آوری های توسعه است که می تواند تا حد زیادی تحت تاثیر قرار اوراسیا.

چین و روسیه در حال حاضر در حال همکاری نزدیک در ساختمان خود زیرساخت های فن آوری بالا و قابلیت های قبل از وقوع COVID-19.

“همه گیر نیست و ایجاد یک واقعیت جدید اما تقویت روند موجود گفت:” الکساندر Gabuev یک عضو ارشد در مسکو مرکز کارنگی. “تحریم و سوء ظن با تکیه بر غرب تکنولوژی در حال حاضر در حال رانندگی مسکو و چین نزدیک تر اما COVID اجازه می دهد تا همه چیز را به حرکت به جلو در سرعت سریع تر.”

روسیه بالا تلفن اپراتور MTS, امضا توافق نامه در سال 2019 با چین, Huawei, بزرگترین تولید کننده در جهان از 5G تجهیزات برای کمک به توسعه زیرساخت های شبکه در کشور است.

به همین ترتیب در روسیه در حال رشد در آغوش توده نظارت از جمعیت آن از طریق تشخیص چهره رهبری آن را به افزایش همکاری با چین Hikvision, یک نیمه دولتی رهبر فن آوری است.

و چین همچنان به دست انداختن موفقیت خود را در مهار خود را با تکنولوژی ابزار برای مهار و عقب coronavirus و موقعیت خود را به عنوان یک مدل برای پست-همه گیر جهانی مسکو تنظیم شده است برای باز کردن درب بیشتر به شرکت های فن آوری و همگرایی بیشتر با پکن است.

چنین همکاری می تواند پیامدهای عمده برای آینده فناوری در بسیاری از کشورها در اوراسیا که در آن شرکت های چینی در حال هل دادن اجناس خود را و پیدا کردن خریداران در میان رهبران مستبد در سراسر اتحاد جماهیر شوروی سابق.

مسکو دولت شهر بود که در اوایل وفق صورت-تکنولوژی تشخیص ایجاد یک شبکه گسترده ای از بیش از 170,000 دوربین های مدار بسته است که مقامات می گویند به آنها کمک کرد تا مسیر گسترش COVID-19 سراسر پایتخت روسیه و مجازات کسانی که شکسته قرنطینه قوانین.

Russia is using facial-recognition technology to fight the coronavirus.


روسیه با استفاده از صورت-تکنولوژی تشخیص برای مبارزه با کروناویروس.

اما coronavirus نیز در معرض محدودیت های از روسیه سیستم های نظارت است که دچار فقدان اطلاعات جامع و هماهنگی و درهم و برهم پیاده سازی.

یک مثال راه اندازی یک QR-کد دیجیتال-تصویب سیستم در مسکو در 15 آوریل به حد و مسیر حرکت مردم در این شهرستان در طول قرنطینه. فقیر rollout و ارتباطات منجر به بسیاری از مردم که نیاز به عبور برای کار قادر به دریافت آنها با برخی از 900,000 دیگران دریافت کدهای که مقامات شهرستان بعد گفت صادر شده ناعادلانه. پلیس نیز بررسی می گذرد دستی منجر به طولانی و محدود خطوط در مترو-ایستگاه ورودی که به احتمال زیاد عجله گسترش coronavirus — نیز آلوده کرده است که بیش از 290,000 روسها دوم بیشتر از هر کشور در جهان پس از ایالات متحده است.

در حالی که اجرای از QR-کد سیستم یک قسمت کوچک در حماسه مبارزه با کروناویروس در روسیه آن را خوراک کرملین تمایل رو به رشد به سرعت در آغوش و مقیاس بیشتر به سبک چینی سیستم های نظارت در سراسر کشور است.

“در حال حاضر که روسیه در تلاش است به رول از این توده نظارت مدل با موفقیت محدود آن منجر به آنها را بیشتر با تکیه بر دانش و سخت افزار” گفت: Bradley Jardine یک همکار در مرکز ویلسون را کیسینجر موسسه در چین و ایالات متحده است.

