Virus_Outbreak_New_York_44654 یک دوچرخه سوار سوار دوچرخه خود را پایین وسط یک جاده اصلی در مرکز شهر نیویورک در روز یکشنبه, مارس 22 سال 2020 است. شهر نیویورک شهردار آماده یکشنبه به منظور شهر خود را پشت درهای بسته و در تلاش برای آهسته یک بیماری همه گیر است که جاروب در سراسر جهان و تهدید به شهر 8.5 میلیون نفر یکی از بزرگترین coronavirus نقاط داغ. (AP Photo/ونگ Maye-E)
Virus_Outbreak_New_York_20206 یک مرد است که به مراتب بیشتر در برابر هاب حمل و نقل و مرکز خرید شناخته شده به عنوان Oculus به عنوان او سوار اسکیت بورد خود را در مرکز شهر منهتن در یکشنبه 22 مارس سال 2020 در مرکز شهر نیویورک است. شهر نیویورک شهردار آماده یکشنبه به منظور شهر خود را پشت درهای بسته و در تلاش برای آهسته یک بیماری همه گیر است که جاروب در سراسر جهان و تهدید به شهر 8.5 میلیون نفر یکی از بزرگترین coronavirus نقاط داغ. (AP Photo/ونگ Maye-E)
Virus_Outbreak_Britain_62366 این عکس نشان می دهد رویال مایل بخشی از شهر ادینبورگ, اسکاتلند, بریتانیا, روز شنبه, مارس 21 سال 2020 در اولین روز پس از نخست وزیر بوریس جانسون دستور داد بارها و رستوران ها در سراسر کشور نزدیک به دولت اعلام کرد اقدامات لازم برای پوشش دستمزد کارگران که در غیر این صورت از دست دادن شغل خود به دلیل شیوع کروناویروس. (جین بارلو/PA طریق AP)
Virus_Outbreak_Venezuela_01665 کارگران شهرستان پیاده روی بعد از پاشش مواد ضد عفونی کننده در خیابان ها به عنوان یک اقدام پیشگیرانه در برابر گسترش جدید کروناویروس در کاراکاس, ونزوئلا روز شنبه, مارس 21 سال 2020 است. (AP Photo/ماتیاس پا)
Virus_Outbreak_Venezuela_95194 بولیواری ملی نگهبانان با استفاده از یک توپ آب اسپری ضد عفونی کننده به عنوان یک اقدام پیشگیرانه در برابر گسترش جدید کروناویروس در کاراکاس, ونزوئلا روز شنبه, مارس 21 سال 2020 است. (AP Photo/ماتیاس پا)
Virus_Outbreak_Venezuela_10454 بولیواری ملی نگهبانان با استفاده از یک توپ آب اسپری ضد عفونی کننده به عنوان یک اقدام پیشگیرانه در برابر گسترش جدید کروناویروس در کاراکاس, ونزوئلا روز شنبه, مارس 21 سال 2020 است. (AP Photo/ماتیاس پا)
Virus_Outbreak_Nevada_36361 یک علامت را نشان می دهد به “ماندن در خانه برای نوادا” در امتداد معمولا شلوغ خیابان فریمونت پس از قمار بودند دستور به تعطیل با توجه به شیوع کروناویروس روز شنبه, مارس 21 سال 2020 در لاس وگاس. (AP Photo/جان Locher)
Virus_Outbreak_Illinois_97204 ترافیک کمتر در I-94 جنوبی در شیکاگو یکشنبه, مارس 22 سال 2020 است. رژیم صهیونیستی. J. B. پریتزکر روز جمعه با صدور اقامت در خانه سفارش سخت ترین ایالت عمل او را گرفته تا به امروز در تلاش برای جلوگیری از گسترش بیشتر این کروناویروس جدید. پریتزکر را به شرح زیر ایالت مدارس تعطیلی محدودیت در اندازه تجمعات و سفارش به کافه ها و رستوران ها را به حالت تعلیق ناهار خوردن در خدمات. (AP Photo/نم Y. Huh)
Virus_Outbreak_Nevada_33107 انسانهای پیاده روی در امتداد معمولا شلوغ خیابان فریمونت پس از قمار بودند دستور به تعطیل با توجه به شیوع کروناویروس روز شنبه, مارس 21 سال 2020 در لاس وگاس. (AP Photo/جان Locher)
Spain_Virus_Outbreak_42951 مسافران پوشیدن ماسک صورت در داخل یک اتوبوس در شهر مادرید اسپانیا روز یکشنبه, مارس 22 سال 2020 است. اسپانیایی مقامات بهداشتی باید اذعان کرد که برخی از بخش های مراقبت ويژه در سخت ترین-آمار مناطق نزدیک به خود را محدود می کند. ارتش ساخت یک بیمارستان صحرایی با 5500 تخت در یک مرکز همایش در مادرید که در آن هتل نیز در حال تبدیل به بخش برای بیماران مبتلا به ویروس بدون جدی مشکلات تنفسی. برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث تنها خفیف یا متوسط علائم. برای برخی از, آن می تواند باعث بیماری شدید. (AP Photo/Bernat Armangue)
APTOPIX_Virus_Outbreak_Italy_21747 یک زن می ایستد در مقابل کلیسای جامع گوتیک کلیسای جامع در مرکز شهر میلان ایتالیا یکشنبه, مارس 22 سال 2020 است. ایتالیایی برتر جوزپه کونته گفته است کشور او سفت مستند به مبارزه با مهاجم گسترش coronavirus shuttind کردن تمام امکانات تولید به جز کسانی که “لازم, مهم, ضروری برای تضمین” خوب کشور است. برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث تنها خفیف یا متوسط علائم. برای برخی از, آن می تواند باعث بیماری شدید به خصوص در افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود. (AP Photo/آنتونیو Calanni)
