زمانی که مقامات در Plumas County California, بازرسی تجاری جدید شاهدانه کشت و زرع در مارس 2019, آنها خیلی نگران آنچه آنها دریافتند که آنها به دنبال تحمیل یک مهلت قانونی به طور موقت در حال ظهور صنعت در unincorporated محلی شهرهای.

استقبال در اموال توسط دو نگهبان مسلح با غلط شناسایی مقالات مقامات محلی یافت “یکی از, اگر نه بزرگترین کنف عملیات در ایالت کالیفرنیا” با درختان را قطع و carted دور گلخانه بالا رفتن و زهکشی ساخته شده بدون مجوز آنها گفت: در یک جلسه عمومی تا دو ماه بعد.

نمایندگان نابغه صندوق شاهدانه متمرکز بر راه اندازی مستقر در لس آنجلس که در حال توسعه تقریبا به 1000 هکتار نقطه — به اندازه حدود 750 میدان فوتبال آمریکایی — گفت: Plumas مقامات آنها در همکاری با تحقیقات, دانشگاه, بهره برداری از کالیفرنیا راه گریز قانونی که اجازه می دهد آنها را برای شروع عملیات بدون اجازه. اما, Plumas, مقامات گفت: آنها تماس دانشگاه ها و نه تایید ارتباط با شرکت. مدت کوتاهی پس از آن نابغه صندوق سمت چپ این شهرستان است.

“این نشان می دهد به یک بی اعتنایی آشکار برای ما و شهرستان ما قوانین ما قوانین و مقررات ما کدهای ساختمان” سپس Plumas County Sheriff گرگ Hagwood گفت: 4 ژوئن 2019 شنوایی. “برای شرکت در چیزی از این آشکار صحبت می کند به یک قاب از ذهن است. و من برای پیدا کردن آن بسیار نگران کننده است و من آن را غیر قابل قبول است.”

آن را فقط شروع مشکلات نابغه صندوق را بیش از 12 ماه آینده آن را به عنوان به شدت به دنبال حک کردن یک تکه از چند میلیارد دلاری California cannabis بازار است. امروز, تلفن های شرکت واحد در, سکوت, شرکت های بزرگ, ایمیل, گزاف گویی, وب سایت شرکت پایین است و پیمانکاران شروع به شکایت.

نابغه صندوق ممکن است فقط یکی دیگر شکست خورده و فراموش شده شاهدانه کسب و کار — صفوف که در حال رشد به عنوان COVID-19 pandemic اثرات عملیات — تا به حال یک کارمند ارشد سابق ثبت نکرده چشم باز دعوی در دادگاه در دادگاه کالیفرنیا در آوریل 24 مدعی مالک میلیاردر دیمیتری Bosov — که فوت هفته بعد در چه مقامات روسی گفت: یک مشکوک به خودکشی — دمیده $165 میلیون در عمل بدون تولید مقدار درآمد.

طرح دعوی در دادگاه می رود و ادعا می کنند که Bosov تا به حال خود را در آمریکا لغو ویزا در این میان راه اندازی به صورت عمودی یکپارچه و کسب و کار به عنوان آن را درون منفجر یک سال بعد انتقال مالکیت در ماه مارس به اتحاد جماهیر شوروی متولد نیوجرسی-بر اساس دوست و مشاور — یک مرد با یک مات سابقه اشتغال که می رود توسط چند نام که در سال 2018 شد در یک, عجیب و غریب بین المللی شطرنج رسوایی مربوط دیرین روسیه رهبر منطقه ای است که تحت تحریم های ایالات متحده و یک بار ادعا کرد ربوده شده توسط بیگانگان فضایی.

Bosov و مشاور ایگور Shinder این طرح دعوی در دادگاه ادعا کرده بود ایجاد یک بیزانس ساختار شرکت با بیش از 60 “sub-اشخاص” در اوج خود بودند و در حال حاضر انتقال دارایی ها و فروش دارایی برای جلوگیری از طلبکاران ادعا متهمان را رد کرد.

