دبی, امارات متحده عربی (AP) — غول نفتی آرامکو عربستان گفت: درآمد خالص آن کاهش یافته است $22.9 میلیارد دلار در سال 2019 به $88.2 میلیارد و کاهش شدید در آینده به عنوان پادشاهی آماده سیل در حال حاضر تضعیف شده جهانی بازار انرژی در میان جدید کروناویروس بیماری همه گیر.

اعلام شده توسط این شرکت به طور رسمی به عنوان شناخته شده عربستان سعودی نفت Co. آدرس نیست تقاضا توسط پادشاهی آن را تولید پس از یک جلسه بین اوپک و روسیه موفق به دیدن ملل توافق برای کاهش تولید. که منجر به 25 درصد سقوط در قیمت نفت خام بیشترین کاهش دیده می شود پس از سال 1991 در جنگ خلیج فارس.

بین المللی معیار قیمت نفت خام برنت معامله بیش از $33 در هر بشکه یکشنبه با تحلیلگران نگران این قیمت می تواند کاهش بیشتر. در حالی که بنزین ارزان تر برای مصرف کنندگان و شرکت های هواپیمایی را نیز تحت تاثیر آمریکا بر شرکت های نفتی و دیگران در حال حاضر مبارزه با کاهش رشد اقتصادی در میان این ویروس همه گیر.

عربستان سعودی و امارات متحده عربی پس از آن گفت: آنها ایستاده بود و آماده برای افزایش تولید در پایان ماه زمانی که به اصطلاح اوپک-به علاوه تولید کاهش قبلا توافق برای پایان دادن به. عربستان سعودی باید از کاهش قیمت نفت و از آنها می خواهم تا سطح شیب دار تولید به 12.3 میلیون بشکه در روز در ماه آوریل یک رکورد است.

دولت عربستان همچنین کارگردانی آرامکو برای افزایش ظرفیت خروجی به 13 میلیون بشکه در روز است. امارات متحده عربی به ابوظبی و دبی گفت: این امر آماده افزایش تولید به 4 میلیون بشکه نفت خام در روز از 3 میلیون آن در حال حاضر پمپ.

این آرامکو نتایج نیست آدرس فعلی آشفتگی در بازار است. اما عربستان آرامکو رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت امین H. ناصر را آدرس جدید کروناویروس و COVID-19 بیماری باعث می شود در بیانیه ای که منتشر شد در کنار نتایج.

“اخیر COVID-19 شیوع و گسترش سریع آن نشان دادن اهمیت چابکی و سازگاری در همیشه در حال تغییر چشم انداز جهانی,” ناصر گفت.

نتایج آمده به عنوان آرامکو در حال حاضر معاملات بریدن از ارزش خود را در ریاض را Tadawul بورس. در چهارچوب سهام معامله شده روز شنبه هنوز هم در زیر آن ارائه عمومی اولیه قیمت.

آن را نشانه جدید به نوبه خود برای شرکت نفت که قبلا باقی مانده یک شرکت خصوصی است که نیازی به اعلام نتایج.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de