یک ماه پس از او تحت تعقیب در ایالات متحده برای هک مربوط cybercrimes یک مرد روسی به نام نیکیتا Kislitsin نشسته در یک اتاق در سفارت آمریکا در مسکو که در آن ماموران اف بی آی اطلاع او از اتهامات عنوان شده علیه.

در آن زمان این دیدار در آوریل 2014, Kislitsin شد توسط Group-IB یک شرکت روسی امنیت سایبری شرکت. قبل از آن Kislitsin شده بود به خوبی شناخته شده در روسیه cyberunderground. او آشنا بود با یوگنی Nikulin او به عنوان “پوتین” از نرم جهانی است.

با توجه به براده در ایالات متحده فدرال دادگاه Kislitsin مطلع شد از حقوق خود توسط ماموران اف بی آی. Kislitsin پس از آن نشان داد که او “برای همکاری باز” و می خواست به “کاهش مشکلات است.”

و او توضیح داد که چگونه یکی دیگر از هکر روسی کار کرده بود با سرویس امنیتی فدرال روسیه شناخته شده به عنوان FSB برای به دست آوردن “به خطر انداختن اطلاعات” در unnamed افراد است.

آیات موجود در براده در ایالات متحده دادگاه منطقه ای در سان فرانسیسکو که در آن Nikulin است در دادگاه برای یک سری از هک و cyberthefts است که هدف عمده اجتماعی ایالات متحده آمریکا-شرکت های رسانه ای از جمله Dropbox و LinkedIn و Formspring.

Nikulin دستگیر شد و در پراگ در ماه اکتبر 2016 و تحویل 17 ماه بعد بود که هدف ایالات متحده در اجرای قانون به عنوان بخشی از مبارزات چندین ساله به دستگیری برخی از بدنام ترین هکرها روسیه و مشکوک cybercriminals به. بیش از یک دوجین دستگیر شده اند در کشورهای مختلف توسعه است که خشم مسکو است که متهم کرد واشنگتن از “شکار” شهروندان روسی.

کمپین تضعیف سال متغیر همکاری بین ایالات متحده در اجرای قانون و اطلاعاتی روسیه در cyberinitiatives. اما آن را نیز به همراه داشت بینش او به سازمان های اطلاعاتی از جمله FSB گفته استفاده هکرها به عنوان بخشی از عملیات خود را — از جمله تلاش های مستند توسط اطلاعاتی ایالات متحده و ایالات متحده کمیته های کنگره برای دخالت در انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده در سال 2016.

فانتزی خرس, خرس دنج

پس از سال 2016 زمانی که جامعه اطلاعاتی ایالات متحده برای اولین بار علنا متهم روسیه با استفاده از یک cyber-و-تبلیغات انتخاباتی به دخالت در انتخابات ریاست جمهوری شده است وجود دارد ثابت قطره ای از شواهد و مدارک — در گزارش های رسانه ها در کنگره شهادت در دادگاه براده — که پر از شکاف در تصویر چگونه سازمان های امنیتی روسیه را به عهده گرفت تلاش به سرقت باری کلمه عبور و دیگر اطلاعات نه تنها آمریکایی ها بلکه اروپایی ها و دیگران نیز هست.

در ماه جولای سال 2018 ، وزارت دادگستری آمریکا unsealed کیفرخواست توسط مشاور ویژه رابرت مولر که شارژ 12 افسران با نظامی روسیه در سازمان شناخته شده به عنوان GRU از هک کردن سرور و e-mail accounts ایالات متحده کمیته ملی حزب دموکرات و مبارزات انتخاباتی نامزد انتخابات ریاست جمهوری هیلاری کلینتون ،

Cyber-محققان لقب هک گروه اجرا شده توسط GRU به عنوان فانتزی خرس.

هک گروه که با حمله به کاخ سفید وزارت امور خارجه و عمده شرکت های ایالات متحده لقب گرفت دنج یاد شد و گفته می شود FSB اصلی که cyberdivision شناخته شده بود به عنوان مرکز امنیت اطلاعات.

Outside a Prague courtroom during an appeal by Yevgeny Nikulin in November 2017. He was arrested in Prague and extradited to the United States.


خارج از پراگ دادگاه طی یک درخواست تجدید نظر توسط یوگنی Nikulin در نوامبر 2017. او دستگیر شد در پراگ و تحویل به ایالات متحده است.