لیست افراد درگیر با این صندوق شامل یک شریک مدیریت که پدرش سابق روسیه وزیر کابینه در حال حاضر در زندان و در انتظار محاکمه در یک اختلاس اتهام جدید اعضای هیئت مدیره که شرکای سابق FBI مدیر ویژه ارتش ایالات متحده و نیروهای کهنه و چند جوان tech مدیران با کمی به هیچ تجربه در شاهدانه و یا در حال اجرا کسب و کارهای بزرگ.

Bosov, 52 مرده پیدا شد مارس 6 در وسیع عمارت در خارج از مسکو با زخم گلوله به سر از خود تپانچه مقامات اجرای قانون گفت: – بنا به گزارش ها پس از قفل خود را در اتاق تناسب اندام. او صاحب سودمند از نابغه صندوق با توجه به اسناد و مدارک ارائه شده به عنوان بخشی از عمران شکایت توسط فرانسیس Racioppi که مشغول به کار در این شرکت در حدود یک سال از جمله به طور خلاصه خدمت به عنوان مدیر عامل.

Daniil Abyzov پسر میلیاردر سابق روس وزیر دولت باز میخائیل Abyzov یکی از سه عامل همکاران در نابغه صندوق با توجه به آن در حال حاضر از بین رفته سایت. اما او در سمت چپ این شرکت قبلا یک کارمند که خواسته بود به نام گفت: RFE/RL. Daniil Abyzov — همچنین به عنوان شناخته شده دنی — نمی تواند درباره RFE/RL در یک تلفن همراه است که تا به حال ثبت شده است تحت نام خود را.

Mikhail Abyzov was arrested in Russia in 2019.


میخائیل Abyzov در روسیه دستگیر شد در سال 2019.

میخائیل Abyzov بنا به گزارش یک دوست نزدیک از Bosov و شایعه شده است یک شریک زندگی خود را در زغال سنگ کسب و کار دستگیر شد در روسیه در سال 2019 به ظن سرقت $62 میلیون از سیبری قدرت-شرکت تامین و انتقال پول دریایی.

او یک وزیر کابینه بین سال 2012 تا سال 2018 است و به عنوان یک دستیار نزدیک دیمیتری مدودف بود که رئیس جمهور روسیه از 2008-12 و سپس نخست وزیر تا رئیس جمهور ولادیمیر پوتین را رد کرد و او را در ژانویه.

پس از ترک دولت در سال 2018 میخائیل Abyzov به طور خلاصه به زندگی در ایالات متحده در حدود همان زمان Bosov شد راه اندازی خود شاهدانه کسب و کار.

وحشی 1990s

Bosov که خالص ارزش 1.1 میلیارد دلار با توجه به مجله فوربس — ذکر شده که او 86 در میان روسها از نظر ثروت — شروع به ساختمان ثروت خود را در خشونت گرفتار روسی صنعت آلومینیوم در 1990s زمانی که او بنا به گزارش راست دست مایکل Chernoy و سپس یکی از این کشور ثروتمند مردم است.

Bosov به فروش سهام خود در کراسنویارسک کارخانه آلومینیوم و سرمایه گذاری در سیبری تولید کننده نفت در سال 2004 فقط به عنوان قیمت انرژی مصرف شد خاموش ضرب ثروت خود را. او بعد از سمت چپ که کسب و کار به تمرکز بر روی ذغال سنگ ذغال کک سازی ایجاد سیبری آنتراسیت در 2010s.

او همچنین شرکت متعلق به قطب شمال مبتنی بر زغال سنگ کسب و کار با الکساندر Isayev عضو سیبری آنتراسیت مدیره. در آوریل Bosov حذف Isayev از تمام موقعیت ها از جمله شرکت مالکیت او را متهم به “سوء استفاده فاحش و سرقت است.”

Bosov کنترل 80 درصد از نابغه صندوق از طریق دریایی منابع Alltech و Goldhawk سرمایه گذاری است. اسناد دادگاه نیست دولت که متعلق به بقیه اما این شرکت بنیانگذاران — Ari Stiegler 28 ساله و کسب و کار خود شریک گابریل Borden — احتمالا می تواند خود را به برخی از, اگر نه همه. هر کسی با داشتن 20 درصد یا بیشتر از یک شاهدانه شرکت در کالیفرنیا به اطلاع دولت تنظیم کننده.