تعادل یک رابطه

پکن و مسکو جعلی قوی تر مشارکت پس از روسیه را غیر قانونی الحاق شبه جزیره کریمه اوکراین در سال 2014 و پس از نقل مکان به تقویت روابط و همکاری های مشترک در تمرینات نظامی, موشک, دفاع, و پروژه های اقتصادی در قطب شمال.

در حالی که این دو کشور منافع باید همیشه تراز وسط قرار دارد دولت باید یک دشمنی مشترک برای ایالات متحده است که بیش از هر دو به عنوان مسکو و پکن را در بر داشت خود را فشرده از دسترسی به فناوری های غربی در سال های اخیر است.

پس از ممنوعیت توسط ایالات متحده در Huawei و آن کمپین جهانی علیه شرکت چینی تلفن همراه غول پیکر است به بازی یک نقش بیشتری در روسیه است.

علاوه بر همکاری با MTS, Huawei صرف 50 میلیون دلار در ماه ژوئن 2019 برای حقوق به صورت-تکنولوژی تشخیص طراحی و توسعه توسط روسیه راه اندازی Vocord بالقوه مدل برای ادغام روسی نرم افزار زیر چتر چینی سخت افزار.

معاملات امضا شد در سفر خود به روسیه با رئیس جمهور چین که اعلام شد یک سرمایه گذاری مشترک صندوق high-tech پروژه با رئیس جمهور ولادیمیر پوتین که راه اندازی در سپتامبر سال 2019 با بودجه اولیه از $1 میلیارد. هواوی بعد از امضا یکی دیگر از معامله در سال 2019 با مصنوعی-هوش مرکز تحقیقات حمایت مسکو است.

“به عنوان فشار رشد می کند از سیاست های آمریکا و دیگر نگرانی های روسیه است یک جایگزین جذاب به عنوان یک بازار برای همکاری و جذب استعداد برای شرکت های چینی گفت:” السا Kania یک محقق مرکز امنیت نوین آمریکا فناوری و امنیت ملی برنامه.

علاوه بر مشخصات بالا, معاملات, Huawei نیز گسترش حضور خود در استخدام بسیار ماهر و متخصص از روسیه, راه اندازی مراکز در مسکو, سنت پترزبورگ, کازان, نووسیبیرسک و نیژنی نووگورود.

این رشد اعتماد در چین تنظیم شده است در ادامه به این بیماری همه گیر تغییرات اقتصادی و سیاسی در روسیه است.

تماشا کنید: برادر بزرگ در مقابل. Coronavirus

ترکیبی از سخت قرنطینه اقدامات و از دست درآمدهای نفتی منجر به افزایش تسمه سفت توسط دولت روسیه است. به طور مشابه, رشد اعتماد به teleworking آورده coronavirus نیز نیاز به شتاب ارتقاء به دیجیتال زیرساخت و swifter اجرای آن 5G شبکه.

با دولت روسیه بودجه تحت فشار شرکت های چینی است که می تواند جهان پیشرو تکنولوژی در یک دور نقطه قیمت پایین تر نسبت به رقبای غربی خود یک مزیت جدی.

مانع عمیق تر به همکاری

در حالی که رشد تکنولوژی روابط میان پکن و مسکو اجتناب ناپذیر است یک سری از عوامل می تواند تابع به عنوان موانع عمیق تر به همکاری.

روسیه مردد است به طور کامل باز کردن همه بخش های آن به فروشندگان چینی — در بخش با توجه به سابقه چینی cybertheft روسیه طرح های — و در حال رشد وجود دارد نگرانی در مورد روسیه شرکت های کوچکتر که تحت سلطه چین فن آوری های جهانی غول.

اجرای یک چینی به سبک نظارت مدل در سراسر روسیه همچنین می تواند منجر به عمده مسائل ساختاری می گوید: آندره Soldatov co-نویسنده قرمز وب سایت: مبارزه بین روسیه دیجیتال دیکتاتورها و جدید آنلاین انقلابیون که در آن نظارت فن آوری های در حال اجرا در یک شهر یا منطقه ای در سطح و نه در سراسر کشور.

“این کار برای مسکو است که پول و قابلیت های” او گفت:. “اما این مورد در سراسر کشور است که می تواند منجر به یک بسیار پیچیده و ناهموار تصویر در روسیه است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de