Virus_Outbreak_Spain_53926 داوطلبان کارگران جستجو و نجات (SAR) با تجهیزات ویژه ضد عفونی کردن ماشین پلیس در ایستگاه پلیس محلی برای جلوگیری از گسترش coronavirus COVID-19 در پامپلونا در شمال اسپانیا یکشنبه, مارس 22 سال 2020 است. برای برخی از مردم COVID-19 coronavirus باعث خفیف یا متوسط علائم, اما برای برخی از آن باعث بیماری شدید. (AP Photo/آلوارو Barrientos)
APTOPIX_Virus_Outbreak_Washington_daily_life_32075 مردم بازدید از شکوفه درختان در شکوفه کامل در جزر و مد حوضه یکشنبه, مارس 22 سال 2020 در واشنگتن است. بخش از بازار ملی و جزر و مدی حوضه بسته شده اند به ترافیک وابسته به وسايط نقلیه برای تشویق مردم به عمل اجتماعی فاصله و بازدید از واشنگتن یاد شکوفه های گیلاس در این سال با توجه به coronavirus نگرانی. درختان در شکوفه کامل این هفته خواهد بود و به طور سنتی در قرعه کشی جمعیت زیادی. (AP Photo/Jacquelyn مارتین)
Virus_Outbreak_Britain_05768 این عکس نشان می دهد رویال مایل بخشی از شهر ادینبورگ, اسکاتلند, بریتانیا, روز شنبه, مارس 21 سال 2020 در اولین روز پس از نخست وزیر بوریس جانسون دستور داد بارها و رستوران ها در سراسر کشور نزدیک به دولت اعلام کرد اقدامات لازم برای پوشش دستمزد کارگران که در غیر این صورت از دست دادن شغل خود به دلیل شیوع کروناویروس. (جین بارلو/PA طریق AP)
Virus_Outbreak_Missouri_05547 یک فرد عبور از یک خیابان مرکز شهر در شهر کانزاس. روز شنبه, مارس 21 سال 2020 است. مقامات در ایالت میسوری بزرگترین شهرستانها در حال سفارش اجباری stay-در-خانه قانون به ساکنان شروع هفته آینده در تلاش برای کند کردن گسترش coronavirus. سنت لوئیس و St. Louis County مقامات اول اعلام کرد جهت است که شروع به جمعه قبل از کانزاس سیتی مقامات به دنبال بعد شنبه با یک جهت مشابه است. نظم در شهر کانزاس و مناطق اطراف آن است مجموعه ای برای شروع روز سه شنبه. (AP Photo/چارلی ریدل)
Virus_Outbreak_Missouri_61860 یک فرد یک hoverboard در مرکز شهر و خیابان در شهر کانزاس. روز شنبه, مارس 21 سال 2020 است. مقامات در ایالت میسوری بزرگترین شهرستانها در حال سفارش اجباری stay-در-خانه قانون به ساکنان شروع هفته آینده در تلاش برای کند کردن گسترش coronavirus. سنت لوئیس و St. Louis County مقامات اول اعلام کرد جهت است که شروع به جمعه قبل از کانزاس سیتی مقامات به دنبال بعد شنبه با یک جهت مشابه است. نظم در شهر کانزاس و مناطق اطراف آن است مجموعه ای برای شروع روز سه شنبه. (AP Photo/چارلی ریدل)
Virus_Outbreak_California_91900 یک مرد اجرا می شود در سراسر نزدیکی خالی مونتگمری خیابان در سان فرانسیسکو شنبه, مارس 21 سال 2020 است. برخی از 40 میلیون کالیفرنیا در حال مقابله با اولین آخر هفته تحت یک ایالت سفارش نیاز به آنها را به ماندن در خانه برای کمک به جلوگیری از گسترش این کوروناویروس(AP Photo/جف Chiu)
Virus_Outbreak_Lebanon_23831 یک تانکر شهرداری اسپری های ضد عفونی کننده به عنوان یک اقدام احتیاطی در برابر شیوع کروناویروس در بیروت, لبنان, یکشنبه, مارس 22 سال 2020 است. لبنان شده و در نظر گرفتن اقدامات سختگیرانه برای محدود کردن گسترش coronavirus بسته شدن رستوران ها و کاباره ها و همچنین مدارس و دانشگاه ها. (AP Photo/بلال حسین)
Spain_Virus_Outbreak_75772 در این عکس ارائه شده توسط Comunidad de Madrid, تخت برای COVID-19 بيمار قرار داده شده در IFEMA مرکز کنوانسیون در شهر مادرید اسپانیا روز شنبه, مارس 21 سال 2020 است. اسپانیایی مقامات بهداشتی باید اذعان کرد که برخی از بخش های مراقبت ويژه در سخت ترین-آمار مناطق نزدیک به خود را محدود می کند. ارتش ساخت یک بیمارستان صحرایی با 5500 تخت در یک مرکز همایش در مادرید که در آن هتل نیز در حال تبدیل به بخش برای بیماران مبتلا به ویروس بدون جدی مشکلات تنفسی. (Comunidad de Madrid طریق AP)
Virus_Outbreak_Britain_34671 تاج های گل اهدا برای وست حمله تروریستی دیده می شود قرار داده شده در حیاط کلیسای وست مینستر که بسته است با توجه به کروناویروس در لندن یکشنبه, مارس 22 سال 2020 است. در 22 مارس 22 سال 2017, یک حمله تروریستی صورت گرفت در خارج از کاخ وستمینستر در لندن است. برای برخی از مردم coronavirus باعث خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه, اما برای برخی از آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه. (AP Photo/کرستی Wigglesworth)