Racioppi سابق نیروهای ویژه ارتش عضو که وال استریت ژورنال گزارش شده بود که گروه اجتماعی-رسانه های غول پیکر, ضربه محکم و ناگهانی بیش از رابطه با یک پیمانکار ادعا می کند Bosov “پنهان و تحریف واقعی و منصفانه صاحبان نبوغ صندوق” هر چند بدون بیان کرد که چگونه و به چه کسی. وجود دارد هیچ محدودیتی در مالکیت خارجی از شاهدانه شرکت در کالیفرنیا است. نه Racioppi و نه وکیل او در پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

RFE/RL هنوز برای دریافت پاسخ به درخواست اطلاعات در زمینه با مقامات کالیفرنیا در تلاش برای تعیین این که چه کسی ثبت شده به عنوان صاحبان نبوغ صندوق.

Shinder پس از به دست آوردن کنترل و مالکیت در اواسط ماه مارس اخراج تمام کارکنان موجود — تقریبا 180 کارکنان — “بدون استثنا” با استناد به COVID-19 گیر با توجه به مارس 23 اجرایی منظور او امضا به عنوان رئیس جمهور و رئیس و فرستاده شده به عنوان مدرک توسط Racioppi. طرح دعوی در دادگاه نشان نمی دهد که آیا Shinder تا به حال هیچ نقشی در این شرکت قبل از اوایل سال 2020 است.

در کت و شلوار Racioppi ادعا می کند او از کار اخراج بدون علت است و او باید پرداخت حداقل بقیه از حقوق و دستمزد خود را از طریق 2021 همانطور که در قرارداد او مبلغ بیش از 1.2 میلیون دلار. Shinder گفته است که منظور اجرایی شلیک تمام کارکنان موجود نیست مربوط به Racioppi و مدیر عامل پس از آن ترک.

Mikhail Abyzov is escorted to a court in Moscow in May 2019.


میخائیل Abyzov است همراهی به یک دادگاه در مسکو در مارس 2019.

Shinder ساخته شده اخبار در سال 2018 زمانی که او شناسایی شده توسط روزنامه نگاران به عنوان فرد پشت مشخصات جعلی یک شهروند آمریکایی به نام گلن استارک بود که ظاهرا در حال اجرا برای دبیر کل فدراسیون بین المللی شطرنج (فیده) در بلیط از وقت Kirsan Ilyumzhinov بود که متهم سرکوبگر حکومت خود را در طول 1993-2010 تصدی به عنوان رئیس روسیه قالموقستان منطقه و کسانی که یک بار ادعا کرد که ملاقات بیگانگان در هیئت مدیره یک سفینه فضایی.

Ilyumzhinov رئیس فیده از سال 1995 تا سال 2018 شد با ضربه تحریم های ایالات متحده در سال 2015 برای آنچه در واشنگتن گفته بود نقش خود را در بودجه رئیس جمهور سوریه بشار اسد را دولت.

Shinder یک نیوجرسی ساکن نیز کمک Ilyumzhinov ثبت نام خود را از “خیریه” Kirsan صندوق در وایومینگ در سال 2017.

کسب و کار روزنامه Vedomosti گزارش شده در سال 2012 که Ilyumzhinov دوستان با Bosov و Abyzov که سفر به قالموقستان به تعطیلات با او در سال 2010. Illyumzhinov نیز تا به حال سهام در Alltech را در ارتباطات کسب و کار مقاله گزارش در زمان.

‘تقلب ممکن است’

همان روز او با صدور فرمان اجرایی تخمگذار کردن همه کارکنان Shinder تشکیل یک جدید سه نفر هیئت مدیره که شامل خودش سابق قاضی فدرال یوجین سالیوان و سالیوان و پسر یوجین سالیوان دوم litigator زمان.

این Sullivans در حال همکاران در واشنگتن-بر اساس Freeh, Sporkin & Sullivan یک شرکت تاسیس شده توسط Louis Freeh سابق قاضی فدرال و مدیر سابق اف بی آی از سال 1993 تا 2001. این شرکت با تمرکز بر روی مسائلی است که شامل Foreign Corrupt Practices Act تحقیقات داخلی و کسب و کار علت سعی و کوشش.

این Sullivans قبلا استخدام شده به عنوان یک شخص ثالث برای بررسی اتهام تخلف در شرکت های متعلق به تجار و بازرگانان از اتحاد جماهیر شوروی سابق.

