Virus_Outbreak_New_York_81063 یک زن با پوشیدن تجهیزات حفاظت شخصی عبور از خیابان اصلی چهار شنبه, آوریل 1 سال 2020 در فلاشینگ بخش از ملکه قصبه نیویورک. جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم برای بسیاری از مردم, اما برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید یا مرگ. (AP Photo/فرانک فرانکلین دوم)
Virus_Outbreak_New_York_74594 یک عابر پیاده با پوشیدن تجهیزات حفاظت فردی با توجه به COVID-1 coronavirus ها و نگرانی های ایستاده در خط برای یک غذای رایگان جزوه در باوری ماموریت چهار شنبه, آوریل 1 سال 2020 در نیویورک است. جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم برای بسیاری از مردم, اما برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید یا مرگ. (AP Photo/جان Minchillo)
Virus_Outbreak_New_York_71197 یک عابر پیاده با یک تماس با تلفن همراه در حالی که ایستاده در زیر اطلاعیه خدمات عمومی هیئت مشاوره برای حفظ شخصی و فاصله با توجه به COVID-19 و coronavirus نگرانی همراه یک کم جمعیت باوری چهار شنبه, آوریل 1 سال 2020 در نیویورک است. جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم برای بسیاری از مردم, اما برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید یا مرگ. (AP Photo/جان Minchillo)
Virus_Outbreak_New_York_59044 منهتن افق دیده می شود در پشت پارکینگ و ترمینال از بروکلین کروز ترمینال پنج شنبه, آوریل 2 سال 2020 در نیویورک است. N. y. نیویورک رژیم صهیونیستی است. فرماندار اندرو کومو هفته گذشته اعلام کرد که در ترمینال با تبدیل شود به طور موقت بیمارستان صحرایی برای افزایش نیویورک بیمارستان ظرفیت در حالی که موارد coronavirus موشک وار رفتن. (AP Photo/مریم Altaffer)
Virus_Outbreak_New_York_14585 منهتن افق دیده می شود در پشت پارکینگ و ترمینال از بروکلین کروز ترمینال پنج شنبه, آوریل 2 سال 2020 در نیویورک است. N. y. رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو اعلام کرد که این ترمینال با تبدیل شود به یک بیمارستان صحرایی برای افزایش نیویورک بیمارستان ظرفیت در حالی که موارد coronavirus موشک وار رفتن. جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم برای بسیاری از مردم, اما برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید یا مرگ. (AP Photo/مریم Altaffer)
Virus_Outbreak_New_York_34455 این ویدیو قاب گرفتن ارائه شده توسط دفتر فرماندار, نشان می دهد رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو, سمت چپ, به عنوان او صحبت می کند با برادرش, CNN, لنگر, Chris Cuomo در زير زمين در طول فرماندار کنفرانس خبری در آلبانی, NY, پنج شنبه, آوریل 2 سال 2020 است. نخست بار میزبان یکی از قابل رویت ترین چهره های رسانه ها برای تست مثبت برای coronavirus (دفتر فرماندار از طریق AP)

آلبانی, n. y. (AP) — به عنوان coronavirus موارد افزایش یافت, نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio خواسته نیویورک در روز پنج شنبه به پوشیدن در خانه در صورت پوشش زمانی که آنها رفتن به خارج برای جلوگیری از گسترش ویروس. رژیم صهیونیستی. اندرو کومو هشدار داد که دولت عرضه دستگاه تنفس می تواند خسته در شش روز. و COVID-19 کشته شدگان صعود به 2,373. در حالی که شهر نیویورک باقی مانده کانون وجود دارد که مزاحم روند در دیگر مناطق به وقوع گسترش برای هر شهرستان. بیکاری براده سر به فلک کشید بیش از حد همه گیر wreaked ویران کردن اقتصاد است.

آخرین تحولات در نیویورک:

___

در صورت پوشش

نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio خواسته نیویورکی به پوشیدن صورت را پوشش زمانی که آنها خارج خواهد شد و در نزدیکی افراد دیگر است.

وی تحقیقات نشان می دهد افراد بدون علامت می تواند گسترش ویروس بدون تحقق آن. د Blasio گفت: یک نشست خبری که تا به حال “وجود دارد فقط نبود شواهد” برای حمایت از این حرکت.

“هنگامی که شما قرار داده است که در صورت پوشش شما در حال حفاظت از هر کس دیگری,” او گفت:.

شهردار گفت: این می تواند یک روسری و یا سربند یا هر چیزی در خانه باید به آن توجه نمی شود یک فولاد ماسک مورد نیاز خط مقدم پزشکی کارگران است.