در ماه دسامبر سال 2016 یک ماه پس از حزب جمهوری خواه نامزد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شکست کلینتون برای پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده خروجی دولت باراک اوباما اخراج ده ها تن از دیپلمات های روسیه و اعلام گسترده تحریم های جدید در پاسخ به اتهام هک کردن. هر دو GRU و FSB هدف قرار گرفتند.

قبل از آن که در همان ماه دو بالا افسران با FSB مرکز اطلاعات امنیتی دستگیر شدند در مسکو توسط FSB خود را. یکی از آنها به یک هکر سابق به نام دیمیتری Dokuchayev که با استفاده از به کار Kislitsin.

تهدید هوش

به عنوان 2012, Nikulin و Kislitsin شد آشنایان احتمالا دوستان در روسیه هک جامعه است. دو ملاقات در یک هتل مسکو در ماه مارس 2012 به همراه چند تن دیگر روس ها و اوکراینی ها در یک گردهمایی بود که لقب “قله بد motherf*****s” با توجه به شواهد ارائه شده در Nikulin را محاکمه.

که در همان ماه, با توجه به U. کیفرخواست unsealed پس از استرداد او به ایالات متحده Nikulin شکست را به سرور از لینک حرفه ای شبکه های اجتماعی شرکت به سرقت برده و آن کاربر پایگاه داده.

یک زن و شوهر از ماه بعد Nikulin گفته نیز هک شده دیگر کمتر شناخته شده اجتماعی-رسانه, شرکت Formspring. Kislitsin سپس به اتهام همکاری با یکی دیگر از روسیه آلکسی Belan برای خرید Formspring داده ها از Nikulin.

در آن زمان Kislitsin بود سردبیر یک cybermagazine به نام هکر. در میان کارکنان خود شد و یک هکر با نام مستعار “Forb.” نام واقعی او بود Dokuchayev که در ادامه به پیوستن به FSB cyberunit.

در ژانویه 2013 Group-IB استخدام Kislitsin به عنوان یک متخصص در “تهدید هوش است.” او بعدها شرکت مدیر امنیت شبکه.

بعد از آن سال با توجه به Group-IB Kislitsin و نمایندگان شرکت ملاقات با مقامات وزارت دادگستری ایالات متحده در مسکو. هدف از این نشست بود که به “اطلاع از تحقیقات مربوط به زیرزمینی” که Kislitsin انجام شده قبل از پیوستن به گروه-IB.

“[پس] این جلسه نه Group-IB و نه نیکیتا Kislitsin شده اند رسما با نزدیک شدن با هر گونه سوال اضافی” این شرکت در بیانیه ای گفت به RFE/RL در 5 مارس.

در واقع با توجه به ایالات متحده دادگاه براده Kislitsin ملاقات با اف بی آی در مسکو در ماه آوریل 2014 یک ماه پس از صدور کیفرخواست واصل شد تحت مهر و موم در سان فرانسیسکو در دادگاه فدرال.

در بیانیه دوم به RFE/RL Group-IB گفت: کیفرخواست علیه Kislitsin واصل شد و پس از او استخدام شد.

در مورد اختلاف میان بیانیه ای اعلام کرد که این شرکت و Kislitsin نمی شد “رسما با نزدیک شدن با هر گونه سوال اضافی” و Kislitsin آوریل 2014, جلسه, این شرکت کاهش یافته است ،

مرکز امنیت اطلاعات

در این جلسه با FBI, با توجه به U. s. دادستان Kislitsin توصیه شد از حقوق قانونی خود را تحت قانون ایالات متحده. Kislitsin همچنین “نشان داد که او “برای همکاری باز” و می خواست به “کاهش مشکلات است.”

Kislitsin مورد بحث و بررسی موضوعات مختلف در این مصاحبه دادستان گفت: “از جمله دیگر هکرها که هیچ رابطه به اتهامات در این مورد است.”

که شامل Nikulin که آخرین نام Kislitsin گفت: “نمی دانم.

“او می دانست که نام مستعار او بود ‘Zhenya,'” با توجه به دادگاه پرونده. “Kislitsin گفت که یوگنی شد و در مسکو زندگی می کنند که بسیار ثروتمند و متعلق به چند مازراتی اتومبیل. Kislitsin توصیف یوگنی به عنوان ‘پوتین’ از نرم جهانی” — یک مرجع به رئیس جمهور روسیه ولادیمیر پوتین.