یوجین سالیوان کاهش یافته است به پاسخ RFE/RL سوال در مورد کار خود را با نبوغ صندوق زمانی که با تلفن تماس. پسر او نیست پاسخ دادن به یک پیام های ارسال شده از طریق رسانه های اجتماعی.

اولین فرمان اجرایی جدید نابغه صندوق هیئت مدیره بود برای راه اندازی یک بررسی “امکان تقلب و سهل انگاری” در این شرکت صرفنظر از 2 میلیون دلار برای ممیزی از کتاب خود.

‘تکان دهنده’ سرمایه گذاری

جان Schroyer کالیفرنیا بر اساس خبرنگار برای ماری جوانا کسب و کار روزانه و گفت: او شوکه شده بود به شنیدن این که یک فرد تا به حال سرمایه گذاری $165 میلیون به یک شاهدانه شرکت.

“من نمی توانم به یاد تک نمونه ای از یک سرمایه گذار فرشته دادن که پول زیادی برای یک [شاهدانه] شرکت” Schroyer شده است که پوشش صنعت پس از سال 2014 گفت: RFE/RL.

Racioppi ادعا در طرح دعوی در دادگاه است که Bosov که تا به حال عمده توسعه برای برنامه های سیبری زغال سنگ کسب و کار بود و نه فقط یک سرمایه گذار منفعل در شاهدانه صندوق.

او ادعا می کند Bosov نقل مکان به کالیفرنیا در پاییز سال 2018 برای کمک به اجرای start-up, خوراکی $30 میلیون خانه در بورلی هیلز در این روند بود که پرداخت به صورت نقدی.

اما ایالات متحده لغو Bosov ویزا در مارس 2019 و او کشور را ترک زیر ماه Racioppi ادعا می کند و اضافه کرد که او در گفتگو با میلیاردر در مورد چگونه به حل و فصل موضوع صدور ویزا.

The cannabis market in California is worth billions of dollars.


شاهدانه بازار در کالیفرنیا به ارزش میلیاردها دلار است.

Bosov که نگهداری مشخصات پایین در روسیه و به ندرت ذکر شده توسط رسانه ملی مورد بررسی قرار گرفت “چندین بار” آمریکا مقامات فدرال و سوال شد سه بار توسط اف بی آی و وزارت امور خارجه از جمله یک بار در ایتالیا, که در آن او یک خانه, طرح دعوی در دادگاه ادعا می کند.

دادگاه اسناد و مدارک دولت هیچ دلیلی برای هر ادعایی بررسی است. وزارت امور خارجه ایالات متحده کاهش یافته است به پاسخ به RFE/RL درخواست برای نظر. FBI بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

شاهدانه است که هنوز هم غیر قانونی در آمریکا در سطح فدرال و است که می تواند نقش مهمی در لغو ویزا گفت: آندره Romanenko یک وکیل مهاجرت مستقر در کالیفرنیا است.

در سال 2018 ایالات متحده گمرک و حفاظت مرزی هشدار داد در برابر خارجی ها از آمدن به ایالات متحده به دنبال دخالت در شاهدانه صنعت و ایالات متحده شهروندی و مهاجرت خدمات صادر مشابه هشدار در زمان Bosov ویزا لغو شد.

تولد نابغه

در تلاش خود را به اثبات که اخراج شد و باعث ضرر و زیان ناشی از سوء مدیریت به جای COVID-19, Racioppi باعث می شود چندین اظهارات در مورد چگونه مدیران زد شرکت نقاشی یک تصویر از ولخرجی و تصمیم مشکوک.

او ادعا می کند نابغه صندوق تا به حال هیچ استراتژی روشن را به سود و که مدیران بخوان صرف پول از جمله در تسلا خودرو در همان روز کسب و کار کلاس بلیط ده ها تن از رایانه برای کارگران آنها تا به حال هیچ برنامه ای برای استخدام و روزانه ناهار برای کارکنان که به طور منظم هزینه بیش از $1500. او می گوید: این شرکت همچنین پرداخت برای مالکیت.