یک مطالعه اخیر توسط محققان در سنگاپور شد آخرین به تخمین می زنند که حدود 10 درصد از عفونت های جدید ممکن است موجب افرادی که حامل ویروس اما هنوز دچار آن علائم شبه آنفولانزا.

در پاسخ به این که مطالعه و دیگران مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از تغییر چگونه آن را تعریف خطر عفونت برای آمریکایی ها. آژانس جدید هدایت هدفمند افرادی که هیچ نشانه ای ندارند اما در معرض دیگران شناخته شده و یا مشکوک به عفونت. این اصل می گوید که هر کسی ممکن است یک حامل چه که فرد دارای علائم یا نه.

____

هواکش های در حال اجرا پایین

کومو هشدار داد نیویورک می تواند شش روز دور از طاقت فرسا عرضه آن از هواکش به عنوان ایالت تعداد مرگ در زمان خود بزرگترین روزانه پرش در عین حال از 1,941 به 2,373.

تنفس ماشین آلات تبدیل شده اند بسیار مهم قطعه ای از تجهیزات پی توسط دولت و مقامات شهرستان به عنوان صدها نفر از بیماران یک روز بستری در بخش های مراقبت ويژه.

دولت فقط منتشر شد 400 هواکش به شهر نیویورک و دیگری 200 در حومه شهر. اما فرماندار دیدم مشکلات پیش رو مگر رکود در تقاضا.

“در این زمان میزان سوختگی ما حدود شش روز از هواکش در ذخایر ما” فرماندار گفت: در یک جلسه مطبوعاتی در کنگره.

اگر منابع را اجرا دولت آماده است تا به استفاده از بیهوشی و تبدیل BiPAP ماشین آلات معمولا مورد استفاده برای درمان آپنه خواب و یا قرار دادن بیش از یک بیمار در یک ونتیلاتور. مقامات همچنین آمادگی برای تغییر ماشین آلات از شمال ایالت به منطقه شهر نیویورک که در آن نیازهای فوری است.

بیش از 92,000 ساکنان دولت باید آزمایش مثبت برای coronavirus. از تعداد واقعی احتمالا بسیار بالاتر از آنجا که مقامات جیره بندی آزمون و تشویق همه اما جدی ترین افراد بیمار به دنبال درمان و به جای آن سوار آن را در خانه.

مرگ و میر و بستری شدن در بیمارستان در نیویورک ادامه به افزایش هشدار دهنده سرعت در به وقوع حرکت نزدیک به آن پیش بینی شده اوج این ماه است. وجود دارد 432 مرگ و میر گزارش شده در 24 ساعت گذشته.

وجود دارد بیش از 13,300 مردم در بیمارستان بستری ایالت شنبه با حدود 3,400 در بخش مراقبت های ویژه.

اکثر افرادی که به این ویروس را تجربه خفیف یا متوسط علائمی از جمله تب و سرفه. دیگران هر چند توسعه پنومونی گاهی نیاز به بستری شدن در بیمارستان. خطر مرگ بیشتر است برای افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات سلامتی دیگر.

___

تعداد مدعیان بیکاری

بیش از 464,000 مردم را برای ثبت نرخ بیکاری در ایالت نیویورک در سه هفته پس از همه گیر خرد اقتصاد افزایش بیش از 1000% از مدت مشابه در سال گذشته با توجه به وزارت کار است.

هفته گذشته به تنهایی بیش از 369,000 نرخ بیکاری واصل شد افزایش بیش از 2600 درصد از زمان مشابه در سال گذشته.

نواحی با بیشترین افزایش در ادعا می کند بیش از سال گذشته در شهر نیویورک و لانگ آیلند و غربی, نیویورک, هادسون دره و دریاچه انگشت.

وزارت کار بیکاری سیستم پر کردن دیده است 16,000 درصد افزایش در تماس های تلفنی و نزدیک به 900% افزایش ترافیک وب سایت در هفته های اخیر.

___

شیوع گسترش می یابد

موارد را در حال حاضر تایید شده است در هر شهرستان با روند نگران کننده در برخی از مناطق.

کومو روز پنجشنبه گفت که “نگران ظهور” در حومه لانگ آیلند و شهرستان Westchester.

در انتهای دیگر از دولت بوفالو و اطراف Erie County گزارش 19 کشته و حدود 730 مورد از پنج شنبه.

در میان کسانی که در آلوده بوفالو مشترک است رئیس شورای داریوش Pridgen همراه با فرزندان. دختر خود را خاموش گرفته شد ونتیلاتور اواخر روز چهارشنبه و شروع به تنفس خود فقط قبل از Pridgen رفت و زنده در Facebook به ارائه به روز رسانی از خود را قرنطینه اغلب سرفه و صدای او خشن.