Virus_Outbreak_Cuba_Daily_Life_15699 یک دختر با پوشیدن محافظ ماسک صورت به عنوان یک اقدام پیشگیرانه در برابر گسترش جدید کروناویروس دوچرخه سوار با پدرش در هاوانا کوبا روز شنبه, مارس 21 سال 2020 است. (AP Photo/رامون اسپینوزا)
Virus_Outbreak_Kenya_50168 مسیحی وفادار از آفریقا داخلی کلیسا حضور در یکشنبه توده خدمات در کیبرا زاغه از نایروبی پایتخت کنیا یکشنبه, مارس 22 سال 2020 است. در کنیا وزارت بهداشت ممنوع اعلام کرده است تمام مجامع عمومی و جلسات به منظور محدود کردن گسترش جدید کروناویروس که باعث COVID-19 اما مجاز عادی کلیسا به ادامه تا زمانی که آنها ارائه دست مطابق با اصول بهداشتی و یا امکانات شستشو به شرکت کنندگان. (AP Photo/برایان Inganga)
Virus_Outbreak_Pennsylvania_71462 ایری ساکن علامت Tanenbaum, سمت چپ اقدام به خرید مواد لازم برای سوپ مرغ در لری بازار مرکزی در حالی که کارمند اشلی مالدونادو, راست, پاک کردن نزدیک به زمان بسته شدن در فروشگاه روز شنبه, مارس 21 سال 2020 در Erie, Pa. Tanenbaum, 62, گفت: با توجه به COVID-19 coronavirus این به احتمال زیاد خواهد بود که اولین بار پس از سال 1905 که Tanenbaum خانواده نمی تواند جشن عید فصح با هم. او گفت: بیش از 40 اعضای خانواده معمولا جمع آوری هر سال به مناسبت یهودی بهار تعطیلات. (گرگ Wohlford/ایری نیوز-اخبار از طریق AP)
Virus_Outbreak_Kenya_15723 یک زن در مراسم یکشنبه توده خدمات در نایروبی کلیسای باپتیست بود که به صورت زنده در اینترنت با تقریبا هیچ شرکت کنندگان به منظور محدود کردن گسترش جدید کروناویروس در نایروبی پایتخت کنیا یکشنبه, مارس 22 سال 2020 است. در کنیا وزارت بهداشت ممنوع اعلام کرده است تمام مجامع عمومی و جلسات به منظور محدود کردن گسترش جدید کروناویروس که باعث COVID-19 اما مجاز عادی کلیسا به ادامه تا زمانی که آنها ارائه دست مطابق با اصول بهداشتی و یا امکانات شستشو به شرکت کنندگان. (AP Photo/برایان Inganga)
Virus_Outbreak_Colorado_03581 ساخته شده پس از روز جمعه برف یک آدم برفی در مقابل یک خانه در جنوب خیابان واشنگتن می پوشد ثبت نام حامل یک پیام از مشاوره به عنوان ساکنان مقابله با گسترش coronavirus روز شنبه, مارس 21 سال 2020 در دنور. (AP Photo/David Zalubowski)
Virus_Outbreak_Kenya_47633 جوان مسیحی وفادار از Legio ماریا آفریقایی ماموریت حضور در یکشنبه توده خدمات در کیبرا زاغه از نایروبی پایتخت کنیا یکشنبه, مارس 22 سال 2020 است. در کنیا وزارت بهداشت ممنوع اعلام کرده است تمام مجامع عمومی و جلسات به منظور محدود کردن گسترش جدید کروناویروس که باعث COVID-19 اما مجاز عادی کلیسا به ادامه تا زمانی که آنها ارائه دست مطابق با اصول بهداشتی و یا امکانات شستشو به شرکت کنندگان. (AP Photo/برایان Inganga)
Virus_Outbreak_Japan_Royal_Graduation_26539 ژاپن شاهزاده Aiko دختر امپراتور Naruhito و ملکه Masako پوشیدن محافظ ماسک صورت پس از شیوع این بیماری کروناویروس (COVID-19) امواج به خوبی wishers او به عنوان حضور او در مراسم فارغ التحصیلی در Gakushuin دختران دبیرستان در توکیو یکشنبه, مارس 22 سال 2020 است. (Issei کاتو/استخر عکس از طریق AP)
APTOPIX_Virus_Outbreak_India_71021 یک مرد با پوشیدن یک ماسک پیاده روی را از طریق یک ترک ایستگاه قطار در بمبئی هند یکشنبه, مارس 22 سال 2020 است. هند است که جمعه رعایت 14 ساعت “مردم حکومت نظامی” به نام با نارندرا نخست وزیر به منظور جلوگیری از افزایش coronavirus caseload در کشور 1.3 میلیارد دلار است. برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث تنها خفیف یا متوسط علائم. برای برخی از, آن می تواند باعث بیماری شدید. (AP Photo/رفیق Maqbool)
Virus_Outbreak_Japan_Royal_Graduation_46040 ژاپن شاهزاده Aiko دختر امپراتور Naruhito و ملکه Masako پوشیدن محافظ ماسک صورت پس از شیوع این بیماری کروناویروس (COVID-19) کمان به خوبی wishers او به عنوان حضور او در مراسم فارغ التحصیلی در Gakushuin دختران دبیرستان در توکیو یکشنبه, مارس 22 سال 2020 است. (Issei کاتو/استخر عکس از طریق AP)
Virus_Outbreak_Britain_39737 توجه در دروازه وست مینستر ابی هشدار از بسته شدن آن پس از مکان عبادت بودند توصیه به حالت تعلیق بکند برای خدمات مذهبی با توجه به COVID-19 Coronavirus در لندن یکشنبه, مارس 22 سال 2020 است. برای برخی از مردم coronavirus باعث خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه, اما برای برخی از آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه.(AP Photo/کرستی Wigglesworth)