“GFG موفق به تولید هر گونه درآمد قابل توجهی در طول عملا تمام وجود و جان سالم به در برد و تنها از طریق دوره ای تزریق پول نقد از خاص به خوبی تامین مالی خارجی متهمان. زمانی که متهمان در نهایت متوجه عظمت GFG برجسته بدهی مالی و سوء مدیریت آنها شروع به سرعت در حال انتقال GFG مالکیت و دارایی به شرکت های پوسته به منظور فرار از طلبکاران خود” او ادعا می کند.

Racioppi می گوید او موافقت کرد برای تبدیل شدن به مدیر عامل در ماه مارس جایگزین Stiegler و امضا قرارداد برای $700,000 یک سال با یک جایزه سالانه کمتر از نیمی از حقوق و دستمزد خود را بنحوی مجموع دستمزد بیش از 1 میلیون دلار است. او همچنین به دریافت $300,000 امضای جایزه. دادگاه اسناد و مدارک ارائه شده به عنوان شواهد نشان میدهد که این شرکت شرکت مشاور پرداخت شد $500,000 تا یک سال.

گزارش صادر شده توسط CannabizTeam یک headhunting بود شرکت نشان می دهد نابغه صندوق صرف پرخرج در حقوق. گزارش خود را به سراسر کشور شاهدانه مدیر عامل حقوق و دستمزد محدوده از $165,000 به $220,000 با لس آنجلس بر اساس شرکت های پرداخت حدود یک سوم بیشتر است. مشاوره عمومی پرداخت طیف وسیعی از 120,000 $به $154,000.

ناشناس نوشته ها در وب سایت Glassdoor در سال 2019 توسط مردم ادعا می شود نابغه صندوق کارکنان و متقاضیان کار به نظر می رسد برای حمایت از برخی از Racioppi را ادعا می کند.

چند برجسته رایگان صبحانه و ناهار در حالی که دیگران در مورد آنها چه گفته شد عدم تجربه و جهت باد در بخشی از مدیران.

“که رئیس یک سوال کسی می تواند پاسخ” خواندن یک پست از سپتامبر توسط یک فرد که ادعا کرده اند در این شرکت است.

سعی کردم آن را قبل از ؟

نابغه صندوق نشده اند ممکن است Bosov اولین تاخت و تاز کردن در حال ظهور آمریکا شاهدانه کسب و کار.

رسانه های روسی خروجی RBC ذکر یک ناشناس بانک عنوان کرد و گفت که Bosov یک بار افتخار به 500 میلیون دلار در شاهدانه شاید توضیح داد که چرا او پس از آن حاضر به ریسک بسیار به یک شرکت.

Racioppi طرح دعوی در دادگاه ادعا می کند که Stiegler و Borden متقاعد Bosov به سرمایه گذاری در نبوغ صندوق.

مشخص نیست که چگونه آنها قادر به رسیدن به Bosov بسیار کمتر دریافت مخاطبان با او و این که آیا دنی Abyzov نقش مهمی در اتصال آنها.

نه Stiegler و نه Borden تا به حال تجربه مرتبط کاری در شاهدانه صنعت با توجه به لینک صفحات. Stiegler و Borden پاسخ نمی دهند هنگامی که تماس از طریق رسانه های اجتماعی برای اظهار نظر ،

ایالات متحده شاهدانه صنعت شده است بر روی یک سوار rollercoaster چند سال گذشته یادآور دات کام رونق و رکود از اواخر 1990s و 2000s اولیه

ایالات متحده باید به آرامی شروع به پزشکی قانونی و تفریحی ماری جوانا, ایجاد, جدید, میلیارد دلار به بازار به معنای واقعی کلمه یک شبه و جذب سرمایه گذاران از سراسر جهان است.

خیلی دوست دات کام شوق هنگامی که سرمایه گذاران scooped تا سهام هر شرکت است که عمل در حال ظهور اینترنت (persian) پول ریخته به خصوصی و شرکت های درگیر در شاهدانه تقریبا بدون در نظر گرفتن مدیریت دانش صنعت و یا تجربه.

وکلا tech entrepreneurs, پزشکان سابق اجرای قانون و مقامات سابق دولت در میان مردم خوراکی تا آرزو شاهدانه مجوز مورد نیاز برای راه اندازی یک کسب و کار قانونی. آنها تبدیل به سرمایه گذاران برای کمک به آنها را دریافت جدید خود را کسب و کار کردن زمین.