آن را نیز شامل Belan بود که گفته های درگیر در فروش Formspring داده بود و گفته هک دیگر شرکت های اینترنتی از جمله Zappos و Evernote. او دستگیر شد و در یونان در سال 2013 در درخواست از مقامات ایالات متحده اما طفره رفت استرداد و بازگشت به روسیه که در آن او استخدام شد توسط FSB.

دیده بان: چک, دادگاه قوانین استرداد هکر روسی

Kislitsin گفت: اف بی آی با توجه به اسناد دادگاه که “Belan کمک یک FSB کاپیتان با تکالیف است که در Kislitsin باور درگیر هدف خاص حساب های ایمیل و دیگر اطلاعات. Kislitsin گفت که دیگر فردی ادعا کرد که FSB کاپیتان ساخت پروفایل در افراد مختلف با استفاده از ” به خطر انداختن اطلاعات است.'”

اسناد و مدارک نشان نمی دهد که FSB “کاپیتان” است.

اما در ماه مارس سال 2017 چهار ماه پس از Belan شد تحریم توسط دولت اوباما روبرو شد و تحت تعقیب به چه چیزی تبدیل به یکی از بزرگترین cyberthefts در تاریخ اینترنت: سرقت صدها میلیون اعتبار از یاهو.

تحت تعقیب در کنار Belan دو FSB افسران از جمله Dokuchayev. یکی دیگر از unnamed FSB افسر توضیح داده شد در کیفرخواست; شرح منطبق با Dokuchayev برتر افسر در مرکز امنیت اطلاعات: سرگئی Mikhailov.

همان ماه است که Belan شد تحریم توسط دولت اوباما FSB دستگیر Mikhailov, Dokuchayev شارژ آنها را با دولت خیانت به اتهام عبور اطلاعات طبقه بندی شده به آمریکا و هوش. دو مرد دیگر نیز دستگیر شدند از جمله روسلان Stoyanov سابق وزارت کشور cybercrime محقق که کار را برای Kaspersky Lab.

Mikhailov مانند Stoyanov التماس کرد گناه نیست به روسیه اتهام و محکوم شد در سال گذشته به 22 سال زندان. Dokuchayev گناه التماس کرد و توافق کردند به همکاری با محققان. او دست حکم شش سال.

شایعات و شواهد

در زمینه مهر و موم شش سال پیش Kislitsin کیفرخواست — گفته به عنوان یک شرکت conspirator در سرقت از Formspring داده ها-منتشر شد علنا در مارس 2, یک هفته قبل از Nikulin آزمایشی آغاز شد و در سن فرانسیسکو.

آیات موجود در Kislitsin مصاحبه با اف بی آی به نور آمد به طور خاص به عنوان بخشی از Nikulin محاکمه.

غیر منتظره ایالات متحده دادستان باید به دنبال حفظ شواهد موجود در Kislitsin مصاحبه از معرفی در Nikulin را محاکمه.

اطلاعات Kislitsin شد رله دادستان گفت دست دوم: این اطلاعات بود که او شنیده بود از یکی دیگر از نام فردی که آن را با ارزش کمتر از یک تعقیب میکند ،

علاوه بر این دادستان به نظر می رسد به استدلال می کنند که Nikulin دفاع وکلا بودند با استفاده از Kislitsin شهادت به اف بی آی در دفاع از خود و به طور بالقوه می تواند اشتباه داوران.

سخنگوی باراک اوباما برای منطقه شمال کالیفرنیا بلافاصله پاسخ به یک e-mail به دنبال نظر بیشتر.

Nikulin وکلا در ضمن به نظر می رسد تمرکز بر استدلال های خود را در دفاع از Nikulin در برجسته دیگر هک که FSB گفته شده است و دخیل در آن را نشان می دهد ممکن است روسیه آژانس که پشت هک که Nikulin درگیر بود.

“ساختار کلی و ارتباط بین cyberhacker جامعه و دولت روسیه است که به خوبی مستند” دفاع وکیل والری Nechay بود نقل قول شده توسط دادگاه ها عنوان کرد و گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im