Virus_Outbreak_Britain_07239 کلیسای وست مینستر می ایستد ترک بر یک به طور معمول شلوغ صبح روز یکشنبه پس از مکان عبادت بودند توصیه به حالت تعلیق بکند برای خدمات مذهبی با توجه به COVID-19 Coronavirus در لندن یکشنبه, مارس 22 سال 2020 است. برای برخی از مردم coronavirus باعث خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه, اما برای برخی از آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه.(AP Photo/کرستی Wigglesworth)
APTOPIX_Virus_Outbreak_India_82926 یک جاده خلوت چپ و خطوط راه آهن و راست دیده می شود در بمبئی هند یکشنبه, مارس 22 سال 2020 است. هند است که جمعه رعایت 14 ساعت “مردم حکومت نظامی” به نام با نارندرا نخست وزیر به منظور جلوگیری از افزایش coronavirus caseload در کشور 1.3 میلیارد دلار است. برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث تنها خفیف یا متوسط علائم. برای برخی از, آن می تواند باعث بیماری شدید. (AP Photo/رفیق Maqbool)
Virus_Outbreak_India_14989 قطار پارک شده در Chhatrapati Shivaji Maharaj پایانه در بمبئی هند یکشنبه, مارس 22 سال 2020 است. هند است که جمعه رعایت 14 ساعت “مردم حکومت نظامی” به نام با نارندرا نخست وزیر به منظور جلوگیری از افزایش coronavirus caseload در کشور 1.3 میلیارد دلار است. برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث تنها خفیف یا متوسط علائم. برای برخی از, آن می تواند باعث بیماری شدید. (AP Photo/رفیق Maqbool)
Virus_Outbreak_South_Korea_Daily_life_14400 یک زن با پوشیدن یک ماسک صورت در برابر coronavirus پیاده روی در طول روز تقریبا خالی, خرید, خیابان, سئول, کره جنوبی در, یکشنبه, مارس 22 سال 2020 است. برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه. (AP Photo/Ahn Young-joon)
Virus_Outbreak_South_Korea_Daily_life_40531 سایه فانوس دکوراسیون برای جشن آینده از بودا تولد در 30 آوریل دیده می شود بر روی زمین به عنوان یک زن با پوشیدن یک ماسک صورت در برابر coronavirus پیاده روی در Chogyesa معبد در سئول کره جنوبی یکشنبه, مارس 22 سال 2020 است. (AP Photo/Ahn Young-joon)
Virus_Outbreak_South_Korea_Daily_life_03752 یک مرد با پوشیدن یک ماسک صورت پیاده روی در طول روز تقریبا خالی پارک در Goyang کره جنوبی یکشنبه, مارس 22 سال 2020 است. برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه. (AP Photo/Ahn Young-joon)
Virus_Outbreak_Arizona_95480 با توجه به coronavirus اهل دعا طول متوسط و کوتاه خدمات در سنت مری روم کاتولیک کلیسای یکشنبه, مارس 22 سال 2020 در ققنوس. (AP Photo/Ross D. فرانکلین)
Virus_Outbreak_Florida_72994 فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis چپ مذاکرات با اعضای گارد ملی فلوریدا, یکشنبه, مارس 22 سال 2020 در Hard Rock ورزشگاه در میامی گاردنز فلوریدا. DeSantis برگزار شد یک کنفرانس خبری در ورزشگاه که گارد ملی افتتاح یک درایو از طریق تست سایت. روز یکشنبه آنها فقط تست اولین پاسخ دهندگان. روز دوشنبه آنها برنامه ریزی برای گسترش آن به مردم حداقل 65 سال که در حال نشان دادن علائم این بیماری است. (AP Photo/Wilfredo لی)
Virus_Outbreak_Arizona_02689 Rev. میکا Muhlen, OFM, دعا قبل از متوسط و کوتاه خدمات در سنت مری روم کاتولیک کلیسای با حضور تعداد بسیار کمی از محله های کشیش نشین با توجه به کروناویروس یکشنبه, مارس 22 سال 2020 در ققنوس. (AP Photo/Ross D. فرانکلین)
APTOPIX_Vatican_Pope_Virus_Outbreak_82783 فرانسیس ارائه برکت و رحمت خود را از پنجره خود را از کتابخانه خصوصی مشرف خالی میدان سنت پیتر در واتیکان یکشنبه, مارس 22 سال 2020 است. در طول هفته یکشنبه برکت برگزار شد با توجه به ویروس نگرانی های خود را در کتابخانه خصوصی در قصر پاپ از او خواست همه مسیحیان به عضویت در قرائت “پدر ما” نماز چهارشنبه آینده در ظهر. برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث تنها خفیف یا متوسط علائم. برای برخی از, آن می تواند باعث بیماری شدید به خصوص در افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود. (AP Photo/Alessandra تارانتینو)