ایالات متحده قانونی شاهدانه بازار است و انتظار می رود به افزایش به حدود 34 میلیارد دلار تا سال 2025 از بیش از 12 میلیارد دلار در سال گذشته, با توجه به یک سال 2020 گزارش Arcview گروه که بیشتر در کشورهای باز و بیشتر افراد سعی کنید از مواد مخدر در یک فرم و یا دیگری.

صنعت است که انتظار می رود — و در حال حاضر — ساخته شده بسیاری از مردم ثروتمند. آوریل 2019 سهام سایبان رشد یکی از اولین شرکت ها به لیست سهام آن افزایش یافته بود تا آنجا که 2000 درصد است.

کالیفرنیا به عنوان بزرگترین دولت توسط مردم است یک قطعه کلیدی که به رشد صنعت و به طور طبیعی یک هدف برای سرمایه گذاران با جیب عمیق.

Bosov بود فقط یکی از چند ثروتمند روس ها کشیده شده به آمریکا شاهدانه صنعت که بالقوه به صورت فوری و عظیم ثروت شخصی ایجاد برخی از تشبیه به ظهور سرمایه داری و باز کردن اقتصاد روسیه و همسایگان آن پس از سال 1991 سقوط اتحاد جماهیر شوروی.

یکی دیگر از سیبری تاجر آندره Muravyov سابق رئيس جمهور از شرکت سیمان همچنین سرمایه گذاری در کالیفرنیا حشیش میباشد.

اما Bosov شروع به سرمایه گذاری در نبوغ صندوق در مورد پاییز سال 2018 با توجه به طرح دعوی در دادگاه به بالای شاهدانه بازار گاو نر که به اوج خود رسیده از نظر ارزیابی در اوایل سال 2019 است و از آنجا سقوط کرد. سهام سایبان رشد به عنوان مثال کاهش یافته است توسط دو سوم از بالا آن در سال گذشته است.

‘پول انحصار’

نابغه صندوق به دنبال تبدیل شدن به یک عمودی یکپارچه شرکت کشت و تولید محصولات از جمله خوراکیهای و CBD و توزیع از طریق خود مغازه های خرده فروشی.

این شرکت رفت و در یک ولگردی و قانونی شکنی استخدام خود را راه اندازی با نام تجاری لوکس به نام Gen!ما و باز آن فروشگاه گل سرسبد در ملرس خیابان یکی از محبوب ترین و گران معابر در لس آنجلس.

نابغه صندوق تا به حال سه مجوز دو از آن خریداری شده در حالی که پنج بیشتر از دولت هنوز در انتظار بنیامین کینگستون, شرکت مشاور برای این شرکت ارسال شده در صفحه مربوط به.

شاهدانه مجوز خرده فروشی در نخست لس آنجلس محل هزینه تا آنجا که $20 میلیون در بازار ثانویه شان Maddocks یک شریک مدیریت در کالیفرنیا بر اساس شاهدانه شرکت مشاوره سبز مشاوره همکاران گفت: RFE/RL.

نابغه صندوق نیز خریداری ملروز اموال.

Racioppi ادعا کرد که نابغه صندوق پرداخت شده و برای خواص آن خریداری شده اما Maddocks گفت: محدود شاهدانه ى منجر به “ربا” املاک و مستغلات قیمت در کالیفرنیا است.

“هزینه دریافت و در حال اجرا یک شاهدانه کسب و کار فشرده و آن شروع می شود با املاک و مستغلات. مردم در حال پرداخت دو یا سه برابر نرخ بازار برای مقیاس بزرگ کشت امکانات,” او گفت:.

دیگر “مشکل بزرگ” باعث شاهدانه شرکت به سقوط است پرداخت و مدیران او گفت:. Bosov را در جیب ممکن است کمک به این موضوع در نابغه صندوق, او گفت:.

“100 میلیون دلار [سرمایه گذاری] فقط تقریبا انحصار پول و شما می توانید درک کنند که چرا مردم درخواست شد برای میلیون-دلار حقوق” او گفت:.

با گزارش توسط مایک Eckel و علامت Krutov

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de