“این بسیار خشن برای یک زن و شوهر از روز او گفت:” دختر خود را.

Erie County اجرایی علامت Poloncarz گفت: بوفالو نیاگارا مرکز کنوانسیون می تواند مورد استفاده قرار گیرد به عنوان یک فشرده-مراقبت در بیمارستان در صورت نیاز در طول بینی اوج در اواخر ماه آوریل یا اوایل ماه مه.

___

تاثیر متفاوت

این ویروس نشده در امان هر بخشی از شهر نیویورک اما اطلاعات جدید نشان می دهد که چند فقیر در محله کوئینز برانکس و بروکلین در حال گرفتن سخت تر از ثروتمند بخش هایی از منهتن.

ساکنان یکی از ملکه های کد پستی و جنوبی از فرودگاه لاگاردیا شد و تقریبا چهار برابر احتمال دارد که تست مثبت به مردم در gentrified بخش بروکلین که شهردار, بیل د Blasio, تماس, صفحه اصلی.

شهرستان مقامات بهداشتی می گویند این می تواند باشد که خانواده های ساکن در محله های نزدیک به دلیل فقر ممکن است یک زمان سخت تمرین های اجتماعی فاصله.

___

زندان, ماسک

مدیران زندان های کشور گفت: سیستم آنها اجازه خواهد داد که اصلاحات افسران و کارکنان به پوشیدن ماسک در وظیفه. کارکنان بوده و ممنوع از پوشیدن ماسک مگر اینکه از نظر پزشکی لازم است.

همچنین زندانیان موضوع را به قرنطینه صادر خواهد شد فولاد-نوع ماسک برای کاهش بیشتر خطر از هر ثانویه, انتقال, مقامات گفت.

دولت اصلاحات گروه روز پنجشنبه گفت که 176 کارکنان و 24 زندانیان را تایید کرده بود موارد COVID-19.

که شامل Harvey Weinstein تهیه کننده فیلم است که در خدمت 23 سال برای تجاوز و حمله جنسی با توجه به یک اتحادیه.

___

دامپزشکان پاسخ به تماس

دامپزشکان در شهر نیویورک در حال پاسخ دادن به تماس خود را هواکش برای کمک به انسان است.

با بيمارستان رو به یک ونتیلاتور کمبود De Blasio در یکشنبه خواست دامپزشکان جراح پلاستیک و دیگران با تجهیزات بسیار مهم به قرض دادن آن در طول بحران.

نیویورک پست گزارش درخواست مجبور است برخی از دامپزشکان به اولویت بندی زندگی انسان بیش از آن که از حیوانات.

“معمولا وجود دارد یک خط مجزا بین دامپزشکی و پزشکی انسانی و هیچ متقاطع” برت Levitzke این افسر ارشد پزشکی در اورژانس دامپزشکی & ارجاع گروهی به این روزنامه گفت. “این چیزی است که باعث می شود زمانی که ما در پس بی سابقه است.”

___

کومو & کومو

کومو را در نشست خبری شامل یک ویدئو زنده ظاهر توسط برادر, CNN, لنگر, Chris Cuomo که آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

“بسیاری از مردم شده است به مبارزه با این تنهایی و من می توانم آن را تصور” گفت: Chris Cuomo که quarantining خود را در زیرزمین خود خانه جزیره.

فرماندار ساخته شده متعدد ظاهر خود را نشان می دهد پس از وقوع و برادرانه سوزن از یکدیگر بوده و یک ضربه در رسانه های اجتماعی. در روز پنج شنبه, Chris Cuomo نگاه تیره و تار چشم زیر توپ خود را کلاه و گفت: او شده است تب.

فرماندار ستایش برادر خود را برای انجام کار خود را نشان می دهد از زیرزمین و demystifying این بیماری است.

“شما در حال پاسخ دادن به سوالات برای میلیون ها نفر از آمریکایی ها” کومو گفت.

___

توزیع ماسک

وزارت دادگستری می گوید آن است که توزیع مورد 192,000 N-95 ماسک به خط مقدم پزشکی کارگران در نیویورک و نیوجرسی بودند که در طی یک تحقیق جدید کروناویروس احتکار و قیمت سنگ آهن در بازار نیروی کار است.

مقامات می گویند ماسک و دستکش و لباسهای ضد عفونی کننده دست و دیگر تجهیزات حفاظت شخصی یافت شد توسط FBI در مارس 30. وزارت دادگستری می گوید آن را به اطلاع وزارت بهداشت و خدمات انسانی که مجبور منابع به بیش از تبدیل به عنوان بخشی از دفاع تولید عمل می کنند.

___

آسوشیتد پرس نویسندگان کارولین تامپسون در بوفالو و مریم اسچ در آلبانی کمک به این گزارش.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im