APTOPIX_Vatican_Pope_Virus_Outbreak_14945 فرانسیس ارائه برکت و رحمت خود را از پنجره خود را از کتابخانه خصوصی مشرف به میدان سنت پیتر در واتیکان یکشنبه, مارس 22 سال 2020 است. در طول هفته یکشنبه برکت برگزار شد با توجه به ویروس نگرانی های خود را در کتابخانه خصوصی در قصر پاپ از او خواست همه مسیحیان به عضویت در قرائت “پدر ما” نماز چهارشنبه آینده در ظهر. و او گفت که او می تواند جهانی برکت برای خالی میدان سنت پیتر در روز جمعه. برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث تنها خفیف یا متوسط علائم. برای برخی از, آن می تواند باعث بیماری شدید به خصوص در افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود. (AP Photo/اندرو Medichini)
Virus_Outbreak_Germany_61949 محله قائم مقام پاتریک Stauss انجام خدمات کاتولیک فرض مری از طریق YouYube در خالی کلیسا در گرپپین آلمان یکشنبه, مارس 22 سال 2020 است. برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه. (Sebastian Gollnow/dpa از طریق AP)
Virus_Outbreak_Greece_84809 یک قفل است که دیده می شود در ورودی ساحل کرد alimos در حومه آتن یکشنبه, مارس 22 سال 2020 است. مدارس و رستوران ها و دیگر اماکن عمومی در حال حاضر بسته در یونان سرمایه با هدف کاهش گسترش جدید کروناویروس اما در جاهای دیگر مانند سوپر مارکت ها و داروخانه ها و ایستگاه های گاز باز باقی می ماند. این COVID-19 علل بیماری خفیف یا متوسط علائم در اکثر افراد, اما علایم شدید هستند با احتمال بیشتری در افراد مسن و یا کسانی که با مشکلات بهداشتی موجود. (AP Photo/Yorgos Karahalis)
Virus_Outbreak_France_76718 یک افسر پلیس شهر چک ساکنان در باز هوا بازار در لیل شمال فرانسه یکشنبه, مارس 22 سال 2020 است. رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی خواست کارکنان به نگه داشتن کار در سوپر مارکت ها و سایت های تولید و کسب و کارهای دیگر که نیاز به نگه داشتن در حال اجرا در میان محدودیت های دقیق حرکت با توجه به گسترش سریع جدید کروناویروس در کشور است. برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث تنها خفیف یا متوسط علائم. برای برخی از, آن می تواند باعث بیماری شدید. (AP Photo/میشل Spingler)
APTOPIX_Italy_Virus_Outbreak_03278 مرد پیاده روی در امتداد جاده منتهی به کلیسای سنت مری عمده کلیسای silhouetted در پس زمینه در رم یکشنبه, مارس 22 سال 2020 است. ایتالیایی برتر جوزپه کونته گفته است کشور او سفت مستند به مبارزه با مهاجم گسترش coronavirus shuttind کردن تمام امکانات تولید به جز کسانی که “لازم, مهم, ضروری برای تضمین” خوب کشور است. برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث تنها خفیف یا متوسط علائم. برای برخی از, آن می تواند باعث بیماری شدید به خصوص در افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود. (AP Photo/Alessandra تارانتینو)
Virus_Outbreak_Russia_Italy_79748 در این یکشنبه, مارس 22 سال 2020 عکس های عرضه شده توسط وزارت دفاع روسیه سرویس مطبوعاتی ارتش کامیون بار بر روی Il-76 هواپیمای باری در Chkalovsky نظامی فرودگاه در خارج از مسکو, روسیه. نه درشت Il-76 محموله هواپیماهای در حال لود در Chkalovsky نظامی فرودگاه در مسکو به روسیه آماده ارسال به پرسنل پزشکی و لوازم به ایتالیا برای کمک به این کشور را تلاش در برابر coronavirus. این ماموریت شامل هشت تلفن همراه تیم پزشکی همراه با تجهیزات پزشکی و آئروسل ضد عفونی کامیون برای شروع پنج شنبه یک روز پس از ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه ارائه کمک در یک مکالمه تلفنی با نخست وزیر ایتالیا جوزپه کونته که کشور تایید کرده است بیش از 53,000 coronavirus موارد و بیش از 4800 مرگ و میر. (الکسی Yereshko روسیه, وزارت دفاع در مطبوعات سرویس از طریق AP)
Virus_Outbreak_Germany_43167 بزرگراه در امتداد فرودگاه خالی است, در فرانکفورت آلمان روز یکشنبه, مارس 22 سال 2020 است. با توجه به کروناویروس صنعت هوانوردی انتظار تلفات سنگین. برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه. (AP Photo/مایکل پروست)
Virus_Outbreak_New_York_69381 الکترونیکی ثبت نام هیئت مدیره ترغیب شهروندان به ماندن در خانه و جلوگیری از گسترش coronavirus دیده می شود نمایش داده شده در بالا یک جاده در پیش زمینه از یک مرکز تجارت جهانی در نیویورک در روز یکشنبه, مارس 22 سال 2020 است. شهر نیویورک شهردار آماده یکشنبه به منظور شهر خود را پشت درهای بسته و در تلاش برای آهسته یک بیماری همه گیر است که جاروب در سراسر جهان و تهدید به شهر 8.5 میلیون نفر یکی از بزرگترین coronavirus نقاط داغ. (AP Photo/ونگ Maye-E)

