نیویورک (AP) — Coronavirus مرگ و میر افزایش یافت. شهر نیویورک در زمین بازی شدند و هدفمند برای خاموش کردن برای کمک به کاهش شیوع بینی به رشد بدتر برای یک ماه دیگر. Overtaxed بیمارستان ها شروع به انتقال بیماران از شمال به شهرستان. و ساکنان در نزدیکی یک مبارزه بیمارستان تبدیل شده اند بیش از حد استفاده می شود به آمبولانس آژیر.

“این بسیار وهم آور. من فکر می کنم هر کس فقط به انجام آنچه آنها می توانند, اما در همان زمان آن شما را اذیت. به خصوص اگر شما در اطراف المهرست زیرا شما می توانید تمام آمبولانس گفت:” اما Sorza نزدیکی المهرست بیمارستان در کوئینز.

آخرین coronavirus تحولات در نیویورک:

___

اعداد بدون مهلت

نیویورک COVID-19 تعداد مرگ بیش از دو برابر در مدت 72 ساعت به 1,941.

یک ماه پس از نیویورک کشف اولین عفونت — سلامت کارگر مراقبت از بازگشت از ایران — دولت اندکی بیش از 83,000 موارد مثبت. این 1,941 مرگ و میر بودند تا از 965 صبح روز یکشنبه. نیویورک وارد آن ویروس های مربوط به مرگ 13 مارس یک 82 ساله با آمفیزم.

با بیش از 12000 نفر در بیمارستان بستری نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو گفت: آخرین شیوع پیش بینی ها نشان می دهد هیچ مهلت این ماه است.

“آنچه که ما به دنبال در حال حاضر است apex — بالای منحنی — تقریبا در پایان ماه آوریل یعنی یک ماه دیگر از این” کومو گفت: دولت کاپیتول اخبار جلسه.

یک مدل ذکر شده توسط کومو بینی 16,000 مرگ و میر در نیویورک پس از وقوع اجرا می شود البته آن را در ماه های آینده. هر چند فرماندار تاکید کرد که مشخص نیست چگونه این بیماری همه گیر به پایان خواهد رسید.

“هیچ کس نمی داند چه اتفاقی خواهد افتاد. و من درک می کنم نیاز به بسته شدن نیاز به کنترل,” او گفت:. “ما در محل ما قبل از هرگز.”

___

بسته شدن زمین بازی

ناراحت است که مردم هنوز هم بسته به شهر نیویورک با وجود زمین های بازی اجتماعی-فاصله, قوانین, کومو گفت که او در حال همکاری با مقامات شهرستان به آنها بسته شده است. فضاهای سبز خواهد بود باز نگه داشته.

“بنابراین استفاده از فضای باز در یک پارک. راه رفتن در اطراف برخی از خورشید بزرگ” کومو گفت. “هیچ تراکم. هیچ بازی بسکتبال. هیچ تماس نزدیک. هیچ نقض اجتماعی فاصله دوره.”

پلیس شهر شده اند و گشت زنی در شهر و پارک ها و زمین های بازی و دیگر فضاهای عمومی هشدار می داد مردم به ماندن شش فوت از هم جدا و شکستن گروه های نقض قوانین است. پلیس حتی ارسال مشخص گشت اتومبیل از طریق شهرستان های پارک وافغان ثبت یادآوری در مورد اهمیت اجتماعی فاصله.

شهردار بیل د Blasio است گفت: این قوانین بودند که به دنبال در بسیاری از زمین های بازی بود اما بسته یک تعداد انگشت شماری که در آن نقض شد شایع است. شهردار گفت او احترام می گذارد که کومو در حال نزدیک شدن به این موضوع را با “فراوانی احتیاط” و کار با او.

___

بیمارستان های تحت فشار

پزشکی شورای مشورتی گفتن امدادگران در شهر نیویورک که نباید قلبی کشنده قربانیان به بیمارستان به آنها مرده.

موقت پروتکل صادر شده در این هفته توسط منطقه اورژانس خدمات پزشکی است که به منظور سهولت بار در بیمارستان های شهرستان که برخی از آنها را آغاز کرده اند که انتقال بیماران بیش از 100 مایل (160 کیلومتر) شمال به منطقه آلبانی.

آلبانی پزشکی گفت: آن را پذیرفته 14 انتقال بیماران اواخر روز سه شنبه که یا تایید و یا موارد مشکوک از COVID-19. این بیمارستان گفت: این پذیرش بیماران از بیمارستان ها در جامائیکا و گرگرفتگی در کوئینز.

اطلاعات منتشر شده توسط این شهرستان نشان می دهد که این بیماری است که با داشتن یک نامتناسب اثر در برخی از محله های عمدتا در بروکلین و کوئینز.

“من وحشت زده به بیرون بروید و همچنین به پیاده روی در طول این نوار زیرا هر کس که سر به بیمارستان, که ما می توانید ببینید از اینجا رفتن را از طریق اینجا گفت:” نیکلاس کروسینی نزدیکی المهرست بیمارستان.

اورژانس بیمارستان صحرایی با 68 تخت افتتاح شد یکشنبه در پارک مرکزی در نزدیکی بیمارستان کوه سینا. موقت بیمارستان در Jacob K. Javits مرکز کنوانسیون و یک بیمارستان نیروی دریایی کشتی لنگر انداخت خاموش منهتن نیز مصرف بیماران.

د Blasio گفت: این شهرستان است که در “حماسه روند” افزایش ظرفیت بیمارستان از 20,000 تخت به 65,000 تخت تا پایان ماه آوریل است. او گفت: این شهرستان نیاز به بیش از 5 میلیون ماسک, 100,000 لباس و 400 بیشتر هواکش یکشنبه فقط به آماده برای هفته آینده. او گفت: این شهرستان نیاز تا 3000 بیشتر هواکش در طول هفته آینده.

این ویروس باعث می شود که بیماری COVID-19 دارای سرعت در حال گسترش در سراسر جهان است. این باعث می شود علائم خفیف در بسیاری از کسانی که آلوده اما آن می تواند باعث علائم شدید یا مرگ برای برخی از جمله افراد مسن و کسانی که با زمینه ای شرایط پزشکی مانند بیماری های تنفسی.

___

عرضه تزار

شهر نیویورک است که بهره گرفتن از آن به تازگی بازنشسته پلیس به عنوان یک کمیسر coronavirus عرضه تزار مطمئن شوید بيمارستان در خط مقدم مبارزه کافی لوازم و تجهیزات.

جیمز اونیل که در سمت چپ NYPD در ماه نوامبر در نظر گرفتن نقش به صورت داوطلبانه و باقی خواهد ماند و یک معاون ارشد و امنیت جهانی رئیس در کارت اعتباری غول ویزا, Inc.

اونیل با اداره پلیس برای 36 سال گذشته سه عنوان کمیسر.

___

دیگر تحولات

حداقل 82,000 مردم باید داوطلب f یا نیویورک را ذخیره نیروی کارگران پزشکی — یک گروه که شامل اخیر بازنشستگان بازگشت به کار و بهداشت حرفه ای که می توانید یک استراحت از شغل معمولی خود را و مردم بین کنسرتهایی به گفته مقامات بهداشتی.

___

وینو و تپه کمک از آلبانی, n. y. تام هیز و جنیفر Peltz and Michael R. سیساک کمک از نیویورک است.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de