نیویورک (AP) — بدون تاریخ بازی بیشتر پیکنیک در پارک با دوستان بیشتر وانت بازی بسکتبال. بیشتر رفت و آمد و یا با استفاده از حمل و نقل عمومی — مگر اینکه مطلقا ضروری است. نیویورک اجرا چشمگیر محدودیت یکشنبه در تلاش برای آهسته یک بیماری همه گیر است که جاروب در سراسر جهان و تهدید را به دولت یکی از بزرگترین coronavirus نقاط داغ.

به عنوان عفونت افزایش می یابد — یا در پیش بینی که آنها را مقامات در سراسر جهان هشدار داد انتقاد از کمبود تجهیزات پزشکی. اسپانیا شد احداث یک بیمارستان صحرایی در مرکز کنوانسیون انگلیسی, سلامت کارگران التماس برای بیشتر دنده گفت: آنها احساس مانند “گوشت دم توپ” و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دستور mobile بیمارستان مراکز ارسال می شود به واشنگتن و کالیفرنیا و نیویورک.

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو دستور داد تمام غیر ضروری کسب و کار در دولت به نزدیک و غیر ضروری کارگران را به ماندن در خانه شروع یکشنبه شب, سفت حتی بیشتر محدودیت در جای خود قرار داده قبلا.

کومو و نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio, نیز نامیده می شود برای گرفتن همه چیز از ماسک به هواکش و همچنین به عنوان پزشکان و سایر کارکنان پزشکی به نیویورک و هشدار دهنده نصب مرگ و میر ممکن است رشد بیشتر شدت و بدون دولت فدرال بیشتر کمک کند.

Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی وعده داده شده در CBS’ “چهره ملت” که لوازم پزشکی در مورد شروع به ریختن در و خواهد بود “به وضوح کارگردانی برای کسانی که نقاط داغ که به آن نیاز دارید.”

ساعت بعد از مغلوب ساختن پیشی جستن کرد و گفت: به دستور سازمان مدیریت اضطراری فدرال به کشتی mobile بیمارستان مراکز به واشنگتن و کالیفرنیا و نیویورک.

“هیچ آمریکایی است که به تنهایی تا زمانی که ما متحد” نسبت ناروا گفت.

اما تلاش برای سریع بسته کمک از کنگره شک و تردید عمل. مجلس سنای آمریکا رای دادند در برابر پیشرفت نزدیک به 2 تریلیون دلار اقتصادی نجات بسته است. دموکرات استدلال آن را کج و به سمت شرکت به جای کارگران و ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی. اما مذاکرات ادامه داد.

تاخیر را تکان داد سرمایه گذاران به عنوان آتی سهام ایالات متحده به شدت کاهش یافت و در شروع معاملات در روز یکشنبه ، آتی برای شاخص S&P 500 با کاهش 5% باعث توقف معاملات در مدت کوتاهی پس از باز کردن. وال استریت در حال آمدن است خاموش بدترین حالت آن هفته از سال 2008 با میانگین صنعتی داو جونز پایین 17 درصد بسیاری از رستوران ها و کافه ها در سراسر کشور بسته و بزرگ و عصری اقتصاد به طور ناگهانی به زمین را متوقف کند.

در سراسر جهان بیش از 335,000 نفر آلوده شده اند و بیش از 14,600 فوت کرده اند با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

وجود دارد بیش از 33 ، 000 موارد در سراسر ایالات متحده و بیش از 400 مرگ و میر. ایالت نیویورک اختصاص 117 مرگ و میر عبور واشنگتن اولیه کانون ایالات متحده شیوع بیماری در تعدادی از موارد منجر به مرگ.

همراه با اعداد متناوب وجود دارد فردی یادآوری یکشنبه از رسیدن به ویروس. جمهوریخواه رند پل از کنتاکی شد اولین سناتور ایالات متحده به اعلام او آلوده شد. Opera سوپراستار Plácido Domingo اعلام کرد او COVID-19 و آنگلا مرکل صدراعظم آلمان قرار داده و خودش را به قرنطینه پس از یک دکتر که به او واکسن آزمایش مثبت است.

برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب یا سرفه. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه. برخی از 97,800 مردم بهبود بیشتر در چین است.

در انتظار است که بدترین و در عین حال برای آمدن به نیویورک کومو است گفت: بیمارستان ها برای افزایش زمان, تخت, تعداد حداقل 50 درصد. پیش بینی از مقامات بهداشتی هستند که COVID-19 موارد پیشرفته نیاز به مراقبت های پزشکی را بالا 100,000 در امور خارجه در ماه آینده و یا تا.

بیمارستان شروع به احساس له یکشنبه, ایجاد اورژانس سرریزهای و اختصاص COVID-19 بال با مقامات در بروکلین گفت: تعدادی بودند غرق شدن.

مراقبت های بهداشتی کارگران گفت: آنها خواسته شد تا نسبت به استفاده مجدد و جیره یکبار مصرف ماسک و دستکش.

“این ساختمان در آتش است” دکتر گفت: David J. سنگ توصیف هرج و مرج و همیشه در حال تغییر ارشاد متخصصان پزشکی داده شده است. “این دیوانه تقلا.”

اما در صورت نامرئی تهدید به جای مواج دود یا باد, برف, نیویورک شد و هنوز هم جمع آوری در گروه های بزرگ در پارک بازی بسکتبال یا داشتن بلوک احزاب است.

کومو بیان غضب یکشنبه که مردم هنوز هم نادیده گرفتن سفارشات برای دور ماندن از یکدیگر است. زیر سفارش خود را, مردم نیاز به اقامت حداقل 6 فوت (1.8 متر) از هم جدا زمانی که آنها خارج است. حمل و نقل عمومی را حفظ خواهد کرد در حال اجرا اما مردم علاوه بر ضروری کارگران تنها باید از آن استفاده کنید زمانی که کاملا ضروری است.

“آن حساس است. آن را متکبر. این خود مخرب است. این بی احترامی به افراد دیگر” کومو گفت. “آن را متوقف و آن را به توقف در حال حاضر.”

مشابه صحنه های بازی در سراسر کشور است. کالیفرنیا به رهبری به سواحل و پارک ها در روز یکشنبه با وجود دولت خود را اقامت در خانه, منظور, دیدار, مقامات نزدیک به برخی از رشته ها و مسیرهای پیاده روی.

در جای دیگر در جهان coronavirus خروشان ، ایتالیا و ایران گزارش جدید افزایش مرگ و عوارض.

ایتالیایی برتر جوزپه کونته رفت و در برنامه زنده تلویزیونی اعلام کرد که او سفت کشور مستند. ایتالیا در حال حاضر بیش از 59,000 موارد و 5,476 مرگ و میر.

“ما مواجه با جدی ترین بحران است که این کشور تجربه کرده است و پس از جنگ جهانی دوم” کونته گفت: ایتالیایی ها در طول پخش در نیمه شب.

رهبر ایران را رد کرد آمریکا کمک های پنج شنبه برای مبارزه با ویروس با استناد به یک بی اساس تئوری توطئه که شیوع می تواند یک آمریکایی طرح. آیت الله علی خامنه ای را در نظر آمد به ایران چهره ها در خرد کردن ایالات متحده تحریم های هسته ای خود را اعمال. ایران می گوید این 1,685 مرگ و میر و 21,638 تایید موارد ویروس — تلفات که از کارشناسان سازمان بهداشت جهانی می گویند تقریبا قطعا زیر گزارش شده است.

در بسیاری از نقاط ایالات متحده مقامات صدایی همان نیست که نیویورک شد: دور ماندن از سایر افراد است. مقامات آنها را به نام های مختلف همه چیز — اجتماعی فاصله, پناه در محل و یا در مورد نشویل تنسی یک “امن تر در خانه” سفارش.

“ما همه در قرنطینه در حال حاضر. فکر می کنم در مورد آن” کومو گفت.

اجرای هر یک از این دستورات این است که هنوز هم در هوا. ترین مکان به سادگی شکست تا اجتماعات بزرگ و فرستاده مردم خانه به خاطر یکی از آخرین چیزهایی که مقامات بهداشتی می خواستم با قرار دادن مردم در فضاهای محدود مانند زندان.

بسیاری از دولت ها بودند و حتی انتشار بدون خشونت زندانیان. مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او وزن, آیا برای ارائه آزادی های اولیه را به افراد مسن بدون خشونت مجرم در فدرال زندانها.

جهان نگه داشته بستن بیش از حد. امارات متحده عربی اعلام کرد که آن را تعلیق همه پروازهای مسافری و حمل و نقل از شرکت هواپیمایی مسافران از طریق این کشور برای دو هفته. دبی جهان شلوغ ترین فرودگاه بین المللی است که حیاتی hub اتصال غرب و شرق است. سنگاپور گفت: آن را به طور کامل تعطیل مرزهای خود را آغاز سهشنبه.

یکشنبه بود و روز مادر در بریتانیا و دولت تا به حال یک استارک پیام برای میلیون ها نفر: بازدید از مادر خود را می تواند او را بکشد. به جای احزاب ناهار یا چای نخست وزیر بوریس جانسون التماس انگلیسی به تماس مادر در یک چت تصویری.

پزشکان در بریتانیا ساخته شده فوری درخواست برای بیشتر تجهیزات حفاظتی به عنوان تعدادی از coronavirus بیماران در انگلستان به بیمارستان ها افزایش یافت و به بیش از 5000. تقریبا 4000 پزشکی کارگران امضا نامه ای به ساندی تایمز گفت: خط مقدم کارکنان احساس مانند “گوشت دم توپ.” آنها هشدار داد که پزشکان می میرند اگر آنها را دریافت نمی کنند بهتر تجهیزات است.

در اسپانیا و اروپا را سخت ترین-آمار کشور پس از, ایتالیا, واحد مراقبت های ویژه در برخی از مناطق نزدیک به محدودیت های خود را حتی قبل از روز یکشنبه جدید شمارش بیش از 28,500 عفونت و 1,750 مرگ و میر. یک بیمارستان صحرایی با 5500 تخت قرار بود تا در یک مرکز همایش در مادرید و مقامات بهداشت هشدار داد بیش از 10 درصد از این کشور را کارگران بهداشت در حال حاضر مبتلا به کوروناویروس.

“ما نمی توانیم فقط تکرار این شعار که ما را از این طریق دریافت کنید با هم,” دکتر گفت: آلمان Peces-Barba, یک متخصص ریه در فوندکین جیمنز دیاز بیمارستان در مادرید.

اما وجود دارد برخی از نشانه هایی از امید. چین در شهر ووهان — جهانی که در آن همه گیر شد و برای اولین بار شناسایی شده و برای اولین بار در شهرستان را قفل شده — رفت چهارمین روز متوالی در روز یکشنبه بدون گزارش هرگونه جدید و یا موارد مشکوک.

___

کالینز گزارش از کلمبیا, کارولینای جنوبی. آسوشیتد پرس خبرنگاران فرانک Jordans در برلین; کالین بری در Soave, ایتالیا; جوزف ویلسون در بارسلونا; Yanan وانگ در پکن; Antonio Calanni در میلان ایتالیا; Frances D’Emilio در رم; جیل بی قانون در لندن; Jon Gambrell در دبی; پژوهشگر هنری هو در پکن و دیگر AP خبرنگاران در سراسر جهان کمک به این گزارش.

___

این داستان به روز شده است که درست است که 53,000 تعداد به طور منظم تخت بیمارستان در ایالت نیویورک, شهرستان نیست.

___

آسوشیتد پرس دریافت پشتیبانی برای بهداشت و علوم از پوشش Howard Hughes Medical Institute وزارت علوم و آموزش و پرورش. AP تنها مسئول همه مطالب.

___

دنبال AP پوشش از شیوع ویروس در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im